Setari Cookie-uri

ce sa fac sa-mi recastig iubirea? :(( ajutati-ma cu un sfat.sunt disperata :((

am fost cu un baiat timp de un an jumate.il iubesc si ma iubeste. ne-am despartit acum o luna .problema e ca eu am facut o greseala:m-am culcat cu cel mai bun prieten al lui.el a aflat abia acum o luna cand ne-am despartit. eu sufar enorm,pentru ca prietenul lui m-a cam violat.el zice ca eu am fost de acord sa ma culc cu el,insa nu e asa.e o poveste mai lunga.nu are rost sa ma apuc sa o spun acum,pentru ca as scrie o istorie aici.eu vreau sa stiu numai ce ar trebui sa fac ca sa-l recastig pe iubitul meu.il iubesc enorm,am suferit enorm din cauza celor intamplate cu prietenul lui(ma ameninta,ma batea,etc).m-am indepartat de iubitul meu,nu vroiam sa ma fiu cu el,in fine.am trecut peste astea dupa un timp.eu i-am explicat lui acum de ce am procedat asa,insa nu vrea sa ma inteleaga.nu ma mai vrea inapoi.ce sa fac sa-l conving ca nu e adevarat ce spune prietenul lui(ca am facut-o din placere cu el,nu ca ma ameninta si ma batea).ce sa fac?cum sa-l fac sa ma asculte si sa ma creada?
Raluca151291
Postat pe 26 Decembrie 2009 08:36
sincer, nici io nu te-as crede!
aveai la indemana atatea posibilitati, familie, prieten, politie...si tu ai ai acceptat sa taci!
geo_xx
Postat pe 26 Decembrie 2009 09:05
stiu ca e vina mea ca nu am spus de la inceput,dar mi-a fost frica...m-a amenintat ca ii spune prietenului meu...si nu vruiam sa-l pierd din cauza ticalosului aluia care a profitat de mine
Raluca151291
Postat pe 26 Decembrie 2009 09:17
De la: Raluca151291, la data 2009-12-26 09:17:28stiu ca e vina mea ca nu am spus de la inceput,dar mi-a fost frica...m-a amenintat ca ii spune prietenului meu...si nu vruiam sa-l pierd din cauza ticalosului aluia care a profitat de mine


las' , nu mai planje acu'.
veze-ti de viata, ca e plina romania de baieti tineri.
oricum , inapoi nu-l mai vezi!!
geo_xx
Postat pe 26 Decembrie 2009 09:20
eu sunt convnsa ca daca nu ar fi prietenii lui ne-am impaca,dar asa,sunt ei,care il influenteaza.si de ce zici ca nu-l mai vad inapoi?chiar crezi ca nu ma va ierta niciodata?
Raluca151291
Postat pe 26 Decembrie 2009 09:27
Stii cum se spune:niciodata sa nu spui niciodata...in cazul tau insa... cel mai bine ar fi sa treci mai departe....
_oktober_
Postat pe 26 Decembrie 2009 10:52
draga mea eu nu vreausa te dezcurajez dar crede-ma ca cu el nu vei mai fi,sau chear dak va veti impaca el nu isi va recapata increderea in tine niciodata asa ca mai bn laso moarta nu are rost sa te strofoci ca iti faci doar rau....imi pare rau pt ce ti sa intamplat ...dar cu asta nu se schimba nimik,altadata fi cu capul mai pe umerii...
kudika070110
Postat pe 27 Decembrie 2009 16:11
Imi pare rau dar nici eu nu cred povestea asta .
' m-am culcat cu cel mai bun prieten al lui ' - de aici reiese ca ai facut-o de bunavoie si nesilita de nimeni .
' prietenul lui m-a cam violat ' - nu esti sigura ???
Daca te-a batut ar fi trebuit sa ramana semne , nu ?
Incearca sa fii mai convingatoare cand pretinzi ca a fost vorba de un viol .
mahy33
Postat pe 27 Decembrie 2009 16:59
zic ca m-a cam violat pentru ca eu in momentul acela eram sub influenta alcoolului,iar el a profitat de mine.
cum se numeste cand tu ii zici ca nu vrei sa te culci cu cineva,iar persoana respectiva,abuzeaza de tine?nu viol?
atat timp cat eu i-am zis ca nu vreau si am plans si l-am rugat sa inceteze,iar el nu a facut-o,nu se numeste viol?
am zis ca m-a cam violat,pentru ca,intradevar,eu eram la el pentru ca asa am vrut,dar nu m-am dus la el,pentru a intretine relatii sexuale cu el.
eu nu am vrut niciodata sa am alta treaba cu el inafara de a fi prieteni,insa el a abuzat de increderea pe care i-am acordato si a profitat de mine si de faptul ca am fost beata
Raluca151291
Postat pe 7 Ianuarie 2010 08:46
De la: Raluca151291, la data 2010-01-07 08:46:26zic ca m-a cam violat pentru ca eu in momentul acela eram sub influenta alcoolului,iar el a profitat de mine.
cum se numeste cand tu ii zici ca nu vrei sa te culci cu cineva,iar persoana respectiva,abuzeaza de tine?nu viol?
atat timp cat eu i-am zis ca nu vreau si am plans si l-am rugat sa inceteze,iar el nu a facut-o,nu se numeste viol?
am zis ca m-a cam violat,pentru ca,intradevar,eu eram la el pentru ca asa am vrut,dar nu m-am dus la el,pentru a intretine relatii sexuale cu el.
eu nu am vrut niciodata sa am alta treaba cu el inafara de a fi prieteni,insa el a abuzat de increderea pe care i-am acordato si a profitat de mine si de faptul ca am fost beata

