Setari Cookie-uri

SOS -Voi ce ati face in locul meu ???????

roxy82... tu vrei sa cresti copilul? ca, pana la urma, nu este al tau si mama lui si-a asumat responsabilitatea
ai zis ca tu iei decizia finala. Spune-ne ce vrei de fapt, inainte sa intrebi ce ar trebui sa faci
adina_black
Postat pe 24 Noiembrie 2009 17:01
Uite cum as aborda eu situatia: tatal sa-i plateasca pensie alimentara si sa aiba dreptul la vizita. ATAT. Daca vreti sa va salvati mariajul, considerati ca acest copil a apartu dintr-o legatura anterioara a sotului.

In rest .. mi se pare josnic sa-l sterg la fund pe copilul ilegitim al sotului meu. Oricat de nevinovat ar fo copilul.
Kathara
Postat pe 24 Noiembrie 2009 17:02
De la: gina37, la data 2009-11-24 16:43:08"Tot ce vreau sunt sfaturi sau pareri referitoare ce ar face altii daca ar fi in situatia mea , atat."
Ar trebui sa ceri un astfel de sfat pe un forum de profil. Probabil exista! Noi nu te putem sfatui, pentru ca suntem mai incuiati! Nu facem sex in grup, nu suntem nici bi, nu vom fi in situatia ta.
Si totusi unde e problema? Sotul tau nu vrea sa-l treaca pe numele lui si sa-i plateasca pensie alimentara celui mic? La asta se rezuma totul?




... problema este ca sotul vrea COPILUL LUI ... ... si renunta la o fufa aproape expirata ... ''amanta'' a fost tare ... bravo ei ...
marco918
Postat pe 24 Noiembrie 2009 17:02
De la: Kathara, la data 2009-11-24 17:02:20Uite cum as aborda eu situatia: tatal sa-i plateasca pensie alimentara si sa aiba dreptul la vizita. ATAT. Daca vreti sa va salvati mariajul, considerati ca acest copil a apartu dintr-o legatura anterioara a sotului.

In rest .. mi se pare josnic sa-l sterg la fund pe copilul ilegitim al sotului meu. Oricat de nevinovat ar fo copilul.





... situatia a alta de fapt ... tatal vrea sa renunte la o sotie care nu ia oferit nimic ... nu e prost sa plateasca pensie alimentara si sa tina si o fufa (actuala sotie) in spate ... doar daca nu e bogata peste masura, ceea ce nu cred ... deci problema e simpla ... pentru sot si amanta ... ... ''sotia'' inca cauta solutii pe net ... daca are un minim de caracter ar intelege si singura ca ''solutiile'' s-au terminat ... ... s-a miscat bine amanta ...
marco918
Postat pe 24 Noiembrie 2009 17:06
De la: Kathara, la data 2009-11-24 17:02:20Uite cum as aborda eu situatia: tatal sa-i plateasca pensie alimentara si sa aiba dreptul la vizita. ATAT. Daca vreti sa va salvati mariajul, considerati ca acest copil a apartu dintr-o legatura anterioara a sotului.

In rest .. mi se pare josnic sa-l sterg la fund pe copilul ilegitim al sotului meu. Oricat de nevinovat ar fo copilul.

copil ilegitim aparut in urma unei aventuri sexuale creata de SOTIE care a intretinut relatii sexuale cu o alta femeie si care in cele din urma a propus sotului sa intre in joc.. eu cred ca merita sa frece si podeaua pt ce a facut nu doar sa stearga acel copil la fund.
felixcat
Postat pe 24 Noiembrie 2009 17:19
De la: adina_black, la data 2009-11-24 17:01:38roxy82... tu vrei sa cresti copilul? ca, pana la urma, nu este al tau si mama lui si-a asumat responsabilitatea
ai zis ca tu iei decizia finala. Spune-ne ce vrei de fapt, inainte sa intrebi ce ar trebui sa faci

