Setari Cookie-uri

SOS -Voi ce ati face in locul meu ???????

roxy82, daca iti pasa intr-adevar de acel copil si nu vrei sa il nenorocesti, NU TE BAGA IN VIATA LUI! Las-o pe maica-sa sa-l creasca, pe sotul tau sa se implice atat cat vrea si poate, iar tu STAI DEOPARTE!
kitty_krieger
Postat pe 25 Noiembrie 2009 13:00
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-11-25 13:00:48roxy82, daca iti pasa intr-adevar de acel copil si nu vrei sa il nenorocesti, NU TE BAGA IN VIATA LUI! Las-o pe maica-sa sa-l creasca, pe sotul tau sa se implice atat cat vrea si poate, iar tu STAI DEOPARTE!


gina37
Postat pe 25 Noiembrie 2009 13:05
mai fa un menage'a'trois sa vezi ce iese.. da' de data asta tu, sotu' tau si inca un barbat :)))))))))
Diavolyta_
Postat pe 25 Noiembrie 2009 19:01
De la: roxy82, la data 2009-11-25 12:17:48
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-25 12:05:23
De la: marco918, la data 2009-11-25 11:02:14
De la: _oktober_, la data 2009-11-25 09:58:35
De la: gina37, la data 2009-11-25 09:44:47
De la: _oktober_, la data 2009-11-24 20:55:50e timpul ca sotia sa-si ia amant....si sa-i faca un copil...evident,sa-si paraseasca sotul apoi...pt binele copilului...la naiba,am omis partea cu menage a troi...atentie! sa nu existe dubii in ceea ce priveste persoana tatalui biologic....moaaama ce incurcatura!

Oktober draguta, dansa este atrasa de sexul slab si cu tate Nu-si poate lua amant, abia il accepta pe barbat-su Dar este maritata cu el de 9 ani



atunci sa se marite fetele! Una cu cealalta! Din momentul asta prezenta masculului e de prisos !





... acesta este un SCENARIU IMAGINAR, asa cum se creeaza de obicei pentru mentinerea ''in forma'' a celor care conteaza ... cei ce fac rating-ul ... oricarui site, ziar sau televiziune ... in felul acesta se poate ''testa'' si nivelul de sanatate etica si morala a acestora ... dar ... dar chiar daca situatia ar fi reala (ceea ce este totusi si posibil) ar fi bine sa nu va ambalati la ideii si solutii aberante (chiar si in gluma) ... repetarea e mama invataturii ... asa se creeaza zombi ... si anumite atitudini penibile ... in acelasi timp psihologii care va urmaresc reactiile is pregatesc deja discursurile pentru potentialii viitori ''clienti'' pregatiti prin aceste articole ... e usor sa va pierdeti simtul realitatii si al reactiilor normale ... metoda celor care doresc rating e, fara indoiala, benefica pentru ei dar nu si pentru caracterul d-voastra ...ei creeaza o tema iar ''publicul'' exerzeaza scenarite, care de care mai perverse, pina cind vor ajunge sa le considere normale ... iar rezultatul se vede in societatea romaneasca ... no kidding ...

un scenariu foarte bine realizat...

Masculul nu ar fi de prisos .......... inca mai poate dona
Deja e prea mult chiar si pentru mine care sunt deschisa la nou ..........





... roxi, draga ... ai raspuns gresit la comentariu ... cred ca vroiai sa postezi la urmatorul ...
marco918
Postat pe 26 Noiembrie 2009 00:00
morco, e 12 noaptea. ia si tu o pauza!!
geo_xx
Postat pe 26 Noiembrie 2009 00:01
De la: marco918, la data 2009-11-25 10:40:08
De la: roxy82, la data 2009-11-24 17:51:26
De la: adina_black, la data 2009-11-24 17:01:38roxy82... tu vrei sa cresti copilul? ca, pana la urma, nu este al tau si mama lui si-a asumat responsabilitatea
ai zis ca tu iei decizia finala. Spune-ne ce vrei de fapt, inainte sa intrebi ce ar trebui sa faci

Nu imi doresc sa cresc copilul fiindca nu as putea sa o ranesc , eu iau decizia in ce masura eu si sotul meu ne implicam in viata copilului si sub ce forma ca sa nu il afecteze .





