Setari Cookie-uri

Eu il plac el nu ma vrea.ce e de facut?

Buna, eu am 20 de ani si el are 27, eu tin foarte mult la el iar stie acest lucru.De vre-o luna ne intalnim si facem sex, dar doar atat.El se comportata tot timpul frumos cu mine si ma respecta dar nu vrea decat sa faca sex cu mine.Ce as putea face sa se indragosteasca de mine sa fie cu mine nu doar sa vrea sa faca sex cu mine? Va rog ajutati-ma.
madalina_nebunatik_02
Postat pe 14 Aprilie 2010 10:51
crezi tu ca altcineva poate sa raspunda in locul tau?? asumati raspunsul, pe care eu banuiesc ca deja il cunosti, indiferent daca iti convine sau nu. succes!
kudika002718
Postat pe 14 Aprilie 2010 10:57
daca tu esti cea din poze ...clar asta cauti..asa ca nu te mai plange!
one_size
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:00
poi daca tu ii dai ce are nevoie....pt ce sa se ai si indragosteasca daca primeshte totul gratis.... ?
masline
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:03
adica el sta cu tine pentru sex si nu vrea altceva, iar tu stii ca el te vrea pentru sex si accepti situatia. nu esti mai grozava decat el
kudika166319
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:05
pai daca tu doar asta ii inspiri...dorinta de a face sex ....noi ce putem face ,.....sau zice.........!? fi si tu msi altfel decat ai fost pana acum.......zii ca iti doresti o relatie bazata pe dragoste.....si iubire...nu doar sex......incearca tu sa ii trezesti sentimentele de iubire nu astepta sa cada din cer.......succes
polly_
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:05
Daca dragoste nu e, nimic nu e.Odata ce ti-ai dat acordul la o astfel de relatie ale carei conditii ti s-au pus de la inceput nu cred ca mai ai altceva de asteptat.Nu toti te pot iubi, orice ai face nu se aprinde scanteia.Ori mergi cat mai poti asa cu riscul de ramane intr-un final cu nimic , ori cauti pe altcineva la care sa gasesti si sentimente pentru tine.

Postat pe 14 Aprilie 2010 11:07
respect=sex? pt mine are cu totul alte valente cuvantul respect si cred ca ar trebui sa le cauti si tu
miss_darine
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:12
De la: madalina_nebunatik_02, la data 2010-04-14 10:51:57Buna, eu am 20 de ani si el are 27, eu tin foarte mult la el iar stie acest lucru.De vre-o luna ne intalnim si facem sex, dar doar atat.El se comportata tot timpul frumos cu mine si ma respecta dar nu vrea decat sa faca sex cu mine.Ce as putea face sa se indragosteasca de mine sa fie cu mine nu doar sa vrea sa faca sex cu mine? Va rog ajutati-ma.

Acuma ce ai mai dori de la el in afara de sex? Ca vorba aia daca reduci relatia la sex si te complaci, doar aia primesti.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:14


cica "eu te respect tu treci la p ula"... ce cap sec esti. cand ai sa incetezi sa fii o curvulita poate atunci te va vedea pardon "respecta" si el altfel, pana atunci taci si inghite dupa ce deschizi gura evident
Shhh
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:19
De la: madalina_nebunatik_02, la data 2010-04-14 10:51:57Ce as putea face sa se indragosteasca de mine sa fie cu mine nu doar sa vrea sa faca sex cu mine? Va rog ajutati-ma.


