Setari Cookie-uri

Ce faci atunci cand iubesti doi barbati?

stii care e problema ta? esti o femeie usoara. dar k un sfat , alege pe cel care se poarta frumos cu tine si cu care poti sa-ti cladesti un viitor. dedicate unui singur barbat si vei reusi sa-l uiti pe celalalt
maryofm
Postat pe 30 Martie 2010 12:30
Ce ziceti de lumea araba in care un barbat poate avea doua sau mai multe sotii ?
Le iubeste pe toate ?
dynna
Postat pe 30 Martie 2010 13:16
bine zis:))
zgriptzu
Postat pe 30 Martie 2010 15:22
De la: kudika133704, la data 2010-03-13 14:09:14
De la: chris_marie, la data 2010-03-13 14:00:45de cateva luni am doua relatii serioase.. cu fostul, si cu actualul meu prieten... suna ciudat... este... si devine din ce in ce mai rau.. l-am cunoscut acum un an de zile, a fost dragoste la prima vedere..ne-am iubit mult, foarte mult...am fost cea mai fericita.. ne vedeam in fiecare zi.. cu timpul insa am inceput sa ne certam din ce in ce mai des, din orice... ne iubeam, dar nu era potrivirea aia, suntem foarte diferiti...ne tot certam..ne-am despartit de cateva ori, dar nu puteam sa stam unul fara celalalt, asa k asta nu dura decat o zi..apoi ne impacam, si o luam iar de la capat.eram iar noi, fericiti..dar nu dura mult..iar ne certam..am inceput sa nu purtam urat unul cu celalat, ii vb mai urat, nu mai eram eu cea dragostoasa de la inceput...dar tot il iubeam. intre timp, am cunoscut un alt baiat...imi placea sa vorbesc cu el..avea acel ceva care ma facea sa imi doresc sa stau cat mai mult in prejma lui...dar, problema, si el avea prietena, de vreo 2 ani si ceva..stateau impreuna...nu a indraznit nicunul din noi sa spuna ceva...eram prieteni si atat..eu nu stiam ce simte el, el nu stia ce simt eu fata de el... pana intr-o zi, cand mi-a spus...ne-am pierdut capul amandoi..am terminat prin a ne desparti fiecare de perechea lui, pt a fi impreuna... nu mi-a fost deloc usor, caci ink tineam la prietenul meu, aveam mustrari de constiinta...k si el ma iubea..am incercat sa vb cu el, sa-i spun k m-am saturat de atatea certuri, si k vreau sa luam o pauza... nu a inteles..si, intr-o seara, m-a vazut cu noul meu prieten...a fost ingrozitor...de atunci nu ne-am mai vazut o perioada.m-am indragostit de noul meu iubit.am vrut sa ne mutam impreuna..mi-a fost bine vreo doua luni..pana cand am inceput sa ma gandesc la fostul...la prima mea dragoste...l-am sunat.ne-am vazut, m-a iertat, si am inceput sa ne vedem iar... ma intalneam cu amandoi...nshu cum am reusit...dar acum simt k nu mai pot...nshu cum sa ies din situatia asta, si nici la care sa renunt...ii iubesc pe amandoi..si totusi, cum ii iubesc daca ii mint??nu ma pot dedica intru totul niciunuia, pt k inima mea e impartita in doua...fostul ma atrage, imi place tare de el, imi place k iesim, nshu de ce, dar nu pot sa il las..sa fie oare mila??dar daca e asa, dc nu pot sa stau fara el?dc ink mai plang pt el??mereu zic k il las, apoi ma suna, si nu pot sa il refuz...iar actualul imi ofera siguranta, e tot ce vroiam eu de la viata..e atent, dragostos, pot vorbi despre orice cu el..nu m-am gandit nicioadata sa ma despart de el..dar, cu toate astea, lipseste ceva...nshu ce..ce sa fac? simt k innebunesc..plang in fiecare seara..nshu pe care sa il aleg...ii vreau pe amandoi, dar nici nu mai pot continua asa...o sa ii pierd pe amandoi..as merita asta, dar ..vreau sa fie bine pt toata lumea..