... FA-TI BAGAJUL SI DUTE ... un copil, chiar si al amantei nu este un obiect ... atita timp cit ''sotul'' te ''iubeste'' cu imbunatatiri trebuie sa iti spuna ca esti deja expirata ... esti expirata pentru ca tu ai produs asta ... cind mizezi doar pe instinctele animalice pierzi intotdeauna pentru ca oricind este cineva dispus sa liciteze mai mult ... iar timpul isi cere drepturile ... singura rezolvare CORECTA si FARA URMARI este ca sa iti iei de buna voie bagajele si sa dispari inainte de a fi prea penibila ... cu cit trece timpul PENIBILUL SITUATIEI va sari in ochii tuturor ... inclusiv a copilului(care va creste si va avea propriile opinii) ... pentru toti TU vei fi persoana care a gresit profund inca de la inceput ... un minim de caracter si luciditate te-ar convinge ca e cel mai bine sa dispari inainte de a nu provoca un scandal in care tzatza vei fi doar tu ... nu continua o situatie la fel de imorala ca si cea pe care ai creat-o ... nu iti forta norocul ... l-ai avut in mina si l-ai piedut ...







... ... trebuie sa aveti mari probleme psihice daca ati apelat la ''excitatie'' in asa zisa ta ''familie'' ... la nici 30 de ani ... stiam ca scleroza apare de obicei putin mai tirziu ... sper sa nu va faceti, sau sa apartineti deja, unor secte schizofrenice care practica astfel de metode de ''intarire'' a familiei ...

marco918
Postat pe 26 Noiembrie 2009 00:04
De la: geo_xx, la data 2009-11-26 00:01:16morco, e 12 noaptea. ia si tu o pauza!!




... ma inspira atavarul tau ...
marco918
Postat pe 26 Noiembrie 2009 00:05
De la: marco918, la data 2009-11-26 00:05:38
De la: geo_xx, la data 2009-11-26 00:01:16morco, e 12 noaptea. ia si tu o pauza!!




... ma inspira atavarul tau ...


ti-l dau acasa, sa-ti faci de cap cu el!
geo_xx
Postat pe 26 Noiembrie 2009 00:06
Deci recunosc ca nu am citit pana la pagina 6 dar sa inteleg ca roxy 82 sau cat are la nick e bisexuala , de cand se stie si e prietena buna cu tipa cu care a si facut menage-a -trois , si tipa asta (prietena cea mai buna ) a ramas insarcinata cu sotul ei .
Mai sa fie ce trio conjugal si tralalala , acuma daca stii ca esti bi la ce r>aha? t te ai mai casatorit ? sa pastrezi aparente de "femeie normala " ?????

Si stiind ca esti prietena cu tipa care a ramas insarcinata i-ai propus sa faca menage-a -trois cu tine si sotul tau , adica e distractie e la voi ???

Roxy 82 sau cat ai la nick ai serioase probleme la scafarlie frate , parerea mea , du-te si impusca-te de nu te va impusca cel de jos cand iti va suna ceasul

Auzi la ea ca ea a mai cautat dar nu a mai gasit => a mai cautat fraiere dar nu a mai gasit sa puna botul la un trio , bam bam , cu una mica si un oral prin neste camere de hotel , roxy 82 esti de toata mila si cred ca faci umbra pamantului degeaba

si p.s personal nu cred nicio iota din acest topic "scandalizant " care e o alta talmacire a kudicii sa blablabla , sa testeze piata "userilor " asa ca
blue07scorpion
Postat pe 26 Noiembrie 2009 00:41
unde mai pui ca amanta a fost colega de serv cu ea si a renuntat la job pt a nu crea o situatie jenanta la munca

