Setari Cookie-uri

Cat de" frumos" ne mint barbatii

De la: larisa_s_x, la data 2009-11-09 18:06:44Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus ... scz de mass dar e prea tare sa nu-l citesti..... merita citit

iulia069834
Postat pe 9 Noiembrie 2009 18:09
De la: larisa_s_x, la data 2009-11-09 18:06:44Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus ... scz de mass dar e prea tare sa nu-l citesti..... merita citit

Lucia38
Postat pe 9 Noiembrie 2009 18:17
De la: geo_xx, la data 2009-11-06 09:43:47
De la: scorpio67, la data 2009-11-06 09:42:49Ce ziceti,stiti si alte minciuni mai sforaitoare decat astea?Va astept sa ne amuzam pe seama gogoselelor pe care le servesc dragalasii de barbati femeilor.


esti atat de minunata in dimineata asta si soarele se reflecta in frumusetea ta. doamne!!
georg_eta
Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:59
De la: iulia069834, la data 2009-11-09 18:09:40
De la: larisa_s_x, la data 2009-11-09 18:06:44Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

... si acum, citeste de jos in sus ... scz de mass dar e prea tare sa nu-l citesti..... merita citit


ralukutzza
Postat pe 19 Noiembrie 2009 14:02
fetelor recunosc noi mintim...

dar cand voi mintiti in continuu: "eu nu am mai facut asta...." dar sunteti geniale cand o faceti pentru prima data.

atunci cand spuneti"nu mai pot!!!!" dar aveti mainile bine infipte in fesele noastre si trageeeeti,si trageeeeti... si numai pot!!!! si trageeeti

e bine cand noi facem pe fraierii nu?

voua de ce va e asa greu?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 20 Noiembrie 2009 16:54
parerea mea este ca barbatii mint ca sa obtina intotdeauna ce vor si nu se gandesc ca pot avea si consecinte urate...
whissp
Postat pe 23 Noiembrie 2009 11:48
De la: whissp, la data 2009-11-23 11:48:57parerea mea este ca barbatii mint ca sa obtina intotdeauna ce vor si nu se gandesc ca pot avea si consecinte urate...


consecinte? e de mancare? e bune?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 23 Noiembrie 2009 20:27
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-23 20:27:55
De la: whissp, la data 2009-11-23 11:48:57parerea mea este ca barbatii mint ca sa obtina intotdeauna ce vor si nu se gandesc ca pot avea si consecinte urate...


consecinte? e de mancare? e bune?


.....fineeeeeeeeee....pupi.....masculii ????...........
etta
Postat pe 23 Noiembrie 2009 20:30
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 16:54:23fetelor recunosc noi mintim...

dar cand voi mintiti in continuu: "eu nu am mai facut asta...." dar sunteti geniale cand o faceti pentru prima data.

atunci cand spuneti"nu mai pot!!!!" dar aveti mainile bine infipte in fesele noastre si trageeeeti,si trageeeeti... si numai pot!!!! si trageeeti

e bine cand noi facem pe fraierii nu?

voua de ce va e asa greu?


total adevarat
adina_black
Postat pe 23 Noiembrie 2009 20:31
De la: etta, la data 2009-11-23 20:30:09
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-23 20:27:55
De la: whissp, la data 2009-11-23 11:48:57parerea mea este ca barbatii mint ca sa obtina intotdeauna ce vor si nu se gandesc ca pot avea si consecinte urate...


consecinte? e de mancare? e bune?


.....fineeeeeeeeee....pupi.....masculii ????...........


nu am vazut ca e mascul

e un pupic asa ca intre mafioti
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 24 Noiembrie 2009 11:16
De la: adina_black, la data 2009-11-23 20:31:17
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 16:54:23fetelor recunosc noi mintim...

dar cand voi mintiti in continuu: "eu nu am mai facut asta...." dar sunteti geniale cand o faceti pentru prima data.

atunci cand spuneti"nu mai pot!!!!" dar aveti mainile bine infipte in fesele noastre si trageeeeti,si trageeeeti... si numai pot!!!! si trageeeti

e bine cand noi facem pe fraierii nu?

voua de ce va e asa greu?


total adevarat


esti prima care a inteles
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 24 Noiembrie 2009 11:18
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-24 11:18:01
De la: adina_black, la data 2009-11-23 20:31:17
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 16:54:23fetelor recunosc noi mintim...

dar cand voi mintiti in continuu: "eu nu am mai facut asta...." dar sunteti geniale cand o faceti pentru prima data.

atunci cand spuneti"nu mai pot!!!!" dar aveti mainile bine infipte in fesele noastre si trageeeeti,si trageeeeti... si numai pot!!!! si trageeeti

e bine cand noi facem pe fraierii nu?

voua de ce va e asa greu?


total adevarat


esti prima care a inteles


imi place asa, e mai distractiv
si oricum, sunt minciunele permise care fac totul mai interesant
adina_black
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:15
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .
Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 5 Februarie 2010 17:52
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-20 16:54:23fetelor recunosc noi mintim...

dar cand voi mintiti in continuu: "eu nu am mai facut asta...." dar sunteti geniale cand o faceti pentru prima data.

atunci cand spuneti"nu mai pot!!!!" dar aveti mainile bine infipte in fesele noastre si trageeeeti,si trageeeeti... si numai pot!!!! si trageeeti

e bine cand noi facem pe fraierii nu?

voua de ce va e asa greu?


