Setari Cookie-uri

casatorit cu doua amante(un nemernic)

Da, si pe mine m-a socat titlul! Nu poate fi casatorit in Romania cu toate trei. Nu are cum!
Bad_Womanlights
Postat pe 19 Noiembrie 2009 07:59
titlu e scris cu toporul insa nici dezbaterea temei nu depaseste nivelul lui tanti Aglaia de la etajul 3 care repeta ostentativ "sa-i ia dracu pe barbati cu bautura si curvele lor cu tot "
lory_kudika
Postat pe 19 Noiembrie 2009 12:01
De la: lory_kudika, la data 2009-11-19 12:01:13titlu e scris cu toporul insa nici dezbaterea temei nu depaseste nivelul lui tanti Aglaia de la etajul 3 care repeta ostentativ "sa-i ia dracu pe barbati cu bautura si curvele lor cu tot "


sunt total de acord cu tine
anmarry
Postat pe 19 Noiembrie 2009 16:13
respectele mele pt gandirea pe care o ai
lory86_lolo_yahoo_com
Postat pe 19 Noiembrie 2009 21:00
De la: lory86_lolo_yahoo_com, la data 2009-11-19 21:00:07respectele mele pt gandirea pe care o ai


la cine te referi?
iulia069834
Postat pe 19 Noiembrie 2009 21:02
As fi curioasa cum ar reactiona la o confruntare cu cele trei si cum ar reactiona cele trei... As pune pariu pe rezultat: le lasa in plata Domnului pe cele doua amante si ramane cu nevasta care l-a luat For Better or For Worse... Dupa care isi va gasi alte 1, 2, 3... fraiere pana la o noua confruntare. Care confruntare, daca n-o declanseaza nimeni o declanseaza el.
Din pacate nu scrie pe fruntea lor , nici , nici alte cuvinte potrivite...
Sau si dac-ar scrie ce putem face : rau cu rau dar mai rau fara rau... si pe deasupra ii mai si iubim...
MihaelaDejeu
Postat pe 20 Noiembrie 2009 16:21
atata timp cat nu-si neglijeaza familia este ok
ghita1989
Postat pe 21 Noiembrie 2009 18:27
De la: lory_kudika, la data 2009-11-19 12:01:13titlu e scris cu toporul insa nici dezbaterea temei nu depaseste nivelul lui tanti Aglaia de la etajul 3 care repeta ostentativ "sa-i ia dracu pe barbati cu bautura si curvele lor cu tot "


Si cum s-ar discuta un astfel de subiect dupa tine....la nivel universitar, S-ar discuta psihologia barbatului curvarsau cea a muierilor inselate? Daca nu v-ati mai da atatea aere de destepte ce bine ne-am distra!

Postat pe 21 Noiembrie 2009 18:32
De la: MihaelaDejeu, la data 2009-11-20 16:21:11As fi curioasa cum ar reactiona la o confruntare cu cele trei si cum ar reactiona cele trei... As pune pariu pe rezultat: le lasa in plata Domnului pe cele doua amante si ramane cu nevasta care l-a luat For Better or For Worse... Dupa care isi va gasi alte 1, 2, 3... fraiere pana la o noua confruntare. Care confruntare, daca n-o declanseaza nimeni o declanseaza el.
Din pacate nu scrie pe fruntea lor , nici , nici alte cuvinte potrivite...
Sau si dac-ar scrie ce putem face : rau cu rau dar mai rau fara rau... si pe deasupra ii mai si iubim...