adina_black
Postat pe 26 Noiembrie 2009 00:50
bai frate nu vreau sa fiu nepoliticoasa :)) dar protejati'va macar =)) sau dak nu de fiekre data knd ai TU chef de ménage a trois , sotul tau o sa se trezeasca cu cate un copil pe cap =))
karynutza18
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:18
De la: karynutza18, la data 2009-11-26 10:18:29bai frate nu vreau sa fiu nepoliticoasa :)) dar protejati'va macar =)) sau dak nu de fiekre data knd ai TU chef de ménage a trois , sotul tau o sa se trezeasca cu cate un copil pe cap =))

Ea lua anticonceptionale orale deci ne stiam protejati .......
roxy82
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:34
De la: roxy82, la data 2009-11-26 11:34:18
De la: karynutza18, la data 2009-11-26 10:18:29bai frate nu vreau sa fiu nepoliticoasa :)) dar protejati'va macar =)) sau dak nu de fiekre data knd ai TU chef de ménage a trois , sotul tau o sa se trezeasca cu cate un copil pe cap =))

Ea lua anticonceptionale orale deci ne stiam protejati .......





... ''NE'' stiam protejati ... ... amanta a cistigat ... BRAVO EI ... nu a acceptat sa fie o simpla jucarie sexuala a unor sclerozati ... acum ??? ... BAGAJUL SI LA GARA !!! ... useless people ...
marco918
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:46
nu a mai raspuns deloc..inseamna..ca sa sinucis?
cristiana_cris
Postat pe 26 Noiembrie 2009 12:04
ce sa ii faci daca iti place trei in unul ....ca cafeaua
danutzza_stefi
Postat pe 26 Noiembrie 2009 12:10
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-26 12:04:36nu a mai raspuns deloc..inseamna..ca sa sinucis?


a scris mai sus
adina_black
Postat pe 26 Noiembrie 2009 13:27
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-26 12:04:36nu a mai raspuns deloc..inseamna..ca sa sinucis?

Bine ca nu fac parte din generatia emo ca altfel .................
roxy82
Postat pe 26 Noiembrie 2009 14:47
Eu consider ca in fiecare situatie de viata neobisnuita a fost cineva care a patit-o primul precum si cineva care a discutat primul despre situatia respectiva . Probabil nu suntem primii care patesc asa ceva dar faptul ca facem publica experienta noastra poate ii ajuta si pe altii sa previna o astfel de situatie deci in nici un caz nu o sa ma sinucid .
roxy82
Postat pe 26 Noiembrie 2009 14:58
nici nu trebuie sa ai astfel de ganduri, indiferent de situatia in care te afli

o scoateti voi la capat intr-un final
adina_black
Postat pe 26 Noiembrie 2009 15:36
Stii ce totusi mi se pare f interesant?Faptul ca desi ai facut tu prostioare si le-ai mai si postat pe un topic, totusi nu ai raspuns cu acelasi ton insultelor ce ti le-au adus unii. Bravo, multi alti useri cu topicuri colorate ar trebui sa invete de la tine
iacinta
Postat pe 26 Noiembrie 2009 15:49


De la: karynutza18, la data 2009-11-26 10:18:29bai frate nu vreau sa fiu nepoliticoasa :)) dar protejati'va macar =)) sau dak nu de fiekre data knd ai TU chef de ménage a trois , sotul tau o sa se trezeasca cu cate un copil pe cap =))


Ea lua anticonceptionale orale deci ne stiam protejati ......



Pana si eu stiu k dak iei antibiotice anticonceptionalele nu isi mai fac efectul :)) dar la boli nu te'ai gandit ? de alea cum te mai scapa pastilele ? :))
si pana la urma ce ai de gand sa faci ? :))
karynutza18
Postat pe 26 Noiembrie 2009 16:19
De la: roxy82, la data 2009-11-26 14:47:52
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-26 12:04:36nu a mai raspuns deloc..inseamna..ca sa sinucis?