Andrei_Popescu10
Postat pe 30 Martie 2010 17:57
De la: kudika133704, la data 2010-03-13 14:09:14
De la: chris_marie, la data 2010-03-13 14:00:45de cateva luni am doua relatii serioase.. cu fostul, si cu actualul meu prieten... suna ciudat... este... si devine din ce in ce mai rau.. l-am cunoscut acum un an de zile, a fost dragoste la prima vedere..ne-am iubit mult, foarte mult...am fost cea mai fericita.. ne vedeam in fiecare zi.. cu timpul insa am inceput sa ne certam din ce in ce mai des, din orice... ne iubeam, dar nu era potrivirea aia, suntem foarte diferiti...ne tot certam..ne-am despartit de cateva ori, dar nu puteam sa stam unul fara celalalt, asa k asta nu dura decat o zi..apoi ne impacam, si o luam iar de la capat.eram iar noi, fericiti..dar nu dura mult..iar ne certam..am inceput sa nu purtam urat unul cu celalat, ii vb mai urat, nu mai eram eu cea dragostoasa de la inceput...dar tot il iubeam. intre timp, am cunoscut un alt baiat...imi placea sa vorbesc cu el..avea acel ceva care ma facea sa imi doresc sa stau cat mai mult in prejma lui...dar, problema, si el avea prietena, de vreo 2 ani si ceva..stateau impreuna...nu a indraznit nicunul din noi sa spuna ceva...eram prieteni si atat..eu nu stiam ce simte el, el nu stia ce simt eu fata de el... pana intr-o zi, cand mi-a spus...ne-am pierdut capul amandoi..am terminat prin a ne desparti fiecare de perechea lui, pt a fi impreuna... nu mi-a fost deloc usor, caci ink tineam la prietenul meu, aveam mustrari de constiinta...k si el ma iubea..am incercat sa vb cu el, sa-i spun k m-am saturat de atatea certuri, si k vreau sa luam o pauza... nu a inteles..si, intr-o seara, m-a vazut cu noul meu prieten...a fost ingrozitor...de atunci nu ne-am mai vazut o perioada.m-am indragostit de noul meu iubit.am vrut sa ne mutam impreuna..mi-a fost bine vreo doua luni..pana cand am inceput sa ma gandesc la fostul...la prima mea dragoste...l-am sunat.ne-am vazut, m-a iertat, si am inceput sa ne vedem iar... ma intalneam cu amandoi...nshu cum am reusit...dar acum simt k nu mai pot...nshu cum sa ies din situatia asta, si nici la care sa renunt...ii iubesc pe amandoi..si totusi, cum ii iubesc daca ii mint??nu ma pot dedica intru totul niciunuia, pt k inima mea e impartita in doua...fostul ma atrage, imi place tare de el, imi place k iesim, nshu de ce, dar nu pot sa il las..sa fie oare mila??dar daca e asa, dc nu pot sa stau fara el?dc ink mai plang pt el??mereu zic k il las, apoi ma suna, si nu pot sa il refuz...iar actualul imi ofera siguranta, e tot ce vroiam eu de la viata..e atent, dragostos, pot vorbi despre orice cu el..nu m-am gandit nicioadata sa ma despart de el..dar, cu toate astea, lipseste ceva...nshu ce..ce sa fac? simt k innebunesc..plang in fiecare seara..nshu pe care sa il aleg...ii vreau pe amandoi, dar nici nu mai pot continua asa...o sa ii pierd pe amandoi..as merita asta, dar ..vreau sa fie bine pt toata lumea..
Andrei_Popescu10
Postat pe 30 Martie 2010 17:59
eu ma comport, dar sotu nu se comporta cum se comporta celalalt, nici vorbele frumoase nu imi spune.
sexyloover
Postat pe 30 Martie 2010 19:40
De la: simyblonda, la data 2010-03-30 19:40:04eu ma comport, dar sotu nu se comporta cum se comporta celalalt, nici vorbele frumoase nu imi spune.