... mii de scuze ... nu inteleg nimic din ce scrii ... spui ca femeile dintr-o astfel de situatie sint FRAIERE ... CORECT ... dar pina la urma cu ce esti mai cu motz ? ... doar recunosti indirect ca accepti asa ceva pentru ca ''rau cu rau dar mai rau fara rau'' si ''pe deasupra ii mai si iubim'' ... adicaa aceiasi gindire fatalista si sclavagista ... asta da caracter ... fara indoiala va duce la o casnicie ''trainica'' care va fi data mai tirziu ''exemplu'' copiilor si nepotilor ... ... inca o data mii de scuze ...
marco918
Postat pe 21 Noiembrie 2009 20:06
nu stiati ca asa fac barbatii distepti? ...........sau abia acum am inceput sa descoprim natura barbatului?ufffffffffffff dap ..pai sa le stapaneasca sanatos
concordia
Postat pe 21 Noiembrie 2009 20:06
prea tare discutia asta
anmarry
Postat pe 22 Noiembrie 2009 16:40
De la: rashela, la data 2009-11-11 20:57:44
De la: michelline1, la data 2009-11-11 16:45:23Eu zic ca daca poate ,de ce nu.Cu conditia sa nu simti nimic acasa,din tot ce face.Adik sa pastreze un respect pentru tine.


Cu siguranta sotul care te inseala cu una sau mai multe femei (amante si nu de-o noapte).. te respecta. Ca doar isi poarta cu mandrie hainele calcate si apretate de tine, mandrindu-se astfel cat esti tu de gospodina, isi duce amanta la restaurante fine.. ca sa nu fie obligat sa-i spuna retetele minunatelor mancaruri pe care i le faci, face sex in totate pozitiile si de toate felurile... tratand-o mizerabil pe acea femeie si supunand-o unui sex oral ce o face sa urle de placere... s.a.m.d.
dar cel mai mult te respecta cand, pentru a o convinge sa-i fie amanta.. ii spune cat esti tu de grasa (dar frumoasa, c-asa-i vorba romaneasca), vesnic obosita, incuiata, ca mirosi a ceapa, ca s-a saturat sa te auda vaicarindu-te cat de mult muncesti si ce putin castigi, ca nu faci (n-ai facut niciodata) sex de calitate, ca sforai... etc etc. Ce mai conteaza restul?!
te contrazic aici ai o parere proasta un barbat cand cauta altceva si nu de o noapte e clar ca nu ii place ce are acasa,,,daca ii placea de tine facea o aventura de noapte dar dc tine mai mult nu e de noapte poate oricand sa te lase chiar dc esti sotie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,asa ca tinete deoparte a fi amanta nu inseamna sa faci sex in toate felurile dar ce sa stii tu,,,,,,,,,,,,,,,
ghiuzelim
Postat pe 4 Decembrie 2009 23:35
ar trebui sa nu va mai dati mari sa judecati pe cineva, in primu rand sa va judecati pe voi apoi.. pe altiii. daca vreti puteti sa dati un sfat bun! nu raspunsuri dure...si jigniri
kudika080410
Postat pe 5 Decembrie 2009 19:04
De la: ghiuzelim, la data 2009-12-04 23:35:09
De la: rashela, la data 2009-11-11 20:57:44
De la: michelline1, la data 2009-11-11 16:45:23Eu zic ca daca poate ,de ce nu.Cu conditia sa nu simti nimic acasa,din tot ce face.Adik sa pastreze un respect pentru tine.


Cu siguranta sotul care te inseala cu una sau mai multe femei (amante si nu de-o noapte).. te respecta. Ca doar isi poarta cu mandrie hainele calcate si apretate de tine, mandrindu-se astfel cat esti tu de gospodina, isi duce amanta la restaurante fine.. ca sa nu fie obligat sa-i spuna retetele minunatelor mancaruri pe care i le faci, face sex in totate pozitiile si de toate felurile... tratand-o mizerabil pe acea femeie si supunand-o unui sex oral ce o face sa urle de placere... s.a.m.d.
dar cel mai mult te respecta cand, pentru a o convinge sa-i fie amanta.. ii spune cat esti tu de grasa (dar frumoasa, c-asa-i vorba romaneasca), vesnic obosita, incuiata, ca mirosi a ceapa, ca s-a saturat sa te auda vaicarindu-te cat de mult muncesti si ce putin castigi, ca nu faci (n-ai facut niciodata) sex de calitate, ca sforai... etc etc. Ce mai conteaza restul?!
te contrazic aici ai o parere proasta un barbat cand cauta altceva si nu de o noapte e clar ca nu ii place ce are acasa,,,daca ii placea de tine facea o aventura de noapte dar dc tine mai mult nu e de noapte poate oricand sa te lase chiar dc esti sotie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,asa ca tinete deoparte a fi amanta nu inseamna sa faci sex in toate felurile dar ce sa stii tu,,,,,,,,,,,,,,,


