Setari Cookie-uri

casatorit cu doua amante(un nemernic)

Eu una...ma astept la orice din partea unui barbat,in ziua de azi so...
vss
Postat pe 15 Noiembrie 2009 12:56
care-i faza?
oricum tot dobitoc esti si cu amante ,si fara.
petecutz_carlutz_yahoo_com
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:21
Mi se face greata numai cand ma gandesc. Hai inteleg, ai nevoie de distractie... iti iei o amanta (nu sunt deloc de acord nici cu asta), dar 2?? Da-o-ncolo de treaba. Cat de ipocrit sa fii? Cum sa-ti bati joc in halul asta de sotia ta? Pentru ce te-ai mai casatorit cu ea? Daca esti atat de mare si tare, iti angajai o menajera si gata. Cel putin nu-ti mai bateai joc de saraca femeie. Daca mai e si un copil la mijloc, atunci chiar e foarte urat.
Cred ca barbatii, pe zi ce trece, isi pierd creierul. Se absoarbe cumva... nu stiu ce sa zic. (Exista si exceptii, cam rar ce-i drept!)
danyelica
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:34
kudika057854
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:38
De la: larysukulitza, la data 2009-11-15 05:03:09Nu imi vine sa cred ca sunt persoane care intr-un fel sau altul sunt de acord cu chestia asta
Cel mai tare urasc la un barbat inselatul
Si voi barbatii stiti cum sunteti...va simtiti bine ca niste cocosi sa auziti ce fapte grozave face alt semen de al vostru ca o poate duce si cu 3 femei..si normal ii luati apararea...dar cum ar fi sa iubiti cu adevarat o fata si sa aflii ca inainte ce tu ai sarutat-o jos ai fost fara sa stii tu cu vreo 2 ore inainte unu care si-a xxxx in ea?????
Atunci v-ati mai simti la fel de cocosi?
mda...puteti zice orice da va zic eu ca nu
urasc urasc urasc barbatii de acest gen nu trisati fratilor ca daca sunteti corecti o faceti pt voi
nu merge cu fata respectiva indiferent ca e nevasta spuneti-ii in pana mea de aia aveti gura
spuneti-i ce nu merge incercati sa salvati situatia,iubiti-va din nou,ca la urma urmei pxxxa e tot pxxxa la noi toate fetele important e cum comunicati voi cu femeia sa va satisfaca toate fanteziile sexuale posibile
nu va place pt ca sotia e bruneta si vreti o roscata?
exista vopsea fratilor!
si sunt multe multe alte lucruri care se pot schimba....cum va puteti numi barbat ca fugiti repede la alta si va credeti smecheri domle in loc sa intelegeti ca adevaratul barbat e cel care e corect si da piept situatiei cele mai grele sa o rezolve!De inselat e usor f usor de reparat e f greu ....dar depaseste greul maxim ca sa fii barbat maxim!!!!!
Mai ales cand sunt copii la mijloc....chiar vreti ca copilul vostru sa nu va mai numeasca tata vreodata sa ii fie rusine ca tatal lui a gandit cu pxxa in loc sa gandeasca mai mult la binele lui?
GANDITI CU CAPUL DE SUS NU CU CEL DE JOS!!!!!


Apoi, poza pe care o afisezi iti da vre un drept sa judeci pe cineva?
Parca ar fi facuta intr-o casa de ... ''specialitate'' ...
Chiar daca iti vine bine culoarea parului si rochia de lungimea unei bluze, si picioarele chiar de ar arata bine, te-ai gandit vre-o data ca ii oferi unui barbat toate motivele sa actioneze conform celor ce le oferi???
Ce nevoie are sa stea mai inainte de vorba cu tine, cand nu-l intereseaza decat UN SINGUR LUCRU, vazandu-te. Astfel PRIMESTI exact CEEA CE CAUTI.

A CUI este vina?
A ''cuminteniei'' din orice femeie, de asemenea cu ceea ce se gaseste in orice barbat.
Daca alegi ceea ce alegi sa afisezi, culegi conform cu ceea ce ai afisat.

