Setari Cookie-uri

casatorit cu doua amante(un nemernic)

eu una nu inteleg de ce va luati intotdeauna de barbat,dar femeia???
femeia este cea mai vinovata in general,barbatul cere ca asa stie el sa faca,calcand peste toate.
VINOVATA in general este femeia ca raspunde cerintelor barbatului
asa ca restul este istorie..........
elvira79
Postat pe 15 Noiembrie 2009 19:40
De la: elvira79, la data 2009-11-15 19:40:55eu una nu inteleg de ce va luati intotdeauna de barbat,dar femeia???
femeia este cea mai vinovata in general,barbatul cere ca asa stie el sa faca,calcand peste toate.
VINOVATA in general este femeia ca raspunde cerintelor barbatului
asa ca restul este istorie..........


Sa inteleg ca ai oarece experientza...... de amanta? Si te consideri vinovata ca ai raspuns avansurilor unui biet barbat?
miss_darine
Postat pe 15 Noiembrie 2009 19:52
imi pasa de toti,pentru ca niciunul nu a gasit ce fvrea in viata;daca femeia lui era si gospodina si amanta si doamna el le avea pe toate trei...si surpriza-niiciodata nu ar fi stiut cine e acasa.oricum e frumos pentru toti si rau pentru toti in egala masura.vai de viata lor
aiela_misha
Postat pe 15 Noiembrie 2009 19:59
bravo lui daca poate si-l tine buzunaru'
tinniy
Postat pe 15 Noiembrie 2009 20:36
Total de acord.......Primul gand cand aflii ca te-a inselat partenerul nu trebuie sa fie "ii scot bagajele la usa"....ci sa te intrebi "ce am facut/ ce nu am facut (bine) de s-a ajuns la asta?"...
E drept ca probabil ca e dureros, frustrant....si avem o inclinatie inspre a-l rastigni pe cel care a calcat stramb....dar in ambele cazuri suntem cam...vinovati. De ce?
Pai:
1. daca asa ii este firea- mai usuratica- de ce l-am ales? Stiam la ce ne inhamam...
2. daca nu - sigur am facut ceva gresit pe termen lung...si atunci a recurs la asta....Si de cele mai multe ori : ori am uitat sa ne ingrijim, ori am uitat sa-l ingrijim, ori am uitat sa ii mai gatim, ori...ne-a durut capul "cronic" in ultima vreme (vreme care se masoara in luni)...
Deci...oricum ar fi, avem partea noastra de vina......
dyana88ro
Postat pe 15 Noiembrie 2009 22:17
De la: simonavlad2008, la data 2009-10-29 21:32:33
333_ro_xy
Postat pe 15 Noiembrie 2009 22:58
divorteaa de el
michaela23
Postat pe 15 Noiembrie 2009 23:36