dar "amantu" azi apare si apoi dispare, revenind cu vorbe dulci, cu iubire etc. tocmai mi-a zs ca vrea sa ma duca la casa noastra sa ne facem o familie. de 4 zile nu mai stiu nimic de el.... nush ce sa mai cred???? ce sa fac????
sexyloover
Postat pe 30 Martie 2010 19:43
De la: simyblonda, la data 2010-03-30 19:43:42
De la: simyblonda, la data 2010-03-30 19:40:04eu ma comport, dar sotu nu se comporta cum se comporta celalalt, nici vorbele frumoase nu imi spune.



dar "amantu" azi apare si apoi dispare, revenind cu vorbe dulci, cu iubire etc. tocmai mi-a zs ca vrea sa ma duca la casa noastra sa ne facem o familie. de 4 zile nu mai stiu nimic de el.... nush ce sa mai cred???? ce sa fac????

in primul rand sa o luam matematic, dai factor comun "comport" iar in al doilea rand ai luat tzeapaaaaaaaaaaaa!
miss_darine
Postat pe 30 Martie 2010 19:51
De la: miss_darine, la data 2010-03-30 19:51:25
De la: simyblonda, la data 2010-03-30 19:43:42
De la: simyblonda, la data 2010-03-30 19:40:04eu ma comport, dar sotu nu se comporta cum se comporta celalalt, nici vorbele frumoase nu imi spune.



dar "amantu" azi apare si apoi dispare, revenind cu vorbe dulci, cu iubire etc. tocmai mi-a zs ca vrea sa ma duca la casa noastra sa ne facem o familie. de 4 zile nu mai stiu nimic de el.... nush ce sa mai cred???? ce sa fac????

in primul rand sa o luam matematic, dai factor comun "comport" iar in al doilea rand ai luat tzeapaaaaaaaaaaaa!

..."mississ"....astept de mult sfaturile tale pline de "intelepciune"...sa ma mai distrez si eu dar vad ca de la un timp esti foarte scumpa la asa ceva.
RUY_BLAS
Postat pe 30 Martie 2010 20:03
De la: sirghea, la data 2010-03-30 20:03:35
De la: miss_darine, la data 2010-03-30 19:51:25
De la: simyblonda, la data 2010-03-30 19:43:42
De la: simyblonda, la data 2010-03-30 19:40:04eu ma comport, dar sotu nu se comporta cum se comporta celalalt, nici vorbele frumoase nu imi spune.



dar "amantu" azi apare si apoi dispare, revenind cu vorbe dulci, cu iubire etc. tocmai mi-a zs ca vrea sa ma duca la casa noastra sa ne facem o familie. de 4 zile nu mai stiu nimic de el.... nush ce sa mai cred???? ce sa fac????

in primul rand sa o luam matematic, dai factor comun "comport" iar in al doilea rand ai luat tzeapaaaaaaaaaaaa!

..."mississ"....astept de mult sfaturile tale pline de "intelepciune"...sa ma mai distrez si eu dar vad ca de la un timp esti foarte scumpa la asa ceva.

