Setari Cookie-uri

Iubitul de la radio...iubitul vecinei mele:(

nu draga , nu o amanta mi'a stricat casnicia, ci el, sotul prin comportamentul fata de copil a stricat totul. imi pare rau, ai dat pe langa.
Shhh
Postat pe 16 Februarie 2010 16:23
De la: cristinxxx, la data 2010-02-16 16:13:57Adrianaflo ...cum sa-ti spun sa'ntelegi...expresiile folosite de mine sant precum caracterul tau ,experienta mea este vasta printre ,tipe usoare,sa zic asa ,cede-ma si nu-ti dori explicatii


Nu-mi doresc, sincer, nicio explicatie...ma deranjeaza pur si simplu catalogaarea asta "perfecta" pe care mi-o faceti....doar pentu ca m-am simtit atrasa de cineva, cu mica mentiune implicat intr- relatie, si am facut totul pentru a ma simti implinita...nu inseamna neaparat ca sunt "fufa proasta" sau "tipa usoara"...probabil ca aveti foooarte multa experienta cu tipele usoare, din moment ce la cea mai mica abatere, gata puneti eticheta de "fufa"...
adrianaflo
Postat pe 16 Februarie 2010 16:25
De la: adrianaflo, la data 2010-02-16 16:25:07
De la: cristinxxx, la data 2010-02-16 16:13:57Adrianaflo ...cum sa-ti spun sa'ntelegi...expresiile folosite de mine sant precum caracterul tau ,experienta mea este vasta printre ,tipe usoare,sa zic asa ,cede-ma si nu-ti dori explicatii


Nu-mi doresc, sincer, nicio explicatie...ma deranjeaza pur si simplu catalogaarea asta "perfecta" pe care mi-o faceti....doar pentu ca m-am simtit atrasa de cineva, cu mica mentiune implicat intr- relatie, si am facut totul pentru a ma simti implinita...nu inseamna neaparat ca sunt "fufa proasta" sau "tipa usoara"...probabil ca aveti foooarte multa experienta cu tipele usoare, din moment ce la cea mai mica abatere, gata puneti eticheta de "fufa"...
lasa-l ca e geloss,,,,zi nr tau
thadoog
Postat pe 16 Februarie 2010 16:27
mica aia mentiune ca e implicat intr'o relatie, nu e chiar asa de mica. si nu cred ca ar fi avut cineva ceva cu tine daca nu o terminai cu vorbaria asta inutila pe aici. deschizand gura ai demonstrat ce minte ai ce caracter ai. stii tu vorba aia : daca taceai, filozof ramaneai, se aplica perfect in cazul tau. nu e vb ca avem sau nu experienta, mai devreme sau mai tarziu vei avea si tu
Shhh
Postat pe 16 Februarie 2010 16:28
De la: Shhh, la data 2010-02-16 16:28:12mica aia mentiune ca e implicat intr'o relatie, nu e chiar asa de mica. si nu cred ca ar fi avut cineva ceva cu tine daca nu o terminai cu vorbaria asta inutila pe aici. deschizand gura ai demonstrat ce minte ai ce caracter ai. stii tu vorba aia : daca taceai, filozof ramaneai, se aplica perfect in cazul tau. nu e vb ca avem sau nu experienta, mai devreme sau mai tarziu vei avea si tu
hai dute ba nene si lasa ma ca am treaba cu ea,,,va bagati voi aiurea in tramvai
thadoog
Postat pe 16 Februarie 2010 16:32
Deci sa inteleg ca esti o fire foarte impulsiva care nu te lasi,e bine si asa...imi amintesti de mine.Draga mea ai 2 variante mari si late...ori te lasi de treaba ca din cate am vazut tipul nu e asa de tare de a venit cu aia cand s-a intalnit cu tine,oriiei tot armamentul din dotare si actionezi cu ce ai tu mai bun.Dar din cate am vazut tipul nu prea e genul care merita...mi se pare ca sta cu aia din interes si il domina.La stilul care il ai tu nu merita sa te agiti pt unu ca ala.Stai sa vezi cati o sa mai apara.noroc mult
flinxen
Postat pe 16 Februarie 2010 16:32
zi adriano nr tau sa te consolez
thadoog
Postat pe 16 Februarie 2010 16:33
De la: adrianaflo, la data 2010-02-01 13:48:59Totul a inceput cam acum o luna.....cand dintr-o data am observat cat potential are vecinul meu de la patru...de fapt, apartamentul este al iubitei lui de 8 ani de zile...nu stiam despre el nimic(s-au mutat acum 1 an jumate) astfel incat am dat un sms la un post de radio rugand pe cei care il cunosc dupa numarul masinii sa ma ajute sa fac rost de numarul lui de telefon.
Am facut rost de numar, ne-am intalnit de cateva ori bune...timp de cateva saptamani....iar intr-o seara, am sunat la momentul inoportun(era cu ea)...apoi ma suna sa ne intalnim....cand ajung la intanire...in masina era si ea..a urmat o discutie cat de cat amiabil;acare intr-un final s-a terminat cu faptul ca eu nu-l voi mai cauta si ea nu va veni la usa parintilor mei.
Problema grava este ca eu nu pot sa inchei asa...mai ales ca ma atasasem de tip....nu as vrea sa renunt la el..ce sa fac..?:(