Simply_i
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:42
Eu de multa vreme am concluzionat ca totzi barbatii, sau in proportie de 99,9%, sunt dobitoci. Astepti uneori o viata sa gasesti un om normal. Am impresia ca acestia sunt niste rar avis....pe cale de disparitie
Lavdia65
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:44
De la: danyelica, la data 2009-11-15 13:34:42Mi se face greata numai cand ma gandesc. Hai inteleg, ai nevoie de distractie... iti iei o amanta (nu sunt deloc de acord nici cu asta), dar 2?? Da-o-ncolo de treaba. Cat de ipocrit sa fii? Cum sa-ti bati joc in halul asta de sotia ta? Pentru ce te-ai mai casatorit cu ea? Daca esti atat de mare si tare, iti angajai o menajera si gata. Cel putin nu-ti mai bateai joc de saraca femeie. Daca mai e si un copil la mijloc, atunci chiar e foarte urat.
Cred ca barbatii, pe zi ce trece, isi pierd creierul. Se absoarbe cumva... nu stiu ce sa zic. (Exista si exceptii, cam rar ce-i drept!)


Atat timp cat femeile, adica oricare dintre noi, vom merge pe linia ce a deschis-o unul precum cei ce lucreaza pentru Hustler, ori Playboy, ori canalul de televiziune ~ NakedNews (?) ... deci, atat timp cat o singura femeie va accepta sa se prostitueze, ori sa aibe o relatie intima cu un barbat inainte de logodna, sau cu un barbat care a fost si cu alte femei inaitea ei ...
DE CE NE MIRAM, sau DE CE AVEM ALTE PRETENTII precum aceea de A FI RESPECTATE?

Ce ar fi sa ne imbracam precum musulmancele?!? !!!

Eu consider ca nu am avea nimica de pierdut! Absolut nimica de pierdut, ci doar de castigat: RESPECT, DRAGOSTE si orice altceva va mai doriti, stimate doamne si domnisoare.
Simply_i
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:53
"Dragã iepuraºule, te rog mult sã-mi aduci un trenuleþ electric, o maºinuþã ºi o ciocolatã", scrie un copil dorinþele sale pentru Paºti.
Se duce copilul la poºtã cu scrisoarea.
Postãºiþele deschid scrisoarea, o citesc ºi li se face milã de copil.
Hotãrãsc ele sã punã mânã de la mânã ºi sã-i cumpere copilului darurile.
Strâng ele banii, cumpãrã trenuleþul, cumpãrã maºinuþa, dar de ciocolatã nu le mai ajung banii.
Trimit cadoul copilului.
La câteva zile de la Paºti, copilul duce la poºtã o altã scrisoare cu mulþumirile pentru iepuraº:

- "Dragã iepuraºule, îþi mulþumesc pentru cadouri, trenuleþul este magnific,
maºinuþa este super. Eu sunt convins cã mi-ai trimis ºi ciocolata, dar cred cã curvele alea de la postã au mâncat-o"!
marconi_rupa
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:59
m-o inselat femeia, dar am prinso in flagrant delict.
I-am tras vreo cateva poace sanatoase, si pot sa spun cu mana pe inima ca nu ma va ma insela niciodata , ; Cat va trai ea pe pamant!
Eu pe de alta parte , sunt un tanar de 24 ani, voinic, zdrahon, nu ca ma laut dar arat si bine si insel penbtru ca asta am facut toata viata , si asta voi face.
Diferenta intre mine si femeia me, e ca ea pe mine nu poate sa ma prinda oricat ar incerca, si camere video, si detectivi si urmarire fix ca -n filme si tot nu ma prinde ea pe mine.
Eo ,am prins-o, ca stiu mai bine.
deci e si asta un p d v . ;)
pa.
other_places
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:29
De la: kudika082498, la data 2009-11-15 14:29:07m-o inselat femeia, dar am prinso in flagrant delict.
I-am tras vreo cateva poace sanatoase, si pot sa spun cu mana pe inima ca nu ma va ma insela niciodata , ; Cat va trai ea pe pamant!
Eu pe de alta parte , sunt un tanar de 24 ani, voinic, zdrahon, nu ca ma laut dar arat si bine si insel penbtru ca asta am facut toata viata , si asta voi face.
Diferenta intre mine si femeia me, e ca ea pe mine nu poate sa ma prinda oricat ar incerca, si camere video, si detectivi si urmarire fix ca -n filme si tot nu ma prinde ea pe mine.
Eo ,am prins-o, ca stiu mai bine.
deci e si asta un p d v . ;)
pa.