a fi amanta,dupa parerea mea,inseamna a fi o proasta,o sclava,o nefericita,pentru ca daca intr-adevar amanta stie ca barbatul e casatorit ,ar trebui sa il intrebe ori pe ea ori pe sotie si nu sa faca rau atator oameni!daca amanta si barbatul care inseala ar avea putina minte nu ar mai exista atea cazuri de depresie si sinucideri.cei care inseala nu sunt oameni mai destepti ,ba dimpotriva,asa cum am mai zis dupa o relatie de lunga durata,daca femeia sau barbatul isi doreste altceva discuta mai intai cu sotia sau sotul si in cazul in care nu se rezolva nimic din discutie ,exista varianta despartirii...suntem intr-o perioada in care nimeni nu mai este obligat sa stea langa cineva pentru copii,nu mai rade nimeni de cineva cand divorteaza,ba dimpotriva se rade atunci cand femeia sau barbatul stau ca prostii stiind ca sunt inselati.Nu zic nimic fata de cei care au o mica escapada o data intr-o viata de casnicie,alaturi de cineva,suntem oameni ,gresim, iertam,dar cand acest lucru se intampla pe o perioada mai lunga sau mai des,atunci nu se mai poate numi o relatie.Barbati exista destui,la fel si femei,nu se merita sa stam langa niste persoane care ne ranesc sentimentele.Nu stiu cate sau cati din acest topic au fost inselati sau au inselat,cati au avut o relatie adevarata mai lunga de un an...Poate daca iubiti si ati trece prin asa ceva nu v-ati mai da cu parerea aiurea.
andreea_3
Postat pe 6 Decembrie 2009 11:44
de ce nemernic; si eu sunt casatorit si am amanta
ghita1989
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:24
De la: ghita1989, la data 2009-12-06 16:24:47de ce nemernic; si eu sunt casatorit si am amanta

da,pai imi dau seama cat de destept esti,mai ales la varsta ta...20 de ani....esti foarte pregatit pentru o sotie si o relatie serioasa!!!
andreea_3
Postat pe 7 Decembrie 2009 16:41
De la: andreea_3, la data 2009-12-07 16:41:04
De la: ghita1989, la data 2009-12-06 16:24:47de ce nemernic; si eu sunt casatorit si am amanta

da,pai imi dau seama cat de destept esti,mai ales la varsta ta...20 de ani....esti foarte pregatit pentru o sotie si o relatie serioasa!!!

iar daca ai 40 de ani cum scrie la profilul tau,cu atat mai rau!!
andreea_3
Postat pe 7 Decembrie 2009 16:43
De la: ghita1989, la data 2009-12-06 16:24:47de ce nemernic; si eu sunt casatorit si am amanta


Si cine te crede?Mari masculi va mai datzi unii dintre voi!!!!!!!!!!!!1

Postat pe 7 Decembrie 2009 17:15
De la: scorpio67, la data 2009-12-07 17:15:25
De la: ghita1989, la data 2009-12-06 16:24:47de ce nemernic; si eu sunt casatorit si am amanta


Si cine te crede?Mari masculi va mai datzi unii dintre voi!!!!!!!!!!!!1


sunt de acord cu tine.
mari masculi va mai dati! railor
cattharsies
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:19
De la: cattharsis, la data 2009-12-07 17:19:13
De la: scorpio67, la data 2009-12-07 17:15:25
De la: ghita1989, la data 2009-12-06 16:24:47de ce nemernic; si eu sunt casatorit si am amanta


Si cine te crede?Mari masculi va mai datzi unii dintre voi!!!!!!!!!!!!1


sunt de acord cu tine.
mari masculi va mai dati! railor


Pai nu e vorba aia" cainele care latra , nu musca."?

