Setari Cookie-uri

va rog ajutati-ma ,nu ma codamnati

Ce ar trebuii u sa faci e sa il lasi in pace , sa te desparti, daca nu intelege ca ai nevoie de mangaiere, alinare, saruturi, alea alea, chiar nu ai ce face doar sa te desparti, ca barbati exista o groaza asa ca pana la urma vei gasi si omul perfect pentru tine. Bafta
camy_se
Postat pe 1 August 2010 15:48
Buna sa stii ca exact asta am si facut sunt in pragul divortului nu mai stam impreuna de 3 sapt si sunt cu acEel baiat si vreau sa va zic ca sunt fff fericita si nu ma-s mai introarce la fostul sot pt nimk in lume .Va multumesc la toti pt sfaturi si dupa experienta asta va pot zice un sing lucru cand ceva in viata nu va multumeste nu trage-ti cu dinti pt al tine langa voi,incercati sa va gasiti fericirea in alta pare.VA MULTUMESC SI VA DORESC O SEARA FRUMOASA
oryana_1988
Postat pe 8 August 2010 20:16
HEYYY!! VIATZA ESTE SCURTA SI NU TREBUIE SA TIO PETRECI ALATURI DE O PERSOANA CA SOTUL TAU! LASAL DRAQ! MAI STAI UN TIMP ALATURI DE AMANT SA IL CUNOSTI MAI BINE...SA NU DEVINA CA SOTUL TAU, IAR DACA TOTUL DECURGE PERFECT ( AMANTUL RAMANE LA FEL ) DIVORTEZI SI TE CASATORESTI CU EL! NU UITA, VIATZA E SCURTA SI TREBUIE SA O TREIESTI CUM ITI PLACE!
4FUN
Postat pe 10 August 2010 21:43
eu cred ca nu te iubeste ....sa nu te sarute '?!! sa afaceci sex o data pe luna ??!!
sunt casatorita de 10 ani dar am zile cand fac dragoste se de trei ori pe zi ...iar de sarutat ma saruta ori de cat are ocazie !
divorteaza !! el nu te mai crede interesanta !! si sigur are pe alcineva ...doar daca nu este bolnav !!
Meriti si tu sa fii iubita !!
kudika161928
Postat pe 12 August 2010 09:58
De la: kudika161928, la data 2010-08-12 09:58:47eu cred ca nu te iubeste ....sa nu te sarute '?!! sa afaceci sex o data pe luna ??!!
sunt casatorita de 10 ani dar am zile cand fac dragoste se de trei ori pe zi ...iar de sarutat ma saruta ori de cat are ocazie !
divorteaza !! el nu te mai crede interesanta !! si sigur are pe alcineva ...doar daca nu este bolnav !!
Meriti si tu sa fii iubita !!


foarte tare! de trei ori pe zi? si mai poate? mai taie din ele! sau esti exact ce se vede in avatar?
pickard
Postat pe 12 August 2010 10:02
De la: nymoy, la data 2010-08-12 10:02:25
De la: kudika161928, la data 2010-08-12 09:58:47eu cred ca nu te iubeste ....sa nu te sarute '?!! sa afaceci sex o data pe luna ??!!
sunt casatorita de 10 ani dar am zile cand fac dragoste se de trei ori pe zi ...iar de sarutat ma saruta ori de cat are ocazie !
divorteaza !! el nu te mai crede interesanta !! si sigur are pe alcineva ...doar daca nu este bolnav !!
Meriti si tu sa fii iubita !!


foarte tare! de trei ori pe zi? si mai poate? mai taie din ele! sau esti exact ce se vede in avatar?


ahahahaha
Cred ca intr-o juma' de zi, ca cealalta muncesc
De putut poate, cu siguranta, insa eu nu cred asa ceva, mai ales daca ai si copii in casa:))))

