Setari Cookie-uri

SOS -Voi ce ati face in locul meu ???????

De la: cristiana_cris, la data 2009-11-24 13:39:20

mie imi era dor de tine


Si mie mi-a fost dor de voi.

Si acum ca m-am intors, ma asteapta kudika cu un regal: Topicul cu copilu' facut din sex in trei...

Bravo, ce-mi place!
Dor_a
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:13
De la: love_strike, la data 2009-11-24 13:58:03
De la: roxy82, la data 2009-11-23 19:06:02Am 27 de ani sunt casatorita de 9 ani si in urma unei relatii menage-a-trois avem un bebe cu amanta . Am cautat peste tot experiente asemanatoare dar nu am gasit asa ca va cer ajutorul si parerea : voi ce ati face dak ati fi in locul meu ???????


Draga mea...cum iti asterni asa dormi. Faza cu copilul...e cireasa de pe tort din viata voastra. Sper ca e o gluma...si nu e adevarat ce ai scris. Ce pot sa ti zic e ca..tre sa te duci la un psiholog...

La psiholog ma gandesc si eu cand am cate o criza de egoism si vreau sa iau decizii doar pentru a-mi fi mie bine ..........fara sa ma gandesc la ceilalti , dar nu mi-ar oferi nici o solutie in situatia de fata .
roxy82
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:14
De la: Dor_a, la data 2009-11-24 14:13:11
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-24 13:39:20

mie imi era dor de tine


Si mie mi-a fost dor de voi.

Si acum ca m-am intors, ma asteapta kudika cu un regal: Topicul cu copilu' facut din sex in trei...

Bravo, ce-mi place!

da? pe mine ma intristeaza....nu imi vine sa cred cum ajunge o relatie.....cum se transforma dragostea in sex in 3....sau pasiunea in sex oral...anal..si alte nebuneli...
cristiana_cris
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:14
voi chiar credeti tot ce se scrie aici?
missalexandra
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:17
De la: missalexandra, la data 2009-11-24 14:17:57 voi chiar credeti tot ce se scrie aici?

nu imi vine sa cred..este banal...insa ma astept de la orice...adica nu ar fi ceva anormal pt unii
incerc sa cred ca nu....
cristiana_cris
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:20
"si i-ati facut test ADN ..ca poate nu-i al lui! sau al vostru..ca sa zic asa! "
Chiar asa, sunteti siguri ca-i al vostru? Sau ai vazut tu ca urechiusa stanga este ca a ta?

gina37
Postat pe 24 Noiembrie 2009 14:50
Eu cred ca situatia era mai de belea daca ar fi fost un menage-a-trois daca erau 2 barbati si o femeie
iacinta
Postat pe 24 Noiembrie 2009 15:00
De la: iacinta, la data 2009-11-24 15:00:35Eu cred ca situatia era mai de belea daca ar fi fost un menage-a-trois daca erau 2 barbati si o femeie


de ce? ca iesiau gemeni?
missalexandra
Postat pe 24 Noiembrie 2009 15:04
Terminologia e gresita, ce aveti voi nu se numeste menage a trios ( ca nu stati in aceeasi casa si dormiti mereu in acelasi pat) ci sex in grup, mai precis threesome.
Kathara
Postat pe 24 Noiembrie 2009 15:06
De la: iacinta, la data 2009-11-24 15:00:35Eu cred ca situatia era mai de belea daca ar fi fost un menage-a-trois daca erau 2 barbati si o femeie

uite la asta nu m-am gindit..iti dai seama ...iesea o corcitura...sau poate ramanea vreun barbat gravid...sa fie kudika cu topicuri senzationale
cristiana_cris
Postat pe 24 Noiembrie 2009 15:17
De la: missalexandra, la data 2009-11-24 15:04:02
De la: iacinta, la data 2009-11-24 15:00:35Eu cred ca situatia era mai de belea daca ar fi fost un menage-a-trois daca erau 2 barbati si o femeie


de ce? ca iesiau gemeni?