Postat pe 7 Decembrie 2009 18:04
De la: cattharsis, la data 2009-12-07 17:19:13
De la: scorpio67, la data 2009-12-07 17:15:25
De la: ghita1989, la data 2009-12-06 16:24:47de ce nemernic; si eu sunt casatorit si am amanta


Si cine te crede?Mari masculi va mai datzi unii dintre voi!!!!!!!!!!!!1


sunt de acord cu tine.
mari masculi va mai dati! railor




......poate are si cu ce nu crezi.....
gratuit89
Postat pe 7 Decembrie 2009 18:10
De la: gratuit89, la data 2009-12-07 18:10:42
De la: cattharsis, la data 2009-12-07 17:19:13
De la: scorpio67, la data 2009-12-07 17:15:25
De la: ghita1989, la data 2009-12-06 16:24:47de ce nemernic; si eu sunt casatorit si am amanta


Si cine te crede?Mari masculi va mai datzi unii dintre voi!!!!!!!!!!!!1


sunt de acord cu tine.
mari masculi va mai dati! railor




......poate are si cu ce nu crezi.....

nuuuu...de obicei cine se lauda nu prea are
andreea_3
Postat pe 8 Decembrie 2009 18:40
De la: georgiana84, la data 2009-11-18 20:30:48eu sunt sotia va asigur

si eu sunt sotia pot sa va garantez
yumy
Postat pe 8 Decembrie 2009 18:44
De la: yumalai, la data 2009-12-08 18:44:54
De la: georgiana84, la data 2009-11-18 20:30:48eu sunt sotia va asigur

si eu sunt sotia pot sa va garantez


care sotie ,a cui?
andreea_3
Postat pe 9 Decembrie 2009 12:31
Una dintre cele trei sau dintre multe altele?

Postat pe 9 Decembrie 2009 21:24
TITLUL "CASATORIT,SI IN ACELASI TIMP ARE SI 2 AMANTE"----uitasem virgula si se intelegea altceva.pai sa dezvolt un pic.Situatia este in felul urmator:este casatorit are copil,sotia este in Spania la munca (cu copilul) ,el se distreaza in timp ce sotia munceste.O LUNA STA LA SOTIE SI 2-3 LUNI IN ROMANIA. Cand merge la sotie in sp se intalneste cu amanta din strainatate si o duce acasa in timp ce sotia este la lucru iar cand este in Romania se intalneste cu cealalta amanta (si treaba sa fie treaba o duce pe cea de-a doua amanta acasa cum sotia nu este si nu are cine il trage la raspundere si aceasta situatie de cativa ani buni....... CE PARERE AVETI DESPRE ACEASTA SITUATIE. ..
simonavlad2008
Postat pe 10 Decembrie 2009 20:46
De la: simonavlad2008, la data 2009-12-10 20:46:03TITLUL "CASATORIT,SI IN ACELASI TIMP ARE SI 2 AMANTE"----uitasem virgula si se intelegea altceva.pai sa dezvolt un pic.Situatia este in felul urmator:este casatorit are copil,sotia este in Spania la munca (cu copilul) ,el se distreaza in timp ce sotia munceste.O LUNA STA LA SOTIE SI 2-3 LUNI IN ROMANIA. Cand merge la sotie in sp se intalneste cu amanta din strainatate si o duce acasa in timp ce sotia este la lucru iar cand este in Romania se intalneste cu cealalta amanta (si treaba sa fie treaba o duce pe cea de-a doua amanta acasa cum sotia nu este si nu are cine il trage la raspundere si aceasta situatie de cativa ani buni....... CE PARERE AVETI DESPRE ACEASTA SITUATIE. ..

