Setari Cookie-uri

vreau sa ma sinucid. Cate pastile de distonocalm ar trebui sa iau ca sa fiu sigura ca reusesc?

De la: monik21, la data 2009-11-13 13:12:14super....hai sa ne sinucidem impreuna



ok
tu prima...
Calandrinon
Postat pe 13 Noiembrie 2009 13:48
Vreau sa ma sinucid. Cate pastile de distonocalm ar trebui sa iau ca sa fiu sigura ca reusesc? Multumesc anticipat pentru raspuns.
Si e pe bune :(:((:((:((:((:((:(( Vreauu sa morrrr
Nu mai pot sta cu gandul,ca ce ma asteapta dupa ( ... ) Mie frica Jur
asa ca am decis sa ma sinucid.
Robby
Postat pe 17 Noiembrie 2009 19:55
Vreau sa ma sinucid. Cate pastile de distonocalm ar trebui sa iau ca sa fiu sigura ca reusesc? Multumesc anticipat pentru raspuns.
Vreau sa ma sinucid. Cate pastile de distonocalm ar trebui sa iau ca sa fiu sigura ca reusesc? Multumesc anticipat pentru raspuns.
Si e pe bune :(:((:((:((:((:((:(( Vreauu sa morrrr
Nu mai pot sta cu gandul,ca ce ma asteapta dupa ( ... ) Mie frica Jur
asa ca am decis sa ma sinucid.
Robby
Postat pe 17 Noiembrie 2009 19:57
De la: Robby, la data 2009-11-17 19:55:48Vreau sa ma sinucid. Cate pastile de distonocalm ar trebui sa iau ca sa fiu sigura ca reusesc? Multumesc anticipat pentru raspuns.
Si e pe bune :(:((:((:((:((:((:(( Vreauu sa morrrr
Nu mai pot sta cu gandul,ca ce ma asteapta dupa ( ... ) Mie frica Jur
asa ca am decis sa ma sinucid.


5 inainte si 5 dupa!
vrei sa ti le numar io
geo_xx
Postat pe 17 Noiembrie 2009 19:58
Pai observ ca tie nu prea ti-a sinucide.De pe 22 au trecut 3 saptamani.Fii si tu mai hotarata!!Asa crezi ca reusesti in viata??Pai,nu,dom`le!!Ce te mai faci daca ai avea un deadline??
mitura
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:00
De ce tocmai distonocalm? Altceva nu ai?
_oktober_
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:00
De la: _oktober_, la data 2009-11-17 20:00:42De ce tocmai distonocalm? Altceva nu ai?


aspirina!
geo_xx
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:00
cU o jumatate de pastila ai , in mod sigur, succesul garantat!
kudika038783
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:01
dar poti lua si un Bien dormir..
kudika038783
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:02
Salut

As avea rugamintea inainte de toate sa nu inchideti/stergeti acest topic si sa-l tratati cu seriozitate, sau sa incercati cel putin.

Am ajuns la concluzia ca vreau sa ma sinucid. Motivele sunt mai mult sau mai putin personale, probleme in familie , probleme in viata , samd , am stat m-am gandit si cred EU ca ar fi mai bine daca as face acest lucru. Nebun nu sunt, dar solutia pe care o vad eu este aceasta. As vrea totusi ca acest gest al meu pe care vreau sa il fac sa fie cat mai lipsit de suferinta, si m-am gandit sa ma otravesc. Poate stiti ceva solutii si doriti sa postati in acest topic, le voi citi cu placere. Sa nu se simta nimeni vinovat este alegerea mea.

Multumesc anticipat
Robby
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:04
Salut

As avea rugamintea inainte de toate sa nu inchideti/stergeti acest topic si sa-l tratati cu seriozitate, sau sa incercati cel putin.

Am ajuns la concluzia ca vreau sa ma sinucid. Motivele sunt mai mult sau mai putin personale, probleme in familie , probleme in viata , samd , am stat m-am gandit si cred EU ca ar fi mai bine daca as face acest lucru. Nebun nu sunt, dar solutia pe care o vad eu este aceasta. As vrea totusi ca acest gest al meu pe care vreau sa il fac sa fie cat mai lipsit de suferinta, si m-am gandit sa ma otravesc. Poate stiti ceva solutii si doriti sa postati in acest topic, le voi citi cu placere. Sa nu se simta nimeni vinovat este alegerea mea.

Multumesc anticipat
Robby
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:05
De la: Robby, la data 2009-11-17 20:05:42Salut

m-am gandit sa ma otravesc.


buna solutie. incearca niste praf de copt!!
geo_xx
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:07
atunci...sa vorbeasca cineva care a reusit !
_oktober_
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:07
De la: geo_xx, la data 2009-11-17 20:00:57
De la: _oktober_, la data 2009-11-17 20:00:42De ce tocmai distonocalm? Altceva nu ai?


aspirina!


te doare stomacul apoi
_oktober_
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:08
De la: Robby, la data 2009-11-17 20:05:42Salut

As avea rugamintea inainte de toate sa nu inchideti/stergeti acest topic si sa-l tratati cu seriozitate, sau sa incercati cel putin.