Nu, nu stiau cine cu cine are copil!(cum zicea Cristina, era vreun barbat gravid
iacinta
Postat pe 24 Noiembrie 2009 15:26
cristiana_cris
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:04
De la: roxy82, la data 2009-11-23 23:08:25
De la: felixcat, la data 2009-11-23 19:47:11
De la: roxy82, la data 2009-11-23 19:06:02Am 27 de ani sunt casatorita de 9 ani si in urma unei relatii menage-a-trois avem un bebe cu amanta . Am cautat peste tot experiente asemanatoare dar nu am gasit asa ca va cer ajutorul si parerea : voi ce ati face dak ati fi in locul meu ???????

ahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah.... genial, super, ce ti'a tras'o viata pe langa sotul tau ca o trage si amantei o sa aiba copilul doua mame o sa locuiti impreuna toti trei va capseaza pe amandoi, nu o sa il deranjeze stai calma..

Daca era asa cum spui tu nu mai scriam pe forum ............ si eu si sotul suntem implicati emotional fata de bebe iar el fata de ea nu are nici un sentiment si mai ales nici o atractie ...........eu am fost cea care a inceput toata povestea si am vut contacte sexuale si fara el doar cu ea deci la noi sexul in grup e doar distractie si atat .

pai daca te dor degetele sa tstezi de la inceput totul e vina mea?
bv voua, o sa fiti o familie mai deosebita,
vrei o medalie? vrei sa iti ridicam statuie?
felixcat
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:09
De la: Kathara, la data 2009-11-24 15:06:40Terminologia e gresita, ce aveti voi nu se numeste menage a trios ( ca nu stati in aceeasi casa si dormiti mereu in acelasi pat) ci sex in grup, mai precis threesome.

Greseala de exprimare a fost .
Indiferent de mod pozitie vinovati decoruri ........................exista un copil la mijloc si eu sunt cea care are de luat decizii . Sotul meu a luat decizia sa fim impreuna indiferent daca asta implica faptul ca nu isi va mai vedea copilul niciodata .Ea a luat decizia sa ne spuna si sa treaca copilul pe numele tatalui stiind ca se expune la riscul de a ramane fara copil . Am ramas singura care sa ia o decizie cum vorcontinua lucrurilr motiv penru care am cerut sfaturi.
roxy82
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:13
copilul cam are de suferit.. tacsu nu da doi bani pe el, masa vrea sa nu il creasca singura, tu din moment ce esti aici e cam clar ca nu il prea vrei nici tu extraordinar de mult.. eu va sugerez sa va documentati despre metode de contraceptie, daca tot sa place sa "o ardeti sukar pe sistem"
felixcat
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:16
De la: felixcat, la data 2009-11-24 16:09:17
De la: roxy82, la data 2009-11-23 23:08:25
De la: felixcat, la data 2009-11-23 19:47:11
De la: roxy82, la data 2009-11-23 19:06:02Am 27 de ani sunt casatorita de 9 ani si in urma unei relatii menage-a-trois avem un bebe cu amanta . Am cautat peste tot experiente asemanatoare dar nu am gasit asa ca va cer ajutorul si parerea : voi ce ati face dak ati fi in locul meu ???????

ahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah.... genial, super, ce ti'a tras'o viata pe langa sotul tau ca o trage si amantei o sa aiba copilul doua mame o sa locuiti impreuna toti trei va capseaza pe amandoi, nu o sa il deranjeze stai calma..

Daca era asa cum spui tu nu mai scriam pe forum ............ si eu si sotul suntem implicati emotional fata de bebe iar el fata de ea nu are nici un sentiment si mai ales nici o atractie ...........eu am fost cea care a inceput toata povestea si am vut contacte sexuale si fara el doar cu ea deci la noi sexul in grup e doar distractie si atat .

pai daca te dor degetele sa tstezi de la inceput totul e vina mea?
bv voua, o sa fiti o familie mai deosebita,
vrei o medalie? vrei sa iti ridicam statuie?

Fiecare are partea sa de vina dar nu caut vinovati .
Tot ce vreau sunt sfaturi sau pareri referitoare ce ar face altii daca ar fi in situatia mea , atat.
roxy82
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:18
pfff....ce subiect....
greierash_is_back
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:19
De la: roxy82, la data 2009-11-24 16:13:59
De la: Kathara, la data 2009-11-24 15:06:40Terminologia e gresita, ce aveti voi nu se numeste menage a trios ( ca nu stati in aceeasi casa si dormiti mereu in acelasi pat) ci sex in grup, mai precis threesome.