:) Lume-i plina de cretini, asa ca fiecare isi pazeste pielea. Soferul bun este cel care conduce prudent, nu cel care scapa conducand riscant:)). Usor cu alcoolul daca nu mai stii ce faci, si grija mare cand si unde spui nu...
vali_pc2007
Postat pe 7 Ianuarie 2010 08:55
of doamne
simt ca o iau razna,chiar nu stiu ce sa mai fac.fostul meu iubit nici nu vrea sa ma asculte.toata lumea ma critica.nimeni nu ma ajuta cu nimica.ce sa fac?imi pare rau ca s-a intamplat asa.dar ce pot sa mai fac acum?vreau doar sa ma ierte EL.atat.cum sa fac sa ma ierte?asta vreau sa stiu
Raluca151291
Postat pe 7 Ianuarie 2010 09:54
eu zic asa: cine se aseamana se aduna. deci daca prietenul tau e prieten cu prietenul ala al lui e si el poama, deci da-l dracu' si nu mai povesti la nimeni, muta-te in Bahamas si incepe o noua viata. Peace!
Boca
Postat pe 7 Ianuarie 2010 10:33
Dar ce cautai tu beata in casa aluia?
ankris
Postat pe 7 Ianuarie 2010 11:50
De la: Ankris, la data 2010-01-07 11:50:46Dar ce cautai tu beata in casa aluia?

o sticla de beutura!
one_size
Postat pe 7 Ianuarie 2010 11:52
De la: one_size, la data 2010-01-07 11:52:39
De la: Ankris, la data 2010-01-07 11:50:46Dar ce cautai tu beata in casa aluia?

o sticla de beutura!


Ahahahahhaha...cum de nu mi-am dat seama mai devreme?
ankris
Postat pe 7 Ianuarie 2010 11:56
De la: Ankris, la data 2010-01-07 11:56:19
De la: one_size, la data 2010-01-07 11:52:39
De la: Ankris, la data 2010-01-07 11:50:46Dar ce cautai tu beata in casa aluia?

o sticla de beutura!


