Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa fac...

De la: kitty_krieger, la data 2010-05-23 22:56:02Adellin iti propun sa te opresti aici pentru ca nu reusesti decat sa te faci din ce in ce mai de cacao. De jignit, ai jignit pe fata (pe initiatoarea topicului). Iar daca tu crezi ca daca jignesti pe la spate, e totul in regula, imi dau seama ce caracter ai.

Parerea mea



Draga pisicuta,ma simt excelent si sincer nu vad unde m-am facut de cacao,sau cu ce.Ma opresc cand consider eu de cuviinta fiindca vezi tu,spre deosebire de tine consider ca am ce sa spun.Am jignit-o pe initiatoarea topicului?Eu cred ca si-a pus singura etichete povestind cu nonsalanta de toate acele relatii cu acei barbati in timp relativ scurt(dar na,eu am habar ce sunt valorile morale).Sau sa inteleg ca o apreciezi pe si o feliciti pentru "imensul bagaj emotional de pana la 23 de ani"?Nu jignesc pe nimeni pe la spate ca nu sunt zdreamta,am curajul sa spun ce gandesc in fata,oricui,ca doar sunt deosebita,ca fiecare dintre noi de altfel,nu crezi?Caracterul meu sufera modificari in functie de interlocutori...ca sa intelegi mai bine sunt usor adaptabila,asa ca te poti insela...nu are oricum nici o importanta ce crezi tu sau altii,atat timp cat eu ma simt excelent in pielea mea!Sa auzim de bine si frumos ar fi sa stai cuminte in banca ta,ca-ti sade bine...parerea mea! ;)
Adellin
Postat pe 23 Mai 2010 23:28
eu asa ai o varsat totusi frageda dar eu zic ca nu este momenut sa te casatoresti eu zic asa ce cred eu sa ei o pauza cel mai bine de o luna sau doua si sa stai sa analizezi acuma este viata ta in joc si ue zic ca o casatorie nu este si o prietenie casatoria este un act de la DUMNEZEU care te leaga pe veci de acel barbat si la bine si la greu si sa nu faci prostia sa te arunci din prima ca paote dupa un an cand o sa ao copi el sa nu fuga la altele si sa te lase sa cresti singura copiii atunci te-ar fi si mai greu in viata pt ca o sa zici iubit nu mai am pariniti nu mai am pe mine cine ma va ajuta si o sa fie greu sunt mult cazuri cand barbati isi parasesc nevetele pt pustoice si nevetele pt barbati mai frmosi de aceea nu trebuie sa ei o hotarare asa repede si poate in perioada asta cat vei face o pauza te vezi intragosti de de un baiat si poate cine stie acela iti va fi sortit toata viata eu iti urez multa bafta si frunte in sus mereu cat traim pe paman ex o sana pt fiecare om care se crede IN DUMNEZEU asta este sfatu meu pt tine din partea mea
kudika142755
Postat pe 24 Mai 2010 00:07
Draga Kalyla,cu regret si cu durere te anunt ca nu tie iti scriu acum.Desi inca mai am anumite sentimente pentru tine se pare ca am gasit pe cineva care se coboara la nivelul meu si in plus consuma cu aceeasi ardoare si placere ca si mine renumitele seminte de floare.Deci,am vorbit cu seful de gara din Titu si mi-a rezervat o masa la sala de asteptare clasa a doua unde o sa ma intilnesc cu Kika...sa se stie...sa mai facem o caterinca sau doua pe sistem printre cojile scuipate discret in cornete de hirtie.Ca,desi noi sintem mai glumeti,eu si cu Kika adica,sa stii ca nu scuipam cojile de seminte pe jos oricit de biodegradabile si de environment friendly ar fi ele.Asta mi-a placut la ea de cind mi-am imaginat prima data cum ar fi ea in realitate.Acum...ca tot sint pe Kudika,am si eu o problema la fel ca si Caprioara.Sint indecis.Am pus ochisorii mei tristi si pe Adellin...minca-i-as inimioara ei de fata frumoasa care este.E