Inseamna ca esti cel mai tare
danyelica
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:32
De la: kudika082498, la data 2009-11-15 14:29:07m-o inselat femeia, dar am prinso in flagrant delict.
I-am tras vreo cateva poace sanatoase, si pot sa spun cu mana pe inima ca nu ma va ma insela niciodata , ; Cat va trai ea pe pamant!
Eu pe de alta parte , sunt un tanar de 24 ani, voinic, zdrahon, nu ca ma laut dar arat si bine si insel penbtru ca asta am facut toata viata , si asta voi face.
Diferenta intre mine si femeia me, e ca ea pe mine nu poate sa ma prinda oricat ar incerca, si camere video, si detectivi si urmarire fix ca -n filme si tot nu ma prinde ea pe mine.
Eo ,am prins-o, ca stiu mai bine.
deci e si asta un p d v . ;)
pa.


aha...si sa inteleg ca te consideri barbat??
Lexy87
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:02
sincer nu am avut rabdare sa citesc chiar tot ce s-a scris,dar am impresia ca va scapa ceva :)
De ce are nevoie un mascul sa se joace si in ograda vecina (iacum cred ca prea putin conteaza ca se joaca de-a taurul comunal sau se joaca doar cu 2)?
dupa ce v-ati sters lacrimile si rimelul scurs pe fata ,analizati la rece :
-ce ii lipseste omului de langa tine si tu nu ii oferi .
-de ce nu-i oferi si care sunt cauzele pentru care ii refuzi anumite fantezii
-analizeaza-te si nu uita ca igiena ta ar trebui sa fie ireprosabila iar cosmeticalele sa rupa rafturile din baie exact asa cum te dai peste cap cu borcanele din camara
-nu pierde ocazia si mai trimite copiii la bunici pentru cate un weekend sau doua pe luna si atunci aloca-ti timp numai pentru voi iar daca el e ocupat numai pentru tine
-analizeza-te si decide daca poti ierta deraierile lui si poti privi senina relatia voastra in viitor iar daca dezamagirea faptului ca ai fost inselata va iesi la suprafata mereu desparte-te .
Si nu in ultimul rand nu-ti plange de mila si nu cersi iubirea lui foloseste-ti energia pentru a-l seduce din nou e data asta stiind evident cu cine ai de lucru si ce-i poate potenta :D
lory_kudika
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:07
De la: rashela, la data 2009-11-11 20:57:44
De la: michelline1, la data 2009-11-11 16:45:23Eu zic ca daca poate ,de ce nu.Cu conditia sa nu simti nimic acasa,din tot ce face.Adik sa pastreze un respect pentru tine.


Cu siguranta sotul care te inseala cu una sau mai multe femei (amante si nu de-o noapte).. te respecta. Ca doar isi poarta cu mandrie hainele calcate si apretate de tine, mandrindu-se astfel cat esti tu de gospodina, isi duce amanta la restaurante fine.. ca sa nu fie obligat sa-i spuna retetele minunatelor mancaruri pe care i le faci, face sex in totate pozitiile si de toate felurile... tratand-o mizerabil pe acea femeie si supunand-o unui sex oral ce o face sa urle de placere... s.a.m.d.
dar cel mai mult te respecta cand, pentru a o convinge sa-i fie amanta.. ii spune cat esti tu de grasa (dar frumoasa, c-asa-i vorba romaneasca), vesnic obosita, incuiata, ca mirosi a ceapa, ca s-a saturat sa te auda vaicarindu-te cat de mult muncesti si ce putin castigi, ca nu faci (n-ai facut niciodata) sex de calitate, ca sforai... etc etc. Ce mai conteaza restul?!


Kathara
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:09
De la: kudika082498, la data 2009-11-15 14:29:07m-o inselat femeia, dar am prinso in flagrant delict.
I-am tras vreo cateva poace sanatoase, si pot sa spun cu mana pe inima ca nu ma va ma insela niciodata , ; Cat va trai ea pe pamant!
Eu pe de alta parte , sunt un tanar de 24 ani, voinic, zdrahon, nu ca ma laut dar arat si bine si insel penbtru ca asta am facut toata viata , si asta voi face.
Diferenta intre mine si femeia me, e ca ea pe mine nu poate sa ma prinda oricat ar incerca, si camere video, si detectivi si urmarire fix ca -n filme si tot nu ma prinde ea pe mine.
Eo ,am prins-o, ca stiu mai bine.
deci e si asta un p d v . ;)
pa.