Nu imi doresc sa cresc copilul fiindca nu as putea sa o ranesc , eu iau decizia in ce masura eu si sotul meu ne implicam in viata copilului si sub ce forma ca sa nu il afecteze .
roxy82
Postat pe 24 Noiembrie 2009 17:51
De la: roxy82, la data 2009-11-24 17:51:26
De la: adina_black, la data 2009-11-24 17:01:38roxy82... tu vrei sa cresti copilul? ca, pana la urma, nu este al tau si mama lui si-a asumat responsabilitatea
ai zis ca tu iei decizia finala. Spune-ne ce vrei de fapt, inainte sa intrebi ce ar trebui sa faci

Nu imi doresc sa cresc copilul fiindca nu as putea sa o ranesc , eu iau decizia in ce masura eu si sotul meu ne implicam in viata copilului si sub ce forma ca sa nu il afecteze .


atunci lasa-o pe ea sa il creasca, voi ii dati un fel de pensie alimentara si atat!
app: de ce a pus copilul pe numele tatalui? urmareste ceva? daca nu avea nici o pretentie de la voi, nu facea asa ceva

adina_black
Postat pe 24 Noiembrie 2009 18:40
De la: adina_black, la data 2009-11-24 18:40:23
De la: roxy82, la data 2009-11-24 17:51:26
De la: adina_black, la data 2009-11-24 17:01:38roxy82... tu vrei sa cresti copilul? ca, pana la urma, nu este al tau si mama lui si-a asumat responsabilitatea
ai zis ca tu iei decizia finala. Spune-ne ce vrei de fapt, inainte sa intrebi ce ar trebui sa faci

Nu imi doresc sa cresc copilul fiindca nu as putea sa o ranesc , eu iau decizia in ce masura eu si sotul meu ne implicam in viata copilului si sub ce forma ca sa nu il afecteze .


atunci lasa-o pe ea sa il creasca, voi ii dati un fel de pensie alimentara si atat!
app: de ce a pus copilul pe numele tatalui? urmareste ceva? daca nu avea nici o pretentie de la voi, nu facea asa ceva


Eu am fost cea care a vrut sa fie trecut copilul pe numele lui fiindca stiu cat m-a afectat pe mine inainte sa aflu ca am fost adoptata cand mi-am gasit certificatul de nastere si in dreptul tatalui era o liniuta.
Mie imi e teama ca o sa fie afectat sotul meu daca luam aceasta masura de a nu ne implica deloc decat cu ban)i, imi e teama ca daca ne implicam toti trei copilul va fi afectat ....si deocamdata acestea sunt optiunile pe care le vad eu .
roxy82
Postat pe 24 Noiembrie 2009 18:55
singura o zici: iti e teama cum va fi copilul daca va implicati toti 3 emotional etc in cresterea lui

nu faceti asta! chiar daca iti e greu, tu fiind adoptata

cum au zis altii mai sus: sunt atatia parinti care se descurca singuri cu copiii, sunt divortati - si la voi poate fi la fel (il consideri un copil dintr-o casatorie anterioara a sotului)

sunt convinsa ca nimeni nu o sa inteleaga situatia voastra. Daca ii e greu unui tanar sa accepte asta, imagineaza-ti cum reactioneaza cei inaintati in varsta... e urata situatia, dar pana la urma, fa ce e mai bine pt voi ca si cuplu
adina_black
Postat pe 24 Noiembrie 2009 19:03
De la: roxy82, la data 2009-11-23 19:06:02Am 27 de ani sunt casatorita de 9 ani si in urma unei relatii menage-a-trois avem un bebe cu amanta . Am cautat peste tot experiente asemanatoare dar nu am gasit asa ca va cer ajutorul si parerea : voi ce ati face dak ati fi in locul meu ???????


omg! Parerea mea este sa vorbiti si eventual daca amanta nu vrea copilul sa-l luati voi si sa-l cresteti...
Pax
Postat pe 24 Noiembrie 2009 20:36
De la: Kincsem, la data 2009-11-24 20:36:45
De la: roxy82, la data 2009-11-23 19:06:02Am 27 de ani sunt casatorita de 9 ani si in urma unei relatii menage-a-trois avem un bebe cu amanta . Am cautat peste tot experiente asemanatoare dar nu am gasit asa ca va cer ajutorul si parerea : voi ce ati face dak ati fi in locul meu ???????