simpatica si haioasa la fel ca si Kika.Acum sincer sa fiu...am seminte si mici pentru amindoua si daca se consuma si bere la halba nu e problema ca iau salariul pe 29 si ala de la gratar a zis ca ma trece pe caiet pina atunci,dar oare e frumos ce am eu in cap sa fac?De aceea,iti cer tie Caprioaro un sfat...cum fac si eu sa fiu ca tine,cum am zice noi astia de la gaze,si cu curul in pu...sca si cu sufletul in rai daca se poate.La tine vad ca se poate,ai dat la nume de baieti in povestea ta incit cineva care vrea sa-si boteze copilul si e in pana de idei poate apela la povestea ta cu incredere.Fiinca ai fost sincera cu mine o sa fiu si eu la fel.Sint o persoana cu ceva bagaj emotional zic eu,daca pun la socoteala cele 2 sacosi din rafie pline ochi si ma dedic 100% persoanei ce urmeaza a suferi din cauza mea.De nu stiu unde au mai rasarit 2 fete care-mi fac cu ochiul desi sint total opusul celor doua.Tu ai combinat 4 baieti luati de cite 4 ori ca la anaiiza matematica,de ce n-as incerca si eu formula ta imbunatatita...cele 4 si cu tine 5?Prin urmare am compus un cintecel care are darul sa descreteasca niste frunti prea incruntate de criza asta si sa faca lumina in problema mea.Stiu ca o sa-mi pun oarece lume in cap dar ma adresez celor cu simtul umorului dezvoltat.Celorlalti cu umorul in criza...sa traiti bine!Apropos...cineva spunea de niste glume de 2 lei pe suta de grame si nu intelegea de ce e nevoie sa-mi bat joc de cineva ca si Caprioara care-si spala lenjeria pe aici.Ooooook,glumele mele au crescut la bursa in caz ca nu se stie pe aici iar confuzia dintre bataie de joc si ironie e la loc de cinste printre userii plictisiti de cotidian.Sa ironizezi povestea cuiva despre care ai puternice retineri vis a vis de capacitatile mansardei,sa glumesti pe seama faptului ca unii inteleg sa-si spele rufele in public si apoi sa se expuna parerii celorlalti nu e ceva rau.Iar cind alegi sa-ti etalezi prostia online trebuie sa-ti asumi riscul de a da peste unii cu ceva umor si cu alte perspective despre simtul ridicolului.Asta e.Si acum muzica va rog:
Sint indragostiiiiit de 2 femeeeei
Si cu ele Doamne,vreau s-o fac in 3
Kika e betoooon de-Adellina mooor
Si sint indeciiis...cu care ma-nsooor
Am si-o Caprioaraa,o iubesc in van
Si-am plecat degeaba,in Afganistan
Eu am facut totul s-o impresionez
Si-am crezut ca asa mina ii fortez
Ea nu se coboara,la al meu nivel
Zice ca-s ironic si glumet de fel
Iar eu de-al ei dor si de-o saptamina
Sufar in tacere,cu nivelu-n mina!
M-am rugat la sfinti,pentru 3 dorinte
Sa maninc cu Kika 2 saci de seminte
Sfintii bagabonti,s-au facut ca ploua
Si din 3 dorinte,au semnat doar doua
Una din dorinte,cica e destin
Sexy luptatoarea,mindra Adellin
Ultima dorinta ...ca sa-ntepenesc
Mi-au dat o pisica cu nume nemtesc
Kitty Kitty Krieger,vino din tufis
Ca sa-ti dea Costel.lapte pe furis
Nu mai fi rigida,fa un rece dus
Sau visezi s-o pui,cu un Costelus?
Spune-mi Caprioaro,ce s-aleg acum
Fiindca eu as vrea,cu toate s-o pun
Intre una sexy si-alta eleganta
Vreau sa moara mama,una amuzanta!
Pam pam!
Saxon
Postat pe 24 Mai 2010 11:22
De la: Adellin, la data 2010-05-23 23:28:54
De la: kitty_krieger, la data 2010-05-23 22:56:02Adellin iti propun sa te opresti aici pentru ca nu reusesti decat sa te faci din ce in ce mai de cacao. De jignit, ai jignit pe fata (pe initiatoarea topicului). Iar daca tu crezi ca daca jignesti pe la spate, e totul in regula, imi dau seama ce caracter ai.