Pai si sotia stie?daca nu stie ar trebui sa fie informata!Si daca e desteapta ,pentru ca oricum observ ca numai ea aduce banii in casa,ar trebui sa il lase cu curu in balta pe mitocan!Consider ca prietenele acestei doamne inselate-poate chiar tu-ar trebui sa o informezi despre aceasta situatie.Nu imi place atunci cand toata lumea stie ce se intampla in jurul cuiva numai acea persoana nu,pentru ca prietenii considera ca e mai bine pentru ea sau el sa nu stie nimic.Sau mai sutn situatii cand persoana respectiva stie si ea dar nu baga in seama ,trece cu vederea si spera ca o sa fie bine.Consider aceste persoane fara minte,niste proaste- la fel ca amantele,pentru ca atunci cand barbatul inseala in halul asta si nevasta stie si nu face nimic ,nu pune punct,nu se desparte de sot ce poate fi altceva in afara de proasta????
andreea_3
Postat pe 11 Decembrie 2009 09:58
De la: simonavlad2008, la data 2009-12-10 20:46:03TITLUL "CASATORIT,SI IN ACELASI TIMP ARE SI 2 AMANTE"----uitasem virgula si se intelegea altceva.pai sa dezvolt un pic.Situatia este in felul urmator:este casatorit are copil,sotia este in Spania la munca (cu copilul) ,el se distreaza in timp ce sotia munceste.O LUNA STA LA SOTIE SI 2-3 LUNI IN ROMANIA. Cand merge la sotie in sp se intalneste cu amanta din strainatate si o duce acasa in timp ce sotia este la lucru iar cand este in Romania se intalneste cu cealalta amanta (si treaba sa fie treaba o duce pe cea de-a doua amanta acasa cum sotia nu este si nu are cine il trage la raspundere si aceasta situatie de cativa ani buni....... CE PARERE AVETI DESPRE ACEASTA SITUATIE. ..


Asta da, telenovela.Sa nu zici ca tu esti una dintre ele?

Postat pe 11 Decembrie 2009 10:01
De la: scorpio67, la data 2009-12-11 10:01:25 Asta da, telenovela.Sa nu zici ca tu esti una dintre ele?

buna dimi scorpio
yumy
Postat pe 11 Decembrie 2009 10:04
De la: simonavlad2008, la data 2009-12-10 20:46:03TITLUL "CASATORIT,SI IN ACELASI TIMP ARE SI 2 AMANTE"----uitasem virgula si se intelegea altceva.pai sa dezvolt un pic.Situatia este in felul urmator:este casatorit are copil,sotia este in Spania la munca (cu copilul) ,el se distreaza in timp ce sotia munceste.O LUNA STA LA SOTIE SI 2-3 LUNI IN ROMANIA. Cand merge la sotie in sp se intalneste cu amanta din strainatate si o duce acasa in timp ce sotia este la lucru iar cand este in Romania se intalneste cu cealalta amanta (si treaba sa fie treaba o duce pe cea de-a doua amanta acasa cum sotia nu este si nu are cine il trage la raspundere si aceasta situatie de cativa ani buni....... CE PARERE AVETI DESPRE ACEASTA SITUATIE. ..



Asta da barbat, nu le confunda numele , ca doar is 3 femei la mijloc: sotia si cele 2 amante.

CRED CA A INNEBUNIT LUMEA.
Apropo, sa nu zici ca tu esti una din cele trei?

anastas
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
depresia,,, 26 De la: kudika336469 5 Decembrie 2010 17:00
sal 1 De la: kudika275734 9 August 2010 11:48
barbatul pesti este razbunator????? 93 De la: Ioneta_VLAD 11 Septembrie 2011 12:32
buna 4 De la: Shhh 11 Iulie 2010 15:24
salutare tuturor! 7 De la: cjcj 31 August 2016 11:53