Setari Cookie-uri

iubirea...exista oare?!

De la: deea90, la data 2010-04-05 03:00:35Si cu tipul de care zici tu ca bine ca m-am scapat...intr-un fel imi pare rau. Ma intelegeam f bine cu el, pacat ca am stricat relatia aceea de prietenie, acum nu am mai vorbit de loc, in mod normal ne-am fi inteles daca eu nu eram tot cu gandul la altul. Sincera sa fiu nu il condamn ca m-a lasat la cum m-am comportat cu el...adica niciodata nu aveam kef de nimik:). Dar ca si amic mi-e dor ca nu mai e langa mine


te inteleg, probabil in preajma lui reuseai cat de cat sa-ti mai tii gandurile-n frau... stiai ca e cineva care se gandeste la tine si care iti e alaturi...aveai cu cine discuta... dar daca iubesti pe altcineva, n-are rost sa te amagesti...
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:04
Nu mi-a dat nici un motiv...ca el crede ca e mai bine asa...nimik concret. Si dupa toata teoria conspiratiei ne-am mai intalnit de nenumarate ori si asa se comporta cu mine ca si cand s-ar da la mine pt prima oara. Toti prieteni credeau ca ne-am impacat. Si cand mi-am luat inima in dinti sa-i spun ca il vreau inapoi...am ramas tot singura...inca e o enigma pt mine
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:05
De la: love_is_precious, la data 2010-04-05 03:04:15
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:00:35Si cu tipul de care zici tu ca bine ca m-am scapat...intr-un fel imi pare rau. Ma intelegeam f bine cu el, pacat ca am stricat relatia aceea de prietenie, acum nu am mai vorbit de loc, in mod normal ne-am fi inteles daca eu nu eram tot cu gandul la altul. Sincera sa fiu nu il condamn ca m-a lasat la cum m-am comportat cu el...adica niciodata nu aveam kef de nimik:). Dar ca si amic mi-e dor ca nu mai e langa mine


te inteleg, probabil in preajma lui reuseai cat de cat sa-ti mai tii gandurile-n frau... stiai ca e cineva care se gandeste la tine si care iti e alaturi...aveai cu cine discuta... dar daca iubesti pe altcineva, n-are rost sa te amagesti...

Da ai dreptate...m-am amagit aiurea...si cred ca nici lui nu i-a picat prea bine...insa nu imi place singuratea trebuie sa recunosc...dar nici nu ma multumesc cu oricine si el era chiar un tip super ok...ti-am zis intr-o situatie normala...ar fi fost super ok
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:07
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:05:34Nu mi-a dat nici un motiv...ca el crede ca e mai bine asa...nimik concret. Si dupa toata teoria conspiratiei ne-am mai intalnit de nenumarate ori si asa se comporta cu mine ca si cand s-ar da la mine pt prima oara. Toti prieteni credeau ca ne-am impacat. Si cand mi-am luat inima in dinti sa-i spun ca il vreau inapoi...am ramas tot singura...inca e o enigma pt mine


chiar e ciudat... de iubit cred ca te iubeste, a fost o relatie de 3 ani totusi.... 3 ani minunati, spui tu... esti sigura ca nu e vb de alta? de regula situatiile astea apar cand...pe firmament e alta stea! altfel nu-mi explic, e de-a dreptul bizar...
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:09
Aventura de o noapte...e posibil. Dar pe alta nu si-a gasit ca l-as fi simtit, plus ca am spioni plasati peste tot si nu am cum sa nu aflu;)
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:12
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:07:57
De la: love_is_precious, la data 2010-04-05 03:04:15
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:00:35Si cu tipul de care zici tu ca bine ca m-am scapat...intr-un fel imi pare rau. Ma intelegeam f bine cu el, pacat ca am stricat relatia aceea de prietenie, acum nu am mai vorbit de loc, in mod normal ne-am fi inteles daca eu nu eram tot cu gandul la altul. Sincera sa fiu nu il condamn ca m-a lasat la cum m-am comportat cu el...adica niciodata nu aveam kef de nimik:). Dar ca si amic mi-e dor ca nu mai e langa mine


te inteleg, probabil in preajma lui reuseai cat de cat sa-ti mai tii gandurile-n frau... stiai ca e cineva care se gandeste la tine si care iti e alaturi...aveai cu cine discuta... dar daca iubesti pe altcineva, n-are rost sa te amagesti...