am reanviat odata cu natura deh, primavara bat-o vina
miss_darine
Postat pe 30 Martie 2010 20:08
De la: chris_marie, la data 2010-03-13 14:00:45de cateva luni am doua relatii serioase.. cu fostul, si cu actualul meu prieten... suna ciudat... este... si devine din ce in ce mai rau.. l-am cunoscut acum un an de zile, a fost dragoste la prima vedere..ne-am iubit mult, foarte mult...am fost cea mai fericita.. ne vedeam in fiecare zi.. cu timpul insa am inceput sa ne certam din ce in ce mai des, din orice... ne iubeam, dar nu era potrivirea aia, suntem foarte diferiti...ne tot certam..ne-am despartit de cateva ori, dar nu puteam sa stam unul fara celalalt, asa k asta nu dura decat o zi..apoi ne impacam, si o luam iar de la capat.eram iar noi, fericiti..dar nu dura mult..iar ne certam..am inceput sa nu purtam urat unul cu celalat, ii vb mai urat, nu mai eram eu cea dragostoasa de la inceput...dar tot il iubeam. intre timp, am cunoscut un alt baiat...imi placea sa vorbesc cu el..avea acel ceva care ma facea sa imi doresc sa stau cat mai mult in prejma lui...dar, problema, si el avea prietena, de vreo 2 ani si ceva..stateau impreuna...nu a indraznit nicunul din noi sa spuna ceva...eram prieteni si atat..eu nu stiam ce simte el, el nu stia ce simt eu fata de el... pana intr-o zi, cand mi-a spus...ne-am pierdut capul amandoi..am terminat prin a ne desparti fiecare de perechea lui, pt a fi impreuna... nu mi-a fost deloc usor, caci ink tineam la prietenul meu, aveam mustrari de constiinta...k si el ma iubea..am incercat sa vb cu el, sa-i spun k m-am saturat de atatea certuri, si k vreau sa luam o pauza... nu a inteles..si, intr-o seara, m-a vazut cu noul meu prieten...a fost ingrozitor...de atunci nu ne-am mai vazut o perioada.m-am indragostit de noul meu iubit.am vrut sa ne mutam impreuna..mi-a fost bine vreo doua luni..pana cand am inceput sa ma gandesc la fostul...la prima mea dragoste...l-am sunat.ne-am vazut, m-a iertat, si am inceput sa ne vedem iar... ma intalneam cu amandoi...nshu cum am reusit...dar acum simt k nu mai pot...nshu cum sa ies din situatia asta, si nici la care sa renunt...ii iubesc pe amandoi..si totusi, cum ii iubesc daca ii mint??nu ma pot dedica intru totul niciunuia, pt k inima mea e impartita in doua...fostul ma atrage, imi place tare de el, imi place k iesim, nshu de ce, dar nu pot sa il las..sa fie oare mila??dar daca e asa, dc nu pot sa stau fara el?dc ink mai plang pt el??mereu zic k il las, apoi ma suna, si nu pot sa il refuz...iar actualul imi ofera siguranta, e tot ce vroiam eu de la viata..e atent, dragostos, pot vorbi despre orice cu el..nu m-am gandit nicioadata sa ma despart de el..dar, cu toate astea, lipseste ceva...nshu ce..ce sa fac? simt k innebunesc..plang in fiecare seara..nshu pe care sa il aleg...ii vreau pe amandoi, dar nici nu mai pot continua asa...o sa ii pierd pe amandoi..as merita asta, dar ..vreau sa fie bine pt toata lumea..



Lasa timpul sa treaca...profita de timpul petrecut cu ambii dintre ei...Unul dintre ei tot iti va da liber pana la urma
andra_ale
Postat pe 31 Martie 2010 07:29
...
De la: miss_darine, la data 2010-03-30 20:08:00
De la: sirghea, la data 2010-03-30 20:03:35
De la: miss_darine, la data 2010-03-30 19:51:25
De la: simyblonda, la data 2010-03-30 19:43:42
De la: simyblonda, la data 2010-03-30 19:40:04eu ma comport, dar sotu nu se comporta cum se comporta celalalt, nici vorbele frumoase nu imi spune.



dar "amantu" azi apare si apoi dispare, revenind cu vorbe dulci, cu iubire etc. tocmai mi-a zs ca vrea sa ma duca la casa noastra sa ne facem o familie. de 4 zile nu mai stiu nimic de el.... nush ce sa mai cred???? ce sa fac????

in primul rand sa o luam matematic, dai factor comun "comport" iar in al doilea rand ai luat tzeapaaaaaaaaaaaa!

..."mississ"....astept de mult sfaturile tale pline de "intelepciune"...sa ma mai distrez si eu dar vad ca de la un timp esti foarte scumpa la asa ceva.