omg! Parerea mea este sa vorbiti si eventual daca amanta nu vrea copilul sa-l luati voi si sa-l cresteti...


pai amanta vrea copilul
sotul il recunoaste
iar sotia inca nu s-a hotarat cum se termina sau continua povestea
adina_black
Postat pe 24 Noiembrie 2009 20:50
e timpul ca sotia sa-si ia amant....si sa-i faca un copil...evident,sa-si paraseasca sotul apoi...pt binele copilului...la naiba,am omis partea cu menage a troi...atentie! sa nu existe dubii in ceea ce priveste persoana tatalui biologic....moaaama ce incurcatura!
_oktober_
Postat pe 24 Noiembrie 2009 20:55
Daca era asa cum spui tu nu mai scriam pe forum ............ si eu si sotul suntem implicati emotional fata de bebe iar el fata de ea nu are nici un sentiment si mai ales nici o atractie ...........eu am fost cea care a inceput toata povestea si am vut contacte sexuale si fara el doar cu ea deci la noi sexul in grup e doar distractie si atat .[/quote]


super tare...e bn sa incerci cv nou...dar fiekre fapta are si consecinta...cu toate k un bebe...e cv minunat(presupun)...eu una nu as putea sa fak asta...nu de alta dar sunt mai egoista...nu imi place sa impart persoana iubita....:))))
kudika082648
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:04
Concluzia: viata bate filmul!
miss_darine
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:11
azi avem ceva continuare la "povestea"asta?
Dontyyy
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:25
De la: roxy82, la data 2009-11-24 16:13:59
De la: Kathara, la data 2009-11-24 15:06:40Terminologia e gresita, ce aveti voi nu se numeste menage a trios ( ca nu stati in aceeasi casa si dormiti mereu in acelasi pat) ci sex in grup, mai precis threesome.

Greseala de exprimare a fost .
Indiferent de mod pozitie vinovati decoruri ........................exista un copil la mijloc si eu sunt cea care are de luat decizii . Sotul meu a luat decizia sa fim impreuna indiferent daca asta implica faptul ca nu isi va mai vedea copilul niciodata .Ea a luat decizia sa ne spuna si sa treaca copilul pe numele tatalui stiind ca se expune la riscul de a ramane fara copil . Am ramas singura care sa ia o decizie cum vorcontinua lucrurilr motiv penru care am cerut sfaturi.

si acum ce vrei sa ai iei copilul? adica te-ai sexat...te-ai simtit ok si acum ai distrugi viata?...esti egoista...copilul este al ei indiferent de situatie..nu ai drept asupra lui...sau asta ai vrut?...lasa fata sa isi creasca copilul...si daca vrei tu faci ca poti....insa nu distruge viata ei...ai da nume asta nu inseamna ca si are dreptul sa il ia el....vai topicul asta e horor....tare asi vrea sa va vad macar intr-o poza
cristiana_cris
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:32
De la: roxy82, la data 2009-11-24 16:18:43
De la: felixcat, la data 2009-11-24 16:09:17
De la: roxy82, la data 2009-11-23 23:08:25
De la: felixcat, la data 2009-11-23 19:47:11
De la: roxy82, la data 2009-11-23 19:06:02Am 27 de ani sunt casatorita de 9 ani si in urma unei relatii menage-a-trois avem un bebe cu amanta . Am cautat peste tot experiente asemanatoare dar nu am gasit asa ca va cer ajutorul si parerea : voi ce ati face dak ati fi in locul meu ???????

ahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah.... genial, super, ce ti'a tras'o viata pe langa sotul tau ca o trage si amantei o sa aiba copilul doua mame o sa locuiti impreuna toti trei va capseaza pe amandoi, nu o sa il deranjeze stai calma..

