Setari Cookie-uri

pe cine sa aleg???

De la: kudikroxy, la data 2009-11-25 23:02:04m-am tot framantat atata timp si nu stiu ce sa aleg ..ce sa fac ... sunt confuza tare.. sunt cu actualul iubit de aproape 2 ani,el e o fire mai impulsiva si m-a facut sa sufar foarte mult.,m-a mintit in primul an mult..a fost violent in unele momente...cu toate astea am trecut peste.Dar de vreo 2 luni am inceput sa vad si sa realizez cam tot ce mi face..(acum trecandu-mi dragostea aia oarba) si tot i-am spus sa inceteze cu fazele si gesturile care mi le face,si iesirile si tot...insa n-a inteles,credea ca am sa trec cu vederea ca de obicei,dar la ultima cearta i-am zis ca vreau sa ne despartim si a inceput sa planga sa mi zica ca a realizat tot ce a facut si ca nu se va mai intampla niciodata.adevarul e ca nu l-am vazut niciodata asa plangand si facand juraminte asa,dar cum m-a mintit el si a vorbit pe ascuns cu o donsoara i-am intors si eu cu aceeasi moneda,cu un baiat care m-a curtat dinainte sa fiu cu actualul.am inceput sa tin legatura cu el si isi doreste sa fie cu mine,dar eu kiar nu stiu ce sa fac ..si sincer a inceput sa mi placa de el,si mi-as dori sa fim impreuna,dar iubitul meu cred ca ar muri daca ar afla,mi-a zis ca nu poate fara mine,si cred ca ar iesi dezastru daca s-ar afla...dati-mi un sfat..va rog ..o parere .negativa pozitiva orice.





"sincer a inceput sa mi placa de el,si mi-as dori sa fim impreuna"
Lasa trecutul in spate si incepe o relatie noua,bazata pe iubire si sinceritate,daca ti-a trecut iubirea aia oarba pentru actualul,o sa te deranjeze orice chestie la el,iar el se schimba dar pe o perioada scurta,apoi trece la vechile obiceiuri.Multa bafta!
cami_goanga10
Postat pe 8 Aprilie 2010 00:55
multumesc pt incurajari....
kudikroxy
Postat pe 9 Aprilie 2010 23:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HELP ! Cum sa aleg? 6 De la: kudika_1015496 17 Iulie 2016 13:09
iubire saw nuh?? 6 De la: TIGRA 27 Octombrie 2010 14:38
cum sa-l fac sa ma remarce? 35 De la: soniaa 15 August 2009 12:49
femeia de pe locul2 17 De la: YullyNar3 30 Aprilie 2010 20:08
ce e dragostea? 45 De la: touch_me 25 Mai 2010 20:28