Setari Cookie-uri

ce sa fac sa-mi recastig iubirea? :(( ajutati-ma cu un sfat.sunt disperata :((

De la: mahy33, la data 2010-01-07 18:31:26
De la: Ankris, la data 2010-01-07 11:50:46Dar ce cautai tu beata in casa aluia?


corect !!!
dar a doua zi , dupa ce ti-ai revenit din betie , de ce n-ai vorbit cu nimeni ??? si inca nu ne-ai lamurit cum e cu bataile care nu lasa urme.....


a doua zi,am vorbit cu el.dar mi-a zis ca daca nu mai vreau sa continuam o sa-i zica iubitului meu ce s-a intamplat si de frica sa nu-mi pierd iubitul am tacut.iar bataile lasau urme,insa de fiecare data cand eram intrebata,ziceam ca am cazut sau ca m-am lovit singura.
Raluca151291
Postat pe 8 Ianuarie 2010 06:09
De la: Raluca151291, la data 2010-01-08 05:56:35
ce usor iti e tie sa vorbesti atata timp cat nu ai trecut prin ce am trecut eu.nu doresc nimanui sa se simta cum m-am simtit eu in momentele in care eram singura cu el.sau cum ma simteam dupa,cu iubitul meu.


Ralucuta mama , tre sa fii tare blonduta sa te cam violeze prietenul iubitului si tu sa nu ii spui nimic

Nu stiu de ce am tras eu concluzia ca te-a cam violat DUPA ce te-ai despartit de prieten se pare ca m-am grabit asa ca la loc comanda si spune-mi daca ma insel .

Te-ai dus la prietenul iubitului in perioada cand inca erati impreuna ( ce cautai acolo si de ce ti-ai permis sa te imbeti in compania unui barbat singuri in casa fiind nu stim )

Tipu te cam violeaza si ameninta cu bataia si cu datul in vileag in fata iubitului tau motiv pentru care tu taci chitic si nu zici nimic baiatului ca nu cumva sa afle ce pacat ai facut .

A doua zi ( sau mai multe ) in timp ce faceai dragoste cu iubi te gandeai la prietenul nenorocit care si-a batut joc de onoarea ta dar nu ti-a trecut prin cap sa-i spui iubitului corect ?

A treia zi ( sau mai multe ) prietenul ( ca doar prietenul la nevoie se cunoaste nu ? ) se duce la iubitul tau si ii expplica cu lux de amanunte cat de dornica ai fost tu de o partida cu el si asa s-a terminat relatia voastra nu ?

Am gresit cu ceva sau povestea e alta ?
iris_4_ever
Postat pe 8 Ianuarie 2010 06:11
De la: iris_4_ever, la data 2010-01-08 06:11:17
De la: Raluca151291, la data 2010-01-08 05:56:35
ce usor iti e tie sa vorbesti atata timp cat nu ai trecut prin ce am trecut eu.nu doresc nimanui sa se simta cum m-am simtit eu in momentele in care eram singura cu el.sau cum ma simteam dupa,cu iubitul meu.


Ralucuta mama , tre sa fii tare blonduta sa te cam violeze prietenul iubitului si tu sa nu ii spui nimic

Nu stiu de ce am tras eu concluzia ca te-a cam violat DUPA ce te-ai despartit de prieten se pare ca m-am grabit asa ca la loc comanda si spune-mi daca ma insel .

Te-ai dus la prietenul iubitului in perioada cand inca erati impreuna ( ce cautai acolo si de ce ti-ai permis sa te imbeti in compania unui barbat singuri in casa fiind nu stim )

Tipu te cam violeaza si ameninta cu bataia si cu datul in vileag in fata iubitului tau motiv pentru care tu taci chitic si nu zici nimic baiatului ca nu cumva sa afle ce pacat ai facut .

A doua zi ( sau mai multe ) in timp ce faceai dragoste cu iubi te gandeai la prietenul nenorocit care si-a batut joc de onoarea ta dar nu ti-a trecut prin cap sa-i spui iubitului corect ?

A treia zi ( sau mai multe ) prietenul ( ca doar prietenul la nevoie se cunoaste nu ? ) se duce la iubitul tau si ii expplica cu lux de amanunte cat de dornica ai fost tu de o partida cu el si asa s-a terminat relatia voastra nu ?