Daca era asa cum spui tu nu mai scriam pe forum ............ si eu si sotul suntem implicati emotional fata de bebe iar el fata de ea nu are nici un sentiment si mai ales nici o atractie ...........eu am fost cea care a inceput toata povestea si am vut contacte sexuale si fara el doar cu ea deci la noi sexul in grup e doar distractie si atat .

pai daca te dor degetele sa tstezi de la inceput totul e vina mea?
bv voua, o sa fiti o familie mai deosebita,
vrei o medalie? vrei sa iti ridicam statuie?

Fiecare are partea sa de vina dar nu caut vinovati .
Tot ce vreau sunt sfaturi sau pareri referitoare ce ar face altii daca ar fi in situatia mea , atat.

ba da vinovata esti tu ca ai acceptat sex in 3....ti-ai satisfacut fanteziile si placerile si acum regreti poate.....vinovata e si ea ca nu a folosit protectie....si el este destept ca e satisfacut...si il doare direct in p.....de tot......si cine sufera mai mult?!!!...un sufletel nevinovat....care dintr-o prostie a 3 adulti sa nascut si va cere explicatii si sa vedem cum le explicati
cristiana_cris
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:35
De la: rashela, la data 2009-11-24 16:39:50
De la: roxy82, la data 2009-11-24 16:31:24
De la: rashela, la data 2009-11-24 16:21:27
De la: roxy82, la data 2009-11-24 16:13:59
De la: Kathara, la data 2009-11-24 15:06:40Terminologia e gresita, ce aveti voi nu se numeste menage a trios ( ca nu stati in aceeasi casa si dormiti mereu in acelasi pat) ci sex in grup, mai precis threesome.

Greseala de exprimare a fost .
Indiferent de mod pozitie vinovati decoruri ........................exista un copil la mijloc si eu sunt cea care are de luat decizii . Sotul meu a luat decizia sa fim impreuna indiferent daca asta implica faptul ca nu isi va mai vedea copilul niciodata .Ea a luat decizia sa ne spuna si sa treaca copilul pe numele tatalui stiind ca se expune la riscul de a ramane fara copil . Am ramas singura care sa ia o decizie cum vorcontinua lucrurilr motiv penru care am cerut sfaturi.


Doar o intrebare am: DE CE exista riscul ca baiatul sa fie luat de langa mama?

Ea locuieste singura , nu are job , surse de venit (neoficial banii vin de la mama ei din strainatate si de la noi )si nici sprijin in cresterea copilului ( noi mergem si stam cu bebe ca sa mearga sa pape sau sa iasa la cumparaturi , sau sa isi faca o baie ), in balanta cu un cuplu casatorit cu venituri stabile .In orice instanta din Romania bebe o sa fie al nostru il momentul de fata ( la asta m-am referit ca si-a asumat riscul )



Nu. Gresesti aici. In orice instanta va conta ceea ce doreste mama. Sigur ca ea poate ceda custodia copilului catre tatal acestuia ... pentru toate acele motive pe care le-ai enumerat tu. Si, singurul risc care exista este ca ea sa-si doreasca tocmai asta... Altfel, unei mame, fie si fara job.. care tine cu dintii de copilul ei , nimeni nu i-l poate lua atata timp cat acel copil nu e privat de lucrurile elemntare (asta insemnand o crestere fizica si psihica armonioasa). Nicio instanta nu-ti va acorda tie copilul doar pentru ca tu ii dai friptura si mama ii da doar fasole. Nicio instanta nu ia copilul unei prostituate.. doar pentru ca practica acea meserie ci doar daca se dovedeste ca acel copil este in pericol. De orice natura ar fi el.
Prin urmare, revenind la problema voastra.. voi vreti sa profitati de situatia fetei sau, pur si simplu... ea nu-si asuma nicio obligatie pentru ca nu-i pasa de sufletul ala?

si in instanta ce o sa zica...am facut orgie in 3 si sa nascut bebe....vai dar penibili sunteti....
cristiana_cris
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:38
De la: _oktober_, la data 2009-11-24 20:55:50e timpul ca sotia sa-si ia amant....si sa-i faca un copil...evident,sa-si paraseasca sotul apoi...pt binele copilului...la naiba,am omis partea cu menage a troi...atentie! sa nu existe dubii in ceea ce priveste persoana tatalui biologic....moaaama ce incurcatura!