auzi simply nu stiu cine esti tu da....nici nu ma intereseaza fata sau baiat ce esti oricum mi-ai aratat cat creier ai..ce e cu comentarile astea pe tine???????vezi ce casa de specialitate zici ca e chiar casa in care locuiesc si am modificat eu oleaca poza cu lumina asa....poza aia face parte pur si simplu ca ma apucase pe mine odata nebunia sa fac si eu niste poze mai sexy sa zicem daca se poate numi asa desi eu nu consider nu stiu ce...daca vrei sa stii poza e facuta chiar de prietenul meu cu care sunt de 3 ANI DE ZILE IMPREUNA SI SUNT ASA NUMAI PENTRU EL TOCMAI PENTRU CA EU SUNT DE PARERE CA O FEMEIE TREBUIE SA DEA TOT CE ARE MAI BUN DIN EA SA ISI TINA BARBATUL LANGA EA DACA NU SUNT CU EL SEXY ATUNCI CU CINE SUNT????????????????SIGUR AI SA TE INTREBI DE CE AM PUS POZA AICI AM PUS-O PENTRU CA STIAM CA ASTA E UN SITE DE FETE,MAI SUNT INSCRISA PE SITE-URI SI NU AM POZE DE GENUL ASTA INTELEGI TU DRAGUTULE SAU DRAGUTO CE ESTI?
MDA....CE POTI SA CERI DE LA CREIERUL UNORA MERSI FRUMOS ORICUM PENTRU TOT CE MI-AI ZIS
EU NU FAC CHESTIA ASTA SA ATRAG BARBATUL ALTEIA VREAU SA ATRAG BARBATUL MEU SA ITI FIE CLAR ASTA
SUNT TOTAL IMPOTRIVA LA INSELAT TOCMAI SI DE ASTA AM COMENTAT LA ACEST SUBIECT CU UN MARE INTERES
TATAL MEU A INSELAT-O PE MAMA MEA 15 ANI DE ZILE SI NUMAI EU STIU CE A INSEMNAT ASTA AI INTELES?DACA AR TREBUI SA MA DUC PE LUNA SA SUSTIN CA BARBATII CARE INSEALA SI FEMEILE SUNT CELE MAI JALNICE PERSOANE CARE EXISTA AS FACE-O DA???PENTRU CA CEA MAI CUMPLITA DURERE E ASTA SA TE SIMTI TRADAT HABAR NU AI SI NICI NU DORESC NICI CELUI MAI MARE DUSMAN SA PATEASCA ASA CEVA VREODATA
HAI PA
larysukulitza
Postat pe 16 Noiembrie 2009 01:22
De la: dyana88ro, la data 2009-11-15 22:17:37Total de acord.......Primul gand cand aflii ca te-a inselat partenerul nu trebuie sa fie "ii scot bagajele la usa"....ci sa te intrebi "ce am facut/ ce nu am facut (bine) de s-a ajuns la asta?"...
E drept ca probabil ca e dureros, frustrant....si avem o inclinatie inspre a-l rastigni pe cel care a calcat stramb....dar in ambele cazuri suntem cam...vinovati. De ce?
Pai:
1. daca asa ii este firea- mai usuratica- de ce l-am ales? Stiam la ce ne inhamam...
2. daca nu - sigur am facut ceva gresit pe termen lung...si atunci a recurs la asta....Si de cele mai multe ori : ori am uitat sa ne ingrijim, ori am uitat sa-l ingrijim, ori am uitat sa ii mai gatim, ori...ne-a durut capul "cronic" in ultima vreme (vreme care se masoara in luni)...
Deci...oricum ar fi, avem partea noastra de vina......