Da ai dreptate...m-am amagit aiurea...si cred ca nici lui nu i-a picat prea bine...insa nu imi place singuratea trebuie sa recunosc...dar nici nu ma multumesc cu oricine si el era chiar un tip super ok...ti-am zis intr-o situatie normala...ar fi fost super ok


da dar nu poti sa cladesti o relatie cu cineva doar din dorinta de a uita pe altcineva... poate ar fi ajuns sa tina la tine si se complica totul... eu zic sa mai incerci o data sa refaci relatia de 3 ani...sa incerci sa ii explici cat de mult inseamna el pentru tine inca si daca te respinge si de aceasta data stii ce ai de facut... cu toate ca e destul de greu..
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:12
Azi era ziua noastra....iti dai seama k is si mai in butoi...am vb mult azi fara sa ajungem la o concluzie...ca de-obicei. M-a sunat si mi-a zis ca nu a uitat de ziua de azi si k ii pare rau de situatia actuala...blablabla...si iar am vb despre altceva
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:14
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:12:22Aventura de o noapte...e posibil. Dar pe alta nu si-a gasit ca l-as fi simtit, plus ca am spioni plasati peste tot si nu am cum sa nu aflu;)


e nehotarat inseamna... pe de-o parte i-au placut cei 3 ani petrecuti alaturi de tine, dar pe de alta parte, poate considera ca are alte asteptari de la o relatie... nu stiu nici exact ce a fost intre voi... si nu ai nici de unde sa stii ce gandeste el... de exemplu, am un vecin care s-a despartit de prietena lui (pe care o iubea enorm) din cauza ca e prea buna pentru el (asta considera el)...stupid motiv dar uite ca sunt tot felul de oameni ce gandesc tot felul de lucruri...
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:17
Eu deja nu mai stiu ce vrea...ma suna si ne vedem de cate ori are ocazia...si intalnirile noastre is tot in 2 si peste 6 ore...si de cate ori ii fac aluzii sa ne impacam imi taie elanu...ii foarte derutant. Si i-am zis ca eu cu nervii in stilu asta nu mai rezist mult...ca si asa mi-au ramas putini si i-am zis ca ori ii alba ori ii neagra...si nu am mai vb o perioada...dupa care am reinceput...
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:17
Am avut o relatie superba. Am intampinat multe pt ca toata lumea a fost importriva noastra, multa lume s-a bagat, dar am trecut peste toate cu bine. Eram foarte deschisi vorbeam orice. Am mai avut si mici certuri, bineinteles, dar nu era nimic constant pt care sa ne certam. Si brusc am simtit ca pica cerul peste mine
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:19
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:17:20Eu deja nu mai stiu ce vrea...ma suna si ne vedem de cate ori are ocazia...si intalnirile noastre is tot in 2 si peste 6 ore...si de cate ori ii fac aluzii sa ne impacam imi taie elanu...ii foarte derutant. Si i-am zis ca eu cu nervii in stilu asta nu mai rezist mult...ca si asa mi-au ramas putini si i-am zis ca ori ii alba ori ii neagra...si nu am mai vb o perioada...dupa care am reinceput...


da, sunt de acord cu tine...ar trebui sa-ti spuna clar ce vrea... asa mai mult te amageste... iti da sperante si dupa aceea ti le spulbera... cert este ca nu poti sa o tii asa la nesfarsit... mai discuta cu el si daca ramane la fel de nehotarat, trebuie sa pui piciorul in prag si sa te opresti... ca timpul trece si nu ti-l da nimeni inapoi... doare stiu... dar mai bine faci ceva decat sa traiesti cu o iluzie...
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:22
Am tot analizat motivul pt care ne-am despartit si am doua varianta:
1. l-a speriat faptul ca inca cativa ani o sa ducem o relatie la distanta
2. l-a speriat faptul ca numa nunta mai poate urma, desi yo nu aveam in plan, dar nah deja si parinti nostri se intelegeau super bine...alea alea
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:23
De la: love_is_precious, la data 2010-04-05 03:22:11
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:17:20Eu deja nu mai stiu ce vrea...ma suna si ne vedem de cate ori are ocazia...si intalnirile noastre is tot in 2 si peste 6 ore...si de cate ori ii fac aluzii sa ne impacam imi taie elanu...ii foarte derutant. Si i-am zis ca eu cu nervii in stilu asta nu mai rezist mult...ca si asa mi-au ramas putini si i-am zis ca ori ii alba ori ii neagra...si nu am mai vb o perioada...dupa care am reinceput...