Bine ca nu fac parte din generatia emo ca altfel .................

mai roxy..nu sunt in masura sa te judec eu...insa este grava situatia ta...voastra....si nu stiu cum o sa o duce-ti la capat
cristiana_cris
Postat pe 26 Noiembrie 2009 16:35
De la: iacinta, la data 2009-11-26 15:49:18Stii ce totusi mi se pare f interesant?Faptul ca desi ai facut tu prostioare si le-ai mai si postat pe un topic, totusi nu ai raspuns cu acelasi ton insultelor ce ti le-au adus unii. Bravo, multi alti useri cu topicuri colorate ar trebui sa invete de la tine






... ti-ai gasit de la cine sa inveti ??? ... daca niste bolnavi mintal ca astia pe care ii lauzi te-ar fi adus in situatia de a fi cea de-a treia ? ... si pe un forum OARECARE ti s-ar fi decis soarta ta sau a copilului tau ? ... in fine ... realitatea e alta ... ''prostioarele'' depasesc cu mult termenul ... iar ''insultele'' nu sint nici pe departe cele cu adevarat meritate ... de dragul aparentelor nu trebuiesc ignorate cauzele si efectele care nu sint deloc niste prostioare ... ... dar asa cum am mai spus ... TOTUL ESTE UN EXERCITIU DE IMAGINATIE ... de aceea si ''sotia disperata'' cauta solutii pe un forum care are nevoie de astfel de subiecte, cit mai ales de participanti, oricit de sclerozati ar fi, dar care sa mentina traficul ... altfel e nasol si se pierd bani ..

marco918
Postat pe 26 Noiembrie 2009 17:16
De la: marco918, la data 2009-11-26 17:16:31
De la: iacinta, la data 2009-11-26 15:49:18Stii ce totusi mi se pare f interesant?Faptul ca desi ai facut tu prostioare si le-ai mai si postat pe un topic, totusi nu ai raspuns cu acelasi ton insultelor ce ti le-au adus unii. Bravo, multi alti useri cu topicuri colorate ar trebui sa invete de la tine






... ti-ai gasit de la cine sa inveti ??? ... daca niste bolnavi mintal ca astia pe care ii lauzi te-ar fi adus in situatia de a fi cea de-a treia ? ... si pe un forum OARECARE ti s-ar fi decis soarta ta sau a copilului tau ? ... in fine ... realitatea e alta ... ''prostioarele'' depasesc cu mult termenul ... iar ''insultele'' nu sint nici pe departe cele cu adevarat meritate ... de dragul aparentelor nu trebuiesc ignorate cauzele si efectele care nu sint deloc niste prostioare ... ... dar asa cum am mai spus ... TOTUL ESTE UN EXERCITIU DE IMAGINATIE ... de aceea si ''sotia disperata'' cauta solutii pe un forum care are nevoie de astfel de subiecte, cit mai ales de participanti, oricit de sclerozati ar fi, dar care sa mentina traficul ... altfel e nasol si se pierd bani ..

[/quote
Fiecare are parerile sale si modul sau de a privi lucrurile si daca as raspunde insultelor aduse de persoane care nu ma cunosc si pe care nu le cunosc ar insemna ca nu respect gandirea si individualitatea fiecaruia .
Marco 918 nimeni nu decide in locul meu dar intotdeauna e bine sa aflii si parerea celor din jur si orice sfat e binevenit indiferent de situatie .
roxy82
Postat pe 26 Noiembrie 2009 17:36
pai o punem de un brainstorming..oricum iti place sa fie mai multe persoane si in alte activitati
felixcat
Postat pe 26 Noiembrie 2009 17:40
De la: karynutza18, la data 2009-11-26 16:19:51

De la: karynutza18, la data 2009-11-26 10:18:29bai frate nu vreau sa fiu nepoliticoasa :)) dar protejati'va macar =)) sau dak nu de fiekre data knd ai TU chef de ménage a trois , sotul tau o sa se trezeasca cu cate un copil pe cap =))


Ea lua anticonceptionale orale deci ne stiam protejati ......



