Setari Cookie-uri

caut fericirea-exista vreo domnisoara doamna intersata de o relatie serioasa si de ce nu o casatorie?

De la: one_size, la data 2009-12-10 12:58:01
De la: baiatfinut, la data 2009-12-09 18:22:02
De la: one_size, la data 2009-12-09 13:26:07
De la: baiatfinut, la data 2009-12-06 16:56:45
De la: one_size, la data 2009-12-05 18:06:46of of of...cata suferinta!
cum femeile dupa mintea ta creata sunt "curve si tarfe" iti dau un sfat devino gay!
iti donez eu un tub de lubrifiant!

ITI CUMPAR EU 10 TUBULETE PT MAMA TA ASA SA FIE SATISFACUTA SI LA BATRANETE DACA TOT AI IRONI SI TUPEU JEGOS.. SUNT NASCUT IN PERIFERIE PT CULTURA TA GENERALA SIMA ETELEZ SI CU BAGABONTII DECI LASA TUPEUL ASTA JEGOS CA NU MERGE ....




uoff mai mai ....si tupeist si prost pe deasupra! 2 calitati de neignorat!
ca tot imi sterse kudika mesajul anterior!


prost? fraierico ma vezi urat m,a crezi si prost? da asa e am tupeu .. va zic pe fata , de ex tau esti o zdreanta:))) ca altfel nu te poti caracteriza daca ai tupeul asta jegos si sa ma scuze restul lumii pt
vocabular.. pt u iti explic face to face ce e asa zdreantza... valabil si pt tine nu te mai exterioziza ca nu se mai dau premii NOBEL...


ma scuzi am uitat sa adaug si analfabet!
ce m-am mai distrat da vad ca te descrii bine baietas de carter care este!
baiat finut unde esti mai puta mica?in dos ca folosesti lubrifiant si esti finut la alunecare?
nu trebuie sa imi explici ce insemna zdreanta..deja mi-o inchipui pe ma-ta!
hai mai fugi la una mica cu baetii de carter mancati-as!



FA DISTRUSO..CA NU TE POT NUMI ALTFEL PAI NAI CURAJ SA TI EXPUI O PZOA SI VB DE ANALFABETISM SI DE MORALITATE .
DASTEA CA TINE CARE SE ASCUNDE DUPA O IAMGINE FICTIVA... APP TRATAMENTULE PE BANI, CONSULATITA LA HANDICAPATE E INCA GRATUITA , MERGI CU TOATA INCREDEREA..


CE TUPEU JEGOS AVETI CE VAS RUPE GURA VOUA ,,, LA ZDRENTE DASTEA DE DUZINA, CE VERAISA VEZI DACA SIU SA VB VULGAR,, PAI SUNTETM ROMANI ENBUNO TOTI STIM...

CE FATA BUNA ESTI TU,, AVIZ SI PT TINE STIE MAICATA CA ESTI COPILUL EI?
baiatfinut
Postat pe 10 Decembrie 2009 16:32
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-09 16:44:29
De la: AndreiD, la data 2009-12-09 16:37:55
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-09 16:31:47
De la: AndreiD, la data 2009-12-09 16:28:37
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-05 19:38:07Sunt materialista, figuranta, ingamfata , lenesa, masochista dar ma bate gandul sa ma marit. Ma iei ?



Ingamfata si masochista zici?

Preferi aur sau platina la inelul de logodna?


Tabla mankatziash !



Gata, m-am hotarat, te iau de sotie

Pregateste catusele, ca vin


Parai pa tine ai ? Zestre ? Galbeni ceva ? Ca sa stiu daca accept sau nu.



IN AFARA DE CARACTER CARE NU E PT VOI NU AM NIMIK ,,,, CINE A ZIS CA TE VREA?:))) TE BAGI AIUREA N SEAMA....
PAI AI TU FATA PT MINE SA PROFITI DE CEEA CE POT OFERI EU UNEI EVENTUALE IUBITE,.....