da, sunt de acord cu tine...ar trebui sa-ti spuna clar ce vrea... asa mai mult te amageste... iti da sperante si dupa aceea ti le spulbera... cert este ca nu poti sa o tii asa la nesfarsit... mai discuta cu el si daca ramane la fel de nehotarat, trebuie sa pui piciorul in prag si sa te opresti... ca timpul trece si nu ti-l da nimeni inapoi... doare stiu... dar mai bine faci ceva decat sa traiesti cu o iluzie...

Ai dreptate, si stiu ca asa e. Faza e ca si eu sunt ciudata, nu vreau sa il pierd ca si amic, de aceea probabil ca nu stiu sa pun picioru in prag, insa daca e sa fim doar amici, doar atat sa fie...ca asa cred ca imi voi manca toti nervii care mi-au mai ramas:D
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:26
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:23:42Am tot analizat motivul pt care ne-am despartit si am doua varianta:
1. l-a speriat faptul ca inca cativa ani o sa ducem o relatie la distanta
2. l-a speriat faptul ca numa nunta mai poate urma, desi yo nu aveam in plan, dar nah deja si parinti nostri se intelegeau super bine...alea alea


prima varianta nu prea are relevanta, eu zic ca daca iubesti treci peste distanta (mai ales ca in weekend veneai acasa)... iar cea de-a doua s-ar putea sa fie cea corecta, poate s-a desfasurat totul prea repede pentru el...s-a gandit ca e tanar si ca nu e pregatit pentru alte responsabilitati... alt motiv nu vad nici eu atata timp cat totul era ok...
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:27
Dar eu nu i-am dat niciodata impresia ca vreau sa ma marit. Chiar nu aveam de gand ca si yo is tanara si nu imi trebuie prunci...
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:29
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:26:41
De la: love_is_precious, la data 2010-04-05 03:22:11
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:17:20Eu deja nu mai stiu ce vrea...ma suna si ne vedem de cate ori are ocazia...si intalnirile noastre is tot in 2 si peste 6 ore...si de cate ori ii fac aluzii sa ne impacam imi taie elanu...ii foarte derutant. Si i-am zis ca eu cu nervii in stilu asta nu mai rezist mult...ca si asa mi-au ramas putini si i-am zis ca ori ii alba ori ii neagra...si nu am mai vb o perioada...dupa care am reinceput...


da, sunt de acord cu tine...ar trebui sa-ti spuna clar ce vrea... asa mai mult te amageste... iti da sperante si dupa aceea ti le spulbera... cert este ca nu poti sa o tii asa la nesfarsit... mai discuta cu el si daca ramane la fel de nehotarat, trebuie sa pui piciorul in prag si sa te opresti... ca timpul trece si nu ti-l da nimeni inapoi... doare stiu... dar mai bine faci ceva decat sa traiesti cu o iluzie...

Ai dreptate, si stiu ca asa e. Faza e ca si eu sunt ciudata, nu vreau sa il pierd ca si amic, de aceea probabil ca nu stiu sa pun picioru in prag, insa daca e sa fim doar amici, doar atat sa fie...ca asa cred ca imi voi manca toti nervii care mi-au mai ramas:D