Oktober draguta, dansa este atrasa de sexul slab si cu tate Nu-si poate lua amant, abia il accepta pe barbat-su Dar este maritata cu el de 9 ani
gina37
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:44
Pana la urma, situatia e simpla:
Copilul trebuie tratat (si lasat sa inteleaga, cand o veni vremea) ca si cand a fost copilul dintr-o relatie anterioara. In cazul asta, ar intra intr-o categorie foarte larga: copii ai caror parinti s-au despartit.

Nu inteleg de ce sotul tau vrea sa renunte sa il mai vada vreodata. Pentru ca asta ar fi cel mai usor pentru el?

Si nu inteleg de ce ati vrea voi sa-i luati copilul ei? Pana la urma, daca nu a facut avort, inseamna ca l-a vrut, deci o sa aiba grija de el (cum o sa se priceapa ea mai bine), iar voi frumos ar fi sa o ajutati.

Acu' insa am si eu o curiozitate: Tot mai aveti chef de 3some sau - cu ocazia incurcaturii - v-a trecut?
Dor_a
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:46
De la: adina_black, la data 2009-11-24 18:40:23
De la: roxy82, la data 2009-11-24 17:51:26
De la: adina_black, la data 2009-11-24 17:01:38roxy82... tu vrei sa cresti copilul? ca, pana la urma, nu este al tau si mama lui si-a asumat responsabilitatea
ai zis ca tu iei decizia finala. Spune-ne ce vrei de fapt, inainte sa intrebi ce ar trebui sa faci

Nu imi doresc sa cresc copilul fiindca nu as putea sa o ranesc , eu iau decizia in ce masura eu si sotul meu ne implicam in viata copilului si sub ce forma ca sa nu il afecteze .


atunci lasa-o pe ea sa il creasca, voi ii dati un fel de pensie alimentara si atat!
app: de ce a pus copilul pe numele tatalui? urmareste ceva? daca nu avea nici o pretentie de la voi, nu facea asa ceva


adina orice copil este bine sa aiba un nume...mai ales al celui de este tata...aici ma mir ca ia dat el numele...inseamna totusi ca ceva sentimente are in suflet.....am o verisoara care la fel a nascut si tatal a fugit....nici nume nu a dat copilului..este rau...pt ca din cauza asta umbli de mori dupa o alocatie....si restul...este nasol...macar el a fost om totusi
cristiana_cris
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:48
De la: Dor_a, la data 2009-11-25 09:46:51Pana la urma, situatia e simpla:
Copilul trebuie tratat (si lasat sa inteleaga, cand o veni vremea) ca si cand a fost copilul dintr-o relatie anterioara. In cazul asta, ar intra intr-o categorie foarte larga: copii ai caror parinti s-au despartit.

Nu inteleg de ce sotul tau vrea sa renunte sa il mai vada vreodata. Pentru ca asta ar fi cel mai usor pentru el?

Si nu inteleg de ce ati vrea voi sa-i luati copilul ei? Pana la urma, daca nu a facut avort, inseamna ca l-a vrut, deci o sa aiba grija de el (cum o sa se priceapa ea mai bine), iar voi frumos ar fi sa o ajutati.

Acu' insa am si eu o curiozitate: Tot mai aveti chef de 3some sau - cu ocazia incurcaturii - v-a trecut?

nu este simpla situatia....insa el ca om trebuie sa isi asume responsabilitatea sa o ajute....iar cu nevasta daca mai tine relatia sa treaca la o viata normala fara fantezi...si sa traiasca normal daca mai au liniste sufleteasca binenteles
cristiana_cris
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:53
De la: gina37, la data 2009-11-25 09:44:47
De la: _oktober_, la data 2009-11-24 20:55:50e timpul ca sotia sa-si ia amant....si sa-i faca un copil...evident,sa-si paraseasca sotul apoi...pt binele copilului...la naiba,am omis partea cu menage a troi...atentie! sa nu existe dubii in ceea ce priveste persoana tatalui biologic....moaaama ce incurcatura!

