ce regrete aveti voi?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
breakingreality Avatarul lui breakingreality

160 mesaje

viata a fost si este cu fiecare dintre noi diferita.......as dori sa stiu cati dintre voi regreta ceva realmente important in viata si ce anume?....... e greu...stiu, trebuie putere in a recunoaste asta pana si in fata propriei persoane, darmite a altora!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
cat de greu poate fi?atata timp cat esti cine vrei..cand vrei si de unde vrei pe internet?
mai bine ne-ai spune ce regrete ai tu!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.
Fosta membra Kudika.ro
De la: one_size, la data 2009-12-04 10:11:31cat de greu poate fi?atata timp cat esti cine vrei..cand vrei si de unde vrei pe internet?

pot sa fiu Angelina Jolie? pottttttt, potttttttttttt?
Fosta membra Kudika.ro
De la: Dontyyy, la data 2009-12-04 10:15:52
De la: one_size, la data 2009-12-04 10:11:31cat de greu poate fi?atata timp cat esti cine vrei..cand vrei si de unde vrei pe internet?

pot sa fiu Angelina Jolie? pottttttt, potttttttttttt?

si eu care credeam ca esti deja! m-ai pacalit!
Sa stii sa lupti cand vrei sa ai, sa nu regreti cand pierzi sau dai, sa poti urca cand altii te coboara, sa poti sa induri cand altii te inseala, sa poti zambi cand inima iti plange, sa-ti fie cald chiar daca afara ninge, sa poti avea dorinta chiar daca is clipe ce trec in nefiinta, sa poti trai cand lupta e pierduta, sa ai in viata tot ce sufletul iti cere: credinta, dragoste, placere.

160 mesaje

pai...se pare ca e destul de greu din moment ce nu ai raspuns la intrebare ..nu?

ce regrete am eu?.......ca desi nu as fi vrut, am reusit sa provoc suferinta unor oameni mai mult sau mai putini apropiati!..........
Fosta membra Kudika.ro
De la: breakingreality, la data 2009-12-03 23:54:18viata a fost si este cu fiecare dintre noi diferita.......as dori sa stiu cati dintre voi regreta ceva realmente important in viata si ce anume?....... e greu...stiu, trebuie putere in a recunoaste asta pana si in fata propriei persoane, darmite a altora!

eu regret mai mult ce n-am facut pana acum decat ce am facut
Fosta membra Kudika.ro
De la: breakingreality, la data 2009-12-05 12:22:55

pai...se pare ca e destul de greu din moment ce nu ai raspuns la intrebare ..nu?

ce regrete am eu?.......ca desi nu as fi vrut, am reusit sa provoc suferinta unor oameni mai mult sau mai putini apropiati!..........

pai poate eu nu regret nimic!

Tazmanian Avatarul lui Tazmanian

1302 mesaje

regret ca n-am reusit sa termin sticla de whisky aseara.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Tazmanian, la data 2009-12-05 18:38:35regret ca n-am reusit sa termin sticla de whisky aseara.

asta da regret!hai nu mai plange!

160 mesaje

De la: one_size, la data 2009-12-05 18:36:45
De la: breakingreality, la data 2009-12-05 12:22:55

pai poate eu nu regret nimic!

te felicit daca nu regreti nimic! e lucru mare sa poti spune asta! si ca in sinea ta sa crezi realmente asta!
alinuza73 Avatarul lui alinuza73

34 mesaje

REGRET CA I-AM DAT FIULUI MEU UN TATA CARE L-A FACUT DOAR SA SUFERE.ASTA E UN REGRET PE CARE IL VOI PURTA PANA IN ZIUA MORTI MELE.
Lesea_m Avatarul lui Lesea_m

19 mesaje
Oras: iasi

Regret mult ca nu pot fi indiferenta fata de el...regret ca vreau sa fie totul bine dar se pare ca n-are el nevoie de asta....regret ca imi pasa
felixcat Avatarul lui felixcat

1388 mesaje

regret ca nu pot vindeca oamenii din jurul meu.
kudika nu google, google kudika :->
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

eu regret atunci pe moment acum nu am niciun regret
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
regret ca nu i-am spart cauciucurile si geamurile de la masina fostului cand am aavut ocazia.......dar nu trec yo in 2010 q datorii
...sanavăbici...
blondiewishes Avatarul lui blondiewishes

707 mesaje
Oras: brasov

hm..regret si eu multe lucruri prostesti pe care le am facut.
sau poate nu :))
poate ca fara ele nu mi as fi trait cu adevarat viata.
stiu ca scriu tampenii. dar e 4 dimineata.si sunt al naibii de obosita
Always hearing what your ears can't hear .
Fosta membra Kudika.ro
Regret ca nu am taria de caracter de a pune punct unei relatii de 6 ani...relatie bolnavicioasa, cu accese violente si multe, foarte multe certuri.
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