nu stiu in ce masura ai putea sa fii amica cu el in momentul de fata...pentru ca inca il iubesti... si cat timp vei continua sa te vezi cu el si sa vbesti, vei alimenta acest sentiment... trebuie sa fii hotarata si sa tai raul de la radacina... stiu, e usor de zis si greu de facut... insa daca situatia intre voi nu se schimba in mai bine, te lungesti asa pe ani multi...ani in care nici nu o sa ai chef sa cunosti pe altcineva... si e pacat ca asta e cea mai frumoasa perioada din viata...
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:31
Asta cam asa e...ani trec si nu ii mai prinzi din zbor. Insa nu stiu, am incercat sa ies mai mult, desi am foarte putin timp din cauza facultatii, sa cunosc lume noua, si am finalizat cu o relatie esuata. Tin sa iti spun ca am incercat sa nu mai am contact cu el, si nu ne-am mai intalnit de vreo luna, azi am vb la tel ca m-a sunat doar... Dar in tot acest timp practic nu am reusit sa ma vindec. Si indiferent cati tipi cunosc parca niciunu nu ii sufiecient de bun. Si cand gasesc unu ok dau cu picioru. Oricum singuratatea asta ma omoara ii mai rau ca orice
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:37
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:29:48Dar eu nu i-am dat niciodata impresia ca vreau sa ma marit. Chiar nu aveam de gand ca si yo is tanara si nu imi trebuie prunci...


nu i-ai dat impresia dar v-ati apropiat mult, ai vostrii s-au apropiat mult... naiba stie, e ciudata rau situatia...
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:37
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:37:11Asta cam asa e...ani trec si nu ii mai prinzi din zbor. Insa nu stiu, am incercat sa ies mai mult, desi am foarte putin timp din cauza facultatii, sa cunosc lume noua, si am finalizat cu o relatie esuata. Tin sa iti spun ca am incercat sa nu mai am contact cu el, si nu ne-am mai intalnit de vreo luna, azi am vb la tel ca m-a sunat doar... Dar in tot acest timp practic nu am reusit sa ma vindec. Si indiferent cati tipi cunosc parca niciunu nu ii sufiecient de bun. Si cand gasesc unu ok dau cu picioru. Oricum singuratatea asta ma omoara ii mai rau ca orice


te cred insa daca dupa o ultima discutie tot nu te vrea inapoi, trebuie sa inveti sa te ,,desprinzi"... asa cum am mai zis...nu-ti mai da nimeni timpul asta inapoi... continua sa cunosti lume noua, poate dai si de vreun tip pe care sa-l poti accepta in viata ta, who knows? probabil stii deja proverbul: un viitor stralucit se bazeaza pe un trecut uitat..
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:41
Da...e ciudat:) eu mi-am propus sa il uit, si i-am tot refuzat ofertele de a iesi in ultimul timp, am mai iesit si eu stanga drepata, dar tot nu m-am simtit confortabil. Trebuie sa recunosc ca nu ma atasez usor de oameni si din cercu meu de prieteni nu ma multumeste nimeni:D. Stiu ca suna a dispe...dar momentan nu mai sunt dispusa sa stau singura...macar sa incerc sa nu mai fiu asa inchisa in mine si sa dau posibilitatea altora sa ma cunoasca. Nici nu vreau sa ma arunc in bratele primului venit, insa sentimentul cand te trezesti dimineata si realizezi ca te trezesti singura si nu ai cui darui iubire...e mirific...
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:42
Plus ca nici acasa nu ma mai simt acasa din alte motive...acasa ma simteam la el acasa...si mai is si sarbatorile...cand esti acasa...am o serie de sentimente adunate in mine:)
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:48
De la: deea90, la data 2010-04-05 03:42:55Da...e ciudat:) eu mi-am propus sa il uit, si i-am tot refuzat ofertele de a iesi in ultimul timp, am mai iesit si eu stanga drepata, dar tot nu m-am simtit confortabil. Trebuie sa recunosc ca nu ma atasez usor de oameni si din cercu meu de prieteni nu ma multumeste nimeni:D. Stiu ca suna a dispe...dar momentan nu mai sunt dispusa sa stau singura...macar sa incerc sa nu mai fiu asa inchisa in mine si sa dau posibilitatea altora sa ma cunoasca. Nici nu vreau sa ma arunc in bratele primului venit, insa sentimentul cand te trezesti dimineata si realizezi ca te trezesti singura si nu ai cui darui iubire...e mirific...