Oktober draguta, dansa este atrasa de sexul slab si cu tate Nu-si poate lua amant, abia il accepta pe barbat-su Dar este maritata cu el de 9 ani



atunci sa se marite fetele! Una cu cealalta! Din momentul asta prezenta masculului e de prisos !
_oktober_
Postat pe 25 Noiembrie 2009 09:58
Pai da, atractie este? Este! Copil este? Este! Barbatul cahhhh, nu bun. Afara cu el! Asa ca i-ati inima-n dinti si cere-o de nevasta!
gina37
Postat pe 25 Noiembrie 2009 10:07
despre asta vb eu !
_oktober_
Postat pe 25 Noiembrie 2009 10:08
De la: roxy82, la data 2009-11-24 17:51:26
De la: adina_black, la data 2009-11-24 17:01:38roxy82... tu vrei sa cresti copilul? ca, pana la urma, nu este al tau si mama lui si-a asumat responsabilitatea
ai zis ca tu iei decizia finala. Spune-ne ce vrei de fapt, inainte sa intrebi ce ar trebui sa faci

Nu imi doresc sa cresc copilul fiindca nu as putea sa o ranesc , eu iau decizia in ce masura eu si sotul meu ne implicam in viata copilului si sub ce forma ca sa nu il afecteze .





... FA-TI BAGAJUL SI DUTE ... un copil, chiar si al amantei nu este un obiect ... atita timp cit ''sotul'' te ''iubeste'' cu imbunatatiri trebuie sa iti spuna ca esti deja expirata ... esti expirata pentru ca tu ai produs asta ... cind mizezi doar pe instinctele animalice pierzi intotdeauna pentru ca oricind este cineva dispus sa liciteze mai mult ... iar timpul isi cere drepturile ... singura rezolvare CORECTA si FARA URMARI este ca sa iti iei de buna voie bagajele si sa dispari inainte de a fi prea penibila ... cu cit trece timpul PENIBILUL SITUATIEI va sari in ochii tuturor ... inclusiv a copilului(care va creste si va avea propriile opinii) ... pentru toti TU vei fi persoana care a gresit profund inca de la inceput ... un minim de caracter si luciditate te-ar convinge ca e cel mai bine sa dispari inainte de a nu provoca un scandal in care tzatza vei fi doar tu ... nu continua o situatie la fel de imorala ca si cea pe care ai creat-o ... nu iti forta norocul ... l-ai avut in mina si l-ai piedut ...

marco918
Postat pe 25 Noiembrie 2009 10:40
De la: _oktober_, la data 2009-11-25 09:58:35
De la: gina37, la data 2009-11-25 09:44:47
De la: _oktober_, la data 2009-11-24 20:55:50e timpul ca sotia sa-si ia amant....si sa-i faca un copil...evident,sa-si paraseasca sotul apoi...pt binele copilului...la naiba,am omis partea cu menage a troi...atentie! sa nu existe dubii in ceea ce priveste persoana tatalui biologic....moaaama ce incurcatura!

Oktober draguta, dansa este atrasa de sexul slab si cu tate Nu-si poate lua amant, abia il accepta pe barbat-su Dar este maritata cu el de 9 ani



atunci sa se marite fetele! Una cu cealalta! Din momentul asta prezenta masculului e de prisos !





