Setari Cookie-uri

hmmmm

buna,stiu k poate voi fi luata in deradere sau la misto de unii dintre voi insa sincer astept niste pareri sincere pt k eu una nu prea mai stiu cum sa procedez.
Sunt cu iubitul meu de 3 luni...stiu nu e mult dar e o relatie frumoasa care sper ca se va dezvolta in ceva frumos....nu am nimic ce sa ii reprosez decat un singur lucru:ne vedem destul de rar...el are un job destul de solicitant si in ultimul timp ne-am vazut poate o data pe saptamana si asta in weekend....am avut multe discutii pe tema asta ceruti chiar...el nu intelege de ce ma supar pt ca mi-a explicat ce si cum eu nu inteleg de ce daca ajunge de ex la 8 acasa, nu ne mai putem vedea ca e obosit ca bla bla....vb in schimb la tel destul de mult...am incredere in el stiu k este f dedicat job-ului dar mai sunt si eu pe aici ca sa zic asa.....a zis ca dupa ce trece perioada asta mai stresanta pt el o sa ne vdm mai des dar sincer nu stiu ce sa zic....si nici nu am fost la el acasa si nici el la mine ca sa zic k pot sa ii fac surprize de genul sa se trezeasca cu mine la usa.
Cam asta ar fii in mare si pfuuu astept niste pareri.
Mutumesc
viviana23
Postat pe 21 Octombrie 2009 19:24
dar tu muncesti..?

se poate ca el sa fie obosit din cauza jobului, mai ales daca este prea solicitant..incearca si tu sa il intelegi mai mult..sau cauta-ti o activitate care sa te faca si pe tine ocupata..
SPOTYYY
Postat pe 23 Octombrie 2009 16:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ups dilema....help 118 De la: zinaceabunasinebuna 28 Ianuarie 2012 06:08
ce face o femeie sa fie atrasa de un barbat? 73 De la: r_girl 20 Mai 2009 15:06
BARBATUL TAUR 2 De la: micnegrusiurat4 28 August 2009 10:48
Noul iubit nu se imbraca tocmai ok. Cum sa fac sa schimb asta? 34 De la: kudika062068 8 Septembrie 2013 14:08
Cum sa procedez? help me !! 9 De la: teo_ 14 Aprilie 2010 13:16