Parerea mea



Draga pisicuta,ma simt excelent si sincer nu vad unde m-am facut de cacao,sau cu ce.Ma opresc cand consider eu de cuviinta fiindca vezi tu,spre deosebire de tine consider ca am ce sa spun.Am jignit-o pe initiatoarea topicului?Eu cred ca si-a pus singura etichete povestind cu nonsalanta de toate acele relatii cu acei barbati in timp relativ scurt(dar na,eu am habar ce sunt valorile morale).Sau sa inteleg ca o apreciezi pe si o feliciti pentru "imensul bagaj emotional de pana la 23 de ani"?Nu jignesc pe nimeni pe la spate ca nu sunt zdreamta,am curajul sa spun ce gandesc in fata,oricui,ca doar sunt deosebita,ca fiecare dintre noi de altfel,nu crezi?Caracterul meu sufera modificari in functie de interlocutori...ca sa intelegi mai bine sunt usor adaptabila,asa ca te poti insela...nu are oricum nici o importanta ce crezi tu sau altii,atat timp cat eu ma simt excelent in pielea mea!Sa auzim de bine si frumos ar fi sa stai cuminte in banca ta,ca-ti sade bine...parerea mea! ;)

semnatura mea se adreseaza celor ca tine
atata timp cat te certi in public, ma bag unde vrea codita mea, asa

3 relatii pana la 23 de ani, oau, tarfa!!!!
kitty_krieger
Postat pe 24 Mai 2010 13:10
Dragu' meu Costelus, iti apreciez stilul amuzanto-mistocar si sunt sigura ca te crezi foarte important si inteligent. Numai ca demonstrezi in acelasi timp ca esti o persoana de calitate indoielnica si as aprecia daca nu mi-ai mai adresa nimic pe acest site! Mai ales ca-mi doresc sa mi-o tragi tu! Sa fii ultimul barbat din lume, devin lesbiana! E clar?
kitty_krieger
Postat pe 24 Mai 2010 13:12
Of,of,mai,mai....asta e de final la cantecelul tau care e cum nu se poate mai potrivit si mai inimaginabil de exact si mai indiscutabil de bun....(ce-mi place sa dau in ele frate,ca si asa am fata de mahalagioaica si nu demonstrez maniere si dealea,ce or mai fi)! ;)Ma iei Costele?Sa mori tu in puscaraie ca o dam in trio la mici si bere?Seminte nu frate,ca am lipsa vreo trei dinti in fata si maselele imi sunt toate cariate...imi pute gura,da dupa doi mici si o halba cu bere nu mai simtim ce pute sau mai exact,de unde vine damfu!Deci,astept cu infrigurare sa ma anunti pe cand ne-o punem!Asa,sa nu uit,eu mai sunt combinata cu alti trei masculi,am insa un pic de creier,mai in panta e drept dar stau stramba si reusesc sa-i planific...rar se intampla sa se gaseasca unu pe altul in dansa...pardon cu mine!Deci,proasta sunt,urata cu crengi,dar stau bine la capitolul "bagaje"...acum ma mai vrei?Ca eu am fost cinstita si ti-am zis pe drept...ma mai iei cu tine?Uite,pot sa astept pana pe 29,sa nu fi nevoit sa te treaca ala pe caiet!Si nu ma deranjeaza prietena noastra si nu ma deranjeaza nici d-na doctor si nici pisicuta pot veni cu toatele ca si asa eu sunt mai buna si le iau fata!Ha,ha,ha,ha...Stima Costele,esti al naibi de bun!Restul?Sa auzim numai de bine! ;)
Adellin
Postat pe 24 Mai 2010 13:25
Mai pisy,tu ai o problema de perceptie...sincer!Nu vreau sa dau cu bolovani in tine ca esti si asa pe dinafara;in descrierea tipei erau 3 barbati in cateva luni nu in 23 de ani!Asa ca,facand eu un calcul matematic,ca ma stiu sa moara mama,am ajuns la concluzia ca daca in cateva luni nu mai poate de trei...cum saracie sa nu fi adunat un imens bagaj emotional pana la 23 de ani?Nu e treaba mea cine cu cine si-o trage ,eram ca si Costel ironica,ca ma tine si ca vreau...obiectii?Un sfat,propriu si personal:"AMINTIRI DIN COPILARIE de Creanga ...e un inceput bun pt domnia ta...ia incearca,vb dupa!Acum ia de aici un impuls sub codita...(poate te gandesti la mine cand o fi sa te dai pe invers,hmmm)!Sa ai o zi splendida! :)
Adellin
Postat pe 24 Mai 2010 13:33
Te crezi desteapta, a?? Ia citeste tu comentariul fetei cap coada, ca e clar ca nici nu te-ai obosit! Ai pus etichete aiurea, iar acum te aperi zicand ca esti buna si frumoasa si sfanta.
Sa moara mama! Fataaa