am reanviat odata cu natura deh, primavara bat-o vina

dai vina pe astenie acum ...reinventeazate...o data cu "invierea"... si opropo sa nu ratez...SARBATORI FERICITE LA TOTI/TOATE.
RUY_BLAS
Postat pe 31 Martie 2010 17:52
parerea mea e ca primul e persoana care trebuie sa o alegi...pt ca pe el il iubesti....si ia o decizie cat mai repede......succese
monik21
Postat pe 31 Martie 2010 19:59
Te inteleg perfect...am trecut si eu prin asta...singura diferenta e ca fostul nu m-a iertat si si-a gasit in kteva ore pe alta...de aceea am ramas cu actualul prieten...sfatul meu e sa te indepartezi de ambii...sa te gandesti bine cu cine iti este mai bine pe toate planurile si sa iei cat mai repede o decizie pt k altfel cel mai mult o sa suferi tu...daca il alegi pe actualul o sa te gandesti cum ar fi fost sa te impaci cu fostul si viceversa...sfatul meu...renunta la amandoi si stai o vreme singura kiar daca nu esti obisnuita sau ti-e frica de singuratate(cum mi s-a int mie),astfel reusesti sa scapi de o decizie pe care ai putea sa o regreti apoi mult mai mult...bafta
okishori
Postat pe 31 Martie 2010 21:30
pai ........... te gandesti de care iti place mai mult , dupa ce le analizezi amandurora si defectele si calitatile . Apoi te gandesti cu care ramai.
yo_mony96
Postat pe 31 Martie 2010 22:41
Is curioasa ce o sa faci pana la urma. sa ne zici si noua!
kudika045650
Postat pe 1 Aprilie 2010 00:21
imposibil....mi-e mila de tine.....nu te incurci.....cand saruti.....cand ii atingi......nu-i strigi prin somn??invers.....de asta s-a prapadit lumea asta......si razboaiele tot de la caractere imbecile ca tine.........spala-te bine si fugi cat te tin picerele....fata....vai tie!!
rila_iepurila
Postat pe 1 Aprilie 2010 06:46
imposibil....mi-e mila de tine.....nu te incurci.....cand saruti.....cand ii atingi......nu-i strigi prin somn??invers.....de asta s-a prapadit lumea asta......si razboaiele tot de la caractere imbecile ca tine.........spala-te bine si fugi cat te tin picerele....fata....vai tie!!
rila_iepurila
Postat pe 1 Aprilie 2010 06:46
draga mea,cred ca e mai bine sa nu te vezi cu niciunul,macar o perioada,inima iti v-a aspune care este alesul,e adevarat ca in momentele astea toti cautam sa avem o siguranta oarecare,dar dupa un timp iti vei da seama ca nu asta iti doresti.cauta in inima ta pe cel cu care vrei sa fii cu adevarat.
Flori-Iasi
Postat pe 1 Aprilie 2010 12:52
Ti S'a Dat 1Rasp?Pt Ca As Vrea Si Eu Sa'l Stiu
S_Y_B_E_L
Postat pe 1 Aprilie 2010 21:55
Dane.....o vorba cat o mie ai spus aici!!!!!!!! Te invit la un pahar de vin pentru asta....
ttr_andreea
Postat pe 2 Aprilie 2010 02:48
Cat despre tine chris_marie.....nu stiu ce sa zic. De iubit nu iubesti.....daca iubesti, nu poti insela(iti spun din proprie experienta....eu am inselat o gramada, dar cand am iubit nu am mai putut face asta). Pana te-or prinde amandoi la cu matza-n sac...si atunci nu te mai vad bine
ttr_andreea
Postat pe 2 Aprilie 2010 02:53
Sunt de acord cu ce a zis Andreea...cand iubesti cu adevarat nu-ti mai arde sa joci pe alte fronturi
krisutza
Postat pe 2 Aprilie 2010 03:02
Incep prin a spune ca NU POTI IUBI DOI BARBATI IN ACELASI TIMP!!!Este ciudat dar si foarte riscant in acelasi timp!!Incearca sa ti asculti inima si nu te juca cu focul!!Alergi dupa doi iepuri j s ar putea sa nu l prinzi pe niciunul dintre ei daca vor afla unul de celalalt!!Ai grija!!Viata nu e asa de roz cum crezi tuh!!Incearca sa faci o analiza asupra tuturor lururilor pe care ti le pot oferi cei doi!!Si cand spun"ce ti pot oferi" nu ma refer la situatia materiala a acestora ci la ceea ce isi doreste o femeie cu adevarat:dragoste,mangaiere,alinare,liniste sufleteasca si multe altele!Daca le ai pe astea impreuna puteti sa va faceti si o situatie materiala buna numai ca tre sa luptati amn2 pentru asta.Ai putina rabdare caci timpul le rezolva pe toate!!Incearca sa pui in balanta anumite chestii si alege varianta care cantareste mai mult!E simplu si foarte eficient!!O sa vezi ca o sa ti fie mai usor si vei fi si tu mai linistita!!Asculta sfatul unei balante!!Desi am doar 19 ani am trecut prin foarte multe si stiu ce inseamna sa iubesti!Repet:stiu ce inseamna sa iubesti,sa ranesti,sa tradezi,sa suferi,sa plangi,sa urci, sa cobori...in viata tre sa treci prin toate!!Succes!
claudia_byAnk
Postat pe 2 Aprilie 2010 09:49
Buna, am trecut si eu odata prin situatia ta, desi eu nu faceam nimik cu niciunul , eram doar prieteni(iubiti) insa iti spun , sincer, gandeste-te care dintre ei crezzi k ar face orice pt tine, care e dispus sa sacrifice orice pt tn, eu cred k siguranta e mai buna, decat sa stai o viata intreaga sa te certi, probabil il iubesti pe primul tau iubit dar daca simti k nu iti poate oferi sinceritate si siguranta .....o sa te chinui o viata, oricum indiferent ce ce-ti vor scrie toti alegerea tre s-o faci tu, sa vina din sufletul tau, si cum spunea cineva pe forum roaga-te si cere-i un semn lui Dumnezeu....te va indruma, acum depinde cat esti tu dispusa sa-L lasi sa te ajute, mult succes, poate ne mai spui si ce decizie ai luat, te poop si PASTE FERICIT!
adriana_yoana
Postat pe 2 Aprilie 2010 11:19