Ahahahahhaha...cum de nu mi-am dat seama mai devreme?


nu stiu
one_size
Postat pe 7 Ianuarie 2010 11:58
De la: Raluca151291, la data 2010-01-07 09:54:40of doamne
simt ca o iau razna,chiar nu stiu ce sa mai fac.fostul meu iubit nici nu vrea sa ma asculte.toata lumea ma critica.nimeni nu ma ajuta cu nimica.ce sa fac?imi pare rau ca s-a intamplat asa.dar ce pot sa mai fac acum?vreau doar sa ma ierte EL.atat.cum sa fac sa ma ierte?asta vreau sa stiu

Cand iti doresti prea mult un lucru, nu il vei obtine veci. Lasa lucrurile sa mearga de la sine, daca mere, bine daca nu, asta e. Adio si-un praz verde:))
vali_pc2007
Postat pe 7 Ianuarie 2010 17:43
De la: Ankris, la data 2010-01-07 11:50:46Dar ce cautai tu beata in casa aluia?


corect !!!
dar a doua zi , dupa ce ti-ai revenit din betie , de ce n-ai vorbit cu nimeni ??? si inca nu ne-ai lamurit cum e cu bataile care nu lasa urme.....
mahy33
Postat pe 7 Ianuarie 2010 18:31
Acuma...tu ai 18 ani, asa-i ? Si cum anume ai ajuns tu la 18 ani sa te imbeti si sa ajungi acasa la prietenul prietenului tau ?
Ma rog, acuma e tarziu pentru lectii de morala, asa ca du-te la prietenul tau si spune-i adevarul...tot adevarul. Daca ai fost cu el atata timp, se presupune ca are incredere in tine. Daca el vrea sa te creada sau nu, aia deja nu mai tine de tine.
A, da, si treci la nenorocitul ala si soune-i ca mergi la politie Asa, ca distractie.
anissya
Postat pe 7 Ianuarie 2010 18:56
De la: anissya, la data 2010-01-07 18:56:38Acuma...tu ai 18 ani, asa-i ? Si cum anume ai ajuns tu la 18 ani sa te imbeti si sa ajungi acasa la prietenul prietenului tau ?


let me refrase that: bine ca a ajuns decat pana acolo si nu s-au intamplat mai multe la 18 ani
ehehhhhei, baietii mei!
life is a soap opera *sniff-sniff*
Boca
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:01
Aoleo,viol !!! nu saritzi ca-mi place...si is beata!

Cum mama naibii erai beata si te-a violat?
Pai va dati seama cate violuri s-ar produce in lumea asta daca toate ar face ca tine ?
blaa
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:52
Da' ce-ai baut ca vreau si ioooooooooooo
miss_darine
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:56
Si dupa aia sa strig si io pe aici, M-A VIOLAT MAICA daaaaaaaaa mi-a placut
miss_darine
Postat pe 7 Ianuarie 2010 19:57
De la: Boca, la data 2010-01-07 10:33:55eu zic asa: cine se aseamana se aduna. deci daca prietenul tau e prieten cu prietenul ala al lui e si el poama,....

sa se imbete ,again si s-o puna de un menaj a trois
Dupaia,vom vedea un nou topic :
M-am imbatat si m-au violat !
blaa
Postat pe 7 Ianuarie 2010 20:04
De la: Raluca151291, la data 2009-12-26 08:36:05am fost cu un baiat timp de un an jumate.il iubesc si ma iubeste. ne-am despartit acum o luna .problema e ca eu am facut o greseala:m-am culcat cu cel mai bun prieten al lui.el a aflat abia acum o luna cand ne-am despartit. eu sufar enorm,pentru ca prietenul lui m-a cam violat.el zice ca eu am fost de acord sa ma culc cu el,insa nu e asa.e o poveste mai lunga.nu are rost sa ma apuc sa o spun acum,pentru ca as scrie o istorie aici.eu vreau sa stiu numai ce ar trebui sa fac ca sa-l recastig pe iubitul meu.il iubesc enorm,am suferit enorm din cauza celor intamplate cu prietenul lui(ma ameninta,ma batea,etc).m-am indepartat de iubitul meu,nu vroiam sa ma fiu cu el,in fine.am trecut peste astea dupa un timp.eu i-am explicat lui acum de ce am procedat asa,insa nu vrea sa ma inteleaga.nu ma mai vrea inapoi.ce sa fac sa-l conving ca nu e adevarat ce spune prietenul lui(ca am facut-o din placere cu el,nu ca ma ameninta si ma batea).ce sa fac?cum sa-l fac sa ma asculte si sa ma creada?