Uau, sunt impresionata de cat de barbat esti tu!
Kathara
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:10
eu cred ca topicul asta a fost deschis la misto, sa ne agitam noi pe aici incercand sa intelegem cum sta treaba.
Aset
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:32
amanta e amanta cum sa te casatoreti cu ea? daca e nevasta nu mai e amanta, tu esti nevasta si tie ciuda?
ktin
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:49
De la: kudika082498, la data 2009-11-15 14:29:07m-o inselat femeia, dar am prinso in flagrant delict.
I-am tras vreo cateva poace sanatoase, si pot sa spun cu mana pe inima ca nu ma va ma insela niciodata , ; Cat va trai ea pe pamant!
Eu pe de alta parte , sunt un tanar de 24 ani, voinic, zdrahon, nu ca ma laut dar arat si bine si insel penbtru ca asta am facut toata viata , si asta voi face.
Diferenta intre mine si femeia me, e ca ea pe mine nu poate sa ma prinda oricat ar incerca, si camere video, si detectivi si urmarire fix ca -n filme si tot nu ma prinde ea pe mine.
Eo ,am prins-o, ca stiu mai bine.
deci e si asta un p d v . ;)
pa.


ce animal...fata o avut motivre bine intemeiate sa te insele ...daca o bateai..eu daca eram in locu ei..nu ma culcam cu respectivu in casa ta..si fugeam u l...sa scap d calvar...
iulia069834
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:53
Rashela... ai punctat atat de bine!!! Pai... iubirea e "pur spirituala", nu??! Importanta e ca ... DOAR PE EA "o iubeste"...... sau .... NU???! HMMMM.....
shadow4a_peach
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:04
daca te referi la mine cu intrebarea aia stai linistit nu sunt eu nici una din ele din fericire,daca era doamne fereste sa fiu nu mai eram eu aici eram sigur la tribunal la divort in cazul nevestei sau imi cautam alt amant daca eram in situatia de amanta!!!In nici un caz nu scriam eu aici sa va explic parerea mea in legatura cu anumite specimene din genul vostru masculin.Sa nu credeti ca fac vreo defaimare,ca tin cu fetele 100%,ca zic ca fetele sunt grozave si baietii nu....nu zic asta.desi D-zeu a creat femeia dupa ce a creat barbatul poate in speranta ca ii va iesi ceva mai bun decat prima creatie,chiar si asa nu zic ca fetele sunt sfintele cele mai bune.
Exista cazuri si la femei de acest gen asa ca....
Eu doar mi-am exprimat parerea si nu sunt nici unul dintre personajele astea 3.

Daca nu te refereai la mine cu intrebarea aia si nu ziceai de mine scuza-ma ca am inteles gresit oleak si eu asa ca o blonda...scuze sincer
larysukulitza
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:57
De la: lory_kudika, la data 2009-11-15 15:07:37sincer nu am avut rabdare sa citesc chiar tot ce s-a scris,dar am impresia ca va scapa ceva :)
De ce are nevoie un mascul sa se joace si in ograda vecina (iacum cred ca prea putin conteaza ca se joaca de-a taurul comunal sau se joaca doar cu 2)?
dupa ce v-ati sters lacrimile si rimelul scurs pe fata ,analizati la rece :
-ce ii lipseste omului de langa tine si tu nu ii oferi .
-de ce nu-i oferi si care sunt cauzele pentru care ii refuzi anumite fantezii
-analizeaza-te si nu uita ca igiena ta ar trebui sa fie ireprosabila iar cosmeticalele sa rupa rafturile din baie exact asa cum te dai peste cap cu borcanele din camara
-nu pierde ocazia si mai trimite copiii la bunici pentru cate un weekend sau doua pe luna si atunci aloca-ti timp numai pentru voi iar daca el e ocupat numai pentru tine
-analizeza-te si decide daca poti ierta deraierile lui si poti privi senina relatia voastra in viitor iar daca dezamagirea faptului ca ai fost inselata va iesi la suprafata mereu desparte-te .
Si nu in ultimul rand nu-ti plange de mila si nu cersi iubirea lui foloseste-ti energia pentru a-l seduce din nou e data asta stiind evident cu cine ai de lucru si ce-i poate potenta :D


