Setari Cookie-uri

Gemeni si Scorpion! Oare merge?

Buna!
Eu am 27 de ani si sunt gemeni, el are 24 si e scorpion, nu am inceput sa ne vedem de mult timp, dar imi place, momentan ne intelegem bine, radem, vorbim de toate si despre toti. Am o problema pe langa faptul ca e mai mic decat mine: nu am mai fost cu nici un scorpion pana acum. Tinand cont de acest lucru nu pot sa ma intreb: OARE VA MERGE O RELATIE? CUM SE INTELEG FEMEILE GEMENI CU BARBATII SCORPION? Daca a avut cineva o astfel de relatie va rog sa-mi povestiti si mie in linii mari ce si cum. Multumesc si pupici!
bubul_na
Postat pe 14 Octombrie 2009 10:34
Nu clar nu!
one_size
Postat pe 14 Octombrie 2009 10:54
omg! nici sa nu te gandesti

eu (scorp) am avut o rel cu un geaman, ce e drept vreo 3-4 ani si a fost mai mult rau decat bine
inca nu stiu de ce am stat atat timp cu el, dar in fine

eu zic ca iti pierzi timpul si nervii

pur si simplu ne intereseaza lucruri diferite si avem alte perceptii / mentalitati etc.

adina_black
Postat pe 20 Octombrie 2009 21:51
De la: bubul_na, la data 2009-10-14 10:34:15Buna!
Eu am 27 de ani si sunt gemeni, el are 24 si e scorpion, nu am inceput sa ne vedem de mult timp, dar imi place, momentan ne intelegem bine, radem, vorbim de toate si despre toti. Am o problema pe langa faptul ca e mai mic decat mine: nu am mai fost cu nici un scorpion pana acum. Tinand cont de acest lucru nu pot sa ma intreb: OARE VA MERGE O RELATIE? CUM SE INTELEG FEMEILE GEMENI CU BARBATII SCORPION? Daca a avut cineva o astfel de relatie va rog sa-mi povestiti si mie in linii mari ce si cum. Multumesc si pupici!


Daca vreti sa mearga ,merge fata draga.Eu sunt scorpion si el gemeni.de ce n-ar merge si invers?

Postat pe 23 Octombrie 2009 09:09
De la: adina_black, la data 2009-10-20 21:51:33omg! nici sa nu te gandesti

eu (scorp) am avut o rel cu un geaman, ce e drept vreo 3-4 ani si a fost mai mult rau decat bine
inca nu stiu de ce am stat atat timp cu el, dar in fine

eu zic ca iti pierzi timpul si nervii

pur si simplu ne intereseaza lucruri diferite si avem alte perceptii / mentalitati etc.


diseara cand ajung acasa o sa ii spun barbatului meu sa nu isi mai piarda timpul cu mine!
desi il trimit des la doamna ma-sa nu inteleg de ce nu se duce?
one_size
Postat pe 23 Octombrie 2009 09:44
Ai 27 de ani si trebuie sa iti spuna cineva negru strain daca o sa iti mearga cu el in relatie, dupa ZODIE?
Trezeste-te femeie buna! Daca asa incepi tu relatia, va dau max 6 luni. Plus suferinta de rigoare de mult vreme, ca scorpionii sunt foarte buni la pat!!!
ligiapop19
Postat pe 23 Octombrie 2009 12:31
De la: one_size, la data 2009-10-23 09:44:49
De la: adina_black, la data 2009-10-20 21:51:33omg! nici sa nu te gandesti

eu (scorp) am avut o rel cu un geaman, ce e drept vreo 3-4 ani si a fost mai mult rau decat bine
inca nu stiu de ce am stat atat timp cu el, dar in fine

eu zic ca iti pierzi timpul si nervii

pur si simplu ne intereseaza lucruri diferite si avem alte perceptii / mentalitati etc.


diseara cand ajung acasa o sa ii spun barbatului meu sa nu isi mai piarda timpul cu mine!
desi il trimit des la doamna ma-sa nu inteleg de ce nu se duce?


Sunteti duse scorpiilor !!!!!
_iluzie_
Postat pe 23 Octombrie 2009 12:37
"cineva negru strain" ??? trec peste

am dat exemplu propriu...atat am zis: cum a fost in situatia mea - nu a mers prea bine, in comparatie cu alte "zodii"
adina_black
Postat pe 23 Octombrie 2009 17:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
viata dupa casatorie 24 De la: pamela_1 24 Iulie 2009 15:23
care actualul sau fostul? sau nici unul? 16 De la: camy_doll 14 August 2009 11:21
iubiri imposibile 27 De la: perce_neige 25 Noiembrie 2010 21:48
La naiba,cred ca m-am indragostit! 105 De la: kudika_21209 4 Mai 2013 11:11
curiozitate 39 De la: Lorena26 1 Iulie 2009 00:44