PS: ce limbaj de cartier ai, culto
kitty_krieger
Postat pe 24 Mai 2010 13:50
:) Vad ca s-au iscat aici cateva conflicte de cand nu v-am vizitat! Draga Kitty, daca am apreciat raspunsul lui Costel am facut-o datorita faptul ca i-am apreciat stilul si nu am luat raspunsul lui ca si o jignire adusa domnisoarei care a deschis topicul. Daca nu ai lua toate atat de in serios ai putea sa observi si tu ca viata e mult mai frumoasa! :)

Costele.... te pup, si sa sti ca am sa raspund prezent la intalnirea din gara Titu, vine si Adellin, nu? Eu asa in inteles, ca nu prea sti pe care sa ne-alegi! Ar fi mai palpitanta intalnirea in trei! ;) :) Abia astept!
kika
Postat pe 24 Mai 2010 14:01
Multumesc de urari Kika, insa daca nu ai lua tu atatea lucruri in serios, ai vedea ca eu fac misto pe acest forum cam in 80% din cazuri
kitty_krieger
Postat pe 24 Mai 2010 14:03
Si chiar, versurile din final ....... :))))) Nu te dezic!
kika
Postat pe 24 Mai 2010 14:11
Kika soro,bine ca venisi, uite ce fac astea aci cu mine,cica eu sunt fata rea si inculta,dar tu sti ca eu pup bine cu limba, nu?Si ce are limbajul meu de cartier?E mai de Ferentari e drept da-mi place mai mult decat ala de Corbeanca...sa mor eu!Acum ca ma tine sa o dau in ce limbi vreau...avantaj eu,nu Kika?Bine,sa ne vedem sanatoase in gara Titu,si care e mai buna sa castige(inima lui Costelus,ca mici si bere e pentru amandoua,si seminte vreo doi saci,cica)!Kika?Eu zic sa ne facem concediu in gara,ca si asa afara e maine si e vara si ne e cald si bine ne mai dezbracam sau vedem noi pe cine dezbracam...hai ca o ard in prosteala si nu ma prinde,ca eu sunt o culta si o intelectuala,ca asa m-am laudat!Cum unde mai Kika?Astea fete bune vazura,tu nu vazusi bre?Ti zisei eu ca e grele si ca bine e sa mergem la nea doctoru ala cu ochii,ala ce l-am facut in gara la Bacau saptamana trecuta,sti?Ca cica nici nu stiu sa citesc,nici nu vazui ca inocenta era fata mare acum cateva luni cand incepu sa si-o arda in figuri cand cu unu cand cu altul cand cu altii...
;)


Respectele mele pt ca esti atat de inteligenta sa gusti din plin ironia si sa diferentiezi bataia de joc de ridicolul in care se complac unii deliberat,apoi dau vina pe noi care stim sa facem haz de necaz!...Stima! ;)Viata e cum ne-o facem fratilor,asa ca...trage-ti concluzii si lasa-ti frustrarile,traiti frumos si iubiti-va mult,dar folositi-va macar instinctele daca mansarda e in reparatii!
Adellin
Postat pe 24 Mai 2010 14:56
:))) Ai dreptate Adellin, ce fac astea cu tine, mai mai.... nu apreciaza limbajul de cartier si nici gandirea critica cu simt al umorului! Sa sti ca eu te sustin, ca si o sora mai mica de-a ta, si cred ca mai am de invatat pana ajung sa folosesc limbajul de Ferentari, nu de alta... eu sunt din provincie, sunt ardeleanca dar.... stiti voi.... "Ardealul e fruncea!"