te inteleg perfect, cam asa sunt si eu... nu pot sa fiu deschisa cu oricine... insa e necesar sa-ti impui sa-l uiti... sa renunti la intalnirile cu el...intreaba-l direct inca o data daca vrea sa va impacati...daca spune ca nu, zi ca tu nu ai cum sa il uiti atata timp cat continuati sa va vedeti... si ca ai vrea sa te lase in pace macar o perioada... parerea mea, acum tu decizi. Sper insa sa iei o decizie care sa te avantajeze! Eu ma retrag, mi se inchid ochii de somn...sper sa nu te superi. imi pare nespus de bine ca am stat de vb si chiar as vrea sa ma tii la curent. noapte buna
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:48
mc de sfaturi...nb si tie
deea90
Postat pe 5 Aprilie 2010 03:50
cred ca asa va fi toata viata ta nici eu nu pot sa renunt la cineva de care cu cat mai greu m-am atasat de ea cu atat am iubit-o mai mult si o iubesc in continuare dar nu pot da cu piciorul nici vietii mele de care sunt singurul responsabil nu cred ca pot invinui pe cineva dc mi se va intampla in continuare dar this is the life
wait_sign
Postat pe 5 Aprilie 2010 04:01
nu citisem tot forumul dar acum dupa ce l-am citit inteleg ca are nevoie de ceva pauza si dupa ce vei termina fac va mai incerca dar nu se stie ce a facut in sufletul lui pana ce vei termina tu fac sa complicat in alta rel sau nu sau doar asa de treaca timpul, eu nu am avut chef de alta rel serioasa (tot dupa o rel de vre-o 4 ani) decat dupa aproape doi ani , depinde ce varsta are si ce va afla de tine in tot acest timp adik daca va sti ca ai o rel de 1-2 ani nu va incerca deloc sau nu va insista si cred ca e si putin gelos, tu incearca cu unu cu altu mai pe ascuns sau sa para trecere de timp daca il vrei inapoi dupa fac ca si el isi imagineaza sau intelege ca nu poti ramane singura atat timp cat el se incurca cu altele, si la o anumita varsta baietii se gandesc sa faca pasul final si nu prea merge cu o sotie la distanta tot timpul facultatii tale si cu atatia baieti care ii crede el ispite probabil.
wait_sign
Postat pe 5 Aprilie 2010 04:55
De la: wait_sign, la data 2010-04-05 04:55:28nu citisem tot forumul dar acum dupa ce l-am citit inteleg ca are nevoie de ceva pauza si dupa ce vei termina fac va mai incerca dar nu se stie ce a facut in sufletul lui pana ce vei termina tu fac sa complicat in alta rel sau nu sau doar asa de treaca timpul, eu nu am avut chef de alta rel serioasa (tot dupa o rel de vre-o 4 ani) decat dupa aproape doi ani , depinde ce varsta are si ce va afla de tine in tot acest timp adik daca va sti ca ai o rel de 1-2 ani nu va incerca deloc sau nu va insista si cred ca e si putin gelos, tu incearca cu unu cu altu mai pe ascuns sau sa para trecere de timp daca il vrei inapoi dupa fac ca si el isi imagineaza sau intelege ca nu poti ramane singura atat timp cat el se incurca cu altele, si la o anumita varsta baietii se gandesc sa faca pasul final si nu prea merge cu o sotie la distanta tot timpul facultatii tale si cu atatia baieti care ii crede el ispite probabil.


nu prea se vede ca ai citit tot forumul...in primul rand acesta e deschis de mine si e vorba despre o alta problema (prietenul meu prefera o relatie telefonica in loc sa ne vedem)...iar in al doilea rand, andreea spunea ca-l vrea inapoi acum, nu dupa terminarea facultatii... nu prea am inteles multe din postarea ta deoarece ai trecut de la o idee la alta, insa iti multumesc pt raspuns oricum.
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 10:37
De la: love_is_precious, la data 2010-04-05 01:41:04
De la: deea90, la data 2010-04-05 01:33:11Pai spune-i ca vrei sa va vedeti. Daca tu in timpul sapt esti la faculta si el in weekend pleca...sa faca el calculele cand va mai vedeti...adica cred ca ar fi mai normal sa plece in timpul sapt cand tu oricum nu esti acasa. O relatie nu merge doar telefonic...cu cat ii spui ce ai pe suflet mai repede cu atat e mai bine...