Greseala de exprimare a fost .
Indiferent de mod pozitie vinovati decoruri ........................exista un copil la mijloc si eu sunt cea care are de luat decizii . Sotul meu a luat decizia sa fim impreuna indiferent daca asta implica faptul ca nu isi va mai vedea copilul niciodata .Ea a luat decizia sa ne spuna si sa treaca copilul pe numele tatalui stiind ca se expune la riscul de a ramane fara copil . Am ramas singura care sa ia o decizie cum vorcontinua lucrurilr motiv penru care am cerut sfaturi.


Doar o intrebare am: DE CE exista riscul ca baiatul sa fie luat de langa mama?
rashela
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:21
De la: felixcat, la data 2009-11-24 16:16:48copilul cam are de suferit.. tacsu nu da doi bani pe el, masa vrea sa nu il creasca singura, tu din moment ce esti aici e cam clar ca nu il prea vrei nici tu extraordinar de mult.. eu va sugerez sa va documentati despre metode de contraceptie, daca tot sa place sa "o ardeti sukar pe sistem"

La tasu e o situatie deosebita si daca analizezi putin si te pui in locul lui nici tu nu ai renunta la iubire , casnicie si ce ati cladit cu o persoana in ani de zile pentru a sta singur sa iti poti ajuta copilul ori de cate ori are nevoie fiindca ea in ultima instanta sa faca vreun sacrificiu pentru copil sa fie cu el si atat . Cat ma priveste pe mine nu vreau situatia de fata dar cine ar vrea-o ? Totusi trebuie sa ii fac fata cumva.
roxy82
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:24
De la: rashela, la data 2009-11-24 16:21:27
De la: roxy82, la data 2009-11-24 16:13:59
De la: Kathara, la data 2009-11-24 15:06:40Terminologia e gresita, ce aveti voi nu se numeste menage a trios ( ca nu stati in aceeasi casa si dormiti mereu in acelasi pat) ci sex in grup, mai precis threesome.

Greseala de exprimare a fost .
Indiferent de mod pozitie vinovati decoruri ........................exista un copil la mijloc si eu sunt cea care are de luat decizii . Sotul meu a luat decizia sa fim impreuna indiferent daca asta implica faptul ca nu isi va mai vedea copilul niciodata .Ea a luat decizia sa ne spuna si sa treaca copilul pe numele tatalui stiind ca se expune la riscul de a ramane fara copil . Am ramas singura care sa ia o decizie cum vorcontinua lucrurilr motiv penru care am cerut sfaturi.


Doar o intrebare am: DE CE exista riscul ca baiatul sa fie luat de langa mama?

Ea locuieste singura , nu are job , surse de venit (neoficial banii vin de la mama ei din strainatate si de la noi )si nici sprijin in cresterea copilului ( noi mergem si stam cu bebe ca sa mearga sa pape sau sa iasa la cumparaturi , sau sa isi faca o baie ), in balanta cu un cuplu casatorit cu venituri stabile .In orice instanta din Romania bebe o sa fie al nostru il momentul de fata ( la asta m-am referit ca si-a asumat riscul )
roxy82
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:31
De la: roxy82, la data 2009-11-24 16:24:56
De la: felixcat, la data 2009-11-24 16:16:48copilul cam are de suferit.. tacsu nu da doi bani pe el, masa vrea sa nu il creasca singura, tu din moment ce esti aici e cam clar ca nu il prea vrei nici tu extraordinar de mult.. eu va sugerez sa va documentati despre metode de contraceptie, daca tot sa place sa "o ardeti sukar pe sistem"

La tasu e o situatie deosebita si daca analizezi putin si te pui in locul lui nici tu nu ai renunta la iubire , casnicie si ce ati cladit cu o persoana in ani de zile pentru a sta singur sa iti poti ajuta copilul ori de cate ori are nevoie fiindca ea in ultima instanta sa faca vreun sacrificiu pentru copil sa fie cu el si atat . Cat ma priveste pe mine nu vreau situatia de fata dar cine ar vrea-o ? Totusi trebuie sa ii fac fata cumva.