Toate cele bune,
Kika
kika
Postat pe 24 Mai 2010 15:35
De la: Adellin, la data 2010-05-23 22:50:35 Mai d-na doctor ce esti tu,imi pare rau ca nu ai inteles mesajul meu in ciuda "scolii"importante pe care ai facut-o cand erau 20 pe un loc....si alea alea(stiu si eu cu ce se manaca toate astea,doar ca in cazul meu erau 17 pe un loc...no,ca esti mai buna,fericita?)Eu nu am atacat in mod direct pe nimeni,ma repet ,in puii mei de inteligenta ce este domnia ta si asta urasc in adevaratul sens al cuvantului...te-ai bagat ca musca in rahat fara sa fi intrebata,te-ai legat de mine fara sa sti la ce te expui,pai uite ca ti-ai gasit nasu,ori te astepta-i sa fac matanii cand tu m-ai jignit?Ti-am raspuns cu aceeasi moneda....doare?E deranjant?Normal,poate inveti sa-ti vezi lungul nasului si sa-i lasi pe ceilalti sa se exprime,asa cum stiu si cum doresc,liber, ca sunt mai oameni decat tine!Nu am avut si nu am nici un fel de probleme psihice(asa imi place sa cred),nu sunt frustrata fata,nu am de ce,iar doctoru imi e prieten fiindca am lucrat impreuna vreo ceva ani,ne stim cam de-o viata,pe putin.Acum fa diferenta,scoala multa nu te face mai bun decat altii,dar sa sti sa te cobori si sa te ridici fara sa ranesti e o calitate!Tu vezi papusa ca te-ai ridicat muuuuuuuuuult mai mult decat ar fi fost cazul,si nu de alta,dar:1.caderea are sa-ti fie mult mai dureroasa 2.esti cam singura acolo fata,noi toti suntem aici jos,si ne e tare bine,eu asa simt!Hai sa traiesti!



Ai grija sa nu-ti musti limba ca mori otravita.Atitudinea de revolta pe care o maifesti,provine dintr-o profunda frustrare si o lunga abstinenta.Te-as ruga sa-ti recitesti postarile si ai sa vezi cat de mult te contrazici in ceea ce spui.Este ultimul cuvant pe care ti-l adresez,chiar de-ai sa crapi ca limbricu-n burta de ciuda.
mdana
Postat pe 24 Mai 2010 22:17
De la: kitty_krieger, la data 2010-05-24 13:12:48Dragu' meu Costelus, iti apreciez stilul amuzanto-mistocar si sunt sigura ca te crezi foarte important si inteligent. Numai ca demonstrezi in acelasi timp ca esti o persoana de calitate indoielnica si as aprecia daca nu mi-ai mai adresa nimic pe acest site! Mai ales ca-mi doresc sa mi-o tragi tu! Sa fii ultimul barbat din lume, devin lesbiana! E clar?