CAAT TINE DE STUDII.... AM DECAT 20 DE ANI DE SCOALA
AM FACUT DE 2 ORI CLASA A 10A :))
K SI JOB SUNT HOT DE MESERIOE, FUR GUME SEMINTE..
:)))
VAI DE CAPUL VOSTRU....CINE VO LUA SI PE VOI...:)))


INCA O DATA MA REPET V ATI LINGE N C_R SA AVETI ALATRI UN BARBAT CA MINE:))) VAI DE MAMA VOI..DISTRUSE PE VIATA
baiatfinut
Postat pe 10 Decembrie 2009 16:35
De la: Kathara, la data 2009-12-08 18:09:36Ce-a patit bibicu' asta?


A DAT MUE LA CURIOSI ...BIBICUL ASTA :)))

DACA TOT VRETI SA FITI SATISFACUTE... PE DEPLIN SI MA COMPLACETI IN DIALOGURI VULGARE TRE SA FA SATISFAC PACEREA DE A VA CALOMNIA JIGNI ETC...

BIBIC E TATAL TAU C ATEA FACUT RATATA:)))

SA MUTAT MIRC UL AICI SI NU STIAM?
baiatfinut
Postat pe 10 Decembrie 2009 16:39
bai nene, intrasi in delir?

ce sa spun, sunt moarta dupe tine, de cand asteptam sa ma jigneasca unul cu tot arsenalul si sa jigneasca si alte femei fara motiv... ui, ce fericire pe capu' meu ca ai aparut.... NOT

nu faci decat sa-ti demonstrezi caracterul infect... de cate ori sa-ti spun sa-ti schimbi atitudinea si felul de a vorbi, ca nu sta nici dracu' langa tine, asa cum esti?!
kitty_krieger
Postat pe 10 Decembrie 2009 17:58
Mai gagauta u ai confundat Kudica q mirc-ul...fiindca u esti cel care a deschis un topic de cautat gagici...asta nu-i rubrica de matrimoniale.....nu stiu cine ar putea sa te suporte....de fapt ai doua variante:
- sa gasesti una care sa fie surda,muta si oarba....
ori
-sa mergi la un spital de nebuni, ai pe alese....doar una inconstienta te-ar lua de barbat
bafta
freakbabe
Postat pe 10 Decembrie 2009 18:19
De la: baiatfinut, la data 2009-12-10 16:32:36
De la: one_size, la data 2009-12-10 12:58:01
De la: baiatfinut, la data 2009-12-09 18:22:02
De la: one_size, la data 2009-12-09 13:26:07
De la: baiatfinut, la data 2009-12-06 16:56:45
De la: one_size, la data 2009-12-05 18:06:46of of of...cata suferinta!
cum femeile dupa mintea ta creata sunt "curve si tarfe" iti dau un sfat devino gay!
iti donez eu un tub de lubrifiant!

ITI CUMPAR EU 10 TUBULETE PT MAMA TA ASA SA FIE SATISFACUTA SI LA BATRANETE DACA TOT AI IRONI SI TUPEU JEGOS.. SUNT NASCUT IN PERIFERIE PT CULTURA TA GENERALA SIMA ETELEZ SI CU BAGABONTII DECI LASA TUPEUL ASTA JEGOS CA NU MERGE ....




uoff mai mai ....si tupeist si prost pe deasupra! 2 calitati de neignorat!
ca tot imi sterse kudika mesajul anterior!


prost? fraierico ma vezi urat m,a crezi si prost? da asa e am tupeu .. va zic pe fata , de ex tau esti o zdreanta:))) ca altfel nu te poti caracteriza daca ai tupeul asta jegos si sa ma scuze restul lumii pt
vocabular.. pt u iti explic face to face ce e asa zdreantza... valabil si pt tine nu te mai exterioziza ca nu se mai dau premii NOBEL...


ma scuzi am uitat sa adaug si analfabet!
ce m-am mai distrat da vad ca te descrii bine baietas de carter care este!
baiat finut unde esti mai puta mica?in dos ca folosesti lubrifiant si esti finut la alunecare?
nu trebuie sa imi explici ce insemna zdreanta..deja mi-o inchipui pe ma-ta!
hai mai fugi la una mica cu baetii de carter mancati-as!



FA DISTRUSO..CA NU TE POT NUMI ALTFEL PAI NAI CURAJ SA TI EXPUI O PZOA SI VB DE ANALFABETISM SI DE MORALITATE .
DASTEA CA TINE CARE SE ASCUNDE DUPA O IAMGINE FICTIVA... APP TRATAMENTULE PE BANI, CONSULATITA LA HANDICAPATE E INCA GRATUITA , MERGI CU TOATA INCREDEREA..


CE TUPEU JEGOS AVETI CE VAS RUPE GURA VOUA ,,, LA ZDRENTE DASTEA DE DUZINA, CE VERAISA VEZI DACA SIU SA VB VULGAR,, PAI SUNTETM ROMANI ENBUNO TOTI STIM...

CE FATA BUNA ESTI TU,, AVIZ SI PT TINE STIE MAICATA CA ESTI COPILUL EI?


of of si ce te mai oftici!
auzi puta mica incearca sa canti la alta masa!
si ia zi putica de unde stii tu ca este consultatia gratuita?aaa s-a dus ma-ta cand era tanara si cum s-a transmis din generatie in generatie..acum te duci si tu?
apropo se vede clar ca ai facut limba romana cu femeia de servici! si nu te mai numi roman ca te faci de ras!
hai mai ataca-te ca pe bune de mult nu am mai intalnit asa o mascota inraita de propria prostie!
baga mare!
one_size
Postat pe 10 Decembrie 2009 20:49
De la: baiatfinut, la data 2009-12-10 16:35:28
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-09 16:44:29
De la: AndreiD, la data 2009-12-09 16:37:55
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-09 16:31:47
De la: AndreiD, la data 2009-12-09 16:28:37
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-05 19:38:07Sunt materialista, figuranta, ingamfata , lenesa, masochista dar ma bate gandul sa ma marit. Ma iei ?



Ingamfata si masochista zici?

Preferi aur sau platina la inelul de logodna?


Tabla mankatziash !



Gata, m-am hotarat, te iau de sotie

Pregateste catusele, ca vin


Parai pa tine ai ? Zestre ? Galbeni ceva ? Ca sa stiu daca accept sau nu.



IN AFARA DE CARACTER CARE NU E PT VOI NU AM NIMIK ,,,, CINE A ZIS CA TE VREA?:))) TE BAGI AIUREA N SEAMA....
PAI AI TU FATA PT MINE SA PROFITI DE CEEA CE POT OFERI EU UNEI EVENTUALE IUBITE,.....

CAAT TINE DE STUDII.... AM DECAT 20 DE ANI DE SCOALA
AM FACUT DE 2 ORI CLASA A 10A :))
K SI JOB SUNT HOT DE MESERIOE, FUR GUME SEMINTE..
:)))
VAI DE CAPUL VOSTRU....CINE VO LUA SI PE VOI...:)))


INCA O DATA MA REPET V ATI LINGE N C_R SA AVETI ALATRI UN BARBAT CA MINE:))) VAI DE MAMA VOI..DISTRUSE PE VIATA


da ma-ta s-a lins singura in c_ur ca sa aibe un baiat ca tine?sau pe tactu?
one_size
Postat pe 10 Decembrie 2009 20:50
Sabrina_Nede
Postat pe 10 Decembrie 2009 22:16
De la: baiatfinut, la data 2009-12-10 16:39:39
De la: Kathara, la data 2009-12-08 18:09:36Ce-a patit bibicu' asta?


A DAT MUE LA CURIOSI ...BIBICUL ASTA :)))

DACA TOT VRETI SA FITI SATISFACUTE... PE DEPLIN SI MA COMPLACETI IN DIALOGURI VULGARE TRE SA FA SATISFAC PACEREA DE A VA CALOMNIA JIGNI ETC...

BIBIC E TATAL TAU C ATEA FACUT RATATA:)))

SA MUTAT MIRC UL AICI SI NU STIAM?


Delirium tremens.

"Sa ma complaceti" - n-am auzit pana acum un verb reflexiv folosit la diateza activ pronominala. Interesant.

De ce te-ai suparat, bibi, asa doxat cum esti mata' stii sigur pe cine l-am citat, nu?

Las' ca femeile e c'urve!
Kathara
Postat pe 10 Decembrie 2009 22:51
De la: Kathara, la data 2009-12-10 22:51:21
De la: baiatfinut, la data 2009-12-10 16:39:39
De la: Kathara, la data 2009-12-08 18:09:36Ce-a patit bibicu' asta?


A DAT MUE LA CURIOSI ...BIBICUL ASTA :)))

DACA TOT VRETI SA FITI SATISFACUTE... PE DEPLIN SI MA COMPLACETI IN DIALOGURI VULGARE TRE SA FA SATISFAC PACEREA DE A VA CALOMNIA JIGNI ETC...

BIBIC E TATAL TAU C ATEA FACUT RATATA:)))

SA MUTAT MIRC UL AICI SI NU STIAM?


Delirium tremens.

"Sa ma complaceti" - n-am auzit pana acum un verb reflexiv folosit la diateza activ pronominala. Interesant.

De ce te-ai suparat, bibi, asa doxat cum esti mata' stii sigur pe cine l-am citat, nu?

Las' ca femeile e c'urve!



fa zdrentelor, ce morti vostri va tot bagati in seama, cine e destept cedeaza primu, nu vad asta in mentalitatea voastra, o fac eu daca tot nu are cine, app, mi am gasit jumatatea chiar pe acest forum spre surprinderea voastra.......o sa radeti evident, anticipat va dau la.....MULTI ANI!
baiatfinut
Postat pe 13 Decembrie 2009 20:06
ploiesti.. am spus totul.
felixcat
Postat pe 13 Decembrie 2009 21:08
De la: baiatfinut, la data 2009-12-13 20:06:21
fa zdrentelor, ce morti vostri va tot bagati in seama, cine e destept cedeaza primu, nu vad asta in mentalitatea voastra, o fac eu daca tot nu are cine, app, mi am gasit jumatatea chiar pe acest forum spre surprinderea voastra.......o sa radeti evident, anticipat va dau la.....MULTI ANI!


si noi iti uram ca in banc..multa...multa..da multa sanatate!
one_size
Postat pe 14 Decembrie 2009 09:43
De la: baiatfinut, la data 2009-12-10 16:39:39
De la: Kathara, la data 2009-12-08 18:09:36Ce-a patit bibicu' asta?


A DAT MUE LA CURIOSI ...BIBICUL ASTA :)))

DACA TOT VRETI SA FITI SATISFACUTE... PE DEPLIN SI MA COMPLACETI IN DIALOGURI VULGARE TRE SA FA SATISFAC PACEREA DE A VA CALOMNIA JIGNI ETC...

BIBIC E TATAL TAU C ATEA FACUT RATATA:)))

SA MUTAT MIRC UL AICI SI NU STIAM?


Parca scopul tau era alul? Cu limbajul asta crezi ca vei lega vreo relatie pe viitor? Eu nu vad cum, nici o femeie nu vrea sa fie tratata la modul asta.Pote ca pe viitor vei incerca sa te schimbi, sa nu-ti mai dai drumul la gura la primul impuls sau la prima provocare.Bafta!

Postat pe 14 Decembrie 2009 10:07
De la: scorpio67, la data 2009-12-14 10:07:04
De la: baiatfinut, la data 2009-12-10 16:39:39
De la: Kathara, la data 2009-12-08 18:09:36Ce-a patit bibicu' asta?


A DAT MUE LA CURIOSI ...BIBICUL ASTA :)))

DACA TOT VRETI SA FITI SATISFACUTE... PE DEPLIN SI MA COMPLACETI IN DIALOGURI VULGARE TRE SA FA SATISFAC PACEREA DE A VA CALOMNIA JIGNI ETC...

BIBIC E TATAL TAU C ATEA FACUT RATATA:)))

SA MUTAT MIRC UL AICI SI NU STIAM?


Parca scopul tau era alul? Cu limbajul asta crezi ca vei lega vreo relatie pe viitor? Eu nu vad cum, nici o femeie nu vrea sa fie tratata la modul asta.Pote ca pe viitor vei incerca sa te schimbi, sa nu-ti mai dai drumul la gura la primul impuls sau la prima provocare.Bafta!

daca n-a mai avut succes pe hai faiv sau pe alte site-uri de sex..a venit si el aici sa isi spuna of-ul..da a uitat de ce a venit!
one_size
Postat pe 14 Decembrie 2009 10:38
De la: one_size, la data 2009-12-14 10:38:05
De la: scorpio67, la data 2009-12-14 10:07:04
De la: baiatfinut, la data 2009-12-10 16:39:39
De la: Kathara, la data 2009-12-08 18:09:36Ce-a patit bibicu' asta?


A DAT MUE LA CURIOSI ...BIBICUL ASTA :)))

DACA TOT VRETI SA FITI SATISFACUTE... PE DEPLIN SI MA COMPLACETI IN DIALOGURI VULGARE TRE SA FA SATISFAC PACEREA DE A VA CALOMNIA JIGNI ETC...

BIBIC E TATAL TAU C ATEA FACUT RATATA:)))

SA MUTAT MIRC UL AICI SI NU STIAM?


Parca scopul tau era alul? Cu limbajul asta crezi ca vei lega vreo relatie pe viitor? Eu nu vad cum, nici o femeie nu vrea sa fie tratata la modul asta.Pote ca pe viitor vei incerca sa te schimbi, sa nu-ti mai dai drumul la gura la primul impuls sau la prima provocare.Bafta!

daca n-a mai avut succes pe hai faiv sau pe alte site-uri de sex..a venit si el aici sa isi spuna of-ul..da a uitat de ce a venit!


E prea din cale afara .Si noi ne mai certam , ne mai zicem una , alta dar nu chiar in halul asta.Kudika asta doarme?

Postat pe 14 Decembrie 2009 10:40
De la: scorpio67, la data 2009-12-14 10:40:12
De la: one_size, la data 2009-12-14 10:38:05
De la: scorpio67, la data 2009-12-14 10:07:04
De la: baiatfinut, la data 2009-12-10 16:39:39
De la: Kathara, la data 2009-12-08 18:09:36Ce-a patit bibicu' asta?


A DAT MUE LA CURIOSI ...BIBICUL ASTA :)))

DACA TOT VRETI SA FITI SATISFACUTE... PE DEPLIN SI MA COMPLACETI IN DIALOGURI VULGARE TRE SA FA SATISFAC PACEREA DE A VA CALOMNIA JIGNI ETC...

BIBIC E TATAL TAU C ATEA FACUT RATATA:)))

SA MUTAT MIRC UL AICI SI NU STIAM?


Parca scopul tau era alul? Cu limbajul asta crezi ca vei lega vreo relatie pe viitor? Eu nu vad cum, nici o femeie nu vrea sa fie tratata la modul asta.Pote ca pe viitor vei incerca sa te schimbi, sa nu-ti mai dai drumul la gura la primul impuls sau la prima provocare.Bafta!

daca n-a mai avut succes pe hai faiv sau pe alte site-uri de sex..a venit si el aici sa isi spuna of-ul..da a uitat de ce a venit!


E prea din cale afara .Si noi ne mai certam , ne mai zicem una , alta dar nu chiar in halul asta.Kudika asta doarme?

no comment!
one_size
Postat pe 14 Decembrie 2009 10:42
Doamne Dumnezeule cat esti de prost. Hai,acuma injura'ma si pe mine pentru ca am spus un adevar . Dovedeste'ti inteligenta prin injuraturi si jicniri. Oricum,bafta in cautarea...iubirii vietii tale.
ayyryynn
Postat pe 14 Decembrie 2009 10:50
Happy new year!
Da' am o mica curiozitate! The new entry da' pa' forumu' asta, e tot c...va?
miss_darine
Postat pe 14 Decembrie 2009 19:33
De la: miss_darine, la data 2009-12-14 19:33:10 Happy new year!
Da' am o mica curiozitate! The new entry da' pa' forumu' asta, e tot c...va?

logic!doar toate femeile e curve,nu?
one_size
Postat pe 15 Decembrie 2009 10:13
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-06 21:38:17eu eu eu!!!! insfarsit ma cere si pe mine cineva in casatorie!!!! cine vrea sa fie donsoara de horoare?

eu eu!! pot pot???! pffaai dar ce sot tzi-ai tras
ralukutzza
Postat pe 19 Decembrie 2009 10:09
De la: miss_darine, la data 2009-12-14 19:33:10 Happy new year!
Da' am o mica curiozitate! The new entry da' pa' forumu' asta, e tot c...va?


ralukutzza
Postat pe 19 Decembrie 2009 10:10
De la: baiatfinut, la data 2009-12-13 20:06:21

fa zdrentelor, ce morti vostri va tot bagati in seama, cine e destept cedeaza primu, nu vad asta in mentalitatea voastra, o fac eu daca tot nu are cine, app, mi am gasit jumatatea chiar pe acest forum spre surprinderea voastra.......o sa radeti evident, anticipat va dau la.....MULTI ANI!

"ba baiat finut" in morti tai.... ce destept esti tu cu jumatatea ta !! dute tu?! o blonda? o bruneta? sau e tipa careia ii placea viata boema, de pe aici de pe forum? v-ati gasit tati !! casa de piatra dragule,sau daca nu de "vaiuga" tatitzi
ralukutzza
Postat pe 19 Decembrie 2009 10:12
nu-i coreeeeeect!!!!!! io ma certam pe forum ca la usa rromilor! cine mi-a luat locul ...repede la un spanky!
greierash_is_back
Postat pe 19 Decembrie 2009 15:58
dragul meu,eu nu vreau sa te jignesc,dar daca tu.BAIAT FINUT ce esti,ai jignit toata feminitatea din 2 cuvinte,atunci sansele tale pentru a-ti gasii o iubita,ideal,o nevasta sunt ZERO!!!!invata intai sa scrii,pentru ca o femeie nu sta cu cineva care nu are carte.Asteapta ca daca e sa vina,iti apara in cale.Nu dispera ca vine ea si cand vine sa nu o speri ca fuge de tine din partea mea btw,sa vii cu asa ca sa faci impresie de baiat finut pa pa
Lady_Pisy
Postat pe 19 Decembrie 2009 17:07
Dragule, ai 20 de ani de scoala degeaba!!! Nu vezi ca esti analfabet? Ai intrat pe forum ca un mielusel si acum esti baiatu' rau de dupa blocuri? Stii de ce crezi ca toate femeile sunt curve? Pentru ca doar alea se uita la "baieti rai" ca tine! Cine te crezi? Vreun membru de la BUG? ?Omule, trezeste-te, uita-te in oglinda, fa o introspectie(daca stii ce e aia, daca nu cauta in dictionar) si daca o sa ai vreo revelatie(desi nu cred), cauta femei in lumea reala, dar nu in ghetou!!!!!!!!!! Invata sa vorbesti, citeste o carte si CODUL BUNELOR MANIERE si dupa aceea vino sa vorbesti cu noi. Poate nu toate femeile de pe acest forum sunt super inteligente, nici super frumoase, nici super manierate(nu exista padure fara uscatori) dar majoritatea avem cel putin 12 clase si noi, spre deosebire de tine STIM SA VORBIM!!!!!!!!!!!
pinkpussy10
Postat pe 19 Decembrie 2009 17:24
Da, sigur, frumos, stii, daca nu te casatoresti, depinde cum vrea Dumnezeu pt. fiecare. Zicea Sf. Paul ca nu este bine pentru om sa se atinga de femeie. Daca vrea sa se atinga, sa se casatoreasca. Dar, zicea, "este mai bine pentru om sa ramana cum sunt eu insumi" El era necasatorit. Sigur, daca vrei sa te casatoresti, sa faci copii, sigur, depinde cum l-a creat Dumnezeu pe fiecare, pentru Dumnezeu fiecare este unic. Oricum Isus este Mirele intregii creatii. Vezi sa nu faci dragoste inainte sa te fi casatorit religios, mi-a zis un preot calugar franciscan catolic ca nu e bine nici sa te saruti inainte de casatorie, poti doar asa, putin, pe obraz, poti sa te si imbratisezi, dar nu trebuie sa fie repetate atingerile... Vezi ca stiu ca la ortodocsi iti da voie sa te recasatoresti... De fapt mi-a zis calugarul franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia nu se poate casatori din nou. Sacramentul casatoriei este acelasi si la ortodocsi si la catolici, sigur, la ortodocsi si la catolici sunt aceleasi sacramente.
kudika081126
Postat pe 20 Decembrie 2009 00:13

si esti cam papagalitza nu crezi?

De la: kudika081126, la data 2009-12-20 00:13:57Da, sigur, frumos, stii, daca nu te casatoresti, depinde cum vrea Dumnezeu pt. fiecare. Zicea Sf. Paul ca nu este bine pentru om sa se atinga de femeie. Daca vrea sa se atinga, sa se casatoreasca. Dar, zicea, "este mai bine pentru om sa ramana cum sunt eu insumi" El era necasatorit. Sigur, daca vrei sa te casatoresti, sa faci copii, sigur, depinde cum l-a creat Dumnezeu pe fiecare, pentru Dumnezeu fiecare este unic. Oricum Isus este Mirele intregii creatii. Vezi sa nu faci dragoste inainte sa te fi casatorit religios, mi-a zis un preot calugar franciscan catolic ca nu e bine nici sa te saruti inainte de casatorie, poti doar asa, putin, pe obraz, poti sa te si imbratisezi, dar nu trebuie sa fie repetate atingerile... Vezi ca stiu ca la ortodocsi iti da voie sa te recasatoresti... De fapt mi-a zis calugarul franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia nu se poate casatori din nou. Sacramentul casatoriei este acelasi si la ortodocsi si la catolici, sigur, la ortodocsi si la catolici sunt aceleasi sacramente.
one_size
Postat pe 20 Decembrie 2009 00:15
Incearca la mikidumi_mikidumi@yahoo.com ,acelasi oras !
Whitney2000
Postat pe 20 Decembrie 2009 09:32
....daca vrei...ti-o dau pe mama ....dar....cum si ea este femeie...... ....mai bine...las-o balta!!
arahnida
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:26
De la: baiatfinut, la data 2009-12-13 20:06:21
De la: Kathara, la data 2009-12-10 22:51:21
De la: baiatfinut, la data 2009-12-10 16:39:39
De la: Kathara, la data 2009-12-08 18:09:36Ce-a patit bibicu' asta?


A DAT MUE LA CURIOSI ...BIBICUL ASTA :)))

DACA TOT VRETI SA FITI SATISFACUTE... PE DEPLIN SI MA COMPLACETI IN DIALOGURI VULGARE TRE SA FA SATISFAC PACEREA DE A VA CALOMNIA JIGNI ETC...

BIBIC E TATAL TAU C ATEA FACUT RATATA:)))

SA MUTAT MIRC UL AICI SI NU STIAM?


Delirium tremens.

"Sa ma complaceti" - n-am auzit pana acum un verb reflexiv folosit la diateza activ pronominala. Interesant.

De ce te-ai suparat, bibi, asa doxat cum esti mata' stii sigur pe cine l-am citat, nu?

Las' ca femeile e c'urve!



fa zdrentelor, ce morti vostri va tot bagati in seama, cine e destept cedeaza primu, nu vad asta in mentalitatea voastra, o fac eu daca tot nu are cine, app, mi am gasit jumatatea chiar pe acest forum spre surprinderea voastra.......o sa radeti evident, anticipat va dau la.....MULTI ANI!



lab.....giu esti lab...giu vei ramane. dupa ce intri aici cersind pi..a, cand vezi ca-ti rade lumea in nas, le faci zd..ente? sa fi de ras. esti exemplu tipic de mitocan,frustrat,ret...at.

ai gasit jumatea ta? tot o pan.....rama nemancata o fi,o fi jumatea tuturor camionagiilor de pe centura.


hai sic..tir de nespalatu drecu cu tot cu cei 20 de ani de scoala ai tai. eu cunosc personal o multime din femeile de pe acest forum si nu-ti permit sa le vorbesti asa.


libidi..nosule


(daca nu separ un pic injuriile,nu le posteaza astia.)
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce aproape toti barbatii se poarta ca si copii ? 19 De la: blue07scorpion 24 Mai 2009 23:59
petting 24 De la: catalinacatalina 14 Septembrie 2013 20:16
l 5 De la: Barbie30 14 Septembrie 2010 18:09
NU ma vrea in preajma lui prea des..de ce? 66 De la: ctwmn 10 August 2009 11:17
te place sau doar se joaca? 9 De la: pink_lipi 27 Iulie 2009 23:24