Am gresit cu ceva sau povestea e alta ?



nu m-am despartit de prietenul meu niciodata.decat acum,cand a aflat cele intamplate.deci,te inseli.
eu si prietenul prietenului meu ne cunosteam,ne vizitam,eram prieteni.si nu s-a dus a doua sau a treia zi la iubitul meu.sa dus dupa aproape doua luni.si nu i-a zos ca am fost dornica de o partida cu el,i-a zis numai ca s-a culcat cu mine.atat.nu a avut tipm sa-i zica mai multe,pentru ca prietenul meu l-a batut.cea care i-a spus cum s-a intamplat prietenului meu,am fost eu.
Raluca151291
Postat pe 8 Ianuarie 2010 06:40
Mda , my mistake
iris_4_ever
Postat pe 8 Ianuarie 2010 06:53
De la: Raluca151291, la data 2010-01-08 05:56:35
De la: blaa, la data 2010-01-07 20:04:44
De la: Boca, la data 2010-01-07 10:33:55eu zic asa: cine se aseamana se aduna. deci daca prietenul tau e prieten cu prietenul ala al lui e si el poama,....

sa se imbete ,again si s-o puna de un menaj a trois
Dupaia,vom vedea un nou topic :
M-am imbatat si m-au violat !


ce usor iti e tie sa vorbesti atata timp cat nu ai trecut prin ce am trecut eu.nu doresc nimanui sa se simta cum m-am simtit eu in momentele in care eram singura cu el.sau cum ma simteam dupa,cu iubitul meu.



normal ca imi e usor sa vorbesc ,pt ca stiu ce vorbesc .
Pai ai trageam o mama de bataie baiatului ( chiar daca dadeea si el ) si tot nu ma "violenta" draga mea,daca ai iubit ,cum ajungi la altu'n pat?
Pai deaia se intampla atatea violuri si batai "domestice " ,pt ca unele femei le e frica .
blaa
Postat pe 8 Ianuarie 2010 09:41
Anyway, ca sa-ti raspund la intrebarea pusa ...:
Chiar daca te va iierta(s-ar impaca cu tine) nu stiu daca ar uita,ceea ce s-a intamplat.
Si eu am trecut peste o chestie de genu'(nu viol ) desi,eram certata cu fostul iubit,(3 sapt) el s-a culcat cu alta ,l-am iertat,si dupa un alt an,ne-am desp de tot,pt k ma chinuiam singura.Acum depinde si de fiecare persoana,cum este .Oricum,daca il bati la cap,mai rau faci,asa ca lasa timpul sa rezolve situatia.Si intradevar,daca te iubeste,te va ierta,cred....
blaa
Postat pe 8 Ianuarie 2010 09:51
nasol tot asa si pe 2010
yumy
Postat pe 8 Ianuarie 2010 10:30
De la: blaa, la data 2010-01-08 09:41:12
De la: Raluca151291, la data 2010-01-08 05:56:35
De la: blaa, la data 2010-01-07 20:04:44
De la: Boca, la data 2010-01-07 10:33:55eu zic asa: cine se aseamana se aduna. deci daca prietenul tau e prieten cu prietenul ala al lui e si el poama,....

sa se imbete ,again si s-o puna de un menaj a trois
Dupaia,vom vedea un nou topic :
M-am imbatat si m-au violat !



Mie imi da cu virgula. eu personal insami nu folosesc cuvinte ca menajatroa si nu fac misto de violul altora. Okeee, ralucutza mama?
Boca
Postat pe 8 Ianuarie 2010 10:44
De la: Boca, la data 2010-01-07 19:01:45
De la: anissya, la data 2010-01-07 18:56:38Acuma...tu ai 18 ani, asa-i ? Si cum anume ai ajuns tu la 18 ani sa te imbeti si sa ajungi acasa la prietenul prietenului tau ?


let me refrase that: bine ca a ajuns decat pana acolo si nu s-au intamplat mai multe la 18 ani
ehehhhhei, baietii mei!
life is a soap opera *sniff-sniff*




Mdea, ce sa zic, oameni emancipati dom'le .
anissya
Postat pe 8 Ianuarie 2010 19:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Minciuni...sau ce se intampla? 77 De la: puiut_77 4 Martie 2011 15:07
Nu inteleg de ce mai vrea sa continuam. 5 De la: mimien 11 Februarie 2014 11:58
Nu vreau sa ma judecati, vreau sa ma ajutati... 541 De la: kudika328133 1 Noiembrie 2010 14:10
prea multa dragoste...? 18 De la: freakbabe 11 Decembrie 2009 18:45
Chiar vrea o relatie serioasa? 12 De la: crs_crs 13 Martie 2010 16:30