... acesta este un SCENARIU IMAGINAR, asa cum se creeaza de obicei pentru mentinerea ''in forma'' a celor care conteaza ... cei ce fac rating-ul ... oricarui site, ziar sau televiziune ... in felul acesta se poate ''testa'' si nivelul de sanatate etica si morala a acestora ... dar ... dar chiar daca situatia ar fi reala (ceea ce este totusi si posibil) ar fi bine sa nu va ambalati la ideii si solutii aberante (chiar si in gluma) ... repetarea e mama invataturii ... asa se creeaza zombi ... si anumite atitudini penibile ... in acelasi timp psihologii care va urmaresc reactiile is pregatesc deja discursurile pentru potentialii viitori ''clienti'' pregatiti prin aceste articole ... e usor sa va pierdeti simtul realitatii si al reactiilor normale ... metoda celor care doresc rating e, fara indoiala, benefica pentru ei dar nu si pentru caracterul d-voastra ...ei creeaza o tema iar ''publicul'' exerzeaza scenarite, care de care mai perverse, pina cind vor ajunge sa le considere normale ... iar rezultatul se vede in societatea romaneasca ... no kidding ...
marco918
Postat pe 25 Noiembrie 2009 11:02
De la: marco918, la data 2009-11-25 11:02:14
De la: _oktober_, la data 2009-11-25 09:58:35
De la: gina37, la data 2009-11-25 09:44:47
De la: _oktober_, la data 2009-11-24 20:55:50e timpul ca sotia sa-si ia amant....si sa-i faca un copil...evident,sa-si paraseasca sotul apoi...pt binele copilului...la naiba,am omis partea cu menage a troi...atentie! sa nu existe dubii in ceea ce priveste persoana tatalui biologic....moaaama ce incurcatura!

Oktober draguta, dansa este atrasa de sexul slab si cu tate Nu-si poate lua amant, abia il accepta pe barbat-su Dar este maritata cu el de 9 ani



atunci sa se marite fetele! Una cu cealalta! Din momentul asta prezenta masculului e de prisos !





... acesta este un SCENARIU IMAGINAR, asa cum se creeaza de obicei pentru mentinerea ''in forma'' a celor care conteaza ... cei ce fac rating-ul ... oricarui site, ziar sau televiziune ... in felul acesta se poate ''testa'' si nivelul de sanatate etica si morala a acestora ... dar ... dar chiar daca situatia ar fi reala (ceea ce este totusi si posibil) ar fi bine sa nu va ambalati la ideii si solutii aberante (chiar si in gluma) ... repetarea e mama invataturii ... asa se creeaza zombi ... si anumite atitudini penibile ... in acelasi timp psihologii care va urmaresc reactiile is pregatesc deja discursurile pentru potentialii viitori ''clienti'' pregatiti prin aceste articole ... e usor sa va pierdeti simtul realitatii si al reactiilor normale ... metoda celor care doresc rating e, fara indoiala, benefica pentru ei dar nu si pentru caracterul d-voastra ...ei creeaza o tema iar ''publicul'' exerzeaza scenarite, care de care mai perverse, pina cind vor ajunge sa le considere normale ... iar rezultatul se vede in societatea romaneasca ... no kidding ...

un scenariu foarte bine realizat...
cristiana_cris
Postat pe 25 Noiembrie 2009 12:05
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-25 12:05:23
De la: marco918, la data 2009-11-25 11:02:14
De la: _oktober_, la data 2009-11-25 09:58:35
De la: gina37, la data 2009-11-25 09:44:47
De la: _oktober_, la data 2009-11-24 20:55:50e timpul ca sotia sa-si ia amant....si sa-i faca un copil...evident,sa-si paraseasca sotul apoi...pt binele copilului...la naiba,am omis partea cu menage a troi...atentie! sa nu existe dubii in ceea ce priveste persoana tatalui biologic....moaaama ce incurcatura!

Oktober draguta, dansa este atrasa de sexul slab si cu tate Nu-si poate lua amant, abia il accepta pe barbat-su Dar este maritata cu el de 9 ani



atunci sa se marite fetele! Una cu cealalta! Din momentul asta prezenta masculului e de prisos !