i-am mai zis si degeaba... i-am spus ca ma simt mai mult singura asa, insa lui i se pare ca procedeaza corect si ca cea care exagereaza sunt eu. Eu cum ma simt cand stiu ca fratele lui si-a luat prietena la tara si au facut sarbatorile impreuna...
nu stiu ce sa mai cred, asa o fi felul lui...mai singuratic in rest nu mi-a gresit cu absolut nimic niciodata...e minunat cand ne intalnim...doar ca e cam scump la vedere...



uite exact as ma simt eu..

fratele lui o ia pe prt lui cu el oriunde..ea e din alt oras...cat e l facultate (in oras aici la noi)...sta numai cu ea..cand pleaca ea il ia pe fratesu(prietenu meu) si eu sufar si mai tare....
e la fel de indiferent....chiar daca ne vedem aproape in fiecare zi;)
WhereIsTheLove
Postat pe 5 Aprilie 2010 13:49
De la: WhereIsTheLove, la data 2010-04-05 13:49:34
De la: love_is_precious, la data 2010-04-05 01:41:04
De la: deea90, la data 2010-04-05 01:33:11Pai spune-i ca vrei sa va vedeti. Daca tu in timpul sapt esti la faculta si el in weekend pleca...sa faca el calculele cand va mai vedeti...adica cred ca ar fi mai normal sa plece in timpul sapt cand tu oricum nu esti acasa. O relatie nu merge doar telefonic...cu cat ii spui ce ai pe suflet mai repede cu atat e mai bine...


i-am mai zis si degeaba... i-am spus ca ma simt mai mult singura asa, insa lui i se pare ca procedeaza corect si ca cea care exagereaza sunt eu. Eu cum ma simt cand stiu ca fratele lui si-a luat prietena la tara si au facut sarbatorile impreuna...
nu stiu ce sa mai cred, asa o fi felul lui...mai singuratic in rest nu mi-a gresit cu absolut nimic niciodata...e minunat cand ne intalnim...doar ca e cam scump la vedere...



uite exact as ma simt eu..

fratele lui o ia pe prt lui cu el oriunde..ea e din alt oras...cat e l facultate (in oras aici la noi)...sta numai cu ea..cand pleaca ea il ia pe fratesu(prietenu meu) si eu sufar si mai tare....
e la fel de indiferent....chiar daca ne vedem aproape in fiecare zi;)


E bine ca voi macar va vedeti....noi ne vedem ff rar... bine ca atunci cand ne vedem nu e indiferent, din contra, totul e minunat!
te simti aiurea cand vezi ca fratele nu pleaca nicaieri fara prietena, eu una asa ma simt...
love_is_precious
Postat pe 5 Aprilie 2010 21:12
din punctul meu de vedere eu zik k exista dar nu la varsta noastra de 16, 17 ani aqm noi cnd spunem k iubim de fapt e o obserie un trofeu ptr noi asa zik eo dar fiecare gandeste in felu lui v-am pupat:*:*:*
kudika166145
Postat pe 12 Aprilie 2010 20:44
exista destui barbati atenti si dornici de o relatie dar voi ii vreti neaparat pe astia care nu vi se potrivesc! dupa aia va mirati ca nu sunt asa cum doriti voi. asa ca love_is_precious si deea90 de ce naiba va plangeti pe aici? aveti probleme. poate un psiholog va poate ajuta. sper
kudika166319
Postat pe 13 Aprilie 2010 09:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pentru doamnele si domnisoarele din Timisoara 1 De la: carmen_joy 7 Ianuarie 2011 12:57
Indragostita ! 5 De la: kudika_Diannnna 16 Iulie 2011 23:33
sa vorbim despre defectele fizice... 31 De la: kudika448854 9 Octombrie 2011 00:29
de fapt ce contezeaza mai mult intr-o relatie??? 40 De la: _dulcik_ 5 Martie 2009 21:41
Scrisoare pentru tine!!! 25 De la: Diavolyta_ 26 Mai 2009 23:56