Nu era vorba de prefacatorie.Era vorba de minciunelele seminevinovate ale barbatilor gen:
Ma duc la fotbal, mami!( a se citi 15 beri in loc de fotbal).

Postat pe 7 Aprilie 2010 13:34
"Iubito, nu e profilul meu ala de pe reteaua aia sociala... E un profil al baietilor, nu al meu. Iar fetele alea din prieteni, nici macar nu stiu cine sunt... Doar tu esti in gindurile mele!!!!



Si AZI AM REUSIT SA INTRU IN ACEL PROFIL SI SA VAD FETELE ALEA.....TARE-S SUPARATA
Adriancic
Postat pe 9 Aprilie 2010 18:01
n-am spus niciodata ''te iubesc'' la nicio fata''(chiar daca a avut si o relatie de 5 ani printre altele)...in ultimul an n-am dormit cu fosta in pat eu dormeam jos ea pe pat...nu eu i-am propus sa vina sa se mute la mine ci dansa s-a autoinvitat...uhh sunt multe dar nu mi le amintesc...
freedom123
Postat pe 9 Aprilie 2010 18:14
EI SI ATUNCI LA CE BUN AI ACCEPTATO?SAU AI FRICA DE EA SAU ESTI UN TIP SENTIMENTAL SI NU POTI OFENSA?DAR STII,MULT MAI MULT SE CHINUIE PERSOANA CARE E LINGA TINE ,CACI..POATE E A,,TE IUBESTE,,.MI SE PARE CA CIND VEI INTILNI ACEL,,TE IUBESC,,SA NU FII SINGUR IN CAPCANA.MA GINDESC..POATE E PENTRU SEX?BINE DAR,EL,SEXUL POATE FI GASIT SI LA ALTA PERSOANA CARE NU ASTEAPTA TE IUBESC
SCCARLET
Postat pe 9 Aprilie 2010 18:23
De la: SCCARLET, la data 2010-04-09 18:23:44EI SI ATUNCI LA CE BUN AI ACCEPTATO?SAU AI FRICA DE EA SAU ESTI UN TIP SENTIMENTAL SI NU POTI OFENSA?DAR STII,MULT MAI MULT SE CHINUIE PERSOANA CARE E LINGA TINE ,CACI..POATE E A,,TE IUBESTE,,.MI SE PARE CA CIND VEI INTILNI ACEL,,TE IUBESC,,SA NU FII SINGUR IN CAPCANA.MA GINDESC..POATE E PENTRU SEX?BINE DAR,EL,SEXUL POATE FI GASIT SI LA ALTA PERSOANA CARE NU ASTEAPTA TE IUBESC



aaa nu te supara ....pentru cine era mesajul?
freedom123
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:15
De la: freedom123, la data 2010-04-11 16:15:14
De la: SCCARLET, la data 2010-04-09 18:23:44EI SI ATUNCI LA CE BUN AI ACCEPTATO?SAU AI FRICA DE EA SAU ESTI UN TIP SENTIMENTAL SI NU POTI OFENSA?DAR STII,MULT MAI MULT SE CHINUIE PERSOANA CARE E LINGA TINE ,CACI..POATE E A,,TE IUBESTE,,.MI SE PARE CA CIND VEI INTILNI ACEL,,TE IUBESC,,SA NU FII SINGUR IN CAPCANA.MA GINDESC..POATE E PENTRU SEX?BINE DAR,EL,SEXUL POATE FI GASIT SI LA ALTA PERSOANA CARE NU ASTEAPTA TE IUBESC



aaa nu te supara ....pentru cine era mesajul?


daca era pt mineee sunt FEMEIEEE si ma bucur de asta... acolo sus dadeam niste exemple de minciunele spuse de prietenul meu
freedom123
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
....de ce sunt unii nesimtiti? 84 De la: just_laura 20 Mai 2009 12:41
Barbatul ideal...exista?! 27 De la: SweetDadyD 22 Aprilie 2009 09:07
conteaza daca partenerul este cu mult mai inalt decat tine? 33 De la: love_is_precious 14 Iunie 2010 09:18
Cele 2 intrebari, pe care orice femeie vrea sa le stie despre barbati 279 De la: Enigmaticul 15 Mai 2012 20:33
cadou pt el 26 De la: flaviadragomir 1 Iunie 2011 18:19