Setari Cookie-uri

Gelozia-"boala incurabila"


esti incredibila:))..la sensul bun logic
anot
Postat pe 12 Decembrie 2009 13:32
De la: anot, la data 2009-12-12 13:32:55
esti incredibila:))..la sensul bun logic



Mersi mult..esti singura care imi spune asta ....prietenele mele nu m-au sustinut,cica ca m-am intrecut q gluma, dar eu fac ce-mi spune inima indiferent incotro m-a indruma...
freakbabe
Postat pe 12 Decembrie 2009 16:05
De la: freakbabe, la data 2009-12-12 00:39:09
De la: pisicuta_trista, la data 2009-12-12 00:13:23
De la: freakbabe, la data 2009-12-10 19:30:01
De la: lauralory, la data 2009-12-10 15:35:52Te rog mult sa ai grija cu el...Nici nu iti imaginezi de ce sunt in stare persoanele bolnave de gelozie....Ai grija pana nu e prea tarziu...


Tin la el, as face orice sa-l am alaturi....daca ti-as spune ultima nebunie pe care am facut-o doar ca sa nu m-a despart de el, ai spune ca-s dusa q sorcova ....asa-s eu putin masochista


Ia zi-ne ultima prostioara... ca si eu sunt curioasa


hmmmm, poi mi-am pus piciorul in ghips...desi nu aveam nimic ...vreo doua zile l-am tinut non stop apoi l-am scos fiindca m-a deranja, iar cand venea el la mine il puneam la loc.... am ajuns la asta fiindca am lipsit o seara nemotivat ,el nu a vrut sa mai auda de mine ...iar a doua zi mi-a venit in minte brilianta idee sa-i spun ca am alunecat pe scari si am entorsa....de aceea nu i-am raspuns la tel si nu m-am vazut q el...asa ca am mers la doctor si i-am spus sa-mi puna piciorul in ghips...zis si facut...

Oare am o problema?...uneori imi vin niste idei de te sperii


Ce misto, ce misto
Super idee, imi dai voie sa o preiau in caza de nevoie?
Multumiri anticipate
pisicuta_trista
Postat pe 13 Decembrie 2009 21:18
De la: pisicuta_trista, la data 2009-12-13 21:18:42
De la: freakbabe, la data 2009-12-12 00:39:09
De la: pisicuta_trista, la data 2009-12-12 00:13:23
De la: freakbabe, la data 2009-12-10 19:30:01
De la: lauralory, la data 2009-12-10 15:35:52Te rog mult sa ai grija cu el...Nici nu iti imaginezi de ce sunt in stare persoanele bolnave de gelozie....Ai grija pana nu e prea tarziu...


Tin la el, as face orice sa-l am alaturi....daca ti-as spune ultima nebunie pe care am facut-o doar ca sa nu m-a despart de el, ai spune ca-s dusa q sorcova ....asa-s eu putin masochista


Ia zi-ne ultima prostioara... ca si eu sunt curioasa


hmmmm, poi mi-am pus piciorul in ghips...desi nu aveam nimic ...vreo doua zile l-am tinut non stop apoi l-am scos fiindca m-a deranja, iar cand venea el la mine il puneam la loc.... am ajuns la asta fiindca am lipsit o seara nemotivat ,el nu a vrut sa mai auda de mine ...iar a doua zi mi-a venit in minte brilianta idee sa-i spun ca am alunecat pe scari si am entorsa....de aceea nu i-am raspuns la tel si nu m-am vazut q el...asa ca am mers la doctor si i-am spus sa-mi puna piciorul in ghips...zis si facut...

Oare am o problema?...uneori imi vin niste idei de te sperii


Ce misto, ce misto
Super idee, imi dai voie sa o preiau in caza de nevoie?
Multumiri anticipate



da bineinteles....iti mai pot da si alte idei...
freakbabe
Postat pe 13 Decembrie 2009 22:32
Foarte tare faza cu ghipsul. Da crezi ca merita? De ce il tii langa tine? Crezi ca il iubesti? Gandeste-te bine pana nu e prea tarziu. Cum adik daca ai lipsit nemotivat n-a mai vrut sa auda de tine? Ne dai detalii?
lauralory
Postat pe 14 Decembrie 2009 13:46
Buna! Si eu ma regasesc in povestea ta! eu de 2 saptamani am terminat o relatie care chiar nu mai mergea...intre noi o diferenta de 14 ani...dar nu asta a fost problema pentru ca nu se prea vedea diferenta! Era foarte gelos si suspicios! Nu aveam voie sa vorbesc la telefon cu niciun baiat, nu aveam voie pe messenger nici macar sa vorbesc cu colegele, nu aveam voie sa ies in oras si nici macar sa ma mai duc la fitness k vezi doamne sunt barbati la sala :)) imi zicea ca nu intelege de ce ma duc la sala, doar arat foarte bine dar era o obsesie de`a mea sa ma mentin! dupa 4 luni, dansul a plecat in ploiesti, eu fiind din bucuresti, de atunci a fost o relatie la distantza. incepea sa fie mult mai gelos...ma suna si in fiecare ora...mesaje gen..."sper ca esti acasa!" Nu puteam sa renunt la el desi il iubeam enorm dar vazand ca ma distrug am zis ca nu are rost cand sunt atatia barbati...acum imi este foarte greu dar viata merge inainte si probabil va aparea acel cineva care sa ma iubeasca asa cum sunt si sa nu fie gelos din orice prostie! De aceea sfatuiesc orice femeie sa renunte cat de repede pentru ca cu asemenea oameni nu faci casa! Sper ca nicio femeie nu e atat de nebuna incat sa accepte jigniri si batai...Eu sunt mandra ca am reusit sa imi deschid ochii pana sa nu fie prea tarziu! va pup:*
Gosipp
Postat pe 24 Ianuarie 2010 12:29
adevarul este k omul gelos e bolnav cu capu' si nu se face bine niciodata.crede-ma k stiu ce zic .de 18 ani stau ku unu si k sa supravietzuiesti trebui sa faci multe multe compromisuri.
sema
Postat pe 24 Ianuarie 2010 22:01
Te felicit!!! O sa vezi, vei gasi pe cineva care sa te merite si sa te iubeasca pt ceea ce esti! Bafta! Te pup
lauralory
Postat pe 3 Martie 2010 18:17
oare este gelozia o boala incurabia???? nu cred..... cum nu cred de altfel ca gelozia esre rezultatul iubirii.....voi ce credeti???
b3b3_myc
Postat pe 11 Martie 2010 19:39
Anna yada buse6 herneyse ben vurgun1981. arkadaslistem.com.dan bana ulaº izmirli buse .
05062689108
Vurgun_Vurgun_1
Postat pe 30 Martie 2015 20:44
Kayıpkız54. arkadaslistem.com.dan vurgun1981 benim sana ulaºamıyorum.kimsen yada neysen bana ulaº. 05062689108.
Vurgun_Vurgun_1
Postat pe 30 Martie 2015 20:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu pot continua relatia 12 De la: healthy013396 31 Iulie 2010 22:09
O relatie mai complicata 28 De la: puiut_77 7 Martie 2011 09:02
sta cu mine doar pentru sex? 8 De la: steffy91 19 Iunie 2011 19:55
Cea mai buna prietena 9 De la: awesome 1 Iunie 2014 10:23
nu prea are incredere in mine 7 De la: AlexMag 11 August 2009 22:08