Pana si eu stiu k dak iei antibiotice anticonceptionalele nu isi mai fac efectul :)) dar la boli nu te'ai gandit ? de alea cum te mai scapa pastilele ? :))
si pana la urma ce ai de gand sa faci ? :))

Nu a luat antibiotice decat in timpul sarcinii evident la indicatiile medicului care nu a detectat sarcina , iar in ce priveste bolile cand exista prietenie si incredere ( relatia de prietenie fara sex a fost de vreo 6 luni ar sex am facut vreme de 1 an si ceva din cand in cand dupa cum ne doaream toti ) nu e cazul de extraprotectie .
Deocamdata o sa facem botezul sambata si singura decizie care am luat-o a fost in privinta parintilor sotului meu carora nu le-am spus nimic si nu o sa le spunem decat dupa ce le spunem parintilor mei .
roxy82
Postat pe 26 Noiembrie 2009 17:44
De la: roxy82, la data 2009-11-26 17:44:24
De la: karynutza18, la data 2009-11-26 16:19:51

De la: karynutza18, la data 2009-11-26 10:18:29bai frate nu vreau sa fiu nepoliticoasa :)) dar protejati'va macar =)) sau dak nu de fiekre data knd ai TU chef de ménage a trois , sotul tau o sa se trezeasca cu cate un copil pe cap =))


Ea lua anticonceptionale orale deci ne stiam protejati ......



Pana si eu stiu k dak iei antibiotice anticonceptionalele nu isi mai fac efectul :)) dar la boli nu te'ai gandit ? de alea cum te mai scapa pastilele ? :))
si pana la urma ce ai de gand sa faci ? :))

Nu a luat antibiotice decat in timpul sarcinii evident la indicatiile medicului care nu a detectat sarcina , iar in ce priveste bolile cand exista prietenie si incredere ( relatia de prietenie fara sex a fost de vreo 6 luni ar sex am facut vreme de 1 an si ceva din cand in cand dupa cum ne doaream toti ) nu e cazul de extraprotectie .
Deocamdata o sa facem botezul sambata si singura decizie care am luat-o a fost in privinta parintilor sotului meu carora nu le-am spus nimic si nu o sa le spunem decat dupa ce le spunem parintilor mei .




... ... ce vina are copilul ala ca sa il bagati intr-o idiotenie, pe termen lung, atit de mare ... se pare ca nu vrei sa renunti de buna voie ...
marco918
Postat pe 26 Noiembrie 2009 18:33
De la: roxy82, la data 2009-11-26 17:44:24
De la: karynutza18, la data 2009-11-26 16:19:51

De la: karynutza18, la data 2009-11-26 10:18:29bai frate nu vreau sa fiu nepoliticoasa :)) dar protejati'va macar =)) sau dak nu de fiekre data knd ai TU chef de ménage a trois , sotul tau o sa se trezeasca cu cate un copil pe cap =))


Ea lua anticonceptionale orale deci ne stiam protejati ......



Pana si eu stiu k dak iei antibiotice anticonceptionalele nu isi mai fac efectul :)) dar la boli nu te'ai gandit ? de alea cum te mai scapa pastilele ? :))
si pana la urma ce ai de gand sa faci ? :))