1. eu de as ajunge la asa ceva stiu ce inseamna contraceptia.
2. daca as fi totusi prea cretinoid si nu as folosii protectie si ar ramane insarcinata mi'as asuma atributul de individ care trebuie sa decida si voi doua ciocu mic, nu aveti ce sa comentati pt ca voi sunteti alea "strengarite"
3. din moment ce copilul e deja nascut ca voi luati vacanta cand va bate viata si avortul se exclude, e copilul meu si il cresc.. nu iti convine?! sa iti amintesti ca astea sunt capriciile tale pt care platesti.
4. o punem de o familie mai extinsa sau raman eu cu acel copil.
5. cea mai plauzibila posibilitate, va bat pe amandoua de va las late cand va prind prima data in pat si nu se ajunge la nici o problema
sotul tau alege cea mai simpla solutie..D'OH lasa balega in bratele tale, e vina ta, tu ai vrut. tu suferi.
misto treaba ;)
felixcat
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:34
p.s : eu mi'am dezvoltat ceva ce si el trebuia sa aiba la varsta lui, coloana vertebrala.
p.s2 daca e minora mama copilului infundati amandoi puscaria..
si sa nu uiti de bunica acestui copil care poate sa ceara f multe drepturi daca sotul tau vine sa ceara copilul lui dintr'un adulter.
traiesti cu impresia ca un judecator o sa dea un copil unei bisexuale care si'a convins barbatul sa o arda pe amanta ei si a rezultat un copil din aceasta patanie.. viseaza mult si bine
felixcat
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:38
De la: roxy82, la data 2009-11-24 16:31:24
De la: rashela, la data 2009-11-24 16:21:27
De la: roxy82, la data 2009-11-24 16:13:59
De la: Kathara, la data 2009-11-24 15:06:40Terminologia e gresita, ce aveti voi nu se numeste menage a trios ( ca nu stati in aceeasi casa si dormiti mereu in acelasi pat) ci sex in grup, mai precis threesome.

Greseala de exprimare a fost .
Indiferent de mod pozitie vinovati decoruri ........................exista un copil la mijloc si eu sunt cea care are de luat decizii . Sotul meu a luat decizia sa fim impreuna indiferent daca asta implica faptul ca nu isi va mai vedea copilul niciodata .Ea a luat decizia sa ne spuna si sa treaca copilul pe numele tatalui stiind ca se expune la riscul de a ramane fara copil . Am ramas singura care sa ia o decizie cum vorcontinua lucrurilr motiv penru care am cerut sfaturi.


Doar o intrebare am: DE CE exista riscul ca baiatul sa fie luat de langa mama?

Ea locuieste singura , nu are job , surse de venit (neoficial banii vin de la mama ei din strainatate si de la noi )si nici sprijin in cresterea copilului ( noi mergem si stam cu bebe ca sa mearga sa pape sau sa iasa la cumparaturi , sau sa isi faca o baie ), in balanta cu un cuplu casatorit cu venituri stabile .In orice instanta din Romania bebe o sa fie al nostru il momentul de fata ( la asta m-am referit ca si-a asumat riscul )



Nu. Gresesti aici. In orice instanta va conta ceea ce doreste mama. Sigur ca ea poate ceda custodia copilului catre tatal acestuia ... pentru toate acele motive pe care le-ai enumerat tu. Si, singurul risc care exista este ca ea sa-si doreasca tocmai asta... Altfel, unei mame, fie si fara job.. care tine cu dintii de copilul ei , nimeni nu i-l poate lua atata timp cat acel copil nu e privat de lucrurile elemntare (asta insemnand o crestere fizica si psihica armonioasa). Nicio instanta nu-ti va acorda tie copilul doar pentru ca tu ii dai friptura si mama ii da doar fasole. Nicio instanta nu ia copilul unei prostituate.. doar pentru ca practica acea meserie ci doar daca se dovedeste ca acel copil este in pericol. De orice natura ar fi el.
Prin urmare, revenind la problema voastra.. voi vreti sa profitati de situatia fetei sau, pur si simplu... ea nu-si asuma nicio obligatie pentru ca nu-i pasa de sufletul ala?
rashela
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:39
Incepand cu data de 1 decembrie , la palatul copiilor din Bucuresti , in fiecare marti seara de la orele 19.00 se va face o prezentare a unei oportunitati de afacere cu care puteti realiza :

Venituri suplimentare
O afacere proprie in regim part time
Va puteti asigura o sanatate mai buna dumneavoastra si membrilor familiei
Puteti intalni oameni noi
Puteti ajuta alti oameni sa aiba o sanatate mai buna sau o situatie financiara mai buna
Puteti sa va realizati independenta financiara
Va puteti planifica pensionarea ( cu o pensie mai mult decat decenta )


Puteti rezerva locuri la prezentarile de oportunitati la adresa de emali:
4life.romania@gmail.com