Asa-i, desigur ... Si CE FACI mai departe?
Il dai sau nu-l dai pe usa afara?

CE ar fi daca la fel ar proceda si femeia, oride cate ori se satura de viata ce o are? Ai ales sa devi o SCLAVA atunci cand te-ai maritat? Sau poate ca te-ai gandit, macar voi fi SCLAVA celui care MA IUBESTE!?! Ehei, si apoi CE FACI, dupa cum spuneam, il dai sau nu-l dai pe usa afara???
Sau poate faci pe ''femeia desteapta'' care a ORBIT peste noapte, si te prefaci ca nu ai auzit, n-ai vazut, nici a amanta nu l-ai mirosit?


Simply_i
Postat pe 16 Noiembrie 2009 02:12
De la: Simply_i, la data 2009-11-16 02:12:14
De la: dyana88ro, la data 2009-11-15 22:17:37Total de acord.......Primul gand cand aflii ca te-a inselat partenerul nu trebuie sa fie "ii scot bagajele la usa"....ci sa te intrebi "ce am facut/ ce nu am facut (bine) de s-a ajuns la asta?"...
E drept ca probabil ca e dureros, frustrant....si avem o inclinatie inspre a-l rastigni pe cel care a calcat stramb....dar in ambele cazuri suntem cam...vinovati. De ce?
Pai:
1. daca asa ii este firea- mai usuratica- de ce l-am ales? Stiam la ce ne inhamam...
2. daca nu - sigur am facut ceva gresit pe termen lung...si atunci a recurs la asta....Si de cele mai multe ori : ori am uitat sa ne ingrijim, ori am uitat sa-l ingrijim, ori am uitat sa ii mai gatim, ori...ne-a durut capul "cronic" in ultima vreme (vreme care se masoara in luni)...
Deci...oricum ar fi, avem partea noastra de vina......



