Setari Cookie-uri

e ingrozitor sa aflii ca cel pe care-l iubesti te inseala...dar mai ingrozitor e sa aflii cu cine...

bravo..sotul meu m_a inselat cu nasa,nu stiu de cand aveau aceasta relatie,dar am facut nunta in oct 2009 si ne_am despartit in decembrie 2009,eu am 24 ,ani nasa 26 iar el 23.La noi a iesit o adevarata telenovela
alinutta_8607
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:02
Mmmmm........stiu ca este dureros dar sa stii ca mai cam toti barbatii inseala,,numai ca tu. Ai avut ghinionul sa afli si chiar mai mult si cu cine!!! De neasteptat zici,nu??? In viata trebuie sa fi pregatita si. Sa te astepti la oricentotul e posibil,,important este sa fi calma si sa stii cum sa actionezi. Pustoaica ziceai ca e in telatie inainte de casatorie,,adica tipul,sotul stie ce vrea si deja a si ales,n-ai de ce sa iti faci griji,e ceva trecator.....uita de faza cu avocatii,,n-are rost,treci nepasatoare peste acest subiect si incearca sa devii TU centrul atentiei,fa cumva rolurile sa se schimbe. Devi putin ocupata,,dute mai des la cosmetica,imbracate in fiecare zi wawww....si chiar fa sa existe un mister in tot ceea ce faci,mai ocupata cu telefonul,,mai cu fetele in oras si n-am auzit cand mai sunat.....si vezi cum intr-o zi se intorc roilurile , ,Nu cumva sa iti transformi viata in a face pe detectivul,,,e un joc care lui o sa ii placa enorm!!!!!
andourrr
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:23
asa ceva am patit si eu sotia mea cu partenerul meu de afaceri si acum sau lamurit problemele nu avea curajul sa imi spuna ca de fapt el o hartuia si mia relata totul cu ,explicatia ca chiar nu sa ajuns la ceva ce te face sa-i dai cu sutul ,cred ca a vrut sa ma protejeze de proble im afacerea noastra si ---totusi am incredere in ea dupa 20 de ani de casnicie si cu 3 copii mari 2 fete si un baiat --stiu ce inseamna sa fii mintit dar cine nu minte ptr o cauza nobila ,ptr un bine fara probleme?
kudika164802
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:41
De la: alinutta_8607, la data 2010-04-24 09:02:50bravo..sotul meu m_a inselat cu nasa,nu stiu de cand aveau aceasta relatie,dar am facut nunta in oct 2009 si ne_am despartit in decembrie 2009,eu am 24 ,ani nasa 26 iar el 23.La noi a iesit o adevarata telenovela

aviz amatorilor: luati-va frate nasi cu 20 de ani mai in varsta decat voi
miss_darine
Postat pe 24 Aprilie 2010 09:46


Cu parere de rau, iti spun ca cel mai bine iti vezi de viata ta, nu te merita si daca a facut asta arata ce fel de om este. Lasa-l sa mearga pe cale lui, el a ales, el a decis. Asculta de interiorul tau, de tine, de nevoile tale, de dorintele tale. Asta este un semn ca nu trebuia sa ramana langa tine. http://relatiidecuplu.ro/blog/cum-iti-infulenteaza-destinul-fantomele-relatiilor-trecute/.
kudika109274
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:56
ai incalzit sarpele la san! ai avut noroc ca nu aveti copii.mama mea a fost parasita cu doi copii pentru ca a avut mila de o asemenea fiinta parsiva.
pearl_cris
Postat pe 24 Aprilie 2010 12:15
De la: miss_darine, la data 2010-04-24 09:46:31
De la: alinutta_8607, la data 2010-04-24 09:02:50bravo..sotul meu m_a inselat cu nasa,nu stiu de cand aveau aceasta relatie,dar am facut nunta in oct 2009 si ne_am despartit in decembrie 2009,eu am 24 ,ani nasa 26 iar el 23.La noi a iesit o adevarata telenovela

