Setari Cookie-uri

Nu reusesc sa il inteleg, un sfat pls

De la: nico_dana2006, la data 2010-04-08 17:59:24...Sincer...tipul se joaca doar cu tn si cu sentimentele tale pt ca tu.da Tu ii permiti asa cv.

Dupa parerea mea tipul a fost foarte clar si transparent fata de intentiile sale! Ea este cea confuza si care il deruteaza pe baiat! Ar fi cazul sa se decida cum vrea sa fie relatia ei cu cei din jur!
marceltuky
Postat pe 10 Aprilie 2010 10:44
Dupa ce-si va atinge scopul cu tine, nu te va mai recunoaste.Asta urmareste sai cazi la pat.Ai grija ce faci.
kudika098645
Postat pe 10 Aprilie 2010 10:46
poate vrea o relatie si asta e modul lui de a-si exprima dorinta... poti sa discuti cu el la o cafea cand este mai dragastos
cretsss
Postat pe 11 Aprilie 2010 21:54
daca macar l-a interesat ca esti suparata poti sa incerci sa il intrebi incet incet ce vrea de la viata..ce planuri are...daca nu ti se pare ca are planuri serioase si in el arde doar testosteronul ..resemneaza-te
cretsss
Postat pe 11 Aprilie 2010 21:57
buna ziua din nou, am revenit pe forum cu noutati. In privinta colegului m-am convins ca tot ce isi doreste de la mine este doar sex, dar de cateva sapt am reluat o legatura mai veche cu un prieten pe care l-am vazut anul trecut o singura data. De cand am reluat legatura cu el ne-am trimis mesaje in fiecare zi si acum de 1 mai, a venit la mine sa petrecem ziua de 1 si 2 mai impreuna. Pot spune ca e tot ce mi-am dorit vreodata de la un barbat, e atent, romantic, tandru si fff pupacios. Au fost cele mai frumoase 2 zile din viata mea.
Cea mai mare problema e distanta, eu intr-un oras, el la scoala in alt oras la celalalt capat al tarii.
Credeti ca avem vreo sansa din cauza distantei?
crinab2010
Postat pe 3 Mai 2010 13:12
De la: crinab2010, la data 2010-05-03 13:12:25buna ziua din nou, am revenit pe forum cu noutati. In privinta colegului m-am convins ca tot ce isi doreste de la mine este doar sex, dar de cateva sapt am reluat o legatura mai veche cu un prieten pe care l-am vazut anul trecut o singura data. De cand am reluat legatura cu el ne-am trimis mesaje in fiecare zi si acum de 1 mai, a venit la mine sa petrecem ziua de 1 si 2 mai impreuna. Pot spune ca e tot ce mi-am dorit vreodata de la un barbat, e atent, romantic, tandru si fff pupacios. Au fost cele mai frumoase 2 zile din viata mea.
Cea mai mare problema e distanta, eu intr-un oras, el la scoala in alt oras la celalalt capat al tarii.
Credeti ca avem vreo sansa din cauza distantei?


De ce sa nu aveti ? Bine, acum stiu ca te vor zapaci multi oameni cum ca nu aveti nicio sansa...ceea ce e o mare tampenie. Incearca si o sa vezi tu singurica daca merge sau nu, altfel nu ai de unde sa stii si vei regreta mult timp de-acum incolo .
Bafta.
anissya
Postat pe 3 Mai 2010 13:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Innebunita de profesor 7 De la: 19 Februarie 2013 09:58
nu mai stiu nimic...sunt intr-o mare dilema ..oare ce sa fac??help me please! 56 De la: crisss31 29 Iunie 2009 17:39
:) 33 De la: kinki1 8 Aprilie 2011 13:43
Nu stiu cu cine sa raman :( 55 De la: printesaaaa_x 18 Ianuarie 2011 19:37
eu 38 de ani, el 28... 56 De la: Cer_instelat 4 Septembrie 2009 10:53