Asa-i, desigur ... Si CE FACI mai departe?
Il dai sau nu-l dai pe usa afara?

CE ar fi daca la fel ar proceda si femeia, ori de cate ori se satura de viata ce o are, si il inseala?
Ai ales sa devi o SCLAVA atunci cand te-ai maritat? Sau poate ca te-ai gandit, macar voi fi SCLAVA celui care MA IUBESTE!?!
Ehei, si apoi CE FACI, dupa cum spuneam, il dai sau nu-l dai pe usa afara???
Sau poate faci pe ''femeia desteapta'' care a ORBIT peste noapte, si te prefaci ca nu ai auzit, n-ai vazut, nici a amanta nu l-ai mirosit?


Simply_i
Postat pe 16 Noiembrie 2009 02:15
De la: dyana88ro, la data 2009-11-15 22:17:37Total de acord.......Primul gand cand aflii ca te-a inselat partenerul nu trebuie sa fie "ii scot bagajele la usa"....ci sa te intrebi "ce am facut/ ce nu am facut (bine) de s-a ajuns la asta?"...
E drept ca probabil ca e dureros, frustrant....si avem o inclinatie inspre a-l rastigni pe cel care a calcat stramb....dar in ambele cazuri suntem cam...vinovati. De ce?
Pai:
1. daca asa ii este firea- mai usuratica- de ce l-am ales? Stiam la ce ne inhamam...
2. daca nu - sigur am facut ceva gresit pe termen lung...si atunci a recurs la asta....Si de cele mai multe ori : ori am uitat sa ne ingrijim, ori am uitat sa-l ingrijim, ori am uitat sa ii mai gatim, ori...ne-a durut capul "cronic" in ultima vreme (vreme care se masoara in luni)...
Deci...oricum ar fi, avem partea noastra de vina......


Primul gand ar trebui sa fie "cu ce am gresit eu, sotia"? Serios? Adica, vrei nu vrei, primul gand trebuie sa invinovateasca INTOTDEAUNA femeia? Pai, daca e asa, atunci singura ei vina este ca il mai primeste acasa.


Si, ca sa nu fac doua posturi.. unele se plang ca "x" (mama, sora, prietena.. vecina) a suferit timp de ani buni alaturi de un sot care o insela. Daca suferea, nu statea cu el. Cand suferi faci tot posibilul sa scapi de acea suferinta, nu te bagi in ea pana´n gat lasand anii sa treaca peste tine... si plangandu-te la batranete ce viata de caine ai avut tu. Ai avut-o pentru ca ai acceptat-o. Orice motiv invocat la acel moment .. e doar scuza pentru slabiciunea de care a dat dovada.
rashela
Postat pe 16 Noiembrie 2009 03:05
foarte bine,asa le trebuie,majoritatea femeilor le place altceva mai nou,asa ca este achilibrata treaba
ctn_costel
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:39
Sunt de acord cu tine.Daca nu-i trebuie nevasta sa dea divort si sa UMBLE UNDE VREA.Numai ca nesimtitilor cu tupeu le place sa fie spalati,asteptati cu masa pusa etc.SA SE DUCA LA AMANTE CU PRETENTIILE LOR. VA IMAGINATI CE AR FI DACA DUMNEZEU I-AR PEDEPSI PE CEI CARE AU JURAT STRAMB?
Dany38
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:40
De la: cucugabriel, la data 2009-11-15 06:16:58 :
dedutzu
Postat pe 16 Noiembrie 2009 09:46
De la: larysukulitza, la data 2009-11-16 01:22:16auzi simply nu stiu cine esti tu da....nici nu ma intereseaza fata sau baiat ce esti oricum mi-ai aratat cat creier ai..ce e cu comentarile astea pe tine???????vezi ce casa de specialitate zici ca e chiar casa in care locuiesc si am modificat eu oleaca poza cu lumina asa....poza aia face parte pur si simplu ca ma apucase pe mine odata nebunia sa fac si eu niste poze mai sexy sa zicem daca se poate numi asa desi eu nu consider nu stiu ce...daca vrei sa stii poza e facuta chiar de prietenul meu cu care sunt de 3 ANI DE ZILE IMPREUNA SI SUNT ASA NUMAI PENTRU EL TOCMAI PENTRU CA EU SUNT DE PARERE CA O FEMEIE TREBUIE SA DEA TOT CE ARE MAI BUN DIN EA SA ISI TINA BARBATUL LANGA EA DACA NU SUNT CU EL SEXY ATUNCI CU CINE SUNT????????????????SIGUR AI SA TE INTREBI DE CE AM PUS POZA AICI AM PUS-O PENTRU CA STIAM CA ASTA E UN SITE DE FETE,MAI SUNT INSCRISA PE SITE-URI SI NU AM POZE DE GENUL ASTA INTELEGI TU DRAGUTULE SAU DRAGUTO CE ESTI?
MDA....CE POTI SA CERI DE LA CREIERUL UNORA MERSI FRUMOS ORICUM PENTRU TOT CE MI-AI ZIS
EU NU FAC CHESTIA ASTA SA ATRAG BARBATUL ALTEIA VREAU SA ATRAG BARBATUL MEU SA ITI FIE CLAR ASTA
SUNT TOTAL IMPOTRIVA LA INSELAT TOCMAI SI DE ASTA AM COMENTAT LA ACEST SUBIECT CU UN MARE INTERES
TATAL MEU A INSELAT-O PE MAMA MEA 15 ANI DE ZILE SI NUMAI EU STIU CE A INSEMNAT ASTA AI INTELES?DACA AR TREBUI SA MA DUC PE LUNA SA SUSTIN CA BARBATII CARE INSEALA SI FEMEILE SUNT CELE MAI JALNICE PERSOANE CARE EXISTA AS FACE-O DA???PENTRU CA CEA MAI CUMPLITA DURERE E ASTA SA TE SIMTI TRADAT HABAR NU AI SI NICI NU DORESC NICI CELUI MAI MARE DUSMAN SA PATEASCA ASA CEVA VREODATA
HAI PA