... suna sinistru ... o metoda tiganeasca de a scapa de viol ... piranda incoltita de violatori ... sa cac_t intentionat pe ea ... ia mai ars cuiva de viol ? ... ... si nu e banc ...

marco918
Postat pe 7 Ianuarie 2010 20:12
De la: Boca, la data 2010-01-07 10:33:55eu zic asa: cine se aseamana se aduna. deci daca prietenul tau e prieten cu prietenul ala al lui e si el poama, deci da-l dracu' si nu mai povesti la nimeni, muta-te in Bahamas si incepe o noua viata. Peace!


fostul meu iubit nu seamana deloc cu prietenul sau (adica fostul prieten,ca acum s-au certat),si nu il pot da dracu,pentru ca eu il iubesc si nu e asa usor
Raluca151291
Postat pe 8 Ianuarie 2010 05:27
De la: Ankris, la data 2010-01-07 11:50:46Dar ce cautai tu beata in casa aluia?


eu cu baiatul care m-a violat eram prieteni.eram beata in casa lui,pentru ca la el m-am imbatat
Raluca151291
Postat pe 8 Ianuarie 2010 05:35
De la: blaa, la data 2010-01-07 19:52:05Aoleo,viol !!! nu saritzi ca-mi place...si is beata!

Cum mama naibii erai beata si te-a violat?
Pai va dati seama cate violuri s-ar produce in lumea asta daca toate ar face ca tine ?


sunt destule cazuri in care se intampla si altor fete ce mi sa intamplat mie.nu sunt singura careia i s-a intamplat asemenea lucru.sunt sigura ca nu sunt singura fata care a trecut prin asa ceva si de teama a tacut.
Raluca151291
Postat pe 8 Ianuarie 2010 05:50
De la: blaa, la data 2010-01-07 20:04:44
De la: Boca, la data 2010-01-07 10:33:55eu zic asa: cine se aseamana se aduna. deci daca prietenul tau e prieten cu prietenul ala al lui e si el poama,....

sa se imbete ,again si s-o puna de un menaj a trois
Dupaia,vom vedea un nou topic :
M-am imbatat si m-au violat !


ce usor iti e tie sa vorbesti atata timp cat nu ai trecut prin ce am trecut eu.nu doresc nimanui sa se simta cum m-am simtit eu in momentele in care eram singura cu el.sau cum ma simteam dupa,cu iubitul meu.
Raluca151291
Postat pe 8 Ianuarie 2010 05:56
Mai fata , desi imi suna cam ciudat partea cu
De la: Raluca151291, la data 2009-12-26 08:36:05 ne-am despartit acum o luna .problema e ca eu am facut o greseala:m-am culcat cu cel mai bun prieten al lui.el a aflat abia acum o luna cand ne-am despartit.
parerea mea e ca daca te iubeste te iarta .

Barbati sau femei , ne prostim toti in fata iubirii asa ca iti cam bagi picioarele in el de orgoliul si ierti partenerul iubit daca ai senzatia ca spune adevarul si ca lacrimile nu-s de crocodil .
iris_4_ever
Postat pe 8 Ianuarie 2010 06:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu ce fac?! 22 De la: iacinta 13 Octombrie 2009 14:00
VITILIGO 14 De la: kitty_krieger 29 Iulie 2013 17:16
AM MARE NEVOIE DE AJUTOR!! 21 De la: Nemesis_25 27 Octombrie 2009 13:21
ce ziceti? 3 De la: yayame89 18 August 2009 22:29
iubire imposibila 21 De la: MaraDonna 23 Septembrie 2009 23:17