Nu cred ca ai ce face , nu exista o reteta . Sunt persoane care cauta ceva "usor". E posibil ca relatia sa nu evolueze asa cum doresti si sa nu faci altceva decat sa iti faci iluzii si sa pierzi timp.
El te vrea , dar cu siguranta in alt fel decat il vrei tu...Si probabil ca pe o perioada "determinata"
ella_c
Postat pe 14 Aprilie 2010 11:26
Gagico, dar de ce vrei sa te complici? Simte-te bine cu el si atat. Nu e in stare sa te iubeasca... altul va fi. Simte-te bine cu el cand vrei tu, nu cand vrea el, iar cand nu mai ai chef, valea! In definitiv, daca nu te iubeste, n-o avea acum si pretentii de fidelitate. La cat de "buna" esti, ai de unde alege... Aaaa, si inca ceva: el e la fel de "bunaciune" ca tine?... probabil ca nu...
darksukkubus69
Postat pe 14 Aprilie 2010 17:00
Salut! si eu am trecut printr-o experienta de genul asta , iar sfatul meu este sa-l uiti si sa mergi mai departe.Eu, una, asa am procedat.Este greu ,insa daca accepti in continuare conditiile lui inseamna sa-ti bati joc de tine.Poate in timpul asta cat esti "agatata "de el , si-l vezi doar pe el , ratezi alte ocazii de a cunoaste oameni interesanti si potriviti tie, care sa te respecte si sa tina la tine intr-adevar.Nu o sa se indragosteasca de tine, lui ii convine situatia, si cu siguranta, nu esti singura din viata lui cu care are o relatie de genul asta , bazata doar pe sex, iar sufletul lui ii apartine alteia, la care nu poate ajunge din diverse motive.Uita-l si mergi mai departe!
Racovitadiana
Postat pe 30 Aprilie 2010 14:04
nu prea cunosc alternative, daca ati inceput asa el s-a obisnuit cu asta. insa atunci cand el vrea sa va intalniti sa faceti sex tu incerca sa ii propui sa faceti altceva, o iesire in oras sau ceva de genul asta...nu stiu...ceva amuzat impreuna prin care aveti ocazia sa va dati seama daca va potriviti si din celelalte punce de vedere, nu neaparat la pat. Daca el te-ar privi altfel poate si-ar dori mai mult, daca nu reusesti inseamna ca nu e pentru tine; meriti sa fii iubita nu folosita! bafta!!!!
kudika090708
Postat pe 30 Aprilie 2010 14:05


Dragoste cu de-a sila inseamna ...viol .Personal cred ca el doar asta isi doreste , doar sex , altfel spus o reglare hormonala. Ptr . el cred ca esti o tipa cu care poate face sex cand are chef , fara obligatii si il atragi doar din punct de vedere sexual , ca intelect cred ca nu esti pe gustul lui. Yoghini considera ca o persoana mai in varsta care : vine in contact cu o persoana mai tanara , care doarme cu ea , face sex etc nu face altceva decat sa-i fure energia persoanei mai tinere , deci putem vb de vampiri energetici.
E greu de spus cum il poti atrage intr-o relatie de iubire , ai incercat sa fii indiferenta fata de el si sa nu-l mai bagi in seama , sa iti faci alt prieten si sa-i vezi reactia ?Daca te iubeste v-a reactiona si se v-a implica si emotional , daca nu , v-a lupta putin dupa care v-a abandona sau nici nu-i v-a pasa.
Daca mi-ai da data ta si alui de nastere completa iti pot spune ce sanse sunt sa fii fericita cu el si cum ai putea incerca sa-l cuceresti.
Intra pe privat ptr. un raspuns si spune-mi cine esti si cu ce problema , eu raspund multor persoane si sa stiu de cine este vb.
banalulanonim
Postat pe 30 Aprilie 2010 21:28
Pai ar fi trebuit sa fi stiut ca fiind fuck-buddies nu se va indragosti de tine. Si sincer, e cam greu ca cineva sa se indragosteasca de cineva cu norme morale ca ale tale.
mihaib
Postat pe 30 Aprilie 2010 23:13
De la: madalina_nebunatik_02, la data 2010-04-14 10:51:57Buna, eu am 20 de ani si el are 27, eu tin foarte mult la el iar stie acest lucru.De vre-o luna ne intalnim si facem sex, dar doar atat.El se comportata tot timpul frumos cu mine si ma respecta dar nu vrea decat sa faca sex cu mine.Ce as putea face sa se indragosteasca de mine sa fie cu mine nu doar sa vrea sa faca sex cu mine? Va rog ajutati-ma.