din moment ce el nu e liber ar fi mai bine sa-ti vezi de viata ta, gandeste-te la biata femeie care e sotia/iubita lui. ti se pare drept ca dupa 8 ani petrecuti impreuna sa se desparta??? nu zic ca esti fufa sau cine stie ce, te inteleg dar daca el ti-a zis clar sa il lasi in pace ar fi bine sa faci asa decat sa regreti pe urma ca ai distrus iubirea dintre doi oameni care pana la urma sunt impreuna de 8 ani!!! 8 ani e muuult. mai bine sa ramana cu o impresie buna despre tine decat sa te vada ca si pe o disperata care nu intelege de voie buna. pune-te in locul prietenei lui, ti-ar placea ca alta sa-i faca ochi dulci iubitului tau??? nu stiu cati ani dar cu siguranta esti mai mare decat mine, nu sunt in mare masura sa-ti dau sfaturi dar incercam fiecare sa ne spunem parerea iar la sfarsit tu alegi ce vei face. eu zic sa RENUNTI ! pupici
clau19
Postat pe 16 Februarie 2010 16:33
De la: thadoog, la data 2010-02-16 16:32:45
De la: Shhh, la data 2010-02-16 16:28:12mica aia mentiune ca e implicat intr'o relatie, nu e chiar asa de mica. si nu cred ca ar fi avut cineva ceva cu tine daca nu o terminai cu vorbaria asta inutila pe aici. deschizand gura ai demonstrat ce minte ai ce caracter ai. stii tu vorba aia : daca taceai, filozof ramaneai, se aplica perfect in cazul tau. nu e vb ca avem sau nu experienta, mai devreme sau mai tarziu vei avea si tu
hai dute ba nene si lasa ma ca am treaba cu ea,,,va bagati voi aiurea in tramvai

mai sa stiti ca va potriviti, sunteti la fel aman2: vorbiti mult si prost
Shhh
Postat pe 16 Februarie 2010 16:34
De la: Shhh, la data 2010-02-16 16:23:01nu draga , nu o amanta mi'a stricat casnicia, ci el, sotul prin comportamentul fata de copil a stricat totul. imi pare rau, ai dat pe langa.