Kitty,cum le stii tu pe toate...da,ai ghicit,sint de o calitate indoielnica.Dupe ce criterii calculezi tu calitatea?Daca te referi la E-uri,nu te pune nimeni sa inghiti,exista servetele Zewa cu parfum de menta care taie greata.Esti fata de calitate,cred,sau asa lasi impresia.Atunci scuipa in servetel ca asa fac fetele de calitate de la 100 de euro in sus.In lumea ta pseudo intelectualo sclifosito snobo-parvo de tarani mutati cu japca la oras crezi esti vreun centru imaginar in jurul caruia ne invirtim toti.Kudika e lacas de cultura la una ca tine,de asta esti aici nu?Te cultivi printre idioate batute la rinichi de cretinii pe care-i iubesc la nebunie cind exista politie,printre fraieri batuti de neveste care dau sfaturi de sub pat,printre fel si fel de animalute scapate de la Centrul Aerospatial de Cercetare al Obiectelor Neidentificate Bagate in Nas de la Balaceanca si asa mai departe.Vezi ca una urla disperata ca are o lipitoare in casa de care nu mai scapa iar alta va intreaba pe voi,doamnele de calitate de pe Kudika daca sa se futa si cu alt barbat cind sotul e pe schele.Departe de mine gindul de a te jigni,de regula ironizez deschizatorii de topice idioate si mai putin fac discutii pe linga subiect.Pe urma,aici intru extrem de rar si doar cind timpitii de admini imi trimit titluri idioate si din curiozitate intru sa vad despre ce se mai vaita lumea.In alta parte scriu istorioare zic eu amuzante,nu comentez decit extrem de rar si de scurt si ma feresc de discutii pe care sa le vada toata lumea.Pot sa primesc mesaje de la toata lumea si nu ma feresc sa dau nr de tel sau id-ul de mess.Nu ma cred important,chiar nu sint si nu-mi plac oamenii importanti sau care se cred importanti si urasc la nebunie pe cei care se cred de calitate.Calitatea asta e relativa,depinde din ce unghi o privesti.Stiai ca si tiganii se cred de mare caracter?Cred ca fiecare grup minoritar,impartite pe bucati de asfalt,zone etno-botanice sau frustrari isi atribuie calitati de neegalat.Cam la fel faci tu acum,ma consideri pe mine ca fiind de calitate indoielnica doar pentru ca nu am aceleasi frustrari ca si tine,nu tragem pe nas aceleasi frunze de coca,nu mincam seminte in aceleasi galerii de arta sau nu sforaim in acelasi ton la concerte.Vaaaaai Kitty...lasa-ma sa ghicesc... esti aici ca sa pui oamenii care fac misto de timpiti la punct.Din cauza asta te-ai revoltat si te-ai certat cu toti care se amuza pe aici.Din cauza asta ai dedus tu,inteligento de calitate ca vreau eu-sau Costelus-sa ti-o punem tie si asta-tineti-va bine lumeeee-dintr-un cintecel.Ce ti-e si cu oamenii astia de calitate care citesc printre rinduri...sau rasaduri.Din tot cintecelul ala trebuia sa retii exact ultima fraza.Poate esti de calitate Kitty,dar nu esti amuzanta si in felul asta,oricit ti-ar placea tie limbile...nu m-as face lesbian pentru tine draga mea chiar daca as ramine ultimul barbat pe pamint.Logica imi spune ca daca tu te-ai face lesbiana din cauza mea inseamna ca tu n-ai fii ultima femeie de pe pamint asa ca.cu scuzele de rigoare,de ce m-as freca eu cu una trista ca tine cind m-as putea amuza intr-o pizda haioasa.Iar eu,ca ultim vlastar al masculinitatii as avea un pret destul de piperat pentru persoanele feminine triste si de calitate.Cineva zicea odata...is nice to be important but is more important to be nice.Nice and easy...cum zic englezii...si cum imi place mie sa penetrez!Umoristic.Te pupa Costelus,in buric desigur,ca asa pupa cei de calitate indoielnica la care si tu visezi cind te plictiseste cineva de calitate!
Saxon
Postat pe 25 Mai 2010 11:23
De la: Saxon, la data 2010-05-25 11:23:32
De la: kitty_krieger, la data 2010-05-24 13:12:48Dragu' meu Costelus, iti apreciez stilul amuzanto-mistocar si sunt sigura ca te crezi foarte important si inteligent. Numai ca demonstrezi in acelasi timp ca esti o persoana de calitate indoielnica si as aprecia daca nu mi-ai mai adresa nimic pe acest site! Mai ales ca-mi doresc sa mi-o tragi tu! Sa fii ultimul barbat din lume, devin lesbiana! E clar?