Nimic.
Fa-ti un bine si rupe relatia asta (ca e si asta un tip de relatie), ca nu reusesti decat sa-ti faci mai rau. Te joci cu focul si vad ca te-ai ars.
kitty_krieger
Postat pe 1 Mai 2010 00:03
De la: madalina_nebunatik_02, la data 2010-04-14 10:51:57Buna, eu am 20 de ani si el are 27, eu tin foarte mult la el iar stie acest lucru.De vre-o luna ne intalnim si facem sex, dar doar atat.El se comportata tot timpul frumos cu mine si ma respecta dar nu vrea decat sa faca sex cu mine.Ce as putea face sa se indragosteasca de mine sa fie cu mine nu doar sa vrea sa faca sex cu mine? Va rog ajutati-ma.


nimic. noi suntem logici si nu emotionali ca si voi. daca eu pot spera ca fata care nu ma place sa ma iubeasca intr-o zi, tu nu poti face acelasi lucru. fii sigura ca el ti-a facut mental o balanta din care a reiesit ca pentru el esti buna doar pentru sex. nu va trece peste aspectul asta.
leo_
Postat pe 1 Mai 2010 01:10

La Vrajitoare ai fost ? La politzie l-ai dat ? De angajat pe cineva care sa-l bata ai angajat ? Ai incercat toate modalitatzile violente ?
Daca da, atunci iti mai ramane doar un singur lucru de facut ...


...sa-ti deschizi perceptzia si sa intzelegi ... nu potzi obliga, fortza sau vrajii pe nimeni, facandu-l astfel sa te iubeasca.... iar pe cel ce te iubeste, nu-l potzi determina sa nu o mai faca...
Asculta cu atentzie acest mister si intzelege-i sensul ... doar stai in liniste si asculta...
Vei auzii, vei vdea si vei intzelege , doar dupa ce vei reusi sa dobandesti linistea... gandurile galagioase, preconceptziile mincinoase, parerile fricosilor, nu fac altceva decat sa ne bruieze perceptzia... depaseste-ti limitele si regaseste-ti fiintza...


Aceasta experientza prin care treci tu acum, te ajuta sa intzelegi mai multe ... stai in liniste, respira , admira tot ce te-nconjoara si asculta-n continuare...
denis_3d25
Postat pe 1 Mai 2010 06:49
ce concluzie tragi din tot ce s-a scris pana acuma??!!
daca vrei sa ai o imagine un pic mai buna in ochii lui ....desparte-te de el si vezi-ti de treaba!
orice fata pe post de saltea nu are alt rol in viata unui baiat ...asa ca nu spera ca daca te vei imbraca sexy la limita indecentei si baietii se vor uita dupa tine... il vei face sa inteleaga ce fata atragatoare si dorita esti tu ..... k un baiat sa fie cu tine trebuie sa ai mai mult decat aspect fizic ... trebuie sa ai respect fata de tine si sa stii sa te faci placuta!!
......parerea mea.....
paula27
Postat pe 1 Mai 2010 10:04
CAUTA-TI BARBATUL CU CARE SA FACI DRAGOSTE DE PLACERE, NU SEX CU UNUL CARE S-A CERTAT ACASA CU NEVASTA SI SOACRA CA ERA RECE MINCAREA...MAI FATA,MAI...
kudika168226
Postat pe 1 Mai 2010 11:00
Hmmmm... pai si cu fraierul asta poate sa faca una mica de placere, dar daca are ea chef, NU sa fie la dispozitia lui oricand pofteste "domnul".... In definitiv, oricand poti gasi ceva mai bun...
darksukkubus69
Postat pe 1 Mai 2010 12:06
Buna..m-ar interesa si pe mine ceva de genu . Eu sunt nascuta pe data de 26.05.1993, iar el pe 05.02.1993. Astept raspunsul cat mai repede posibil te rog..ti-as fi recunoscatoare. Multumesc frumos !
kudikafox
Postat pe 13 Iulie 2010 12:07
De la: banalulanonim, la data 2010-04-30 21:28:21