Nu am dat pe langa, pur si simplu nu cunosc detaliile...si nici nu-mi doresc...in fine...nu vreau sa discut in contradictoriu la modul asta, "virtual", nu rezolv oricum nimic...eu raman la parerile mele, tu la ale tale...nu ii poti face pe toti sa gandesca ca tine si nici eu ca mine...
adrianaflo
Postat pe 16 Februarie 2010 16:36
De la: Shhh, la data 2010-02-16 16:34:44
De la: thadoog, la data 2010-02-16 16:32:45
De la: Shhh, la data 2010-02-16 16:28:12mica aia mentiune ca e implicat intr'o relatie, nu e chiar asa de mica. si nu cred ca ar fi avut cineva ceva cu tine daca nu o terminai cu vorbaria asta inutila pe aici. deschizand gura ai demonstrat ce minte ai ce caracter ai. stii tu vorba aia : daca taceai, filozof ramaneai, se aplica perfect in cazul tau. nu e vb ca avem sau nu experienta, mai devreme sau mai tarziu vei avea si tu
hai dute ba nene si lasa ma ca am treaba cu ea,,,va bagati voi aiurea in tramvai

mai sa stiti ca va potriviti, sunteti la fel aman2: vorbiti mult si prost
de vb tu vb mult cotofana,,,eu am treaba ,,,hai zat ca te pleznesc de nu te vz
thadoog
Postat pe 16 Februarie 2010 16:36
De la: thadoog, la data 2010-02-16 16:36:36
De la: Shhh, la data 2010-02-16 16:34:44
De la: thadoog, la data 2010-02-16 16:32:45
De la: Shhh, la data 2010-02-16 16:28:12mica aia mentiune ca e implicat intr'o relatie, nu e chiar asa de mica. si nu cred ca ar fi avut cineva ceva cu tine daca nu o terminai cu vorbaria asta inutila pe aici. deschizand gura ai demonstrat ce minte ai ce caracter ai. stii tu vorba aia : daca taceai, filozof ramaneai, se aplica perfect in cazul tau. nu e vb ca avem sau nu experienta, mai devreme sau mai tarziu vei avea si tu
hai dute ba nene si lasa ma ca am treaba cu ea,,,va bagati voi aiurea in tramvai

mai sa stiti ca va potriviti, sunteti la fel aman2: vorbiti mult si prost
de vb tu vb mult cotofana,,,eu am treaba ,,,hai zat ca te pleznesc de nu te vz

da bine ma plec, nu e bine sa te pui cu prostii ca ajungi mai rau ca ei.
Shhh
Postat pe 16 Februarie 2010 16:39
un an jumate, am inteles 8. am citit gresit. totusi raman la aceiasi parere
clau19
Postat pe 16 Februarie 2010 16:39
De la: clau19, la data 2010-02-16 16:39:10un an jumate, am inteles 8. am citit gresit. totusi raman la aceiasi parere


Nuu, de un an jumate s-au mutat pe scara cu mine...de 8 ani sunt impreuna...oricum nu l-am mai cautat si nici nu am mai vorbit cu el, tocmai pentru ca nici eu nu vreau sa ma injosesc la el in halul asta....si intr-adevar nu se merita sa lupti pentru un barbat de genul asta....subordonat si las...chiar am realizat ca prefer o persoana puternica, care stie sa-si impuna punctul de vedere si nu trebuie sa-l ghideze in pasi o femeie ...si mai mica decat el, pe deasupra...
adrianaflo
Postat pe 16 Februarie 2010 16:45
De la: flinxen, la data 2010-02-16 16:32:52Deci sa inteleg ca esti o fire foarte impulsiva care nu te lasi,e bine si asa...imi amintesti de mine.Draga mea ai 2 variante mari si late...ori te lasi de treaba ca din cate am vazut tipul nu e asa de tare de a venit cu aia cand s-a intalnit cu tine,oriiei tot armamentul din dotare si actionezi cu ce ai tu mai bun.Dar din cate am vazut tipul nu prea e genul care merita...mi se pare ca sta cu aia din interes si il domina.La stilul care il ai tu nu merita sa te agiti pt unu ca ala.Stai sa vezi cati o sa mai apara.noroc mult