Esti rautacioasa,chiar pot exista doua relatii serioase in acelasi timp.Tu poare nu ai nici una,sau ai una proasta....Si eu iubesc doi barbati,amandoi sun perfecti din toate punctele de vedere..............
kudika112955
Postat pe 2 Aprilie 2010 22:30
De la: kudika112955, la data 2010-04-02 22:30:05

Esti rautacioasa,chiar pot exista doua relatii serioase in acelasi timp.Tu poare nu ai nici una,sau ai una proasta....Si eu iubesc doi barbati,amandoi sun perfecti din toate punctele de vedere..............


nu poti iubi doi barbati in acelasi timp, poti fi doar atrasa sexual de doi barbati in acelasi timp. vechea dilema: dragoste sau iubire?
leo_
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:59
Draga mea, si eu am avut probleme de genul asta, mai najpa e k toate s-au intamplat de craciun, de revelion si a fost foarte aiurea. nu credeam ca am sa patesc asta niciodata, am spus ca nu se poate intampla mie....asa cum spun multe pers de pe aici k nu este posibil. ba este ff posibil, dar ideea e sa faci alegerea cu inima, chiar dak totusi tu simti k e impartia in doua. intradevar, unul din ei o sa sufere si tu ai sa suferi, dar ai sa vezi knd ai sa te simti cu constiinta impacata(pt k acum si asta te oboseste...am vazut k ai scris k "cum ii iubesc dak ii mint") si ai sa te concentrezi pe relatia pe care intradevar o vrei, iti va trece. l-a mine a incilnat ff mult faptul k eu am o rel de 6 ani de zile cu el, plus k eu am vb cu el despre al 2-lea tip si iubitul meu s-a purtat impecabil, spre deosebire de al 2-lea care mi-a demonstrat ca e un copil si jumatate....ai grija ce faci! gandeste-te cu inima, si pune si putina ratiune si ai sa stii ce sa faci! sper sa treci o data de perioada asta k e super de kko si lasa-mi un msg sa imi zici ce ai mai facut. te-am pupat:*:*:*:*:*
BlackPusS
Postat pe 3 Aprilie 2010 10:55
.
kudika048671
Postat pe 4 Aprilie 2010 13:46
eu cred ca trebuie sa te desparti de primul. daca renunti la 2 si te impaci cu primul peste ceva tim o sa ajungi in aceeasi situatie.. te certi cu el.. iti gasesti altul ..si tot asa.. mai bine pune punct si ia-o de la capat. daca 2 s-a despartit de prietena lui sa fie cu tine atunci te iubeste si el e THE ONE. UITA TRECUTUL ... de 1 iti e mila.. am trecut si eu printr-o situatie asemanatoare
kudika048671
Postat pe 4 Aprilie 2010 13:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatii sa raspunda! Care este genul de femeie care 'va pune cu botul pe labe'? 176 De la: denis_3d25 31 Octombrie 2009 18:06
Sibiu - si formum ptr Sibieni 1 De la: kudika_13295 17 August 2012 13:51
am nevoie de sfaturi.... 36 De la: antipatica 19 Iunie 2009 00:18
CE TI-AI DORI SA FACI, SI N-AI AVUT CURAJUL DACA IN 2012 AR VENI APOCALIPSA 158 De la: contesina 21 Mai 2011 07:10
???mare dilema 7 De la: Geanina21 24 Noiembrie 2008 00:07