Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa fac

Am intalnit acum 2 luni ,un tip pe net .Totul a decurs foarte repede, am fost la el acasa , apoi la urmatoarele intalniri ,am inceput sa-i gatesc, sa-i splal , sa-i fac curat.
De la inceput avea chipurile grija de mine, mi s-a parut falsa , aveam probleme cu dantura si el vai sa–mi rezolv problema asta , sa mai ma ingras putin etc.
Mi-a zis ca a avut o iubita recent dar ca s-au despartit , ca tipa avea probleme cu starea emotionala si s-au despartit. El se mutase cu ea ,dar nu se mai intelegeau iar el s-a mutat cu mama lui. Am crezut ca fraiera.
Am uitat sa mentionez ca el nu are servici , a terminat o facultate dar de luni bune nu are servici iar tipa aia il sustinea cat au fost impreuna.
Mergeam des la cumparaturi desigur pe banii mei, mai avea si pretentii nu vroia orice , mancare cat mai naturala, imbracaminte de firma daca se poate, plus pretentii sa am grija de el .Ca fraiera faceam tot ce vroia el . Am observat ca din cand in cand el trebuia sa plece de acasa, chipurile mergea la un prieten cu care avea o mica afacere . Si asta se intampla mai ales in weekend-uri , dar ce n-am inteles de ce ramanea noaptea chipurile la prietenul lui.
Apoi treptat imi tot vb de tipa aia de dinaintea mea , ca se aranjeaza m ca face nu stiu ce , ca se imbraca de la firme etc , mai mereu imi vb de ea. Apoi incerca sa-mi spuna ca e inca prieten cu ea ca vrea s-o ajute sa treaca de animite temeri psihice ca efata buna si vrea s-o ajute.
Am zis in mintea mea ca nu e nimic rau in asta, doar ca dupa ce ne-am mutat impreuna ,el vb la incpeut pe ascuns pe mess cu ea , il suna mereu seara iar el fugea cu telefonul in alta camera sa nu aud ce vb .
Intr-o zi a recunoscut ca el e inca in relatie cu asta, ca nu poate sa renunte la ea , ca vrea sa ramana prieteni , iar eu o sa-i fiu sotie chipurile. Ca nu poate sa-i spuna de mine ,ca ar face stop cardiac , s-ar arunca de pe bloc , ca mai asteapta sa-si revina psihic si o sa-i spuna de noi. Mai in gluma mai in serios , zicea ca el are 2 fete , pe mine si pe aia ca s-ar insura cu amandoua. Dar in ultimul timp se poarta cu mine urat, imi vb in 2 peri ,ma insulta, jigneste, iar seara cu aia vb pe mess .Cat am stat impreuna in ultimele saptamani , s-a dus la ea de cateva ori si mereu noaptea dupa ora 8 , chipurile s-o ajute la treaba , dar de ce ramanea la ea noaptea , n-am inteles.
Acum cateva zile, mi-a zis ca el se insoara cu aia iar eu o sa-i fiu amanta ca nu vrea sa renunte la mine, am inceput sa plang ,i-am zis ca nu vreau sa fiu amanta nimanui ,iar el fara nici o srabatere imi zice,, atunci trebuie sa ne despartim’’ , am plans iar el ca vai nu a vb serios , ca cu mine se insoara , aia o sa-i fie amanta. Ca tipa si-a mai revenit din starea de deprimare si ca el e fericit ca a ajutat-o sa-si revina, ca o sa ramana ,, prieteni si la propriu si la figurat’’.
Acum e plecat la aia , ca l-a invitat la masa , l-a sunat aia , si-mi zice dute acasa ca eu ma duc la masa ca m-a invitat.
Ma simt folosita , cu mine sta ca n-are cine sa-l intretina , sta la mama lui dar nu are cine sa-i faca de mancare, curat etc decat fraiera de mine. Cu aia se va muta ,ca n-o sa stea prea mult la mama lui iar eu nu ama casa mea ,stau cu parintii .
Vreau sa ma ajutati ,il iubesc dar nu cred ca el da 2 bani pe mine , ce sa fac ?
kudika098484
Postat pe 1 Ianuarie 2010 22:54
parerea mea este ca acest om nu te merita, iar tu esti constienta de acest lucru . te-ai indragostit si e normal sa ii induri multe dintre aceste scapari , dar gandeste-te la viitorul tau ...pentru ca el nu o sa se schimbe. Stii vorba aia " lupul isi schimba parul, dar naravul ba". Cat despre casatorie nu incape discutie. Ar fi cea mai mare greseala a vietii tale, ti-ai pune streangul de gat singura. Un lucru e bun ..stii ce ii poate pielea si inca ai timp sa schimbi ceva in viata ta. Plus de asta 2 luni sunt un timp foarte scurt ...daca acum face asa , gandeste-te ce va face peste 2ani. Eu cu prietenul meu sunt impreuna de 2 ani si 2 luni si problemele au aparut abia dupa 2 ani ...si in niciun caz nu se pune problema de asa ceva, de probleme atat de grave. Eu zic sa nu te pripesti si sa pui capat ...e un om care nu te respecta si care nu te merita. "ajutorul " care i-l acorda fostei mi se pare ridicol..nu zic sa nu ramana prieten cu ea , dar nici sa se implice atat in viata ei ...oricum sunt sigura ca sunt pute minciuni .oricat de greu iti e cel mai bine ar fi sa renunti si sa cauti pe cineva care e dispus sa riste pentru tine, care sa te respecte si sa il intereseze fericirea ta nu a fostei. Daca ramai cu el nu faci decat sa iti prelungesti agonia. gandeste-te bine si sper sa primesc vesti de la tine. Multa bafta . Te pup
in_control
Postat pe 2 Ianuarie 2010 00:04
Deci uita-l, mama ta nu i-a facut lui slujnica nici unealta sexuala!
Mi-as dori sa inveti sa te apreciezi mai mult!
Bea lichide, plangi daca-ti vine dar fa-ti un bine si uita-l !
Kalista35
Postat pe 3 Ianuarie 2010 00:51
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere, s-ar putea sa nu fie intotdeauna ceea ce doriti sa auziti, dar intotdeauna va fi adevarul.

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 4 Ianuarie 2010 05:46
ramanea noaptea la ea si tu nu ai inteles????????? cum asha???inseamna ca ai pb si tu fata mea, pai mai clar de atat nici ca se putea.Omul e destept dupa parerea mea, tu esti o fraiera ca accepti si stai cu el si il mai si intretii...doamne fereste !!!!
cutzu_schiop
Postat pe 17 Ianuarie 2010 12:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa il uit? Cum sa imi revin si sa merg mai departe? 16 De la: kudika132565 5 Aprilie 2011 16:01
Cum sa scapi de obsesia pentru ex? 36 De la: geolynu 28 Iulie 2010 00:04
Prietenul meu vrea sa se intalneasca cu alta fata! Ce sa fac? 66 De la: kudika_24875 10 Mai 2014 21:47
destin sau... 135 De la: DayC 25 Iulie 2011 16:49
imi plac iubitii prietenelor mele.... 130 De la: Re_becca 6 Mai 2011 21:01