... acesta este un SCENARIU IMAGINAR, asa cum se creeaza de obicei pentru mentinerea ''in forma'' a celor care conteaza ... cei ce fac rating-ul ... oricarui site, ziar sau televiziune ... in felul acesta se poate ''testa'' si nivelul de sanatate etica si morala a acestora ... dar ... dar chiar daca situatia ar fi reala (ceea ce este totusi si posibil) ar fi bine sa nu va ambalati la ideii si solutii aberante (chiar si in gluma) ... repetarea e mama invataturii ... asa se creeaza zombi ... si anumite atitudini penibile ... in acelasi timp psihologii care va urmaresc reactiile is pregatesc deja discursurile pentru potentialii viitori ''clienti'' pregatiti prin aceste articole ... e usor sa va pierdeti simtul realitatii si al reactiilor normale ... metoda celor care doresc rating e, fara indoiala, benefica pentru ei dar nu si pentru caracterul d-voastra ...ei creeaza o tema iar ''publicul'' exerzeaza scenarite, care de care mai perverse, pina cind vor ajunge sa le considere normale ... iar rezultatul se vede in societatea romaneasca ... no kidding ...

un scenariu foarte bine realizat...

Masculul nu ar fi de prisos .......... inca mai poate dona
Deja e prea mult chiar si pentru mine care sunt deschisa la nou ..........
roxy82
Postat pe 25 Noiembrie 2009 12:17
De la: roxy82, la data 2009-11-25 12:17:48
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-25 12:05:23
De la: marco918, la data 2009-11-25 11:02:14
De la: _oktober_, la data 2009-11-25 09:58:35
De la: gina37, la data 2009-11-25 09:44:47
De la: _oktober_, la data 2009-11-24 20:55:50e timpul ca sotia sa-si ia amant....si sa-i faca un copil...evident,sa-si paraseasca sotul apoi...pt binele copilului...la naiba,am omis partea cu menage a troi...atentie! sa nu existe dubii in ceea ce priveste persoana tatalui biologic....moaaama ce incurcatura!

Oktober draguta, dansa este atrasa de sexul slab si cu tate Nu-si poate lua amant, abia il accepta pe barbat-su Dar este maritata cu el de 9 ani



atunci sa se marite fetele! Una cu cealalta! Din momentul asta prezenta masculului e de prisos !





... acesta este un SCENARIU IMAGINAR, asa cum se creeaza de obicei pentru mentinerea ''in forma'' a celor care conteaza ... cei ce fac rating-ul ... oricarui site, ziar sau televiziune ... in felul acesta se poate ''testa'' si nivelul de sanatate etica si morala a acestora ... dar ... dar chiar daca situatia ar fi reala (ceea ce este totusi si posibil) ar fi bine sa nu va ambalati la ideii si solutii aberante (chiar si in gluma) ... repetarea e mama invataturii ... asa se creeaza zombi ... si anumite atitudini penibile ... in acelasi timp psihologii care va urmaresc reactiile is pregatesc deja discursurile pentru potentialii viitori ''clienti'' pregatiti prin aceste articole ... e usor sa va pierdeti simtul realitatii si al reactiilor normale ... metoda celor care doresc rating e, fara indoiala, benefica pentru ei dar nu si pentru caracterul d-voastra ...ei creeaza o tema iar ''publicul'' exerzeaza scenarite, care de care mai perverse, pina cind vor ajunge sa le considere normale ... iar rezultatul se vede in societatea romaneasca ... no kidding ...

un scenariu foarte bine realizat...

Masculul nu ar fi de prisos .......... inca mai poate dona
Deja e prea mult chiar si pentru mine care sunt deschisa la nou ..........

degeaba vomiti acum...trebuia sa gindesti cu cap inainte...sexul neprotejat fetelor.....aduce necazuri in viata....asta e suporta acum...alta data sa gindesti cu cap...nu cu......
cristiana_cris
Postat pe 25 Noiembrie 2009 12:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o poveste trista 23 De la: geo_resuscitat 2 Februarie 2011 21:51
meritam o sansa... 7 De la: adelutza236 27 Octombrie 2009 02:12
ce o fi in mintea lui...? heeeelp please!!! 4 De la: Allexis 5 Iunie 2010 09:59
Despartire cu injuraturi 88 De la: kudika_22345 1 Decembrie 2012 18:30
Am nevoie de un sfat bun. Cum sa trec peste o situatie total neprevizibila de ignoranta neasteptata? 23 De la: kudika_18248 31 Iulie 2013 17:44