Nu stiu daca tu ii oferi iubitului sau sotului tot ce are nevoie si daca te machiezi sau imbraci atragator pentru el nu va mai ceda unei ispite.Nu ma refer numai la tine personal-larysuku,ci ma refer la toae femeile care incearca sa faca eforturi pentru barbatii lor si totusi acestia nu le apreciaza si tot mai dau cu bata in balta cateodata...NU SUNT DE ACORD CU INSELATUL!!si consider a barbatii sau femeile care fac acest lucru sunt persoane slabe,consider ca intr-o relatie cand nu mai merge ceva este foarte important sa se poarte o discutie,sa se analizeze ce nu merge si daca nu se poate regresa,mai bine sa se ajunga la despartire decat in bratele la prima femeie iesita in cale.Pentru un barbat nu e neaparat nevoie sa ai un corp de manechin si sa arati super bine ,ei daca inseala pot sa insele si cu cea mai urata tipa ,cand cad in ispita nu-i mai intereseaza fata tipei.Consider ca un barbat care este intr-o relatie serioasa sau casatorit de cel putin 2 ani si are si o anumita varsta peste 20 de ani,ar trebui sa fie destul de matur si sa gandeasca de unul singur si sa nu cedeze asa usor in bratele primei venite.Nu cred ca femia trebuie sa stea cu gura pe barbat,sa fie excesiv de geloasa sa il intrebe toata ziua unde a fost cu cine s-a vazut,dar nici sa nu se faca, ca nu vede atunci cand indiciile sunt clare ci cum descopera ca babrbatul o inseala sa puna imediat punct relatiei si sa nu acepte nicio scuza.Daca barbatul este destul de matur si chiar iubeste femeia de acasa nu o inseala indiferent de motive,pentru ca se gandeste si la consecinte,iar eu cred ca nicio astfel de minciuna nu ramane nedescoperita..intr-un fel sau altul tot se va descoperi.mai zicea cineva aici ca orice minte sau tradeaza...dar una e sa minti seful sau profesorul,alta e sa iti tradezi un amic si alta e sa minti persoana iubita,iar aici se vorbeste despre tradarea persoanei cu care esti impreuna,poate sunt in alta parte si alte subiecte despre alte tradari.una e sa inseli cand esti cu cineva de cateva luni(desi nici aici nu sunt de acord,dar...),una e cand ai 15-20 de ani si nu iubesti cu adevarat si umbli cu 2-3 si alta e cand esti intr-o relatie serioasa,de cativa ani ,unde ar trebui sa acorzi mai multa importanta ,orice moment difcill trebuie discutat si orice ispita evitata.
andreea_3
Postat pe 16 Noiembrie 2009 18:24
Nu am avut rabdare sa citesc absolut tot ce s-a scris pana acum. Ce m-a frapat si m-a scarbit a fost faptul k unele femei sunt deacord cu inselatul atata timp cat se face "cu perdea" sau "cu cap". Fetelor ati fost vreodata inselate? Stiti cum e? Va oferiti sa fiti amante daca il tine!?!?!? IN cazul asta mi-e mila de societatea romaneasca, de ce o sa se aleaga de noi. NU avem pic de respect fata de noi insine...cum sa mai avem fata de altii....
ing3rasha
Postat pe 16 Noiembrie 2009 21:22
nimeni nu este de acord cu inselatul ,de ce ai inteles asta .insa nici nu cred ca e cazul sa dramatizam si sa devenim depresive daca ne-a fost dat sa traim un asemenea episod
de asemenea cred ca inselatul nu este numai apanajul masculinitatii, este adevarat ca deobicei femeile nu au aceeasi libertate de miscare si constiinta :) uneori din cauza sentimentelor care ne leaga de parteneri .alteori ne implinesc copii si nu mai cautam alte impliniri colaterale .
eu in continuare cred ca statutul de amanta este mult mai trist decat cel de sotie inselata deoarece amata va ramane aproape mereu singura dupa ce se consuma pasiunea pana ce sotia in cele mai multe cazuri il va avea pana la adanci batraneti .de aceea meditati lsi puneti in balanta daca pentru o deraiere ocazionala merita sa distrugeti linistea unui camin .
casnicii perfecte nu exista insa perfectibile mereu :) .
lory_kudika
Postat pe 17 Noiembrie 2009 00:21
De la: lory_kudika, la data 2009-11-17 00:21:02nimeni nu este de acord cu inselatul ,de ce ai inteles asta .insa nici nu cred ca e cazul sa dramatizam si sa devenim depresive daca ne-a fost dat sa traim un asemenea episod
de asemenea cred ca inselatul nu este numai apanajul masculinitatii, este adevarat ca deobicei femeile nu au aceeasi libertate de miscare si constiinta :) uneori din cauza sentimentelor care ne leaga de parteneri .alteori ne implinesc copii si nu mai cautam alte impliniri colaterale .
eu in continuare cred ca statutul de amanta este mult mai trist decat cel de sotie inselata deoarece amata va ramane aproape mereu singura dupa ce se consuma pasiunea pana ce sotia in cele mai multe cazuri il va avea pana la adanci batraneti .de aceea meditati lsi puneti in balanta daca pentru o deraiere ocazionala merita sa distrugeti linistea unui camin .
casnicii perfecte nu exista insa perfectibile mereu :) .