...Eu cred ca fetele care se repecta nu au nevoie sa-si demonstereze ca sunt bune sau mai bune furand barbatul alteia, asta e parerea mea si stiu ca nu sunt singura ,iar individul este ,din punctul meu de vedere , dubios, esti o provocare la care raspunde, va raspunde si la altele, din partea mea , il meriti; prin urmare, nu va bucurati de admiratia mea.
alina02
Postat pe 16 Februarie 2010 16:45
De la: Shhh, la data 2010-02-16 16:39:05
De la: thadoog, la data 2010-02-16 16:36:36
De la: Shhh, la data 2010-02-16 16:34:44
De la: thadoog, la data 2010-02-16 16:32:45
De la: Shhh, la data 2010-02-16 16:28:12mica aia mentiune ca e implicat intr'o relatie, nu e chiar asa de mica. si nu cred ca ar fi avut cineva ceva cu tine daca nu o terminai cu vorbaria asta inutila pe aici. deschizand gura ai demonstrat ce minte ai ce caracter ai. stii tu vorba aia : daca taceai, filozof ramaneai, se aplica perfect in cazul tau. nu e vb ca avem sau nu experienta, mai devreme sau mai tarziu vei avea si tu
hai dute ba nene si lasa ma ca am treaba cu ea,,,va bagati voi aiurea in tramvai

mai sa stiti ca va potriviti, sunteti la fel aman2: vorbiti mult si prost
de vb tu vb mult cotofana,,,eu am treaba ,,,hai zat ca te pleznesc de nu te vz

da bine ma plec, nu e bine sa te pui cu prostii ca ajungi mai rau ca ei.
vb frumos uratooo,,,si mai fa si tu cva de mancare in lok sa tot barfesti pe aici
thadoog
Postat pe 16 Februarie 2010 16:46
De la: adrianaflo, la data 2010-02-16 16:25:07
De la: cristinxxx, la data 2010-02-16 16:13:57Adrianaflo ...cum sa-ti spun sa'ntelegi...expresiile folosite de mine sant precum caracterul tau ,experienta mea este vasta printre ,tipe usoare,sa zic asa ,cede-ma si nu-ti dori explicatii


Nu-mi doresc, sincer, nicio explicatie...ma deranjeaza pur si simplu catalogaarea asta "perfecta" pe care mi-o faceti....doar pentu ca m-am simtit atrasa de cineva, cu mica mentiune implicat intr- relatie, si am facut totul pentru a ma simti implinita...nu inseamna neaparat ca sunt "fufa proasta" sau "tipa usoara"...probabil ca aveti foooarte multa experienta cu tipele usoare, din moment ce la cea mai mica abatere, gata puneti eticheta de "fufa"...
Nu-ti plac etichetele ?..nu te'ncadra in sablon ,s'atunci vei fi o DOMNISOARA ADMIRABILA jur !!!
cristinxxx
Postat pe 16 Februarie 2010 16:46
De la: adrianaflo, la data 2010-02-16 16:45:09
De la: clau19, la data 2010-02-16 16:39:10un an jumate, am inteles 8. am citit gresit. totusi raman la aceiasi parere


Nuu, de un an jumate s-au mutat pe scara cu mine...de 8 ani sunt impreuna...oricum nu l-am mai cautat si nici nu am mai vorbit cu el, tocmai pentru ca nici eu nu vreau sa ma injosesc la el in halul asta....si intr-adevar nu se merita sa lupti pentru un barbat de genul asta....subordonat si las...chiar am realizat ca prefer o persoana puternica, care stie sa-si impuna punctul de vedere si nu trebuie sa-l ghideze in pasi o femeie ...si mai mica decat el, pe deasupra...
bnnnn hai ca esti desteaptaaa,,zi ce id ai
thadoog
Postat pe 16 Februarie 2010 16:47
De la: cristinxxx, la data 2010-02-16 16:46:58
De la: adrianaflo, la data 2010-02-16 16:25:07
De la: cristinxxx, la data 2010-02-16 16:13:57Adrianaflo ...cum sa-ti spun sa'ntelegi...expresiile folosite de mine sant precum caracterul tau ,experienta mea este vasta printre ,tipe usoare,sa zic asa ,cede-ma si nu-ti dori explicatii