Si ca sa fiu acra pana la capat...cred ca din cauza celor" 3 ori" n-a vazut ca doamna-i cu cel'lalt demult.
stem_29
Postat pe 12 August 2010 12:07
razi.....razi ...dar in trei minute il transform din diavol in pozedat !!!
a...e scorpion ...
daca esti atenta ce am scris ..de trei ori este mai rar ...iar de doua ori se poate fara problema chiar daca ai copii (dimineata devreme si seara tarziu copii dorm )
kudika161928
Postat pe 12 August 2010 20:16
poate sotul tau are nevoie de ajutor , poate are probl la servici, cu parinti lui sau ceva cel macina in interior. incearca sa i duci greul. desigur ca ai nevoie de mangaiere, atemtie multa, protectie, tandrete, dragoste, afectiune, dar casatoria nu este doar bucurie, fericire sau numai sex ,ci este si suferinta unul ptr altul .nu poate el sa ti ofere ceea ce ti doresti, atunci oferai tu ce doreste si ce are nevoie.gandestete cum ai sa fi mmai fericita la batranete: cu un sot cu care ai stat impreuna toata viata sau cu un al2,3,4...lea sot. dupa 5 ani impreuna cred ca este dragoste adevarata.dar daca nu l ai iubit de la inceput e mai complicat. de obicei la fete prima dragoste nu se uita. eu daca mi as cauta o fata ptr casatorie n o iau de langa altul daca inca sunt impreuna.vroiam sa ti zic sa nu te duci dupa cel ce vrea doar sex si te indulceste cu vorbe ptr ca s ar putea peste un timp sa ti para ra. femeia ofera familiei mai m ult decat un barbat, ea este mai rezistenta la greu, ea educa copii ea se ingrijeste de mule nevoi familiale. daca este doar ceea ce ai zis nu l parasi. aratati dragostea mu ai nimic de pierdut . scuze ca mi am permis
erti_cristi
Postat pe 12 August 2010 22:33
De la: oryana_1988, la data 2010-04-11 15:25:31Buna am o relatie de 5 ani cu sotul meu si suntem casatoriti de5luni el are 32 de ani si eu 22 de ani ,vreua sa va zis ca cu mult timp in urma am cunoscut un baiat ma atras am facut si dragoste si pt mn este baiatul perfect si nicI pna acum nu il pot uita .Sotul meu sa schimbat enorm dupa casatorie e rece cu mine ,distant paraca avem 50 de ani de la casatorie haide-ti sa va dau un ex cum e o zi normala din viata noastra.Vine de la servici la 16.00 ajunge acasa ma pupa ii pun sa manace ,dupa ce a terminat de mancat se pune la pc sau se pune in pat la tv sau isi gaseste de lucru pe afar (k noi stam la curte)orele zis trec vine seara ne pune in pat ne uitam la tv pana adormim si ma mai pupa cand vine a doua zi de la servici viata sexuala e cam varza adik avem contact cam o data pe luna si bine intales ca preludiu foarte putin eu imi doresc sa fie tandru sa ma sarute sa fie atent la fiecare particica a corpului pe cand el nu...nici in pat nu ma multumeste si mai nou nici in viata de zi cu zi eu mi-as dori sa ma alinte sa ma resfete sa ma tina in brate sa-mi sopteasca vorbe dulci tin sa precizez inainte de casatorie nu era asa.eu de un timp as putea sa zic ca chear duc lipsa la atenti si vb dulci ,baiatul de care vam vb mai sus nu stiu daca il plac sau nu dar pur si simplu imi vb asa cum mi-ar fi placut sa imi vb sotul meu e ff atent ma iubeste enorm si de lucrul asta nu ma pot indoi vb foarte mult timp latelefon nu ne-am mai vazut cu toate ca daca ias zice sa ne vedem ori unde in lumea asta el ar veni ...acum satu de multe ori si ma ganndesc oare am facut bine ca mam casatorit ?am incercat sa vb cu sotul de nemultumirile mele si tot timpul imi spune ca mi se pare mie ca dragoste nu ti-o expirimi doar prin gesturi tandre ci prin multe alte lucruri am ajuns sa ii zic iama in brate si cand ma ia in brate zici ca tine un stalp adik nu ma face sa simt nimk ...simt ca ma loat in brate ca iam zis eu nu ca si+ar fi dorit si el,el sutine ca ma iubeste dar eu sincer am inceput sa ma indoiesc,....baitul cu cel care vb la tel e exact cum mi+as fi dorit ma face sa ma simt k pt el sunt cea mai frumoasa ma alinta ii instare de orice pt mn ...nu stiu ce sa fac mi frica ca toata viata mea sa fie la fel cu sotul meu nu mai stiu ce sa fac .AJUTATI-MA