aviz amatorilor: luati-va frate nasi cu 20 de ani mai in varsta decat voi



preferabil cu 30, ca si la diferenta asta de 20 poate apare atractia morcovului tanar!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 24 Aprilie 2010 15:11
De la: sweety25, la data 2010-04-24 00:59:53Ce sa mai discute....?! divorteaza fara nici o ezitare! stiu ca e greu si doare dar ce-a facut el e grav...si el e singurul vinovat!
ce mai stai pe ganduri...de ce nu divortezi de el...vrei sa-si bata joc de tine toata viata un curvar libidinos..vai de capul tau ai ajuns rau....
kudika029282
Postat pe 24 Aprilie 2010 15:24
da cum ai aflat??
devigabi
Postat pe 24 Aprilie 2010 16:28
cred ca te ai simtit ca si cum ti s ar rupe ceva din tine nu???
si eu am patit o dar noi nu eram casatoriti...asta era norocul..
devigabi
Postat pe 24 Aprilie 2010 16:29
imi place cum ai scris !!!! bravo !!!!
devigabi
Postat pe 24 Aprilie 2010 16:31
De la: gigel_curiosu, la data 2010-04-23 22:15:01
De la: Lusha_ubitik, la data 2010-04-23 16:26:12 Si inca n-ai sunat un avocat ???


nuu, ca-i in
Atunci sa-i trimita avocatului porumbelul cu un biletel
lusha_ubitik
Postat pe 24 Aprilie 2010 17:25
Parerea mea e ca o mare parte din vina ..scuza-ma..ati aprtine
pentru ca ,stiind ca are bele de genu..te-ai casatorit cu el si rezultatul..e limpede..se vede
Nu stii ca lupu asi schimba paru da naravu ba?Cred ca ar trebui sa ai mai multa grija pe viitor si sa nu mai fii ertatoare cu astfel de chestii pentru ca.....vei pierde din nou.Gandeste cu capu..nu cu inima...ca rezultatele acum le-ai simtit pe propia piele.Esti inca tanara,ai timp sa-ti refaci viata..faptul ca lucrezi inca cu el..nu e un impediment..e drept ca e dificil atat ptr tine cat si ptr el..dar asta este...nu ai ce sa faci..viata merge inainte....Nu cred ca ai vrea sa afli povestea mea....ai ramane nu surprinsa ci super blocata.Si cu toate rautatilr care mi sau facut de la pers.foarte dragi,chiar si mama mea..iata-ma sunt viu,si inca am puterea sa mai sper ca pot sa incep din nou de la zero..desi...este foarte foarte greu printre staini mai ales cand esti de unul singur
Multa bafta
julian70ro
Postat pe 24 Aprilie 2010 22:49
Daca a inselat o data va insela de fiecare data cand i se va ivi ocazia.Acest tip de barbat trebuie sa traiasca singur , nu insurat.Ai facut bine ca ai divortat, dar viata merge inainte.Vei gasi omul care sa te merite.FA-TI PRIETENI , IESI DIN RUTINA ZILNICA SI VIATA ITI VA DA LA MOMENTL POTRIVIT CE-I AL TAU.Mult noroc!

kudika170497
Postat pe 25 Aprilie 2010 17:03
De la: kudika022394, la data 2010-04-25 19:55:23
DOAMNA, NU D-VOASTRA SUNTETI INSELATA, EL S-A INSELAT SINGUR, DAR ACEASTA TREBUIE CA SA I-O DOVEDITI , PRIN DIVORT CU SANGE RECE, ADICA SA VA OREZENTATI LA JUDECATORIE CU UN AMANT.

si cu burta la gura bebelul fiind al amantului of course
miss_darine
Postat pe 25 Aprilie 2010 20:54
nu mai este nimic intre noi de cand ne-am despartit, deci nu e vb de ''menaj a trois''...''fina'' n-a mai venit la ''servici'' de cateva luni bune,dinainte sa aflu eu de relatia lor, ar fi fost culmea sa lucreze in continuare la noi,n-as fi acceptat asta niciodata
si nici nu m-am transformat in detectiv,nu merita,tot ce am aflat mi s-a spus,n-am facut vreo ancheta,a fost vazut de prieteni comuni...etc..
ce m-a socat e ca si familia lui stia,mama si fratele lui...
dana_4u4u
Postat pe 26 Aprilie 2010 17:01
probabil ca tu ai putea sa treci peste asa ceva, eu n-am putut,m-a durut prea tare, pur si simplu iubirea mea pt el s-a stins
n-am facut pe victima cand am aflat,n-am facut scandal..spectacol...n-am facut decat sa-i spun ca stiu(bineinteles ca la inceput nu a recunoscut, a recunoscut doar cand i-am spus ca o sa ne impacam in momentul in care o sa recunoasca ce a facut,si a recunoscut,da nu ne-am impacat:))) si ca, daca asta vrea,asta are...