In mare parte sunt de acord cu ceea ce spui. Cu mici amendamente.
- amanta, de regula este femeia tanara, fara alte obligatii acasa si care nu-si doreste INCA alt gen de obligatii. Cand va dori, se va casatori ca oricare femeie si isi va vedea de casa ei. Prin urmare, amanta nu va ramane toata viata singura ci doar atata timp cat doreste acest lucru;
- sotia va avea pana la adanci batraneti acelasi probleme.. isi va imparti barbatul cu jdemii de alte femei. Pentru simplu motiv ca barbatul care inseala o data, o va face mereu.. MAI ALES cand este iertat de fiecare data.
- ca o concluzie, statatul de amanta este trist pe termen scurt, statutul de sotie inselata care ACEEPTA acest rol va fi trist pana inchide ochii (ea sau sotul).

Daca un copil ar fi tot ceea ce implineste o femeie.. cu siguranta nu am mai avea nevoie de familie ci doar de "samantza".
rashela
Postat pe 17 Noiembrie 2009 00:28
nu e nevoie de desen :) ....e doar o problema de exprimare ;) la acest topic
anmarry
Postat pe 17 Noiembrie 2009 01:34
Super afacere! Daca doresti produse de calitate la preturi accesibile si un discount de 25% pentru achizitiile tale :) Intra pe www.superafacere.webs.com - este un minisite creat de mine si are toate detaliile :) SUCCES
claudiarebecca
Postat pe 17 Noiembrie 2009 01:48
sotul meu a avut trei amante si sotie dar nu a putut face fata si sa aflat s-a potolit o luna de zile si apoi a luat -o iar
georgiana84
Postat pe 17 Noiembrie 2009 10:08
la ce fata ai, nici nu ma asteptam la alt raspuns
kudika063045
Postat pe 17 Noiembrie 2009 12:54
De la: georgiana84, la data 2009-11-17 10:08:35sotul meu a avut trei amante si sotie dar nu a putut face fata si sa aflat s-a potolit o luna de zile si apoi a luat -o iar

si mai e sotul tau?
andreea_3
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:34
mersi andreea,uite cum ai raspuns tu imi place.
chiar daca nu esti de acord cu opinia mea,ti-ai zis punctul tau de vedere fara sa imi vorbesti urat cum mi-a facut simply.
eu ador sinceritatea si iti multumesc mult pt semnul de alarma care mi l-ai dat
si acum ca ma gandesc mai bine dap ai perfecta dreptate
barbatii daca e sa te insele te inseala si daca esti miss universe!
corect....
asta e ce sa-i faci stii tu vba aia..trist dar adevarat!
offf greu greu tare cu infidelitatea asta...
larysukulitza
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:39
De la: rashela, la data 2009-11-17 00:28:34
De la: lory_kudika, la data 2009-11-17 00:21:02nimeni nu este de acord cu inselatul ,de ce ai inteles asta .insa nici nu cred ca e cazul sa dramatizam si sa devenim depresive daca ne-a fost dat sa traim un asemenea episod
de asemenea cred ca inselatul nu este numai apanajul masculinitatii, este adevarat ca deobicei femeile nu au aceeasi libertate de miscare si constiinta :) uneori din cauza sentimentelor care ne leaga de parteneri .alteori ne implinesc copii si nu mai cautam alte impliniri colaterale .
eu in continuare cred ca statutul de amanta este mult mai trist decat cel de sotie inselata deoarece amata va ramane aproape mereu singura dupa ce se consuma pasiunea pana ce sotia in cele mai multe cazuri il va avea pana la adanci batraneti .de aceea meditati lsi puneti in balanta daca pentru o deraiere ocazionala merita sa distrugeti linistea unui camin .
casnicii perfecte nu exista insa perfectibile mereu :) .


In mare parte sunt de acord cu ceea ce spui. Cu mici amendamente.
- amanta, de regula este femeia tanara, fara alte obligatii acasa si care nu-si doreste INCA alt gen de obligatii. Cand va dori, se va casatori ca oricare femeie si isi va vedea de casa ei. Prin urmare, amanta nu va ramane toata viata singura ci doar atata timp cat doreste acest lucru;
- sotia va avea pana la adanci batraneti acelasi probleme.. isi va imparti barbatul cu jdemii de alte femei. Pentru simplu motiv ca barbatul care inseala o data, o va face mereu.. MAI ALES cand este iertat de fiecare data.
- ca o concluzie, statatul de amanta este trist pe termen scurt, statutul de sotie inselata care ACEEPTA acest rol va fi trist pana inchide ochii (ea sau sotul).