1. Trebuie sa mai pui mana pe o carte
2. Tu deja nu mai esti relatie cu sotul tau...
3. Lasa omul in plata lui cu sau fara tine alaturi
4. Fa ceva valoros cu viata ta...gen un job ceva
Magraonu_
Postat pe 14 August 2010 12:53
De la: camy_se, la data 2010-08-01 15:48:22Ce ar trebuii u sa faci e sa il lasi in pace , sa te desparti, daca nu intelege ca ai nevoie de mangaiere, alinare, saruturi, alea alea, chiar nu ai ce face doar sa te desparti, ca barbati exista o groaza asa ca pana la urma vei gasi si omul perfect pentru tine. Bafta


Nu te desparti ci va despartiti...
Eu plicitsit fiind am reusit sa citesc jumatate de pagina de "sfaturi" si credeam ca ea l-a inselat...prostul naibii ca nu intelege ca ea are nevoie de alinare
Da exista multi fraieri care o vor face fericita
Magraonu_
Postat pe 14 August 2010 12:58
Problema nu cred ca este diferenta de varsta! Eu si sotul meu suntem impreuna de 5 ani si jumatate, eu am 23 de ani iar el aproape 32 si pana acum nu am intampinat nici o problema grava, nici de comunicare si nici de alta natura! Ma alinta in fiecare zi iar cand uita sa o faca ii reamintesc si se rezolva!Vreau sa zic ca nu l-as da pe nici un alt barbat mai tanar! Problema voastra e faptul ca tu nu il iubesti suficient de mult si iti mai si fug ochii dupa handralai; nu te judec dar nu ai fost implicata 100% in relatia asta! Tu ai permis ca in relatia voastra sa intervina o a 3 persoana si asta nu poate aduce niciodata nimic bun! Cu siguranta el a aflat sau a simtit acest lucru si e firesc sa se fi schimbat ceva in manifestarile lui , ca nu e de piatra! Vad ca deja ai inceput divortul , sper ss fii fericita cu alegerea ta si cu constiinta impacata! Cu siguranta nu ai fost pregatita pentru aceasta casnicie!
healthy009442
Postat pe 4 Octombrie 2010 22:03
sincer au trecut 3 luni .credeti-ma pe cuvant am facut cea mai buna alegere tota lumea ma condamna deja fostrul sot are o noua iubita (ceea e si normal)dar in concluie nu ma iubita preuc spune ceea ce am facut noi cu casnicia pt el a fost o joaca pur si simplu iar eu acum sunt faorte bine implinita sufleteste,linistita,fericita.VA multumesc
oryana_1988
Postat pe 24 Octombrie 2010 15:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Adult dating!Gratuit! 17 De la: Eva32 11 Octombrie 2011 00:03
Help!! 4 De la: kudika_942727 20 Noiembrie 2013 14:44
cine a vazut filmul "he is just not that into you?" 4 De la: cckitty 30 Aprilie 2009 00:04
nu vrea sa se culce cu mine 118 De la: mickyyo_parintele 19 Mai 2009 23:27
Sunt eu obsedat sexual, sau are ea o problema? 128 De la: consuela18 17 Iulie 2011 01:34