si nu e vb de mers la cosmetica mai des,s-au de aranjat...pt ca fac asta,merg la aerobic de 3 ani,am 31 de ani,dar arat de 24,25 si nu spun asta ca sa ma laud,n-as avea de ce, nu ma cunoaste nimeni aici,nu ma vede nimeni
dana_4u4u
Postat pe 26 Aprilie 2010 17:19
De la: dana_4u4u, la data 2010-04-26 17:19:53probabil ca tu ai putea sa treci peste asa ceva, eu n-am putut,m-a durut prea tare, pur si simplu iubirea mea pt el s-a stins
n-am facut pe victima cand am aflat,n-am facut scandal..spectacol...n-am facut decat sa-i spun ca stiu(bineinteles ca la inceput nu a recunoscut, a recunoscut doar cand i-am spus ca o sa ne impacam in momentul in care o sa recunoasca ce a facut,si a recunoscut,da nu ne-am impacat:))) si ca, daca asta vrea,asta are...

si nu e vb de mers la cosmetica mai des,s-au de aranjat...pt ca fac asta,merg la aerobic de 3 ani,am 31 de ani,dar arat de 24,25 si nu spun asta ca sa ma laud,n-as avea de ce, nu ma cunoaste nimeni aici,nu ma vede nimeni
si inca mai stai cu un astfel de curvar ..vai de capul tau ce fraiera esti...?
kudika029282
Postat pe 26 Aprilie 2010 18:35
draga mea recunosc ca am fost fraiera dar nu chiar atat de fraiera incat sa mai stau inca cu el, n-ai citit ca am divortat intre timp??
dana_4u4u
Postat pe 26 Aprilie 2010 18:48
hmmm...esti un caz mai fericit.cel pe care il iubeam si inca il iubesc din tot sufletul m-a inselat cu cea mai buna prietena a mea...cel putin asa o consideram eu..si partea mai aiurea este ca i-am vazut...imagineaza-ti cum m-am simtit!!!! a fost primul barbat din viata mea..nu-mi vine nici acum sa cred ca a fost capabil sa faca asta...cand l-am intrebat de ce a facut asta mi-a zis "iubita mea nu stiu ce a fost in capul meu...tu stii ca doar pe tine te iubesc si ca nimeni altcineva nu conteaza pentru mine.."..daca intradevar contam pt el..nu o facea.dar...mi-a demonstrat prin asta ca nu m-a iubit si ca nici macar nu a meritat faptul ca mi-am pierdut virginitatea cu el.toti barbatii sunt asa,deci nu inteleg de ce va mira cand aflati cate ceva despre ei?asa sunt ei,niste porci...si nu o sa-i schimbe nimeni,nici macar una dupa care sunt innebuniti si pe care o iubesc la nebunie.parerea mea e ca ai facut bine ca te-ai despartit de el,nu te merita.
Camyemonik08
Postat pe 27 Aprilie 2010 17:26
De la: kudika040509, la data 2010-04-27 17:26:19hmmm...esti un caz mai fericit.cel pe care il iubeam si inca il iubesc din tot sufletul m-a inselat cu cea mai buna prietena a mea...cel putin asa o consideram eu..si partea mai aiurea este ca i-am vazut...imagineaza-ti cum m-am simtit!!!! a fost primul barbat din viata mea..nu-mi vine nici acum sa cred ca a fost capabil sa faca asta...cand l-am intrebat de ce a facut asta mi-a zis "iubita mea nu stiu ce a fost in capul meu...tu stii ca doar pe tine te iubesc si ca nimeni altcineva nu conteaza pentru mine.."..daca intradevar contam pt el..nu o facea.dar...mi-a demonstrat prin asta ca nu m-a iubit si ca nici macar nu a meritat faptul ca mi-am pierdut virginitatea cu el.toti barbatii sunt asa,deci nu inteleg de ce va mira cand aflati cate ceva despre ei?asa sunt ei,niste porci...si nu o sa-i schimbe nimeni,nici macar una dupa care sunt innebuniti si pe care o iubesc la nebunie.parerea mea e ca ai facut bine ca te-ai despartit de el,nu te merita.
numai ca sunt cazuri cand tot el adica curvarul care te-a inselat mai are tupeul sa se intoarca la tine dupa ce ai divortat de el...de asta ce parere ai...???
kudika029282
Postat pe 27 Aprilie 2010 20:24
to dana4u4u