De la: Tazmanian, la data 2009-12-05 18:38:35regret ca n-am reusit sa termin sticla de whisky aseara.

dc nu m-ai chemat pe mn sa te ajut ?
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
mahy33 Avatarul lui mahy33

1695 mesaje

regret ca nu pot fi ( cu toate ca am tot incercat) egoista , nesimtita , parsiva , rea si indiferenta ; ca de multe ori nu pot spune NU desi imi doresc ; ca sunt prea incapatanata si ca am irosit prea multe pt cine nu merita....
If you love something , set it free . If it comes back , it's yours . If it doesn't , it never was .
Fosta membra Kudika.ro
Eu regret ca nu mi-am terminat facultatea, ca m-am legat mult timp de un barbat egoist, violent, ca nu am avut niste parinti care sa ma indrume atunci cand trebuia,regret ca am facut mult prea multe compromisuri.Insa, fara toate astea nu as mai fi femeia puternica de acum,si nu as mai avea o minunatie de copil. Anul asta am divortat si mi-am promis mie si copilului meu ca voi lupta pt linistea noastra, ca vom fi o familie fericita. Regret timpul pierdut si nu am de gand sa il mai las sa treaca pe langa mine.
marco918 Avatarul lui marco918

8603 mesaje
Oras: caracal

De la: nicoleta15, la data 2009-12-28 01:05:52Eu regret ca nu mi-am terminat facultatea, ca m-am legat mult timp de un barbat egoist, violent, ca nu am avut niste parinti care sa ma indrume atunci cand trebuia,regret ca am facut mult prea multe compromisuri.Insa, fara toate astea nu as mai fi femeia puternica de acum,si nu as mai avea o minunatie de copil. Anul asta am divortat si mi-am promis mie si copilului meu ca voi lupta pt linistea noastra, ca vom fi o familie fericita. Regret timpul pierdut si nu am de gand sa il mai las sa treaca pe langa mine.

... citeodata tot raul se transforma in bine ...
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

Singurul meu mare regret este ca nu ma pot dezbara de obiceiul prost de a crede ca mai sunt oameni buni si sinceri.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
Fosta membra Kudika.ro
asa este si voi avea grija de asta

8603 mesaje

De la: scorpio67, la data 2009-12-28 12:40:33Singurul meu mare regret este ca nu ma pot dezbara de obiceiul prost de a crede ca mai sunt oameni buni si sinceri.

... te-ai gindit vreodata ca habar nu ai ce cauti si pe unde ii cauti ? ... cu cliseele pe care le ai e greu sa cred ca stii ce spui ... oricum, de admirat noul tau look ... nu imi dau seama, e fata sau dosul unei maimute ? ...
Fosta membra Kudika.ro
Regret ca sunt prea rationala
well behaved women never made history
Ochi_albastri Avatarul lui Ochi_albastri

66 mesaje
Oras: cluj

Regret că nu pot fii Samanta...doar să mișc din nas...și să dispară nedreptățile!
Linving la vida loca!

8603 mesaje

... ... bun asa ...
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: marco918, la data 2009-12-30 02:34:39
De la: scorpio67, la data 2009-12-28 12:40:33Singurul meu mare regret este ca nu ma pot dezbara de obiceiul prost de a crede ca mai sunt oameni buni si sinceri.

... te-ai gindit vreodata ca habar nu ai ce cauti si pe unde ii cauti ? ... cu cliseele pe care le ai e greu sa cred ca stii ce spui ... oricum, de admirat noul tau look ... nu imi dau seama, e fata sau dosul unei maimute ? ...

Mai am inca un mare regret : ca trebuie sa suport idioti acriti si frustrati ca tine pe unde nu ma astept pe forumul asta.E bine totusi ca replicile tale de om labil psihic ma trezesc la realitate.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga

160 mesaje

De la: scorpio67, la data 2010-01-03 11:04:42
De la: marco918, la data 2009-12-30 02:34:39

Mai am inca un mare regret : ca trebuie sa suport idioti acriti si frustrati ca tine pe unde nu ma astept pe forumul asta.E bine totusi ca replicile tale de om labil psihic ma trezesc la realitate.

nu lua in seama Scorpio...pe cine nu merita!
Fosta membra Kudika.ro
am facut multe greseli...nu regret NIMIC...am invatat lectia si nu mai repet...se numeste experienta...
regret doar cand cineva sufera din cauza mea...nu suport suferinta altora in general...daramite sa stiu ca e provocata de mine....si incerc din rasputeri sa nu ii mai supar pe cei dragi...dar nu prea imi iese,pt ca sunt impulsiva, agitata , vb tare si rastit ...las impresia de "scorpie"..si ma doare asta pt ca nu sunt...chiar am un suflet mare...pacat ca nu pot sa arat asta si celorlalti...
ma rog :D:D:D:D:D:D:D:D:D
....be Uuu!!!.....
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: