Setari Cookie-uri

caut fericirea-exista vreo domnisoara doamna intersata de o relatie serioasa si de ce nu o casatorie?

excelent toate femeile sunt curve.....si barbatii cum sunt atunci porci evident....nu e ok sa generalizam.....sunt si oameni care merita sa sti....in momentul asta ai si tu o depresie pt ca probabil ai fost inselat....tuturor ni s-a intamplat macar 1 data..... si apropo de cautarea unei persoane pe internet....sincer eu stiu persoane care s-au intalnit asa.....asa ca nu ai de unde sti unde gasesti o persoana sa ti se potrivesca... succese
monik21
Postat pe 21 Decembrie 2009 16:44
De la: one_size, la data 2009-12-21 16:19:09
De la: 592777, la data 2009-12-21 16:01:55
De la: one_size, la data 2009-12-05 18:06:46of of of...cata suferinta!
cum femeile dupa mintea ta creata sunt "curve si tarfe" iti dau un sfat devino gay!
iti donez eu un tub de lubrifiant!


Nu toate femeile sunt curve, nici voba, insa la tine n-as fi prea sigur , la ce ineptii iti zboara mintea sa debitezi din lipsa de neuroni!! Vezi tu, astia nu prea se pot dona...


ha ha ha ce gluma buna!
alt retard care crede ca le stie pe toate!
lipsa de neuroni=curvaseala!si vad ca stii ca neuronii nu se pot dona! clar ai incercat sa ai si tu cativa in plus!ghinion!


Asa este, ai perfecta dreptate. La limbaj ultra-gretos(brrr, ma duc sa-mi cumpar o lamaie), nu sunt eu cel care le stie pe toate.
Daca ai fi avut neuronii aia, ai fi stiut sa faci misto inteligent, nu ca pe santier sau centura.
Saraca de tine, oare ce-ai patit de-ai ajuns asa??



bgd74
Postat pe 21 Decembrie 2009 16:48
Ai suferit vreun soc, ceva??
Mi-e greu sa cred ca o femeie sanatoasa la cap se poate exprima in halul asta. Pe cine crezi ca impresionezi?? Provoci mila!!
bgd74
Postat pe 21 Decembrie 2009 17:06
De la: 592777, la data 2009-12-21 16:48:10
De la: one_size, la data 2009-12-21 16:19:09
De la: 592777, la data 2009-12-21 16:01:55
De la: one_size, la data 2009-12-05 18:06:46of of of...cata suferinta!
cum femeile dupa mintea ta creata sunt "curve si tarfe" iti dau un sfat devino gay!
iti donez eu un tub de lubrifiant!


Nu toate femeile sunt curve, nici voba, insa la tine n-as fi prea sigur , la ce ineptii iti zboara mintea sa debitezi din lipsa de neuroni!! Vezi tu, astia nu prea se pot dona...


ha ha ha ce gluma buna!
alt retard care crede ca le stie pe toate!
lipsa de neuroni=curvaseala!si vad ca stii ca neuronii nu se pot dona! clar ai incercat sa ai si tu cativa in plus!ghinion!


Asa este, ai perfecta dreptate. La limbaj ultra-gretos(brrr, ma duc sa-mi cumpar o lamaie), nu sunt eu cel care le stie pe toate.
Daca ai fi avut neuronii aia, ai fi stiut sa faci misto inteligent, nu ca pe santier sau centura.
Saraca de tine, oare ce-ai patit de-ai ajuns asa??





lasa ca esti tu destept!nu iti fa griji!
oricum vad ca stii cum se vorbeste pe santier sau pe centura! eu nu stiam ca asa se vorbeste..dar daca spui tu!
cum le stii tu pe toate ca un om mare!
nu iti mai bate tu capusorul cu ce fac neuronii mei!
apropo cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia!
asa ca drum bun!
one_size
Postat pe 21 Decembrie 2009 18:39
De la: 592777, la data 2009-12-21 17:06:44Ai suferit vreun soc, ceva??
Mi-e greu sa cred ca o femeie sanatoasa la cap se poate exprima in halul asta. Pe cine crezi ca impresionezi?? Provoci mila!!

off doamne cum vrei tu sa pari inteligent!
one_size
Postat pe 21 Decembrie 2009 18:40
De la: baiatfinut, la data 2009-12-04 17:10:37Sunt de ceva timp``1 an si 2 luni `` singur sentimental, mai concret nu am reusit sa gasesc pe nimeni , cu caracter care sa stie ce vrea ,sa mi ofere incredere ,singuranta ,sinceritate si nu in ultimul rand DRAGOSTE ADEVARATA.
O toate femeile din ziua de azi sunt curve / nu stiu ce vor , sau asa mai departe.
Tind sa cred ca mai exista si fete de calitate care vor o dragoste pura o relatie bazata pe inctredere si respect , care vor sa fie iubite sa fie apreciate sa fie rasfatae si sa impartaseasca aceleasi sentimente.
Mentionez ca am 24 de ani sunt din Ploiesti , nu am vici, nu am obligatii de nici un fel, sunt destul de doxat fara falsa modestie... nu vad dc nu as vaea o sansa de la o domnisoara cerebrala cu intenti serioase.. restul il puteti afla pe privat ID : simplunoname

Astept opini , critici , ironi, sfaturi ,.... insa un lucru e cert poate sunt blestemat sau nu stiou ce sa mai cred , ideea e ca sunt f optimist de fel si luptator dar am cunscut numai tarfe cu care nai ce discuta, persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala...

Sper sa mi gasesc pe cineva care pentru care chiar merita sa pun suflet nu de alta dar ma atasez foarte repede:(
Va multumesc anticipat!



...... ....... cine se aseamana se aduna........ sigur sunt si nonfemei, afemei, ifemei ..sa mai "inventizez" ceva cuvinte pt. a nu fi toate tarfe?!
maralupu
Postat pe 21 Decembrie 2009 19:32
De la: miss_darine, la data 2009-12-21 10:54:14
De la: ralukutzza, la data 2009-12-21 10:41:18
De la: pearl_seeker, la data 2009-12-21 08:50:00.....cine sunteti voi care va permiteti sa-l hartuiti pe baiatul asta, CINE, DREPT CINE VA CREDETI VOI , HAAAAAAA ???????? Ce, n-are voie omul sa dea un anunt ca ar cauta si el o partenera de viata, ce k...k...t mancati atat si va luati de el ca si cum voi ati fi zanele din basme !!!!!!!! Inainte de a va mai lua de cineva aflat intr-o situatie mai delicata faceti bine si luati-va la control barnele din voi, nu va mai dati mari erudite si eminente ce NU sunteti oricum absolut deloc ...........

easy easy, nu te agita tare sa nu ai nevoie de distonocalm, o baitza calda cu spuma, un ceai si un somn bun..pana si durerile premenstruale ti le calmeaza.
in caz ca esti baiat, at....cred ca e vb de "menopauza"

ralukutza te-ai intimifastacit, pe noi ne paste menopauza, pe ei andropauza vino incoace sa te tzuc

stiuuu de aia am pus intre ghilimele, da` acum sincer nici nu stiam cum se numeste la barbati
ralukutzza
Postat pe 21 Decembrie 2009 21:13

: SUNT ACVELA CARE A DESCHIS SUBIECTUL !

Ce sa fac daca ma facut mama ...
Sunt mai inocent asa de fel, emotiv, incult,agramat, fara studii....

Am omis sa scriu ca am 4 diplome de la scolile absolvite, (probabil urmeaza altele),de 2 -3 ani ma ocup de o mica afacere lauta de la zero pt curiozitatea voastra nativa,sunt o persoana invidiata,inovativa, dinamica,cu principi si perspectiva , nici de cum calomniata sau din lumea interlopa,....am de curand o iubita exact cum imi doream si spre surpinderea viastra am cunoscuto aici:))))(Luati foc !!!)

APROPO E O VORBA: MA VEZI URAT MA CREZI SI PROST !?
-
Tocmai asta ma face sa va adresez injurii.. am o personalitate si nu dau satisfactie si nici nu vreusa fiu umilit de ``doamne,domnisoare`` ca voi.

SUNT LOCURI IN PIATA SFATULUI PT PRECUPETE,CU PUTIN NOOC PRINDETI O TARABA IN EUROPA SAU DRAGON, SAU PUTETI SA ALEGETI O TARABA AMBULANTA PT A BARFI SAU VA EXPUNE PERSONALITATEA SI CARACTERUL DEZOLANT !!!

Sincer cu parere de rau pentru voi.... dizgratia voastra viz avi de persoana mea atras multi curiosi DAR.. SI PERSOANA DORITA SI IUBITA !!!
Nu ma intereseaza reactile voastre la adresa ei sau comentarile din lipsa de ocupatie....DECI NU VA OBOSITI E INUTIL SI NU NE IMPRESIONATI CU NIMIC !!!

Adevarul e ca ne am dat seama ce fel de caractere sunt pe acest site-forum....persoane care lasa de dorit ....

Apropo Domnul cu ``Ploiestiul...!`` ,prietene lasa ne !!!

Esti cumva emo sau gen pripas de bucuresti care face posta un bidon de suc sau bere prin regie?:))))
Am fumat genul asta de oameni( pripasi,bagatori de seama,lingusitori), care incerca sa urmeze instictul de turma doar doar o intra si el pe combinatie( pe sub pielea ) unor`domnisoare`

Ploiestiul face parte din Romania prietene si din cate obs eu se chateaza romaneste aici deci :.....?

A tu esti mai suprem ,, de unde de la tara esti nebunule?
Ca tine am` fumat` prin cluburile din PH,AG,DB,IF,B,BV cu sutele prietene..

Nu fi LACHE ca te arzi`, ti o zic eu in termeni de jargon daca tot sunt acuzat.....
A fi bun nu insemna a fi si pampalau....
A iubi nu insemna a fi maleabil....
A avea respect nu insemna a nu avea orgoliu...
A avea un coeficient adecvat de intelectualitate nu insemna a te preface si suporta jignirile hantelor....
A face greseli de orotografie nu insemna a fi agramat...(pur si simplu scopul acestui subiect era altul nicidecum sa impresionez pe cineva cu perfectiunea , chiar nu mi pasa de gura lumii, intelegeti o data !!!)

Daca in romania majoritatea fura pana la 80% si femeile fara carcter au un procentaj de 90% nu insemna ca am catalogat pe toate ... ideea a fost simpla..AM VRUT SA CUNOSC PERSOANA CARE STIE CE VREA INTR-UN MOD INEDIT SI PLAUZIBIL...si-a dat roade...

Putin in pasa de voi, ma repet, dar na ``SI NEA GHEORGHE CU TZATZA FLOAREA SUNT OAMENI...!``

Ce nu ati inteles voi este ca acele caracteristici care mi le-am atribuit la inceput nu au avut scopul de a ma reflecta si pune intr o pozitie net superioara sau de perfectiune, ba mai mult am spus ce atu-uri am.
A avea atu-uri nu insemna a fi genul tocilar,martalog,care l comanda femeia sau familia.... sunt mai VERSAT DECAT VA IMAGINATI VOI ...

Nu vad de ce as fi mentionat experienta mea de viata intr un subiect care facea referire la cu totul altceva.. in speta noastra la dorinta de intalni si cunaoste o persoana care sa se apropie de dolentele mele ca si partenera de viata.

AM GASIT ACEA CONFIDENTA, AMICA,PRIETENA, IUBITA SI DC NU SOTIE PT CA MERITA...

Nu e un ca voi de joasa speta si nici nu se preteaza sa faca comentarii aici ,...la adresa mea sau a unora dintre voi asta denota ca e cu mult peste ce va imaginati voi si nu in ultmul rand peste multe din voi care ``clantaniti`` intens ( si nu de la gerul de afara ci de la prostimea voastra).

Nu in ultimul rand sa trasmit toate cele bune ,un CRACIUN LINISTITOR SI FERICIT !si nu va mai opbosit sa tastati pt simplul fapt ca nu mai acesam acest forum...a devenit dezinteresant pentru noi .

Atat eu cat si viitoarea mea sotie va trasmitem multe anomalii mintale in continuare si expunere intensa :) chiar daca sunt genul de persoana impulsiva, ne am delectat uneori copios pe aberatile voastre textuale... !!!

Multumesc celor care m au inteles si au inteles ideea .... dupa cum am afrimat anterior exista acel procentaj de oamneii cu , caracter ..
Multa bafta !
PS-...NU ACEA FATA CARE E ACUZATA PE FORUM ESTE NOROCOASA ~:)))
unel
Postat pe 22 Decembrie 2009 00:37




SUNT ACELA CARE A DESCHIS SUBIECTUL !

Ce sa fac daca ma facut mama ...
Sunt mai inocent asa de fel, emotiv, incult,agramat, fara studii....

Am omis sa scriu ca am 4 diplome de la scolile absolvite, (probabil urmeaza altele),de 2 -3 ani ma ocup de o mica afacere lauta de la zero pt curiozitatea voastra nativa,sunt o persoana invidiata,inovativa, dinamica,cu principi si perspectiva , nici de cum calomniata sau din lumea interlopa,....am de curand o iubita exact cum imi doream si spre surpinderea voastra am cunoscuto aici:))))(Luati foc !!!)

APROPO E O VORBA: MA VEZI URAT MA CREZI SI PROST !?
-
Tocmai asta ma face sa va adresez injurii.. am o personalitate si nu dau satisfactie si nici nu vreusa fiu umilit de ``doamne,domnisoare`` ca voi.

SUNT LOCURI IN PIATA SFATULUI PT PRECUPETE,CU PUTIN NOOC PRINDETI O TARABA IN EUROPA SAU DRAGON, SAU PUTETI SA ALEGETI O TARABA AMBULANTA PT A BARFI SAU VA EXPUNE PERSONALITATEA SI CARACTERUL DEZOLANT !!!

Sincer cu parere de rau pentru voi.... dizgratia voastra viz avi de persoana mea a atras multi curiosi DAR.. SI PERSOANA DORITA SI IUBITA !!!
Nu ma intereseaza reactile voastre la adresa ei sau comentarile din lipsa de ocupatie....DECI NU VA OBOSITI E INUTIL SI NU NE IMPRESIONATI CU NIMIC !!!

Adevarul e ca ne am dat seama ce fel de caractere sunt pe acest site-forum....persoane care lasa de dorit ....

Apropo Domnul cu ``Ploiestiul...!`` ,prietene lasa ne !!!

Esti cumva emo sau gen pripas de bucuresti care face posta un bidon de suc sau bere prin regie?:))))
Am fumat genul asta de oameni( pripasi,bagatori de seama,lingusitori), care incerca sa urmeze instictul de turma doar doar o intra si el pe combinatie( pe sub pielea ) unor`domnisoare`

Ploiestiul face parte din Romania prietene si din cate obs eu se chateaza romaneste aici deci :.....?TU NU ESTI ROMAN SAU LOCUIESTI IN JUNGLA?

A tu esti mai suprem ,, de unde de la tara esti nebunule?
Ca tine am` fumat` prin cluburile din PH,AG,DB,IF,B,BV cu sutele prietene..

Nu fi LACHE ca te arzi`, ti o zic eu in termeni de jargon daca tot sunt acuzat.....
A fi bun nu insemna a fi si pampalau....
A iubi nu insemna a fi maleabil....
A avea respect nu insemna a nu avea orgoliu...
A avea un coeficient adecvat de intelectualitate nu insemna a te preface si suporta jignirile hantelor....
A face greseli de orotografie nu insemna a fi agramat...(pur si simplu scopul acestui subiect era altul nicidecum sa impresionez pe cineva cu perfectiunea , chiar nu mi pasa de gura lumii, intelegeti o data !!!)

Daca in romania majoritatea fura pana la 80% si femeile fara carcter au un procentaj de 90% nu insemna ca am catalogat pe toate ... ideea a fost simpla..AM VRUT SA CUNOSC PERSOANA CARE STIE CE VREA INTR-UN MOD INEDIT SI PLAUZIBIL...si-a dat roade...

Putin in pasa de voi, ma repet, dar na ``SI NEA GHEORGHE CU TZATZA FLOAREA SUNT OAMENI...!``

Ce nu ati inteles voi este ca acele caracteristici care mi le-am atribuit la inceput nu au avut scopul de a ma reflecta si pune intr o pozitie net superioara sau de perfectiune, ba mai mult am spus ce atu-uri am.
A avea atu-uri nu insemna a fi genul tocilar,martalog,care l comanda femeile perverse sau familia comunista.... sunt mai VERSAT DECAT VA IMAGINATI VOI ...

Nu vad de ce as fi mentionat experienta mea de viata intr un subiect care facea referire la cu totul altceva.. in speta noastra la dorinta de intalni si cunoaste o persoana care sa se apropie de dolentele mele ca si partenera de viata.

AM GASIT ACEA CONFIDENTA, AMICA,PRIETENA, IUBITA SI DC NU SOTIE PT CA MERITA...

Nu e un ca voi de joasa speta si nici nu se preteaza sa faca comentarii aici ,...la adresa mea sau a unora dintre voi asta denota ca e cu mult peste ce va imaginati voi si nu in ultimul rand peste multe din voi care ``clantaniti`` intens ( si nu de la gerul de afara ci de la prostimea mintala).

Nu in ultimul rand va transmit toate cele bune ,un CRACIUN LINISTITOR SI FERICIT !si nu va mai opbosit sa tastati pt simplul fapt ca nu mai acesam acest forum...a devenit dezinteresant pentru noi .

Atat eu cat si viitoarea mea sotie va transmitem multe anomalii mintale in continuare si expunere intensa :) chiar daca sunt genul de persoana impulsiva, ne am delectat uneori copios pe aberatile voastre textuale... !!!

Multumesc celor care m au inteles si au inteles ideea .... dupa cum am afrimat anterior exista acel procentaj de oamneii cu , caracter ..
Multa bafta !
PS-...NU ACEA FATA ACUZATA PE FORUM ESTE NOROCOASA ~:)))
unel
Postat pe 22 Decembrie 2009 01:01
De la: 592777, la data 2009-12-21 16:01:55
De la: one_size, la data 2009-12-05 18:06:46of of of...cata suferinta!
cum femeile dupa mintea ta creata sunt "curve si tarfe" iti dau un sfat devino gay!
iti donez eu un tub de lubrifiant!


Nu toate femeile sunt curve, nici voba, insa la tine n-as fi prea sigur , la ce ineptii iti zboara mintea sa debitezi din lipsa de neuroni!! Vezi tu, astia nu prea se pot dona...


Mai ratatule! Tu vorbesti care la 25 de ani stai pe un forum de femei, ca altceva nu esti in stare sa faci si emiti numai cretinisme din mintea ta de bunica senila?

Postat pe 22 Decembrie 2009 07:30
De la: unel, la data 2009-12-22 01:01:54



SUNT ACELA CARE A DESCHIS SUBIECTUL !

Ce sa fac daca ma facut mama ...
Sunt mai inocent asa de fel, emotiv, incult,agramat, fara studii....

Am omis sa scriu ca am 4 diplome de la scolile absolvite, (probabil urmeaza altele),de 2 -3 ani ma ocup de o mica afacere lauta de la zero pt curiozitatea voastra nativa,sunt o persoana invidiata,inovativa, dinamica,cu principi si perspectiva , nici de cum calomniata sau din lumea interlopa,....am de curand o iubita exact cum imi doream si spre surpinderea voastra am cunoscuto aici:))))(Luati foc !!!)

APROPO E O VORBA: MA VEZI URAT MA CREZI SI PROST !?
-
Tocmai asta ma face sa va adresez injurii.. am o personalitate si nu dau satisfactie si nici nu vreusa fiu umilit de ``doamne,domnisoare`` ca voi.

SUNT LOCURI IN PIATA SFATULUI PT PRECUPETE,CU PUTIN NOOC PRINDETI O TARABA IN EUROPA SAU DRAGON, SAU PUTETI SA ALEGETI O TARABA AMBULANTA PT A BARFI SAU VA EXPUNE PERSONALITATEA SI CARACTERUL DEZOLANT !!!

Sincer cu parere de rau pentru voi.... dizgratia voastra viz avi de persoana mea a atras multi curiosi DAR.. SI PERSOANA DORITA SI IUBITA !!!
Nu ma intereseaza reactile voastre la adresa ei sau comentarile din lipsa de ocupatie....DECI NU VA OBOSITI E INUTIL SI NU NE IMPRESIONATI CU NIMIC !!!

Adevarul e ca ne am dat seama ce fel de caractere sunt pe acest site-forum....persoane care lasa de dorit ....

Apropo Domnul cu ``Ploiestiul...!`` ,prietene lasa ne !!!

Esti cumva emo sau gen pripas de bucuresti care face posta un bidon de suc sau bere prin regie?:))))
Am fumat genul asta de oameni( pripasi,bagatori de seama,lingusitori), care incerca sa urmeze instictul de turma doar doar o intra si el pe combinatie( pe sub pielea ) unor`domnisoare`

Ploiestiul face parte din Romania prietene si din cate obs eu se chateaza romaneste aici deci :.....?TU NU ESTI ROMAN SAU LOCUIESTI IN JUNGLA?

A tu esti mai suprem ,, de unde de la tara esti nebunule?
Ca tine am` fumat` prin cluburile din PH,AG,DB,IF,B,BV cu sutele prietene..

Nu fi LACHE ca te arzi`, ti o zic eu in termeni de jargon daca tot sunt acuzat.....
A fi bun nu insemna a fi si pampalau....
A iubi nu insemna a fi maleabil....
A avea respect nu insemna a nu avea orgoliu...
A avea un coeficient adecvat de intelectualitate nu insemna a te preface si suporta jignirile hantelor....
A face greseli de orotografie nu insemna a fi agramat...(pur si simplu scopul acestui subiect era altul nicidecum sa impresionez pe cineva cu perfectiunea , chiar nu mi pasa de gura lumii, intelegeti o data !!!)

Daca in romania majoritatea fura pana la 80% si femeile fara carcter au un procentaj de 90% nu insemna ca am catalogat pe toate ... ideea a fost simpla..AM VRUT SA CUNOSC PERSOANA CARE STIE CE VREA INTR-UN MOD INEDIT SI PLAUZIBIL...si-a dat roade...

Putin in pasa de voi, ma repet, dar na ``SI NEA GHEORGHE CU TZATZA FLOAREA SUNT OAMENI...!``

Ce nu ati inteles voi este ca acele caracteristici care mi le-am atribuit la inceput nu au avut scopul de a ma reflecta si pune intr o pozitie net superioara sau de perfectiune, ba mai mult am spus ce atu-uri am.
A avea atu-uri nu insemna a fi genul tocilar,martalog,care l comanda femeile perverse sau familia comunista.... sunt mai VERSAT DECAT VA IMAGINATI VOI ...

Nu vad de ce as fi mentionat experienta mea de viata intr un subiect care facea referire la cu totul altceva.. in speta noastra la dorinta de intalni si cunoaste o persoana care sa se apropie de dolentele mele ca si partenera de viata.

AM GASIT ACEA CONFIDENTA, AMICA,PRIETENA, IUBITA SI DC NU SOTIE PT CA MERITA...

Nu e un ca voi de joasa speta si nici nu se preteaza sa faca comentarii aici ,...la adresa mea sau a unora dintre voi asta denota ca e cu mult peste ce va imaginati voi si nu in ultimul rand peste multe din voi care ``clantaniti`` intens ( si nu de la gerul de afara ci de la prostimea mintala).

Nu in ultimul rand va transmit toate cele bune ,un CRACIUN LINISTITOR SI FERICIT !si nu va mai opbosit sa tastati pt simplul fapt ca nu mai acesam acest forum...a devenit dezinteresant pentru noi .

Atat eu cat si viitoarea mea sotie va transmitem multe anomalii mintale in continuare si expunere intensa :) chiar daca sunt genul de persoana impulsiva, ne am delectat uneori copios pe aberatile voastre textuale... !!!

Multumesc celor care m au inteles si au inteles ideea .... dupa cum am afrimat anterior exista acel procentaj de oamneii cu , caracter ..
Multa bafta !
PS-...NU ACEA FATA ACUZATA PE FORUM ESTE NOROCOASA ~:)))


Scumpule , nu mai esti credibil din pacate.Degeaba diplomele daca ti-ai ridicat poalele pe acest topic asa ca ultima centurista.Sorry cei 7 ani de acasa nu se capata din diplome.

Postat pe 22 Decembrie 2009 07:34
De la: unel, la data 2009-12-22 00:37:52
: SUNT ACVELA CARE A DESCHIS SUBIECTUL !

Ce sa fac daca ma facut mama ...
Sunt mai inocent asa de fel, emotiv, incult,agramat, fara studii....

Am omis sa scriu ca am 4 diplome de la scolile absolvite, (probabil urmeaza altele),de 2 -3 ani ma ocup de o mica afacere lauta de la zero pt curiozitatea voastra nativa,sunt o persoana invidiata,inovativa, dinamica,cu principi si perspectiva , nici de cum calomniata sau din lumea interlopa,....am de curand o iubita exact cum imi doream si spre surpinderea viastra am cunoscuto aici:))))(Luati foc !!!)

APROPO E O VORBA: MA VEZI URAT MA CREZI SI PROST !?
-
Tocmai asta ma face sa va adresez injurii.. am o personalitate si nu dau satisfactie si nici nu vreusa fiu umilit de ``doamne,domnisoare`` ca voi.

SUNT LOCURI IN PIATA SFATULUI PT PRECUPETE,CU PUTIN NOOC PRINDETI O TARABA IN EUROPA SAU DRAGON, SAU PUTETI SA ALEGETI O TARABA AMBULANTA PT A BARFI SAU VA EXPUNE PERSONALITATEA SI CARACTERUL DEZOLANT !!!

Sincer cu parere de rau pentru voi.... dizgratia voastra viz avi de persoana mea atras multi curiosi DAR.. SI PERSOANA DORITA SI IUBITA !!!
Nu ma intereseaza reactile voastre la adresa ei sau comentarile din lipsa de ocupatie....DECI NU VA OBOSITI E INUTIL SI NU NE IMPRESIONATI CU NIMIC !!!

Adevarul e ca ne am dat seama ce fel de caractere sunt pe acest site-forum....persoane care lasa de dorit ....

Apropo Domnul cu ``Ploiestiul...!`` ,prietene lasa ne !!!

Esti cumva emo sau gen pripas de bucuresti care face posta un bidon de suc sau bere prin regie?:))))
Am fumat genul asta de oameni( pripasi,bagatori de seama,lingusitori), care incerca sa urmeze instictul de turma doar doar o intra si el pe combinatie( pe sub pielea ) unor`domnisoare`

Ploiestiul face parte din Romania prietene si din cate obs eu se chateaza romaneste aici deci :.....?

A tu esti mai suprem ,, de unde de la tara esti nebunule?
Ca tine am` fumat` prin cluburile din PH,AG,DB,IF,B,BV cu sutele prietene..

Nu fi LACHE ca te arzi`, ti o zic eu in termeni de jargon daca tot sunt acuzat.....
A fi bun nu insemna a fi si pampalau....
A iubi nu insemna a fi maleabil....
A avea respect nu insemna a nu avea orgoliu...
A avea un coeficient adecvat de intelectualitate nu insemna a te preface si suporta jignirile hantelor....
A face greseli de orotografie nu insemna a fi agramat...(pur si simplu scopul acestui subiect era altul nicidecum sa impresionez pe cineva cu perfectiunea , chiar nu mi pasa de gura lumii, intelegeti o data !!!)

Daca in romania majoritatea fura pana la 80% si femeile fara carcter au un procentaj de 90% nu insemna ca am catalogat pe toate ... ideea a fost simpla..AM VRUT SA CUNOSC PERSOANA CARE STIE CE VREA INTR-UN MOD INEDIT SI PLAUZIBIL...si-a dat roade...

Putin in pasa de voi, ma repet, dar na ``SI NEA GHEORGHE CU TZATZA FLOAREA SUNT OAMENI...!``

Ce nu ati inteles voi este ca acele caracteristici care mi le-am atribuit la inceput nu au avut scopul de a ma reflecta si pune intr o pozitie net superioara sau de perfectiune, ba mai mult am spus ce atu-uri am.
A avea atu-uri nu insemna a fi genul tocilar,martalog,care l comanda femeia sau familia.... sunt mai VERSAT DECAT VA IMAGINATI VOI ...

Nu vad de ce as fi mentionat experienta mea de viata intr un subiect care facea referire la cu totul altceva.. in speta noastra la dorinta de intalni si cunaoste o persoana care sa se apropie de dolentele mele ca si partenera de viata.

AM GASIT ACEA CONFIDENTA, AMICA,PRIETENA, IUBITA SI DC NU SOTIE PT CA MERITA...

Nu e un ca voi de joasa speta si nici nu se preteaza sa faca comentarii aici ,...la adresa mea sau a unora dintre voi asta denota ca e cu mult peste ce va imaginati voi si nu in ultmul rand peste multe din voi care ``clantaniti`` intens ( si nu de la gerul de afara ci de la prostimea voastra).

Nu in ultimul rand sa trasmit toate cele bune ,un CRACIUN LINISTITOR SI FERICIT !si nu va mai opbosit sa tastati pt simplul fapt ca nu mai acesam acest forum...a devenit dezinteresant pentru noi .

Atat eu cat si viitoarea mea sotie va trasmitem multe anomalii mintale in continuare si expunere intensa :) chiar daca sunt genul de persoana impulsiva, ne am delectat uneori copios pe aberatile voastre textuale... !!!

Multumesc celor care m au inteles si au inteles ideea .... dupa cum am afrimat anterior exista acel procentaj de oamneii cu , caracter ..
Multa bafta !
PS-...NU ACEA FATA CARE E ACUZATA PE FORUM ESTE NOROCOASA ~:)))


imi imaginez deja..tu cu 4 diplome!
papusel ai pus si diplomele de la clasele I -IV?numai alea sunt 4 la numar!
oricum crezand acum ca daca ai 4 diplome ai dreptul sa te porti asa..iar noi restul muritorilor de rand ar trebui sa ne inchinam marelui diplomat?
wow nu degeaba spun unii ca poti sa ai 100 de diplome caci ca si om esti zero barat sau multimea vida!
acum ca te-ai laudat si ti-ai gasit jumatatea pe aici..cu ce oare te mai putem ajuta?
eu personal iti urez drum bun in lumea ta in care bunul simt si cei 7 ani de acasa sunt lipsa!
si daca toate femeile sunt "curve" cum a spus si Napoleon...nu uita si mama ta si sora-ta si sotia ta sunt tot femei!asa ca....crezand ca arunci cu noroi in altii ai sa fii mai sus decat ceilalti..ghinion..ai ajuns mult da mult mai jos!
cadere lina!
one_size
Postat pe 22 Decembrie 2009 14:54
deci m-am prapadit de ras in puii mei ce distractzie am putut rata...................... poate ma invita la nunta
Dontyyy
Postat pe 22 Decembrie 2009 15:08
De la: Dontyyy, la data 2009-12-22 15:08:55 deci m-am prapadit de ras in puii mei ce distractzie am putut rata...................... poate ma invita la nunta



Si eu! Si eu!! Nu doar citind, ci, mai ales, imaginandu-mi-l pe finutu' doxat si pe do'nsoara mult asteptata, citind si postand zambindu-si autosuficient si simtindu-se mandri de ei
Sa-i lasam in "fericirea" lor
daca puneti de nunta, vi-l recomand calduros pe Vanghelie. S-ar potrivi perfect in almanahele voastre de familie
daniella_s
Postat pe 22 Decembrie 2009 16:29
AM GASIT!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...SEX-SHOP...O FETITA CAUCIUCATA...MARFA!!!!!....CE ZICI?? ...SIGUR TE VA FACE FOARTE FERICIT
arahnida
Postat pe 22 Decembrie 2009 17:24
De la: unel, la data 2009-12-22 01:01:54

Am omis sa scriu ca am 4 diplome de la scolile absolvite, (probabil urmeaza altele),de 2 -3 ani ma ocup de o mica afacere lauta de la zero pt curiozitatea voastra nativa,sunt o persoana invidiata,inovativa, dinamica,cu principi si perspectiva , nici de cum calomniata sau din lumea interlopa,....am de curand o iubita exact cum imi doream si spre surpinderea voastra am cunoscuto aici:))))(Luati foc !!!)


Sincer cu parere de rau pentru voi.... dizgratia voastra viz avi de persoana mea a atras multi curiosi DAR.. SI PERSOANA DORITA SI IUBITA !!!
Nu ma intereseaza reactile voastre la adresa ei sau comentarile din lipsa de ocupatie....DECI NU VA OBOSITI E INUTIL SI NU NE IMPRESIONATI CU NIMIC !!!


Esti cumva emo sau gen pripas de bucuresti care face posta un bidon de suc sau bere prin regie?:))))
Am fumat genul asta de oameni( pripasi,bagatori de seama,lingusitori), care incerca sa urmeze instictul de turma doar doar o intra si el pe combinatie( pe sub pielea ) unor`domnisoare`

Ploiestiul face parte din Romania prietene si din cate obs eu se chateaza romaneste aici deci :.....?TU NU ESTI ROMAN SAU LOCUIESTI IN JUNGLA?

A tu esti mai suprem ,, de unde de la tara esti nebunule?
Ca tine am` fumat` prin cluburile din PH,AG,DB,IF,B,BV cu sutele prietene..

Nu fi LACHE ca te arzi`, ti o zic eu in termeni de jargon daca tot sunt acuzat.....




Iubire si tu esti unul din aceia de pe site ce se lauda cu diplome :)) si pe langa asta se autocaracterizeaza ca fiind barbatul perfect.
Am mai spus unei persoane asemanatoare tie, ca inteligenta nu se masoara in hartii iubitule! si ca sa iti dem asta am taiat din cuvintele tale sa iti arat cine e cocalarul de dorobanti tu nu tipul respectiv. Ma intreb ai si zgarda la gat de 1 kg? Si burtica....aaa sa nu uit? Ceafa de porc ceva??
aa sa nu uit... DETEST cei ce rad de propriile glume...PROASTE! "Esti cumva emo sau gen pripas de bucuresti care face posta un bidon de suc sau bere prin regie?:)))"
ralukutzza
Postat pe 22 Decembrie 2009 21:44
De la: arahnida, la data 2009-12-22 17:24:37AM GASIT!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...SEX-SHOP...O FETITA CAUCIUCATA...MARFA!!!!!....CE ZICI?? ...SIGUR TE VA FACE FOARTE FERICIT


e plin de cauciucate d'astea si la fratelli. cauciucucate si tot cu cate 6 diplome ca asta da mai sus da colo


ce se aseamana se aduna sunt convins ca va gasi fericirea candva
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 23 Decembrie 2009 10:20
De la: unel, la data 2009-12-22 00:37:52
Daca in romania majoritatea fura pana la 80% si femeile fara carcter au un procentaj de 90% nu insemna ca am catalogat pe toate ...


sau

De la: baiatfinut, la data 2009-12-04 17:10:37
O toate femeile din ziua de azi sunt curve / nu stiu ce vor , sau asa mai departe.

Astept opini , critici , ironi, sfaturi ,.... insa un lucru e cert poate sunt blestemat sau nu stiou ce sa mai cred , ideea e ca sunt f optimist de fel si luptator dar am cunscut numai tarfe cu care nai ce discuta, persoane de joasa speta morala sentiemtnala si intelectuala...



toate-s tarfe, doar asa ai zis! deci si noua ta iubita e tarfa si mama ta si bunica si....

oricum vad ca te-ai chinuit tare sa te faci singur de ras iar. Auzi, raspunzi cu injurii pentru ca ai personalitate Imi pare rau, dar asta arata lipsa de personalitate.

Si, citeste mai sus: astepti opinii, critici, safturi, ironii sau... doar laude? Asta ai cerut, asta ai primit... si ai raspuns foarte manierat si elevat, evident. Mi-e mila de cea care e cu tine acum, desi cred ca-ti aseamana tare!

Casa de piatra!

Sa nu va reproduceti!
kitty_krieger
Postat pe 23 Decembrie 2009 20:58
Nu ma mai intereseaza. Nu mai e de actualitate.
Milk and honey
milk_and_honey
Postat pe 24 Decembrie 2009 08:21
BINE FACI...DEJA....AM OBOSIT NOI ASTIA DE PE AICI...SA-TI TOT DAM "SFATURI"....BUNE... ......PERMITE-MI SA-TI UREZ UN CRACIUN FERICIT!!!!...
arahnida
Postat pe 24 Decembrie 2009 19:56
Si te-ai intrebat oare de ce nu ti-ai gasit una?Mda,cand vulpea nu ajunge la struguri zice ca sunt acri
madame_jesi
Postat pe 26 Decembrie 2009 21:20
De la: robin_hood, la data 2009-12-20 12:24:26Furnicuta muncea de rupea pamantul intr-o zi de iulie, cand prin fata casei trece greierele cu chitara. - Buna furnicuto, ce faci? - Uite muncesc ca acum vine iarna, dar tu ce faci? - Bine uite ma duc in parc trag o cantare cu prieteni si o bere. La fel in august, la fel in septembrie, pana intr-o zi de octombrie cu ploaie si vant, cand greierele trece cu chitara si o valiza . - Buna furnicuto, ce faci? - Uite stau la caldurica si mananc ce am strans asta vara, dar tu cum te descurci ? - Bine sti cand eram cu prietenii in parc si cantam a trecut un impresar caruia ia placut mi-a dat un contract si acum plec la Paris ca am concert. - Greierasule am si eu o rugaminte la tine. - Zi furnicuto orice. - La Paris daca te intalnesti cu unul Topirceanu sa-i zici ca-mi bag picioarele in fabula lui !!!

Tare faza cu furnica si greierele. M-a facut sa rad. Bravo greierash is back.


merci
greierash_is_back
Postat pe 27 Decembrie 2009 15:38
la felul in care vb se pare ca ai avut o deceptie ..sau poate mai multe..dar nu trebuie sa ii bagi pe toti "in aceeasi oala",ca sa spun asa..mai bn gandeste pozitiv si spune si tu ca asa a fost sa fie..fiecare are un destin si la un moment dat o sa vina si randul tau pt ceva bun intr-adevar..si ,vb aia .."cn rade la urma ,rade mai bn" ,in cazul tau..ce vine la urma sigur o sa fie mai bun... bafta in gasirea persoanei care ti-o doresti...
deea_sweet
Postat pe 28 Decembrie 2009 00:10
Nu e un sfat bun, stiu ca e gluma, sa devina gay, nu. Stii ca biserica interzice casatoria intre doua persoane de acelasi sex. Bine, am inteles ca ai glumit, scuze.
kudika081126
Postat pe 28 Decembrie 2009 00:58
Buna...
Nu trebuie sa fi dezamagit sincer iti spun .Sa sti ca sunt fete asa cum ai dori in adancul sufletului tau sa fie, asa cum tu doresti, dar trebuie sa sti unde sa cauti.
Cu respect Mona ...
ionela12
Postat pe 10 Octombrie 2010 20:49
De la: ionela12, la data 2010-10-10 20:49:30Buna...
Nu trebuie sa fi dezamagit sincer iti spun .Sa sti ca sunt fete asa cum ai dori in adancul sufletului tau sa fie, asa cum tu doresti, dar trebuie sa sti unde sa cauti.
Cu respect Mona ...


mona, sincer, te-ai uitat cand a fost deschis topicu' si cand a fost postat ultima oara-n el!?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 10 Octombrie 2010 20:52
draga doamnelor sau d-soare lasa=ti baitul in pace.de cate ori nu a-ti fost nervoase pe un fost cand erati de varsta lui si tot ce faceati era sa spuneti: ''toti barbatii sunt niste 'porci'' si orice baiat care iesea in cale si avea putine caracteristici asemanatoare cu ceilalti pe care i-ati intalnit il bagati in aceeasi oala? de cate ori cand a-ti fost demoralizate nu ati spus lucruri pt care mai tarziu v-au parut rau sau pe care nu le credeti dar le spuneti?ideea de baza consta in a-ti lua putin curaj si a spune ce ai sau ce vrei si cineva va dori sa te cunoasca in stilul in care isi doreste fiecare. ati sarit toate fara macar sa dati un sfat util. baiatul a intalnit vreo doua trei care au facut pe suveranele care au facut putin sex cu el si l-au facut sa se indragosteasca si l-au lasat pt o ''portie'' mai mare fara a avea remuscari- genul de fata care concureaza cu orice baiat macho ca nrul de baieti din viata lor sa fie cat mai mare.plus k ar trebui admirat k a vrut sa cunoasca si ca a pus aceasta intrebare pe forum. deci cine ma vrea pe mine|?:)))) nu accept femei maritate k le-as considera un ''imprumut'' f ieftin. asta era doar o gluma piperata cu puiin adevar:D
extravagant
Postat pe 17 Octombrie 2010 04:05
cred ca problema e la tine, deoarece tu deja cataloghezi partenera de discutie inainte de a o cunoaste!
Ce teme de discuti preferi?!
roz5blue6lila7
Postat pe 1 Ianuarie 2011 22:34
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-01 22:34:05cred ca problema e la tine, deoarece tu deja cataloghezi partenera de discutie inainte de a o cunoaste!
Ce teme de discuti preferi?!

Daca la mine te refereai ... cred ca gresesti. Din contra ca intai incerc sa cunosc persoana, nu o cataloghez prea devreme niciodata. Si sunt destule "semne" prin care iti poti da seama ce personalitate are persoana de langa tine. Ideea pe care vroiam sa o spun este ca nu are rost sa te implici sentimental pana nu cunosti destul de bine persoana. Asta daca nu vrei sa suferi mai pe urma. Iar pentru a cunoaste o persoana iti ia ceva timp, adica nu e vorba doar de o intalnire sau doua.Teme de discutii se pot gasi destule. Important e sa nu porti o conversatie de care esti interesat numai tu (de genul "fotbal", in cazul baietilor), ci trebuie sa ii demonstrezi persoanei de langa tine ce intentii ai, nu atat prin vorbe, cat mai ales prin fapte. "O fapta valoreaza o mie de cuvinte".
La multi ani si numai bine!
florinbfc
Postat pe 2 Ianuarie 2011 10:46
De la: florinbfc, la data 2011-01-02 10:46:27
De la: roz5blue6lila7, la data 2011-01-01 22:34:05cred ca problema e la tine, deoarece tu deja cataloghezi partenera de discutie inainte de a o cunoaste!
Ce teme de discuti preferi?!

Daca la mine te refereai ... cred ca gresesti. Din contra ca intai incerc sa cunosc persoana, nu o cataloghez prea devreme niciodata. Si sunt destule "semne" prin care iti poti da seama ce personalitate are persoana de langa tine. Ideea pe care vroiam sa o spun este ca nu are rost sa te implici sentimental pana nu cunosti destul de bine persoana. Asta daca nu vrei sa suferi mai pe urma. Iar pentru a cunoaste o persoana iti ia ceva timp, adica nu e vorba doar de o intalnire sau doua.Teme de discutii se pot gasi destule. Important e sa nu porti o conversatie de care esti interesat numai tu (de genul "fotbal", in cazul baietilor), ci trebuie sa ii demonstrezi persoanei de langa tine ce intentii ai, nu atat prin vorbe, cat mai ales prin fapte. "O fapta valoreaza o mie de cuvinte".
La multi ani si numai bine!

nu nu la tipul care a deschis topicul!
La multi ani!
roz5blue6lila7
Postat pe 2 Ianuarie 2011 10:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum as putea sa il fac sa inceteze? 4 De la: rashela 29 Iulie 2009 03:27
vreu un sfat 23 De la: mihablonda 3 Mai 2010 00:33
Cum sunt de fapt barbatii? 20 De la: yumalai 17 Februarie 2010 06:29
Deci cum sa va zic ... 132 De la: Kathara 15 Ianuarie 2010 00:58
Sufar...Va rog raspundeti-mi rpd... 30 De la: casey_cat 21 Februarie 2010 21:37