Kitty,cum le stii tu pe toate...da,ai ghicit,sint de o calitate indoielnica.Dupe ce criterii calculezi tu calitatea?Daca te referi la E-uri,nu te pune nimeni sa inghiti,exista servetele Zewa cu parfum de menta care taie greata.Esti fata de calitate,cred,sau asa lasi impresia.Atunci scuipa in servetel ca asa fac fetele de calitate de la 100 de euro in sus.In lumea ta pseudo intelectualo sclifosito snobo-parvo de tarani mutati cu japca la oras crezi esti vreun centru imaginar in jurul caruia ne invirtim toti.Kudika e lacas de cultura la una ca tine,de asta esti aici nu?Te cultivi printre idioate batute la rinichi de cretinii pe care-i iubesc la nebunie cind exista politie,printre fraieri batuti de neveste care dau sfaturi de sub pat,printre fel si fel de animalute scapate de la Centrul Aerospatial de Cercetare al Obiectelor Neidentificate Bagate in Nas de la Balaceanca si asa mai departe.Vezi ca una urla disperata ca are o lipitoare in casa de care nu mai scapa iar alta va intreaba pe voi,doamnele de calitate de pe Kudika daca sa se futa si cu alt barbat cind sotul e pe schele.Departe de mine gindul de a te jigni,de regula ironizez deschizatorii de topice idioate si mai putin fac discutii pe linga subiect.Pe urma,aici intru extrem de rar si doar cind timpitii de admini imi trimit titluri idioate si din curiozitate intru sa vad despre ce se mai vaita lumea.In alta parte scriu istorioare zic eu amuzante,nu comentez decit extrem de rar si de scurt si ma feresc de discutii pe care sa le vada toata lumea.Pot sa primesc mesaje de la toata lumea si nu ma feresc sa dau nr de tel sau id-ul de mess.Nu ma cred important,chiar nu sint si nu-mi plac oamenii importanti sau care se cred importanti si urasc la nebunie pe cei care se cred de calitate.Calitatea asta e relativa,depinde din ce unghi o privesti.Stiai ca si tiganii se cred de mare caracter?Cred ca fiecare grup minoritar,impartite pe bucati de asfalt,zone etno-botanice sau frustrari isi atribuie calitati de neegalat.Cam la fel faci tu acum,ma consideri pe mine ca fiind de calitate indoielnica doar pentru ca nu am aceleasi frustrari ca si tine,nu tragem pe nas aceleasi frunze de coca,nu mincam seminte in aceleasi galerii de arta sau nu sforaim in acelasi ton la concerte.Vaaaaai Kitty...lasa-ma sa ghicesc... esti aici ca sa pui oamenii care fac misto de timpiti la punct.Din cauza asta te-ai revoltat si te-ai certat cu toti care se amuza pe aici.Din cauza asta ai dedus tu,inteligento de calitate ca vreau eu-sau Costelus-sa ti-o punem tie si asta-tineti-va bine lumeeee-dintr-un cintecel.Ce ti-e si cu oamenii astia de calitate care citesc printre rinduri...sau rasaduri.Din tot cintecelul ala trebuia sa retii exact ultima fraza.Poate esti de calitate Kitty,dar nu esti amuzanta si in felul asta,oricit ti-ar placea tie limbile...nu m-as face lesbian pentru tine draga mea chiar daca as ramine ultimul barbat pe pamint.Logica imi spune ca daca tu te-ai face lesbiana din cauza mea inseamna ca tu n-ai fii ultima femeie de pe pamint asa ca.cu scuzele de rigoare,de ce m-as freca eu cu una trista ca tine cind m-as putea amuza intr-o pizda haioasa.Iar eu,ca ultim vlastar al masculinitatii as avea un pret destul de piperat pentru persoanele feminine triste si de calitate.Cineva zicea odata...is nice to be important but is more important to be nice.Nice and easy...cum zic englezii...si cum imi place mie sa penetrez!Umoristic.Te pupa Costelus,in buric desigur,ca asa pupa cei de calitate indoielnica la care si tu visezi cind te plictiseste cineva de calitate!

tocmai ai taiat de pe lista amuzant si inteligent
tine-o tot asa
ca maniere mi-a fost clar de la inceput ca nu ai. Si parca te-am rugat ceva Stai linistit, ca n-am citit decat inceputul mesajului, nu meriti osteneala sa-ti citesc fabulatiile.
kitty_krieger
Postat pe 25 Mai 2010 13:29
actionezi haotic ,si esti lipsita de echiibru.probabil ca esti tanara rau sau oricum imatura emotional. linisteste-te ,fa-ti o promisine si un plan de viitor,asta asa ca sa fii mai putin haotica. tine de plan si toul va fi bine.echilibreaza-te! te pup.
aizana
Postat pe 5 Iunie 2010 12:43
am si eu nevoie de un sfat..va rog...chiar habar nu am ce sa fac ....
sunt cu el de 6 luni...mare dragoste pe capul nostru...complmente din partea lui..cat de mult ii place sa-si petreca timpul cu mine..planuri peste planuri...tot timpul impreuna....
ne potrivim foarte mult...sunt identici..avem aceleasi gusturi, aceleasi pasiuni..aceleasi dorinte...
cu toate astea acum vreo 3 luni s-a intors fosta, am amflat...am pus ceva intrebari...si el mi-a zis ca ma alege pe mine...cu mine vrea cat mai multe clipe...
m-am linistit...din nou toate bune si frumoase...dar vad ca iar se intalnesc...cu toate ca el neaga lucrul asta...dar sunt convinsa si am si dovezi ...
faza e ca mie nu-mi place sa fac scandaluri sa fac pe geloasa sau sa cer prea multe explicatii...mizez pe incredere...numai ca e mi-a spulberat-o
acum sincer..as vrea sa*i spun....k stiu tot ce a facut...si ca mai bine ii dau libertatea de care are nevoie, sa nu mai fie nevoit sa ma minta si sa se ascunda de mine....dar cu toatea astea ma doar sufletulsa nu-l mai stiu langa mine.
vorbeam noi o data despre ce ii place lui la mine si mi-a zis ca faptul ca nu incerc sa-l schimb( nici nu vreau...e perfect) si ca ii accept toti prietenii (toti sunt ff ok, imi plac toti si sincer si pentru ei sunt cea mai tare prietena pe care el a avut-o...). toata lumea ii spune ca eu sunt fata potrivita pentru el...ca ne potrivim perfect si ca dca m-ar parasi ar fi un "prost"....dar degeaba ii spune toata lumea daca el nu simte...
am incercat sa inteleg, sa trec cu vederea peste aceste revederii cu fosta...dar pe zi ce trece ma derajeaza tot mai tare....sunt momente in care simt ca il deranjez ca il sun (cu toate ca nu il sun decat o data sau de 2 ori pe zi), imi dau seama cand ma minte, stiu cand e derutat...stiu cand a gafat...
oare ce sa fac...sa ii dau libertatea sau sa mai incerc sa mai rabd un pik?