DRAGA MEA... AM FOST IN ACEEASI SITUATIE CA SI TINE... IN URMA CU 9 ANI ERAM CASATORITA... NUMAI CA AM SURPRINS MOMENTUL MAI DEVREME CA TINE...IAR ACEA FIINTA NU AVEA MAI MULT DE 17 ANI... L-AM FACUT DE RAS IN PUBLC... ASA CUM DEALTFEL SI MERITA... IRONIZANDU-L...APOI AM DIVORTAT...COPILUL MEU ESTE COPILUL MEU SI ACUM... TOTUL ESTE SA TRECI CU FRUNTEA SUS PESTE SITUATIE CHIAR DACA IN PRIMA FAZA DOARE...EU INCERC SA CRED CA IMI SCRIU DURERILE PE NISIP IAR BUCURIILE PE STANCA... ITI UREZ SA FII TARE... SI NU LASA NIMIC DE LA TINE...ESTI MAI IMPORTANTA DECAT ORICE BARBAT DE PE LUMEA ACEASTA...
adeliakali
Postat pe 27 Aprilie 2010 22:38
De la: adeliakali, la data 2010-04-27 22:38:23to dana4u4u

DRAGA MEA... AM FOST IN ACEEASI SITUATIE CA SI TINE... IN URMA CU 9 ANI ERAM CASATORITA... NUMAI CA AM SURPRINS MOMENTUL MAI DEVREME CA TINE...IAR ACEA FIINTA NU AVEA MAI MULT DE 17 ANI... L-AM FACUT DE RAS IN PUBLC... ASA CUM DEALTFEL SI MERITA... IRONIZANDU-L...APOI AM DIVORTAT...COPILUL MEU ESTE COPILUL MEU SI ACUM... TOTUL ESTE SA TRECI CU FRUNTEA SUS PESTE SITUATIE CHIAR DACA IN PRIMA FAZA DOARE...EU INCERC SA CRED CA IMI SCRIU DURERILE PE NISIP IAR BUCURIILE PE STANCA... ITI UREZ SA FII TARE... SI NU LASA NIMIC DE LA TINE...ESTI MAI IMPORTANTA DECAT ORICE BARBAT DE PE LUMEA ACEASTA...


daca ai stii cat am lasat de la mine in cei 6 ani cat am fost impreuna,am gresit stiu...si am hotarat sa nu mai las de la mine nimic,niciodata...
si da,a durut ingrozitor si doare si acum, dar merg mai departe pt ca mi-am dat seama(cam tarziu ce-i drept) ca nu merita..ca el nu se va schimba niciodata oricat de mult l-as fi iubit eu
dana_4u4u
Postat pe 27 Aprilie 2010 22:49
De la: kudika040509, la data 2010-04-27 17:26:19hmmm...esti un caz mai fericit.cel pe care il iubeam si inca il iubesc din tot sufletul m-a inselat cu cea mai buna prietena a mea...cel putin asa o consideram eu..si partea mai aiurea este ca i-am vazut...imagineaza-ti cum m-am simtit!!!! a fost primul barbat din viata mea..nu-mi vine nici acum sa cred ca a fost capabil sa faca asta...cand l-am intrebat de ce a facut asta mi-a zis "iubita mea nu stiu ce a fost in capul meu...tu stii ca doar pe tine te iubesc si ca nimeni altcineva nu conteaza pentru mine.."..daca intradevar contam pt el..nu o facea.dar...mi-a demonstrat prin asta ca nu m-a iubit si ca nici macar nu a meritat faptul ca mi-am pierdut virginitatea cu el.toti barbatii sunt asa,deci nu inteleg de ce va mira cand aflati cate ceva despre ei?asa sunt ei,niste porci...si nu o sa-i schimbe nimeni,nici macar una dupa care sunt innebuniti si pe care o iubesc la nebunie.parerea mea e ca ai facut bine ca te-ai despartit de el,nu te merita.