Nu-mi doresc, sincer, nicio explicatie...ma deranjeaza pur si simplu catalogaarea asta "perfecta" pe care mi-o faceti....doar pentu ca m-am simtit atrasa de cineva, cu mica mentiune implicat intr- relatie, si am facut totul pentru a ma simti implinita...nu inseamna neaparat ca sunt "fufa proasta" sau "tipa usoara"...probabil ca aveti foooarte multa experienta cu tipele usoare, din moment ce la cea mai mica abatere, gata puneti eticheta de "fufa"...
Nu-ti plac etichetele ?..nu te'ncadra in sablon ,s'atunci vei fi o DOMNISOARA ADMIRABILA jur !!!



Va promit ca nu ma incadrez in salbon...si o sa fiu o domnisoara admirabila..
Oricum, cateodata e bine sa mai primesti si cate o scuturare...am gasit destule pe aici
adrianaflo
Postat pe 16 Februarie 2010 16:54
De la: adrianaflo, la data 2010-02-16 16:45:09
De la: clau19, la data 2010-02-16 16:39:10un an jumate, am inteles 8. am citit gresit. totusi raman la aceiasi parere


Nuu, de un an jumate s-au mutat pe scara cu mine...de 8 ani sunt impreuna...oricum nu l-am mai cautat si nici nu am mai vorbit cu el, tocmai pentru ca nici eu nu vreau sa ma injosesc la el in halul asta....si intr-adevar nu se merita sa lupti pentru un barbat de genul asta....subordonat si las...chiar am realizat ca prefer o persoana puternica, care stie sa-si impuna punctul de vedere si nu trebuie sa-l ghideze in pasi o femeie ...si mai mica decat el, pe deasupra...

bravoooo lasa-l. nu merita
clau19
Postat pe 16 Februarie 2010 16:57
De la: elenacortojan, la data 2010-02-11 16:39:08dak vroia sa fie cu tine intradevar, acum era cu tine nu cu ea.Mai bn inceaca sa treci peste ca nu merita.Sincer.



are dreptate elena ! adriana , el se simte f magulit ca se "bat" femeile pe el. daca v-ar iuibi macar pe una din voi ar alege -o pe aceea si nu ar pune-o in situatii neplacute...restul sunt abureli de ale lui...crede si tu niste oameni mai batrani ! din pacate pt ea ..nici pe ea nu o iubeste ! !dar macar tu poti intoarce spatele ...ea , nu ! a investit prea mult timp in el si-l prefera asa decat sa o ia de la inceput , altfel nu venea la discutie ..pur si simplu ii dadea papucii :)))...esti tanara ! pretuieste-te mai mult !
lauracris
Postat pe 16 Februarie 2010 18:28
mai ceva ca in telenovele chiar am citit cu interes tot ce s-a scris in topicul asta..pacat ca s-a terminat cam repede totul..a fost doar un foc de paie...
gyageanina
Postat pe 16 Februarie 2010 18:44
Nu e frumos sa te bagi peste alta femeie ,ai grija ca ti se poate intamla si tie si ai sa vezi cum e.
himerra
Postat pe 16 Februarie 2010 22:34
Parerea mea este ca nu trebuia sa se bage.Si daca chiar il dorea atat de mult pe tip,iar el la randul lui se dadea interesat de ea trebuia sa-i spuna sa-si lase prietena si abia atunci merg mai departe.Tipul cauta doar distractie....DAR orice ar fi fcaut ea nu merita sa o jigniti.Chiar nu ne putem exprima punctele de vedere fara vb urate?
Sylvie_N
Postat pe 16 Februarie 2010 23:05
e pacat ca in loc sa fie discutii amiabile se ajunge la chestii de gen...
adrianaflo, te inteleg perfect, pentru ca am trecut prin ceva foarte similar...si un an si jumatate m'am chinuit si am tot sperat ca va ramane cu mine, pentru ca ne iubeam, sieram sigura ca va renunta la relatia lui monotona de 7 ani...m'am intors de la facultate din alta tara ca sa fiu in romania langa el, m'am certat la cutite cu ai mei pentru ca evident nu ma sustineau in asta si de fiecare data cand se certa cu ea speram sa fie definitiv dar mereu se impacau, pentru ca aveau prea multe impreuna si ii legau prea multe lucruri....au trecut 4 luni de cand s'a terminat, iar de 3 luni si'a gasit pe alta, foarte asemanatoare cu mine si foarte diferita de iubita lui de aproape 8 ani.... si acum probabil e indragostit si de aia si tot degeaba, ca pe prima nu o lasa....