sunt de acord cu tine ca atunci cand un barbat inseala inseamna ca ii lipseste ceva,dar consider ca mai intai ar trebui sa vorbeasca cu sotia sau iubita despre aceste probleme si nu sa sara in patul primei venite!e valabil atat pentru barbatii care inseala cat si pentru femeile care inseala!iar daca vede ca relatia nu merge nici in urma unei discutii serioase,atunci consider ca ar trebui sa se desparta de femeia de langa el si sa umble cu alte femei pana o gaseste pe aia perfecta,car enu cred ca exista!!!este foarte urata treaba cu inselatul mai ales pentru niste persoane mature,persoane care sunt de atata timp impreuna casatoriti sau nu,este urat sa fii inselat si de multe ori nu mai ai incredere in oamenii de langa tine.din pacate cunosc persoane care dupa 8-10-15 ani de convietuire au descoperit ca sunt inselate sau inselati de cativa ani de persoana in care aveau toata increderea.este o mare dezamagire,iar cei care mai pot ierta sau trece pete acest lucru dupa ce descopera ca au fost tradati de persoana iubita sunt mari prosti.e ok cand ai 15-20 de ani si esti cu cineva de 1 an,2(desi nici atunci nu e bine,dar sa zicem ca sunt tentatiile adolescentei),dar deja cand ai o relatie serioasa si ai o anumita varsta nu mai este o distractie sa te culci cu primul sau prima care iti face avansuri cand iesi singura(a) cu prietenii in oras.una este flirtul,ca iti face cineva avansuri si le acceptam zambind sau ne mandrim ca inca se mai uita si altcineva in afara de persoana iubita,de langa noi si alta e cand ajungem in patul celui/celei care ne face avansuri si cu care am avut un mic flirt...Fiecare barbat sau femeie care doreste sa insele sau sa vada cum este si cu alta/altul ,dar care tine si iubeste persoana de langa el,ar trebui sa se gandeasca de 2 ori inainte de a insela pentru ca minciuna are picioare scurte si odata si odata tot vor fi decoperiti.mai ales femeile care se dau mult mai repede de gol atunci cand inseala.si barbatii se dau repede de gol daca am sti noi sa ii citim mai bine,dar multe femei vor sa creada ca nu ar face asa ceva barbatul lor si nu iau in seama micile indicii ,care se pot observa.Nu sunt de acord nici cu acei barbati sau femei prea posesivi,care te sufoca cu dragostea lor si sunt prea gelosi fara motive.cred ca ar trebui sa lasam lucrurile sa mearga de la sine si neaparat atunci cand nu merge ceva sa fie o dicutie serioasa si sa se vada intelegere din ambele parti.
andreea_3
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:02
Bravo Lary....mai bine de atat nu se putea spune dragilor...
lumy_lumys
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:10
De la: mamanela63, la data 2009-11-15 12:37:33Fie roata si patrata,tot se-ntorce ea o data! Si-apoi orice fapta ticaloasa ,nu ramane neintoarsa! Chiar nu inteleg de ce s=a mai insurat daca stia ca nu-si poate tine mata-n pantaloni!
f tare doamna :sml-happy0144 :
danutzza_stefi
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:22
Toata lumea inseala si minte - intr-un fel sau altul, intr-un moment dat al vietii... femeile inseala mai repede decat barbatii , cica s-a demonstrat stiintific... asa ca, ce mai conteaza ca are 2-3-5 amante sau amanti??? ... ce nu gasesti acasa cauti in alta parte, corect?
desa
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:28
mama lor de barbati, dupa ce s-a mai casatorit atunci? eventual daca casnicia lor nu e una tocmai fericita si amandoi umbla in stanga si dreapta, that's ok for me !
shushulina
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:43
de ce va mirati, mi se pare normal acum dupa ce 2 amici ma placaeu erau casat , aveau o amnat si mi-a popus sa fiu eu a2 a, normal nu am acceptta dar am obs ca ma placeau cu adevarat, sunt obisnuita cu asa ceva prima mea iubire e casat , era cu mine si mai avea amanta o vecina, timp de 10 ani afost cu toate 3 , l-am fcaut sa recunoasc ade 1 an, zicae ac vecina era conveanabila pt ca era f comod .. m-am suparat dar nu f tare pt ca si eu mmi-am tinut un prieten rrezerva 7 ani .. nu stiam cu care o sa raman..asa ca nu m- pacalit.. oricum nu raman cu niciunu.. ambi vreu sa se mai intalneasca cu mine , eu nu . va pup
kudika080410
Postat pe 15 Noiembrie 2009 18:06
De la: kudika082498, la data 2009-11-15 14:29:07m-o inselat femeia, dar am prinso in flagrant delict.
I-am tras vreo cateva poace sanatoase, si pot sa spun cu mana pe inima ca nu ma va ma insela niciodata , ; Cat va trai ea pe pamant!
Eu pe de alta parte , sunt un tanar de 24 ani, voinic, zdrahon, nu ca ma laut dar arat si bine si insel penbtru ca asta am facut toata viata , si asta voi face.
Diferenta intre mine si femeia me, e ca ea pe mine nu poate sa ma prinda oricat ar incerca, si camere video, si detectivi si urmarire fix ca -n filme si tot nu ma prinde ea pe mine.
Eo ,am prins-o, ca stiu mai bine.
deci e si asta un p d v . ;)
pa.