crede-ma ca imi imaginez cum te-ai simtit....sotul meu n-a avut nici macar bunul simt sa imi spuna imi pare rau,am gresit sau imi cer scuze a negat pana la un moment dat cand n-a mai avut incotro si a recunoscut, si n-a spus imi pare rau pt ca, cu siguranta nu i-a parut rau, ba mai mult mi-a reprosat ca nu am luptat pt el,ca n-am luptat sa ne impacam si e adevarat n-am luptat, n-am avut pt cine si pt ce sa lupt, n-a inteles si n-o sa inteleaga niciodata durerea din sufletul meu,doar atunci cand va iubi cu adevarat,daca o va face vreodata si va trece prin ce m-a facut el sa trec
dana_4u4u
Postat pe 27 Aprilie 2010 22:58
De la: dana_4u4u, la data 2010-04-27 22:58:31
De la: kudika040509, la data 2010-04-27 17:26:19hmmm...esti un caz mai fericit.cel pe care il iubeam si inca il iubesc din tot sufletul m-a inselat cu cea mai buna prietena a mea...cel putin asa o consideram eu..si partea mai aiurea este ca i-am vazut...imagineaza-ti cum m-am simtit!!!! a fost primul barbat din viata mea..nu-mi vine nici acum sa cred ca a fost capabil sa faca asta...cand l-am intrebat de ce a facut asta mi-a zis "iubita mea nu stiu ce a fost in capul meu...tu stii ca doar pe tine te iubesc si ca nimeni altcineva nu conteaza pentru mine.."..daca intradevar contam pt el..nu o facea.dar...mi-a demonstrat prin asta ca nu m-a iubit si ca nici macar nu a meritat faptul ca mi-am pierdut virginitatea cu el.toti barbatii sunt asa,deci nu inteleg de ce va mira cand aflati cate ceva despre ei?asa sunt ei,niste porci...si nu o sa-i schimbe nimeni,nici macar una dupa care sunt innebuniti si pe care o iubesc la nebunie.parerea mea e ca ai facut bine ca te-ai despartit de el,nu te merita.



crede-ma ca imi imaginez cum te-ai simtit....sotul meu n-a avut nici macar bunul simt sa imi spuna imi pare rau,am gresit sau imi cer scuze a negat pana la un moment dat cand n-a mai avut incotro si a recunoscut, si n-a spus imi pare rau pt ca, cu siguranta nu i-a parut rau, ba mai mult mi-a reprosat ca nu am luptat pt el,ca n-am luptat sa ne impacam si e adevarat n-am luptat, n-am avut pt cine si pt ce sa lupt, n-a inteles si n-o sa inteleaga niciodata durerea din sufletul meu,doar atunci cand va iubi cu adevarat,daca o va face vreodata si va trece prin ce m-a facut el sa trec