va rog sa ma ajutati cu orice sfat :)
gabriela258
Postat pe 7 Iunie 2010 15:48
De la: gabriela258, la data 2010-06-07 15:48:40am si eu nevoie de un sfat..va rog...chiar habar nu am ce sa fac ....
sunt cu el de 6 luni...mare dragoste pe capul nostru...complmente din partea lui..cat de mult ii place sa-si petreca timpul cu mine..planuri peste planuri...tot timpul impreuna....
ne potrivim foarte mult...sunt identici..avem aceleasi gusturi, aceleasi pasiuni..aceleasi dorinte...
cu toate astea acum vreo 3 luni s-a intors fosta, am amflat...am pus ceva intrebari...si el mi-a zis ca ma alege pe mine...cu mine vrea cat mai multe clipe...
m-am linistit...din nou toate bune si frumoase...dar vad ca iar se intalnesc...cu toate ca el neaga lucrul asta...dar sunt convinsa si am si dovezi ...
faza e ca mie nu-mi place sa fac scandaluri sa fac pe geloasa sau sa cer prea multe explicatii...mizez pe incredere...numai ca e mi-a spulberat-o
acum sincer..as vrea sa*i spun....k stiu tot ce a facut...si ca mai bine ii dau libertatea de care are nevoie, sa nu mai fie nevoit sa ma minta si sa se ascunda de mine....dar cu toatea astea ma doar sufletulsa nu-l mai stiu langa mine.
vorbeam noi o data despre ce ii place lui la mine si mi-a zis ca faptul ca nu incerc sa-l schimb( nici nu vreau...e perfect) si ca ii accept toti prietenii (toti sunt ff ok, imi plac toti si sincer si pentru ei sunt cea mai tare prietena pe care el a avut-o...). toata lumea ii spune ca eu sunt fata potrivita pentru el...ca ne potrivim perfect si ca dca m-ar parasi ar fi un "prost"....dar degeaba ii spune toata lumea daca el nu simte...
am incercat sa inteleg, sa trec cu vederea peste aceste revederii cu fosta...dar pe zi ce trece ma derajeaza tot mai tare....sunt momente in care simt ca il deranjez ca il sun (cu toate ca nu il sun decat o data sau de 2 ori pe zi), imi dau seama cand ma minte, stiu cand e derutat...stiu cand a gafat...
oare ce sa fac...sa ii dau libertatea sau sa mai incerc sa mai rabd un pik?

va rog sa ma ajutati cu orice sfat :)

Perfectiunea pentru tine presupune si minciuna?
kitty_krieger
Postat pe 8 Iunie 2010 22:08
stai putin si reflecta doar tu sti care e raspunsul la intrebarea asta.
monalisa81
Postat pe 9 Iulie 2010 22:21
Astea e "grele" bre
Barbie30
Postat pe 9 Iulie 2010 22:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o mare dilema 20 De la: kudika108415 5 August 2013 02:05
De ce se teme femeia la 30 de ani? 123 De la: denis_roxana 23 Mai 2011 17:23
Casatoria... 25 De la: mkdisk 18 Martie 2009 17:44
Sfat 12 De la: franziska_eu 12 Februarie 2012 09:18
Pro/Contra casatoriei intre homosexuali ! 365 De la: battleofwits 4 Iunie 2011 17:42