Setari Cookie-uri

Sa raman alaturi de el sau nu ? merita ? ma iubeste ?

sunt cu el de 2 ani ....nu avem o relatie obisnuita el fiind plecat destul de mult timp din tara...am ajuns sa ma simt cu adevarat singura si ii explic acest lucru ...dar paree sa nu ma inteleaga...si imi spune doar sa am rabdare...nu este o persoana deschisa nu mi spune ce simte sau daca simte ceva ptr mine ...la inceputul relatiei m a inselat...nu am avut probe dar l am iertat ....ce ma raneste este de fapt ca nu mi da atentia necesara si face crizee de gelozie fondate sau nu....si multe altele uneori uita sa ma sune cu zilele ...merita sa mai raman cu el ? eu inca il iubesc sau cel putin asta cred stiu ca doar sufar ptr el si sunt mai mult trista decatt fericita....dar il iubesc...ce sa fac
naomi
Postat pe 31 Decembrie 2009 11:35
prea multe intrebari..prea multa bataie de cap...cati ani ai?
ionelaela
Postat pe 31 Decembrie 2009 17:38
De la: ionelaela, la data 2009-12-31 17:38:58prea multe intrebari..prea multa bataie de cap...cati ani ai?



acum am vazut..varsta....daca nu comunica nici dupa 2 ani cu tine..ce te face sa crei ca in viiot o va face...nimeni nu se schimba din senin..incearca pur si simplu sa te mai distrezi si vezi sa nu-ti fie mai bine fara el
ionelaela
Postat pe 31 Decembrie 2009 17:40
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:47
draga mea permite-mi sa iti spun prieteneste ca e mai bine sa renunti la el.si iti spun si de ce:in primul rand spuneai ca la inceputul relatiei voastre te-a inselat asta ar fi trebuit sa fie pt tine un semnal de alarma.inseamna ca ceva nu a mers bine in relatia voastra.ce e mai rau e ca nu comunicati si asta daca ramaneti in continuare impreuna o sa va distruga relatia in cele din urma.apoi ai spus ca nu poate sa inteleaga prin ce treci eu cred ca nu vrea sa inteleaga.acuma tu decizi pana la urma dar daca spuneai ca nici macar nu te suna cu zilele si ca e mai mult plecat decat acasa atunci eu cred ca solutia e mai mult decat evidenta.paraseste-l.
desideria
Postat pe 11 Ianuarie 2010 16:16
iubita eu am situatia poate mai grava decat a ta...daca il iubesti...stai langa el dute dupa el..toti spun distreazate..eu am plecat de la iubitul meu si ma simt enorm de trista...dar mi-am dat seama ca nu ma merita...poate asa e caracterul lui ..este mai rezervat...intelegel...poate vine obosit de la munca,are probleme...de ce nu faci tu primul pas...sa te duci la el chiar si in vizita.gandeste-te..
kudika510577
Postat pe 21 Februarie 2012 20:45
De la: naomi, la data 2009-12-31 11:35:47sunt cu el de 2 ani ....nu avem o relatie obisnuita el fiind plecat destul de mult timp din tara...am ajuns sa ma simt cu adevarat singura si ii explic acest lucru ...dar paree sa nu ma inteleaga...si imi spune doar sa am rabdare...nu este o persoana deschisa nu mi spune ce simte sau daca simte ceva ptr mine ...la inceputul relatiei m a inselat...nu am avut probe dar l am iertat ....ce ma raneste este de fapt ca nu mi da atentia necesara si face crizee de gelozie fondate sau nu....si multe altele uneori uita sa ma sune cu zilele ...merita sa mai raman cu el ? eu inca il iubesc sau cel putin asta cred stiu ca doar sufar ptr el si sunt mai mult trista decatt fericita....dar il iubesc...ce sa fac


Trimite-l la plimbare spunei ca ti-ai gasit altul mai valabil decat el - unul care te face fericita ...cautati altul si renunta la el pentru ca nu te iubeste - se vede clar lucrul acesta.
kudika_nikole
Postat pe 21 Februarie 2012 20:56
Stiu ca este greu..dar vei obosi la un moment dat si singura vei renunta la el...doar tu stii ce e mai bine pentru tine si ce vrei sa faci...sper sa gasesti drumul cel bun...mult noroc...
roscatika23
Postat pe 11 Martie 2012 19:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SOS -Voi ce ati face in locul meu ??????? 292 De la: kudika185400 26 Mai 2010 19:15
il vreau inapoi.... 48 De la: Elyaa 19 Iunie 2011 19:15
cum sa o fac sa ma ierte ??? 36 De la: kazy1984 11 August 2012 00:27
un sfat ori o parere 17 De la: guru_ion 7 Noiembrie 2011 16:43
Ne-am despartit,dar o iubesc si o vreau inapoi 22 De la: Micaell 8 Iulie 2011 10:52