Setari Cookie-uri

vreau un sfat

Am mare nevoie de un sfat.Am 30 de ani si sunt div de aproape 3 ani.Poate ca m-am grabit cu divortul mai ales ca este si un copilas la mijloc dar la momentul respectiv asa am crezut ca este bine.Intre timp,eu am tot incercat sa-mi continui viata dar n-am gasit pe nimeni care sa ne accepte asa cum sunt-atat pe mine cat si pe copil- si as vrea sa ma intorc la fostul sot dar nu stiu cum sa fac.Nici el nu si-a gasit pe nimeni intre timp.Ma poate ajuta cineva cu un sfat?
kudika073351
Postat pe 4 Martie 2010 08:28
De la: kudika073351, la data 2010-03-04 08:28:00Am mare nevoie de un sfat.Am 30 de ani si sunt div de aproape 3 ani.Poate ca m-am grabit cu divortul mai ales ca este si un copilas la mijloc dar la momentul respectiv asa am crezut ca este bine.Intre timp,eu am tot incercat sa-mi continui viata dar n-am gasit pe nimeni care sa ne accepte asa cum sunt-atat pe mine cat si pe copil- si as vrea sa ma intorc la fostul sot dar nu stiu cum sa fac.Nici el nu si-a gasit pe nimeni intre timp.Ma poate ajuta cineva cu un sfat?


de ce ai divortzat daca acum vrei sa te intorci?,,,,,,,,,,,,,,,in general "mancarea" reancalzita nu mai are acelasi gust dar tu sti cel mai bine ce vrei de la viatza si ce itzi doresti pentru tine si copilash
Dontyyy
Postat pe 4 Martie 2010 08:31
De la: Dontyyy, la data 2010-03-04 08:31:55
De la: kudika073351, la data 2010-03-04 08:28:00Am mare nevoie de un sfat.Am 30 de ani si sunt div de aproape 3 ani.Poate ca m-am grabit cu divortul mai ales ca este si un copilas la mijloc dar la momentul respectiv asa am crezut ca este bine.Intre timp,eu am tot incercat sa-mi continui viata dar n-am gasit pe nimeni care sa ne accepte asa cum sunt-atat pe mine cat si pe copil- si as vrea sa ma intorc la fostul sot dar nu stiu cum sa fac.Nici el nu si-a gasit pe nimeni intre timp.Ma poate ajuta cineva cu un sfat?


de ce ai divortzat daca acum vrei sa te intorci?,,,,,,,,,,,,,,,in general "mancarea" reancalzita nu mai are acelasi gust dar tu sti cel mai bine ce vrei de la viatza si ce itzi doresti pentru tine si copilash



neata iubita

on topic......discutati si vezi daca se mai poate face ceva........
just_heaven
Postat pe 4 Martie 2010 08:32
De la: just_heaven, la data 2010-03-04 08:32:52
De la: Dontyyy, la data 2010-03-04 08:31:55
De la: kudika073351, la data 2010-03-04 08:28:00Am mare nevoie de un sfat.Am 30 de ani si sunt div de aproape 3 ani.Poate ca m-am grabit cu divortul mai ales ca este si un copilas la mijloc dar la momentul respectiv asa am crezut ca este bine.Intre timp,eu am tot incercat sa-mi continui viata dar n-am gasit pe nimeni care sa ne accepte asa cum sunt-atat pe mine cat si pe copil- si as vrea sa ma intorc la fostul sot dar nu stiu cum sa fac.Nici el nu si-a gasit pe nimeni intre timp.Ma poate ajuta cineva cu un sfat?


de ce ai divortzat daca acum vrei sa te intorci?,,,,,,,,,,,,,,,in general "mancarea" reancalzita nu mai are acelasi gust dar tu sti cel mai bine ce vrei de la viatza si ce itzi doresti pentru tine si copilash



neata iubita

on topic......discutati si vezi daca se mai poate face ceva........


neatza ingeras daca ne intreaba pe noi ce sa faca pentru a se intoarce la el cred ca-i singura ce-si doreste aceasta impacare
Dontyyy
Postat pe 4 Martie 2010 08:39
eu am o vorba donty ...unde scuipi nu mai lingi...dar na fiecare face ce vrea...cum vrea!


just_heaven
Postat pe 4 Martie 2010 08:44
De la: just_heaven, la data 2010-03-04 08:44:02eu am o vorba donty ...unde scuipi nu mai lingi...dar na fiecare face ce vrea...cum vrea!





uffffffffffff se pare ca si la asta semanam
Dontyyy
Postat pe 4 Martie 2010 08:47
aha! deci, rau cu rau , dar mai rau e fara rau
dragdana
Postat pe 7 Martie 2010 13:13
Ma bag si eu in discutie... Eu cred ca ar trebui totusi sa incerci...cunosc persoane care s-au reimpacat si le merge mai bine decat inainte, insa sa nu te imbeti cu apa rece... Vezi daca si el da semne de impacare... Sunt de parere ca atunci cand iubesti, nu tii cont decat de sentimentele tale pentru ca lumea iti da sfaturi, dar nimeni nu stie ce e in sufletul tau...
ramona_pascu
Postat pe 8 Martie 2010 23:34
Nu stiu daca e bn ce faci.Si eu sunt despartita si am o fetita dar nu m-as intoarce la fostul(nici eu nu am pe nimeni deocamdata) pt nimik in lume.Nu se merita,viata e scurta si merita traita.Trebuie sa te gandesti ca nu va ma fii la fel ca inainte.Multa bafta si sper sa fie bn ce vei alege.
hunterr
Postat pe 23 Martie 2010 22:02
Nu stim de ce te-ai despatit de sotul tau,poate te-a batut sau...poate nu merita sa te desparti de el.Fa ce-ti dicteaza inima.
cami_goanga10
Postat pe 9 Aprilie 2010 22:59
Poate ca sunt indiscreta , dar ar trebui sa fii mai explicita .
De ce te'ai despartit de el ? daca te batea si acum vrei sa te intorci la el pt ca , ti'ai pierdut speranta ca iti vei mai gasi pe cineva ... si ca decat singura cu copil mai bn te intorci la el... ar fii o mare prostie . parerea mea e ca daca ati divortat pt ca el era porcul nu trebuie sa te intorci la el pt ca nu ti'ai gasit pe nimeni .
Daca ati divortat dintr'o alta problema , si crezi ca merita si il iubesti , atunci da... dar nu merita sa te impaci cu el de dragul copilului ca sa aiba si el un tata...ca decat un copil care sa creasca in certuri si batai , mai bine asigura'i un viitor mai bun.
totusi , gandeste'te la copil si la fericirea lui.
dyanna19890
Postat pe 16 Aprilie 2010 21:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietena tradatoare...big,big,big,bitch,bitch,bitch... 12 De la: mandy_jakob 25 Iulie 2009 17:25
ziua sotului..surpriza... 30 De la: scorpio67 21 Mai 2010 15:24
cybersex concretizat 40 De la: kudika377312 7 Decembrie 2013 13:41
Sunt foarte derutata 26 De la: r_girl 20 Mai 2009 14:36
DRAGOSTEA DUREAZA 2 ANI- ca in piesa de teatru 26 De la: MaraDonna 20 Octombrie 2009 23:50