Se pare ca mai exista oameni curajosi pe lumea asta ... Felicitari !
_Alexa_
Postat pe 28 Aprilie 2010 01:10
sotul tau este o persoana de gen masculin perfect normala (asa am constatat ca sunt masculuii)
caruia ii este greu sa accepte ( si pe buna dreptate) ca pe viata va trebuii sa faca sex cu aceasi persoana (asta fiind tu)..ca un fel de pedeapsa...
multe femei care au citi povesti cu Feti frumosi si Ileana Consanzeana cu finalul : si au trait fericiti pana l avadanci batranete..''au iremediabil vise ca asa va fi si viata lor....nimeni insa nu a coninuat povestea..o puteti fece voi, cele care v-ati vazut iluzia traita prin prisma propriei vieti....
a propriei vieti din care incultura face parte ! incultura 9n privinta vietii sexuale ! cum va puteti imagina ca in timpurile de azi o femeie sau un barbat va ramane fidel pe viata doar unei singure persone? doar un cretin inconstinet poat ecrede asta !
am in jurul meu cazuri care s-au casatorit doar pt ca femeia a visat la idealul familial, iar ei si-au imaginat ca femeia-sotie are rolul de a produce copii, face mancare , curat, servici,etc...
scuze doamenlor dar in aceste conditii daca fetele viseaza la cai verzi pe pereti se pare ca baietii viseaza la cu totul altceva...
ati intrebat vreodata iubitii vostri, cand v-au cerut in casatorie-ce inseamna pt ei casatoria ??? cred ca nu...v-ati multumit cu ideea instalarii inelului pe deget si apoi ..dupa..instalarii la cratita...pai cineva trebuie sa acopere si partea sexuala..si daca aveti impresia ca barbatul este multumit doar sa o bage si sa o scoata, va inselati amarnic !
iar cand femeile (care habar n-au de viata sexuala) vor invoca dureri de cap sa evite sexul, barbatii vor gasi mereu o ''poarta'' disponibila !
informati-va cum este construita femeia si barbatul din pct de vd genetic sa puteti intelege cu ce fenomen aveti de-a face, fara ca apoi sa va plangeti !
pt incultele care n-au facut sex niciodata in asteptarea lui Fat-Frumos cu palosul gros, va spun ca va asteapta o mare dezamagire, deoarece incultura sexuala duce la dezastru familial...
in cazul de fata un tip insurat, nemultumit sexual, a cautat cea mai apropiata victima posibila...nu ea este de vina , nici el, ci tu ! ca ti-ai bazat viata pe o iluzie fara sa stii ce responsabilitati denota acest fapt ! crezi ca el e nemultumit sexual din vina ta ? nu!!! nici decum ! e clar ca el inca nu si-a facut stagiul sexual si s-a casatorit cu tine datorita : insistentelor tale, sau ale familei,!
in orice caz nu da vina pe cine nu trebuie, ci pe imaturitatea voastra !
ai impresia ca datoria femeii e doar sa stea cu picioarele in sus desfacute pe post de vaza???
draga mea, e posibil sa ai de-a face cu un tip pt care o singura ''vaza'' nu e suficient...
dati vina pe barbati fara sa aveti ideea despre necesitatile organismului, bazandu-va doar pe regulile sociale ! s-a dus timpul prostiei ! treziti-va !
femeia trebuie sa stie mai mult decat sa stea pe post de vaza, servitoare, doica....barbatii sunt doar niste maimute scapate din Gradina Zoologica, trebuiesc doar dresati insa sa obtina ce vor si vor sta cuminti !
iar daca nu au satisfactie in propriul camin conjugal il vor cauta negresit in alta parte , nu conteaza unde !!!
ce mare dilema e asta..m-a inselat ! deja cand o femeie pronunta asta denota lipsa de incultura pe care o are !
e ca la indieni, e rusinos sa te vaieti de o boala caci inseamna ca-ti expui defectele in public (bolile au drept fond cauze comportamentale, cum se zice la noi defecte la cap)
psihoterapeut
Postat pe 2 Mai 2010 04:40
Draga Dana, nu stiu cum ai trecut tu peste acest moment.. dar vreau sa spun k si eu am patit ceva de genu.. eram impreuna de 8 luni.. si el cik avea ganduri mari..:( sa plecam , sa ne facem viata noastra.. pana cand intr-o zi am plecat cu 10 min mai tarziu de acasa spre lucru.. si in drum l-amvazut pe el sarutand o alta fata:( m-am simtit si inca ma simt ingrozitor..:(Am stat de vb cu ei.. asta dupa ce i-am coborat toti sfinti din pod in mijloc de centru.. k sa aflu k erau impreuna de 4 luni... nu a fost chiar atat de mult cat a fost la tine:( slava domnului k am ajuns sa aflu cine e el pt k urma anu viitor sa plecam in strainatate....Cel mai mult doare faptu k eu iesisem dintr-o rel de aproape 3 ani,iar cand l-am intalnit pe el am simtit cu adevarat raiu pe pamant:( Desi toate s-au intamplat intre noi extrem de rapid... Acum nici nu stiu cum ma simt... Tot ce iti doresc este sa incerci sa ti capul ridicat in fiecare zi.... fara sa ti cont de cum va fi seara cand te pui in pat. Iti doresc toate cele bune si chiar imi pare rau de ceea ce se intampla cu majoritatea barbatilor.. nu stiu ce e in capul lor.. Dar poate cel de sus vrea sa se intample asa.. cine stie
p_nk_
Postat pe 2 Mai 2010 06:03
De la: mitura, la data 2010-04-22 22:58:54bravos
f bine ca nu lai iertat,nici nu mai merita nici macar o lacrima dea ta,,,cine a facut o data o sa faca mereu,spun din proprie experiente,,,,,,,fruntea sus si inainte ,viata nu se termina la el.....
kudika121576
Postat pe 2 Mai 2010 06:27
...ca ai divortat...ai facut bine...ca lucrati impreuna nu e bine...ca te-ai maritat cu el cunoscandu-i antecedentele...inseamna ca ti-ai asumat si riscul esecului...si acum nu ai suferinte...stai linistita...toti sunt aproape la fel....dar pe urmatorul cand il alegi...cauta-i o ispita...deci verifica-l...ce-i poate ...P......ca aia ii conduc pe majoritatea dintre ei,,,numai bine...
kudika045103
Postat pe 2 Mai 2010 07:03
Of ! Barbatii astia !!!!!!
doinabalasa2006
Postat pe 2 Mai 2010 07:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ar trebui sa fac?! 5 De la: kudika030058 4 Iulie 2009 17:05
lorena 3 De la: mitura 24 Decembrie 2009 00:11
Diferenta de varsta in cuplu!! 50 De la: kudika_25639 2 Martie 2014 13:45
Ce simt ? 14 De la: razz 9 Iunie 2010 18:31
viata/casnicia in "curtea " parintilor ( socrilor) 62 De la: G_I_JOE 22 Decembrie 2009 10:36