Nu necesita investitii materiale ,nu veti avea SEF si nici subalterni.
Veniti si alaturati-va echipei INTERNATIONAL NETWORKERS TEAM si va veti putea indeplini visurile, o echipa ce la nivel mondial activeaza in peste 25 tari si numara peste 50.000 membrii activi !!!

p.s. cautam colaboratori si in alte localitati ale Romaniei.
International_Networkers_Team
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:39
"Tot ce vreau sunt sfaturi sau pareri referitoare ce ar face altii daca ar fi in situatia mea , atat."
Ar trebui sa ceri un astfel de sfat pe un forum de profil. Probabil exista! Noi nu te putem sfatui, pentru ca suntem mai incuiati! Nu facem sex in grup, nu suntem nici bi, nu vom fi in situatia ta.
Si totusi unde e problema? Sotul tau nu vrea sa-l treaca pe numele lui si sa-i plateasca pensie alimentara celui mic? La asta se rezuma totul?
gina37
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:43
du'te cu produsele tale naturiste si schema piramidala..
felixcat
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:44
De la: felixcat, la data 2009-11-24 16:44:17du'te cu produsele tale naturiste si schema piramidala..

ce tot miauni pe aici
cristiana_cris
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:48
De la: felixcat, la data 2009-11-24 16:44:17du'te cu produsele tale naturiste si schema piramidala..
Incepand cu data de 1 decembrie , la palatul copiilor din Bucuresti , in fiecare marti seara de la orele 19.00 se va face o prezentare a unei oportunitati de afacere cu care puteti realiza :

Venituri suplimentare
O afacere proprie in regim part time
Va puteti asigura o sanatate mai buna dumneavoastra si membrilor familiei
Puteti intalni oameni noi
Puteti ajuta alti oameni sa aiba o sanatate mai buna sau o situatie financiara mai buna
Puteti sa va realizati independenta financiara
Va puteti planifica pensionarea ( cu o pensie mai mult decat decenta )


Puteti rezerva locuri la prezentarile de oportunitati la adresa de emali:
4life.romania@gmail.com

Nu necesita investitii materiale ,nu veti avea SEF si nici subalterni.
Veniti si alaturati-va echipei INTERNATIONAL NETWORKERS TEAM si va veti putea indeplini visurile, o echipa ce la nivel mondial activeaza in peste 25 tari si numara peste 50.000 membrii activi !!!

p.s. cautam colaboratori si in alte localitati ale Romaniei.
International_Networkers_Team
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:48
NTERNATIONAL NETWORKERS TEAM
ceva firma, au site in limba spaniola, thnx.. se ocupa cu vanzarea de produsi naturiste.. nu vezi ca spune acolo..stil de viata bla bla..
cel mai probabil ca sa faci parte din echipa lor tre sa incepi sa vinzi si tu sa acumulezi credite, puncte pt a avansa, poate au produse bune, nu contest dar din toate vanzarile tale dai un profit supervizorului tau, asa ca te interesezi mai mult sa recrutezi pe altii.. daca prinzi cascavalul la inceput o duci bine.. dar cand sunt deja prea multi nu mai merge schema.
felixcat
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:53
De la: roxy82, la data 2009-11-23 19:06:02Am 27 de ani sunt casatorita de 9 ani si in urma unei relatii menage-a-trois avem un bebe cu amanta . Am cautat peste tot experiente asemanatoare dar nu am gasit asa ca va cer ajutorul si parerea : voi ce ati face dak ati fi in locul meu ???????





.... multi nu ar ajunge in situatia ta ... dar o idee buna ar fi sa iti dai pumni in cap si sa iti cauti o alta sursa de bani ... amanta a fost cu mult mai desteapta decit tine ... in fond ai cistigat ceva ... TI-AI TRAIT VIATA ... ... ce fufa ...
marco918
Postat pe 24 Noiembrie 2009 16:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am facut ce nu trebuia!am nevoie de un sfat 11 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:53
cum poti iubi 2 femeii in acelasi timp? 23 De la: battleofwits 19 Martie 2011 17:06
Sutienul fara spate si bretele 54 De la: liliac_ 27 Septembrie 2009 13:18
Oare timpul ma va ajuta sa-l uit? 53 De la: alissa_roberta 22 Ianuarie 2011 19:47
cat de usor va este sa spuneti adio unei relatii?! 8 De la: ionelaela 10 Octombrie 2009 01:10