stai calm ca daca nu ai fost prins pana acum...nu inseamna ca nu o sa fii..si faptul ca ai dat in ea..sincer esti cu mult mai jos pe treptele etici ca ea,chiar daca te-a inselat...
te-ai simti barbat adevarat cand ai pocnit-o,sau nu ai putut accepta ca l-a ales pe altul mai bun ca tine?
bravo ei ca a facut-o...imi imaginez ca avea si motive
pinky_ellf
Postat pe 15 Noiembrie 2009 18:38
De la: anmarry, la data 2009-11-15 05:21:50Fratilor, care e ideea? Care e logica? unde s-a mai pomenit asa ceva? Ori esti casatorit si atunci ai Nevasta, si eventual 2 amante... ori ba... dar sa fii casatorit cu amantele.... e absurd... poate percep eu gresit "realitatea" dar... asa se intelege din titlul acestui minunat topic... Have a nice day![/q
E FRAZA PRESCURTATA , ADIK...UN TIP CASATORIT, CE ARE DOUA AMANTE...
anayssa
Postat pe 15 Noiembrie 2009 18:51
cu siguranta sotul care te inseala cu una sau mai multe femei (amante si nu de-o noapte).. te respecta. Ca doar isi poarta cu mandrie hainele calcate si apretate de tine, mandrindu-se astfel cat esti tu de gospodina, isi duce amanta la restaurante fine.. ca sa nu fie obligat sa-i spuna retetele minunatelor mancaruri pe care i le faci, face sex in totate pozitiile si de toate felurile... tratand-o mizerabil pe acea femeie si supunand-o unui sex oral ce o face sa urle de placere... s.a.m.d.
dar cel mai mult te respecta cand, pentru a o convinge sa-i fie amanta.. ii spune cat esti tu de grasa (dar frumoasa, c-asa-i vorba romaneasca), vesnic obosita, incuiata, ca mirosi a ceapa, ca s-a saturat sa te auda vaicarindu-te cat de mult muncesti si ce putin castigi, ca nu faci (n-ai facut niciodata) sex de calitate, ca sforai... etc etc. Ce mai conteaza restul?!

RASHELA esti tare !!! :))
lauracris
Postat pe 15 Noiembrie 2009 19:00
De la: rashela, la data 2009-10-30 09:50:47Da de unde! Ori e nevasta.... si zice ca-i nermenic ca asa zice lumea.. dar ea il iubeste enorm... ori e una din soacre (probabil soacra mica) care nu reuseste sa il potoleasca pe "flacau". Sau e virginul de pe scara blocului care inca isi mai spune.. "Ce noroc au unii, Doamne!"


Nu conteaza ceea ce ti s-a luat. Conteaza ce faci cu ceea ce ti s-a lasat!
arielle
Postat pe 15 Noiembrie 2009 19:02
Destept baiat!!!!
bravo lui
Care este problema?Eu chiar nu vad nici o problema.De fapt sunt de vina toti:
-nevasta ca nu stie sa-l pastreze acasa
-amantele ca aceepta relatia cu el......etc.
de acuzat e usor.Daca stam sa ne gandim este decat un ACORD din toate partile sau ceva de genul o firma cu mai multi asociati
lasa-ti omul in pace
nu este nici primul si nici ultimul,asta este natura umana
elvira79
Postat pe 15 Noiembrie 2009 19:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu fecioara el pesti 17 De la: miha2289 15 Iulie 2009 14:51
Aly 11 De la: _dulcik_ 3 Septembrie 2009 10:26
eu rac el sagetator 4 De la: broscutza_leea 30 Noiembrie 2009 08:19
eu varsator ..el pesti 8 De la: kiti 10 Martie 2009 05:55
eu berbec si el balanta 26 De la: Pudika416607 8 Septembrie 2011 12:05