Nu a luat antibiotice decat in timpul sarcinii evident la indicatiile medicului care nu a detectat sarcina , iar in ce priveste bolile cand exista prietenie si incredere ( relatia de prietenie fara sex a fost de vreo 6 luni ar sex am facut vreme de 1 an si ceva din cand in cand dupa cum ne doaream toti ) nu e cazul de extraprotectie .
Deocamdata o sa facem botezul sambata si singura decizie care am luat-o a fost in privinta parintilor sotului meu carora nu le-am spus nimic si nu o sa le spunem decat dupa ce le spunem parintilor mei .
cred ca esti dusa cu pluta.cum naibii sa spuneti parintilor ce ati facut?sa moara oamenii de inima? pune mina si faceti test de paternitate ca cine stie al cui este copilul dupa care ........daca se dovedeste ca este al lui plateste frumusel pensie alimentara............iar apoi dispareti din viata pruncului ca sinteti toti trei niste poame si nu are ce invata de la voi.
FRANNNCE
Postat pe 26 Noiembrie 2009 18:49
De la: roxy82, la data 2009-11-23 19:06:02Am 27 de ani sunt casatorita de 9 ani si in urma unei relatii menage-a-trois avem un bebe cu amanta . Am cautat peste tot experiente asemanatoare dar nu am gasit asa ca va cer ajutorul si parerea : voi ce ati face dak ati fi in locul meu ???????

interesant subiect ..........
eu sunt casatorita de 7 ani sunt bisexuala si facem sex in grup de cate ori avem pofta de altceva , dar niciodata nu am facut-o fara prezervativ .
nu stiu ce as face in locul tau dar cred ca ar fi bine sa lasi lucrurile sa mearga de la sine si sa iti sustii sotul in tot ceea ce face fiindca sunt convinsa ca el este cel mai bulversat de situatie ( asa sunt barbatii in general ).
pasarik69
Postat pe 26 Noiembrie 2009 19:02
De la: FRANNNCE, la data 2009-11-26 18:49:55
De la: roxy82, la data 2009-11-26 17:44:24
De la: karynutza18, la data 2009-11-26 16:19:51

De la: karynutza18, la data 2009-11-26 10:18:29bai frate nu vreau sa fiu nepoliticoasa :)) dar protejati'va macar =)) sau dak nu de fiekre data knd ai TU chef de ménage a trois , sotul tau o sa se trezeasca cu cate un copil pe cap =))


Ea lua anticonceptionale orale deci ne stiam protejati ......



Pana si eu stiu k dak iei antibiotice anticonceptionalele nu isi mai fac efectul :)) dar la boli nu te'ai gandit ? de alea cum te mai scapa pastilele ? :))
si pana la urma ce ai de gand sa faci ? :))

Nu a luat antibiotice decat in timpul sarcinii evident la indicatiile medicului care nu a detectat sarcina , iar in ce priveste bolile cand exista prietenie si incredere ( relatia de prietenie fara sex a fost de vreo 6 luni ar sex am facut vreme de 1 an si ceva din cand in cand dupa cum ne doaream toti ) nu e cazul de extraprotectie .
Deocamdata o sa facem botezul sambata si singura decizie care am luat-o a fost in privinta parintilor sotului meu carora nu le-am spus nimic si nu o sa le spunem decat dupa ce le spunem parintilor mei .
cred ca esti dusa cu pluta.cum naibii sa spuneti parintilor ce ati facut?sa moara oamenii de inima? pune mina si faceti test de paternitate ca cine stie al cui este copilul dupa care ........daca se dovedeste ca este al lui plateste frumusel pensie alimentara............iar apoi dispareti din viata pruncului ca sinteti toti trei niste poame si nu are ce invata de la voi.

Tie ti-ar conveni sa ai nepoti despre existenta carora sa nu ai habar ?
Nu ii putem priva de acest drept oricat de greu ne va fi trebuie sa le spunem.
roxy82
Postat pe 26 Noiembrie 2009 19:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de ajutor. 15 De la: mihablonda 3 Mai 2010 00:18
De la o relatie "casnica" la una "libera"?? 8 De la: bruneagra25 18 August 2009 14:12
Ajutor... 19 De la: surubelnita 6 Mai 2014 21:46
ce-o sa se intample? 4 De la: adelheida 27 Octombrie 2009 16:05
Nu suntem toti puternici, nu toti avem stofa de invingatori 6 De la: gina37 7 Octombrie 2009 09:31