Am ajuns la concluzia ca vreau sa ma sinucid. Motivele sunt mai mult sau mai putin personale, probleme in familie , probleme in viata , samd , am stat m-am gandit si cred EU ca ar fi mai bine daca as face acest lucru. Nebun nu sunt, dar solutia pe care o vad eu este aceasta. As vrea totusi ca acest gest al meu pe care vreau sa il fac sa fie cat mai lipsit de suferinta, si m-am gandit sa ma otravesc. Poate stiti ceva solutii si doriti sa postati in acest topic, le voi citi cu placere. Sa nu se simta nimeni vinovat este alegerea mea.

Multumesc anticipat


Nu, nu esti nebun, esti las, pt ca este solutia cea mai usoara de a scapa de probleme! te-ai gandit vreo secunda la cei pe care ii vei lasa in urma? esti si egoist pe deasupra!
Nebunia ai dobandit-o cand te-ai gandit sa ceri solutii usoare de a te sinucide, aici pe forum.
miss_darine
Postat pe 18 Noiembrie 2009 11:48
nu ati mai vazut autoare topicului?

nu de alta..as fi rugat-o sa-mi dea si mie cateva pastile de distonocalm....
Calandrinon
Postat pe 18 Noiembrie 2009 11:51
De la: Calandrinon, la data 2009-11-18 11:51:53nu ati mai vazut autoare topicului?

nu de alta..as fi rugat-o sa-mi dea si mie cateva pastile de distonocalm....


Distonocalm n-am, dar iti dau niste pastilute anti stres din plante. Vrei?
miss_darine
Postat pe 18 Noiembrie 2009 11:55
De la: mitura, la data 2009-11-17 20:00:09Pai observ ca tie nu prea ti-a sinucide.De pe 22 au trecut 3 saptamani.Fii si tu mai hotarata!!Asa crezi ca reusesti in viata??Pai,nu,dom`le!!Ce te mai faci daca ai avea un deadline??


Mitura, ca de obicei, pune punctul pe I.

Eu revin zic sa lasi naibii distonocalmu' si sa treci la soricioaica, ca uite, trece timpu' si nimic! Tu tot in dileme esti, si sansa sa iti cada o caramida in cap nu se arata.
Dor_a
Postat pe 18 Noiembrie 2009 11:56
draga dor a, a mai aparut unu' nou, care are dorinte suicidale si vrea sa-l sfatuim cum poate sa se otraveasca! da-i tu detalii despre cum sa ia soricioaica aia....diluata.....nediluata
miss_darine
Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:00
De la: miss_darine, la data 2009-11-18 11:55:12
De la: Calandrinon, la data 2009-11-18 11:51:53nu ati mai vazut autoare topicului?

nu de alta..as fi rugat-o sa-mi dea si mie cateva pastile de distonocalm....


Distonocalm n-am, dar iti dau niste pastilute anti stres din plante. Vrei?


ca de obicei...esti o draguta

ti-as fi ever so gratefull ...tocmai am o zi incredibil de surmenanta....
Calandrinon
Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:07
am mai intrat si eu putin pe site si am descoperit topicul asta
eu lucrez la psihiatrie si va dau un sfat: daca vreti sa va sinucideti....impuscati-va
cu distonocalm se va gasi mereu cineva care sa va salveze
SI LASAND GLUMA ......Cand iti vine sa plangi
Adu-ti aminte de clipele in care zambeai
Cand simti ca viata nu are nici un rost
Gandeste-te la cei ce mai au o zi de trait
Cand simti ca vrei sa mori
Gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca

Iubeste-ti viata
emiliabeatrice
Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:15
De la: emiliabeatrice, la data 2009-11-18 12:15:19am mai intrat si eu putin pe site si am descoperit topicul asta
eu lucrez la psihiatrie si va dau un sfat: daca vreti sa va sinucideti....impuscati-va
cu distonocalm se va gasi mereu cineva care sa va salveze
SI LASAND GLUMA ......Cand iti vine sa plangi
Adu-ti aminte de clipele in care zambeai
Cand simti ca viata nu are nici un rost
Gandeste-te la cei ce mai au o zi de trait
Cand simti ca vrei sa mori
Gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca

Iubeste-ti viata

frumos....foarte frumos

mare dreptate ai...
Calandrinon
Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:20
De la: Robby, la data 2009-11-17 20:04:06Salut

As avea rugamintea inainte de toate sa nu inchideti/stergeti acest topic si sa-l tratati cu seriozitate, sau sa incercati cel putin.