barbatii de gen nu aduc decat lacrimi....nu merita atentia noastra
mtzzz
Postat pe 16 Februarie 2010 23:12
De la: mtzzz, la data 2010-02-16 23:12:18e pacat ca in loc sa fie discutii amiabile se ajunge la chestii de gen...
adrianaflo, te inteleg perfect, pentru ca am trecut prin ceva foarte similar...si un an si jumatate m'am chinuit si am tot sperat ca va ramane cu mine, pentru ca ne iubeam, sieram sigura ca va renunta la relatia lui monotona de 7 ani...m'am intors de la facultate din alta tara ca sa fiu in romania langa el, m'am certat la cutite cu ai mei pentru ca evident nu ma sustineau in asta si de fiecare data cand se certa cu ea speram sa fie definitiv dar mereu se impacau, pentru ca aveau prea multe impreuna si ii legau prea multe lucruri....au trecut 4 luni de cand s'a terminat, iar de 3 luni si'a gasit pe alta, foarte asemanatoare cu mine si foarte diferita de iubita lui de aproape 8 ani.... si acum probabil e indragostit si de aia si tot degeaba, ca pe prima nu o lasa....


barbatii de gen nu aduc decat lacrimi....nu merita atentia noastra


ntz, ntz cum se joaca unii de-a "indragosteala"!!
Dontyyy
Postat pe 18 Februarie 2010 09:04
De la: mtzzz, la data 2010-02-16 23:12:18e pacat ca in loc sa fie discutii amiabile se ajunge la chestii de gen...
adrianaflo, te inteleg perfect, pentru ca am trecut prin ceva foarte similar...si un an si jumatate m'am chinuit si am tot sperat ca va ramane cu mine, pentru ca ne iubeam, sieram sigura ca va renunta la relatia lui monotona de 7 ani...m'am intors de la facultate din alta tara ca sa fiu in romania langa el, m'am certat la cutite cu ai mei pentru ca evident nu ma sustineau in asta si de fiecare data cand se certa cu ea speram sa fie definitiv dar mereu se impacau, pentru ca aveau prea multe impreuna si ii legau prea multe lucruri....au trecut 4 luni de cand s'a terminat, iar de 3 luni si'a gasit pe alta, foarte asemanatoare cu mine si foarte diferita de iubita lui de aproape 8 ani.... si acum probabil e indragostit si de aia si tot degeaba, ca pe prima nu o lasa....


barbatii de gen nu aduc decat lacrimi....nu merita atentia noastra
Scumpica hai sa-ti spun un secret,da sa tii minte,...tarfele sant f...te nu iubite !!!!Antelegi ?
cristinxxx
Postat pe 18 Februarie 2010 09:31
De la: mtzzz, la data 2010-02-16 23:12:18e pacat ca in loc sa fie discutii amiabile se ajunge la chestii de gen...
adrianaflo, te inteleg perfect, pentru ca am trecut prin ceva foarte similar...si un an si jumatate m'am chinuit si am tot sperat ca va ramane cu mine, pentru ca ne iubeam, sieram sigura ca va renunta la relatia lui monotona de 7 ani...m'am intors de la facultate din alta tara ca sa fiu in romania langa el, m'am certat la cutite cu ai mei pentru ca evident nu ma sustineau in asta si de fiecare data cand se certa cu ea speram sa fie definitiv dar mereu se impacau, pentru ca aveau prea multe impreuna si ii legau prea multe lucruri....au trecut 4 luni de cand s'a terminat, iar de 3 luni si'a gasit pe alta, foarte asemanatoare cu mine si foarte diferita de iubita lui de aproape 8 ani.... si acum probabil e indragostit si de aia si tot degeaba, ca pe prima nu o lasa....