Dragoste cu de-a sila inseamna ...viol .Personal cred ca el doar asta isi doreste , doar sex , altfel spus o reglare hormonala. Ptr . el cred ca esti o tipa cu care poate face sex cand are chef , fara obligatii si il atragi doar din punct de vedere sexual , ca intelect cred ca nu esti pe gustul lui. Yoghini considera ca o persoana mai in varsta care : vine in contact cu o persoana mai tanara , care doarme cu ea , face sex etc nu face altceva decat sa-i fure energia persoanei mai tinere , deci putem vb de vampiri energetici.
E greu de spus cum il poti atrage intr-o relatie de iubire , ai incercat sa fii indiferenta fata de el si sa nu-l mai bagi in seama , sa iti faci alt prieten si sa-i vezi reactia ?Daca te iubeste v-a reactiona si se v-a implica si emotional , daca nu , v-a lupta putin dupa care v-a abandona sau nici nu-i v-a pasa.
Daca mi-ai da data ta si alui de nastere completa iti pot spune ce sanse sunt sa fii fericita cu el si cum ai putea incerca sa-l cuceresti.
Intra pe privat ptr. un raspuns si spune-mi cine esti si cu ce problema , eu raspund multor persoane si sa stiu de cine este vb.


Buna..m-ar interesa si pe mine ceva de genu . Eu sunt nascuta pe data de 26.05.1993, iar el pe 05.02.1993. Astept raspunsul cat mai repede posibil te rog..ti-as fi recunoscatoare. Multumesc frumos !
kudikafox
Postat pe 13 Iulie 2010 12:14
De la: Shhh, la data 2010-04-14 11:19:26

cica "eu te respect tu treci la p ula"... ce cap sec esti. cand ai sa incetezi sa fii o curvulita poate atunci te va vedea pardon "respecta" si el altfel, pana atunci taci si inghite dupa ce deschizi gura evident

subscriu shhh esti magnifica
sweet_heart
Postat pe 13 Iulie 2010 13:36
am o varianta
facem proba siti spun daca vede la tine doar sex .si nu sentimente

nu stii sa te oferii ,sa te faci dorita
chear daca vrea doar asta
poti face multe chear daca intrun fel ai gresit k ai accepta prea usor sex fara conditii.cam asa reiese din ce ai tst pe aici
sa te iubeasca cu nu e acelasi lucru din inima cu suflet
alyn27
Postat pe 15 Iulie 2010 00:29
De la: madalina_nebunatik_02, la data 2010-04-14 10:51:57Buna, eu am 20 de ani si el are 27, eu tin foarte mult la el iar stie acest lucru.De vre-o luna ne intalnim si facem sex, dar doar atat.El se comportata tot timpul frumos cu mine si ma respecta dar nu vrea decat sa faca sex cu mine.Ce as putea face sa se indragosteasca de mine sa fie cu mine nu doar sa vrea sa faca sex cu mine? Va rog ajutati-ma.


Dua modalitati de a scapa de un barbat:
- dragule, cred ca m-am indragostit de tine
- dragule, sunt insarcinata!

Cu respect
Micsunica
Postat pe 18 Iulie 2010 18:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum m-as putea ingrasa 9 De la: kudika_23079 2 Ianuarie 2015 22:57
nu as fi crezut.. 8 De la: Cassey_ 24 Mai 2009 14:13
test poligraf... 56 De la: roshkata 28 Iunie 2019 19:09
esti urata pt mine,eu merit ceva mai bun! 15 De la: kudika410387 29 Iunie 2011 11:31
Cum supravietuiesti in dupa moartea persoanei iubite? 44 De la: michon_11_71 25 Octombrie 2013 14:35