Am ajuns la concluzia ca vreau sa ma sinucid. Motivele sunt mai mult sau mai putin personale, probleme in familie , probleme in viata , samd , am stat m-am gandit si cred EU ca ar fi mai bine daca as face acest lucru. Nebun nu sunt, dar solutia pe care o vad eu este aceasta. As vrea totusi ca acest gest al meu pe care vreau sa il fac sa fie cat mai lipsit de suferinta, si m-am gandit sa ma otravesc. Poate stiti ceva solutii si doriti sa postati in acest topic, le voi citi cu placere. Sa nu se simta nimeni vinovat este alegerea mea.

Multumesc anticipat


e o lasitate sa fugi de viata....sa traiesti e cel mai mare chin...
"plangeti pt cei ce se nasc si bucurati-va pt cei ce au murit".....
ia in considerare sa mergi la un psiholog sa te puna pe picioare..nu e asta singura solutie....
Calandrinon
Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:27
De la: Robby, la data 2009-11-17 19:55:48Vreau sa ma sinucid. Cate pastile de distonocalm ar trebui sa iau ca sa fiu sigura ca reusesc? Multumesc anticipat pentru raspuns.
Si e pe bune :(:((:((:((:((:((:(( Vreauu sa morrrr
Nu mai pot sta cu gandul,ca ce ma asteapta dupa ( ... ) Mie frica Jur
asa ca am decis sa ma sinucid.



Morcheeba - "Enjoy The Ride"

http://www.youtube.com/watch?v=pgaGCJfCHjU

Calandrinon
Postat pe 18 Noiembrie 2009 12:33
Daca vroiai sa te sinucizi o faceai pana acum, nu tandaleai o luna de zile, hai sa fim seriosi.
Te-ai suparat rau pe viata asta.
Inainte de toate rezolvati problemele si nu ne mai stresa cu sinuciderea ta.
De o luna de zile de cand tot spui ca te sinucizi, eu sincer cred ca muream deja...............................................................................
anastas
Postat pe 19 Noiembrie 2009 08:30
Eiiiiiiiiiiiiii pe aci e o moda ssa se sinucida cate cineva din varii motive.........................

Unul din cauza sclerozei.........................
Dor-a stie si nu numai......................
Ar trebui organizat un concurs cu cel mai inventiv motiv de a te sinucide ca, slava domnului sunt candidati potop...................
sun_shine
Postat pe 19 Noiembrie 2009 17:49
De la: emiliabeatrice, la data 2009-11-18 12:15:19am mai intrat si eu putin pe site si am descoperit topicul asta
eu lucrez la psihiatrie si va dau un sfat: daca vreti sa va sinucideti....impuscati-va
cu distonocalm se va gasi mereu cineva care sa va salveze
SI LASAND GLUMA ......Cand iti vine sa plangi
Adu-ti aminte de clipele in care zambeai
Cand simti ca viata nu are nici un rost
Gandeste-te la cei ce mai au o zi de trait
Cand simti ca vrei sa mori
Gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca

Iubeste-ti viata

pai,daca lucrezi la psihiatrie, cred ca tocmai ai descoperit un pacient....cred ca o internare nu i-ar strica.....doamne fereste!!!!mare-i gradina Domnului!cand sunt atatia oameni bolnavi sau pe moarte care ar da orice sa traiasca, vine asta care e bine mersi si nu isi pretuieste viata....tampiti mai sunt unii....ba inca mai face si topic special.... nenea sau tanti care ai deschis topic-ul...lasa-te de glume proaste si vezi-ti de treburile tale...se pare ca nu ai nici o treaba....
mkdisk
Postat pe 23 Noiembrie 2009 09:30
mai scapam de un "tovaras inteligent"
issa12
Postat pe 23 Noiembrie 2009 09:35
daca este o gluma e o gluma proasta...iar daca nu...e cam grav...Dumnezeul ti-a dat viata asta sa o tariesti nu sa-ti bati joc de ea,sunt atatia oameni care ar da orice sa mai traiasca macar o zi dar din pacate nu pot...am cunoscut o fata care era bolnava de cancer si crede-ma ca si-a dorit enorm sa mai traiasca...
fiammetta
Postat pe 4 Decembrie 2009 21:27
Stii ce ar raspunde un sinucigas la ce ai scris tu ?
Va dau restul zilelor mele, cui le vrea, eu nu mai am de ce sa traiesc !!!
maria_zada
Postat pe 7 Decembrie 2009 21:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog sa ma ajutati cu un sfat !!! 1 De la: simona_madalin 5 Iunie 2009 14:19
Febra! 21 De la: kudika_927519 13 Iulie 2013 21:11
zona zoster 4 De la: bluedreams 29 August 2014 21:59
tuse enervanta 11 De la: maria_70 13 Decembrie 2011 11:28
chisturi ovariene 36 De la: Andrheya 18 Februarie 2014 22:59