barbatii de gen nu aduc decat lacrimi....nu merita atentia noastra


foarte sincera ai fost tu!
sa vedem daca iti urmeaza vreo una exemplul!
one_size
Postat pe 18 Februarie 2010 09:48
De la: adrianaflo, la data 2010-02-16 15:34:55Hai sa-ti zic ceva...de multe ori in viata cand am patit cate un lucru din ala nasol rau de tot...am stat si mi-am plans de mila....intrebandu-ma ce rau am facut ca sa merit asta....lucruri naspa sunt in viata la tot pasul...macar data viitoare cand o sa mi se mai intample...sa stiu macar ca am meritat pentru ca am fost o scorpie. Prefer de o mie de ori sa stiu ca am primit ceva urat in schimbul rautatilor facute decat sa primesc acelasi rahat(ca nu ai cum sa scapi de el in viata) pentru ca am fost cuminte si m-am gandit la altii si nu am deranjat pe nimeni cu nimic. Si cand spun asta, nu mi-o lua in nume de rau, ca nu sunt nici eu atat de goala pe dinauntru cum s-ar parea. Doar ca pana acum am dat numai peste infecti, suspecti si idioti care m-au transformat intr-o persoana aparent lipsita de orice scrupule.


Stai linistita, toti suntem asa. Aflam asta insa.. doar cand suntem in situatiile respective. Pana atunci.. ridicam din umeri, ne facem cruce, scuipam in san, spunem "eu niciodata nu o sa.. " Unii au noroc si sunt feriti in viata de situatii care necesita compromisuri, altii insa.. n-au acest noroc. Cu siguranta TOTI ne gandim la binele nostru prima data.. si apoi la cel al Floricai de peste drum. Tot noi am inventat si "mai bine sa planga ma-sa"...
Nu spun ca e bine. Cel putin in situatia prezentata de tine.. nici macar nu pare sa merite efortul. Esti tanara... vei invata si din asta o lectie.
rashela
Postat pe 18 Februarie 2010 09:50
Rashela....multumesc pentru raspuns...in cateva cuvinte nici nu m-ai pus la pamant cu jignirile, nici nu m-ai incurajat sa staruioesc intr-o prostie...intr-adevar un barbat care tace deplin in fata unei femei, care se impiedica cand ma vede pe scara si se inroseste, nu este un barbat care sa merite. Da, asa este....am dat nas in nas cu el odata pe scara...de fapt el deschidea usa si eu intram.....si saracu ziceai ca a vazut o stafie......se inrosise tot, se uita la mine ca un copil care isi doreste ceva, dar parintii nu-l lasa sa faca acel lucru.....cred ca e saracul, pus la zid de acea fata. Si sincer, nu mi-as mai dori sa ma mai incurc cu un astfel de barbat, ca si personalitate vorbind.Dar ce ma fac cand, stand in fata pc-ului, il vad seara parcand masina in fata geamului meu....cum o dau la pace cu sentimentul ala de gol in stomac care ma loveste? :D
adrianaflo
Postat pe 18 Februarie 2010 19:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gemeni-pesti sau gemeni-sagetator???? 1 De la: agniska__s 11 Mai 2010 20:43
Ne-am despartit, si ne iubim.. 11 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:44
am o intrebare 18 De la: greierash 2 Octombrie 2009 14:04
Fetelor, ajutor! 25 De la: kudilik 26 Iulie 2010 22:20
diferenta de varsta conteaza? 23 De la: kudika416195 6 Iunie 2012 18:32