Daca un copil ar fi tot ceea ce implineste o femeie.. cu siguranta nu am mai avea nevoie de familie ci doar de "samantza".

poate si amantele care devin sotii sunt inselate,totul tine sa nu se ierte,sa se treaca peste indiferent daca familia are copii,despartirea e cea mai buna solutie dupa ce afli ca te-a inselat.amanta nu e intotdeauna mai tanara si mai frumoasa decat sotia de acasa,cunosc barbati care si-au inselat sotiile sau iubitele cu unele foarte naspa fata de sotiile lor,barbatii cedeaza ispitei de moment,nu conteaza fata celeilalte,mai mult avansurile,corpul si atat.nu mise pare trist sa fii sotie inselata ci mi se pare trist sa fii un sot care inseala si crede ca nu va fi prins niciodata sau crede ca il va ierta sotia inselata.femeile casatorite sau care au o relatie serioasa cand inseala sunt prinse mai usor decat barbatii se dau mai repede de gol ,in orice situatie- si de barbat si de femie care doreste sa insele cel mai bine ar fi ca inainte sa se intample acest lucru sa se gandeasca la consecintele care pot urma si daca e dispus ca pentru o noapte de "ratacire" sa piarda tot restul vietii.Nu este ceva dramatic,dar atunci cand iubesti si esti inselat simti ca ti se prabuseste cerul pe tine,iti mor toate visele,pentru moment nu mai vrei sa traiesti,chiar daca nu ai gresit cu nimic.cei care au fost inselati sau au avut prieteni/prietene casatoriti/casatorite sau de mult timp impreuna cu persoana de langa ei stiu ce simti in momentul acela cand afli si e dureros.orice are momente de ratacire,in care ne dorim si altceva sau dorim sa incercam si ceva nou dar important e cum se finalizeaza aceasta dorinta.
andreea_3
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:44
De la: larysukulitza, la data 2009-11-17 16:39:05mersi andreea,uite cum ai raspuns tu imi place.
chiar daca nu esti de acord cu opinia mea,ti-ai zis punctul tau de vedere fara sa imi vorbesti urat cum mi-a facut simply.
eu ador sinceritatea si iti multumesc mult pt semnul de alarma care mi l-ai dat
si acum ca ma gandesc mai bine dap ai perfecta dreptate
barbatii daca e sa te insele te inseala si daca esti miss universe!
corect....
asta e ce sa-i faci stii tu vba aia..trist dar adevarat!
offf greu greu tare cu infidelitatea asta...


sincer imi pare rau ca te-am pus pe ganduri,sper ca acum nu stai toata ziua sa te gandesti daca te inseala sau nu,sau sa il iei pe iubi tau tare si sa il intrebi pe udne a fost si chestii de-astea,ca nici asta nu e bine si pentru barbati e cicalitor,mai ales cand ei nu se stiu vinovati cu nimic...e complicat important e sa ne dam seama singure,sa simtim,sa-i mirosim,pentru ca dupa ce esti de mult timp cu cineva ii cunosti obiceiurile si nu ai cum sa nu simtit cand ceva se schimba!te pupic si sa va iubiti mult!!
andreea_3
Postat pe 17 Noiembrie 2009 16:48
sotia , mama copilului
georgiana84
Postat pe 17 Noiembrie 2009 18:21
De la: tinniy, la data 2009-11-15 20:36:22bravo lui daca poate si-l tine buzunaru'

pai, daca amantele numai pt buzunar stau cu el.... tot amante se numesc??? nu cumva au alt nume???? ceva cu "c.." ??
michaelaM
Postat pe 18 Noiembrie 2009 10:13
eu sunt sotia va asigur
georgiana84
Postat pe 18 Noiembrie 2009 20:30
De la: georgiana84, la data 2009-11-18 20:30:48eu sunt sotia va asigur



sunteti toate trei sotiile lui din moment ce ai zis la topic..casatorit cu doua amante un nemernic;.......ce s-a intamplat...e arab?sau cum de s-a ajuns aici?
iulia069834
Postat pe 18 Noiembrie 2009 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care este compatibilitatea dintre femeia capricorn si barbatu Rac??? 2 De la: LoveSmartFashion 16 Ianuarie 2011 17:14
horoscop 13 De la: Barbie30 2 Noiembrie 2010 10:03
Femeia Scorpion Barbatul Capricorn 7 De la: lory86_lolo_yahoo_com 10 Noiembrie 2009 15:22
buna ziua 4 De la: greierash_is_back 27 Decembrie 2009 15:47
BARBATUL BERBEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 7 De la: OneLastBreath 27 Mai 2009 10:47