Setari Cookie-uri

barbatii disponibili??

pai nu cer decat iubire,respect si fidelitate...sut sigura ca ii pot oferi si eu asta in schimb:)altfel nu as mai fi cu el:P
oanalex
Postat pe 21 Iunie 2010 17:15
ar exista daca noi mamele am avea grija si cum ii educam din punctul asta de vedere pe baietzii nostri, nu numai sa avem grija ce le punem in farfurie si cu ce ii imbracam, si in rest sa ii lasam sa invetze morala de la colegii din fatza blocului si de la TV.
DayC
Postat pe 21 Iunie 2010 19:04
Clarisse
Postat pe 21 Iunie 2010 19:37
da sigur ca mai exista dar mai rar si eu am avut norocul de a ma binecuvanta DUMNEZEU cu un sot minune chiar ii spun ca este ingerul meu si al copilului nostru.CAUTA BINE SI UITATE MAI ATENT CA DE MULTE ORI OMUL MINUNE POATE FI LANGA TINE SI TU NU IL VEZI.
kudika058254
Postat pe 21 Iunie 2010 20:43
vreau sa cred asta:Dnu sunt total pesimista:D..sper ca voi gasi odata si odata barbatu asta minune ca doar nu am 60 de ani
oanalex
Postat pe 21 Iunie 2010 20:47
Eu zic sa cauti intai in tine, sa intelegi cine esti si ce vrei...apoi vei atrage in viata ta pe acela care sa te merite:)

Poate ca un psiholog, cineva care a reusit in acest sens, te poate ajuta...

Incerhttp://www.e-psiho.ro/cauta-psiholog/psiholog_pagina_1.html
kudika037468
Postat pe 21 Iunie 2010 23:39
De la: kudika169520, la data 2010-06-21 20:47:09vreau sa cred asta:Dnu sunt total pesimista:D..sper ca voi gasi odata si odata barbatu asta minune ca doar nu am 60 de ani


sa gasesti? pai voi femeile cautati ca sa gasiti? nu, sigur nu, asteptati doar sa vina. numai ca surpriza, majoritatea barbatilor buni sunt cam neinstruiti in materie de femei si nu prea stiu sa initieze o relatie cu o femeie. ca urmare se multumesc cu ce le cade in mana. de asta vedeti femei de calitate indoielnica alaturi de barbati ok. el a cautat si doar aia a raspuns. nu de altceva, dar aceste femei se pricep foarte bine la barbati, stiu ce vor si cum sa obtina. in timp ce majoritatea dintre voi cautati un barbat cu toate calitatile care sa vina sa va ofere, ele prefera un barbat la care observa potential si il ajuta sa dezvolte acest potential. rezultatul? obtin loialitatea respectivului.
probabil de asta si eu ma gandesc cu mai mare placere la primele prietene decat la ultimele. cele din urma au luat un om format de celelalte si cred eu e normal sa munceasca ca sa il pastreze.
leo_
Postat pe 22 Iunie 2010 00:45
De la: DayC, la data 2010-06-21 19:04:52ar exista daca noi mamele am avea grija si cum ii educam din punctul asta de vedere pe baietzii nostri, nu numai sa avem grija ce le punem in farfurie si cu ce ii imbracam, si in rest sa ii lasam sa invetze morala de la colegii din fatza blocului si de la TV.


gresit. voi femeile puteti educa doar femei. crezi ca orice mama face orice altceva in afara de a-si educa copilul? ma indoiesc. dar barbatii de azi sunt exact rezultatul influentei educatiei pe care o dau femeile in calitate nu doar de mame, ci si de iubite, prietene, colege. rezultatul actual reprezinta educatia data de generatii de femei aliata cu neimplicarea tatalui in educatia fiului sau cu implicarea unui tata la fel de labil social cum va deveni si fiul.

tema de acasa. copilul vine si spune ca ii place o fata. ce sfat i-ati da lui, ca femei, pentru a fi impreuna cu ea? cum sa o convinga sa fie impreuna cu ea? va spun si dupa ce sfat mi-a dat mama ca sa va edificati pe vremea cand aveam si eu vreo 15 ani.
leo_
Postat pe 22 Iunie 2010 00:56
va amintiti de vorba aia: semeni vant , culegi furtuna .
aveti grija ce va doriti ,s-ar putea sa se indeplineasca...
val333
Postat pe 22 Iunie 2010 00:58
De la: leo_, la data 2010-06-21 01:26:19
De la: Shhh, la data 2010-06-20 16:01:55mai cata teorie mai faceti voi. zice cineva mai sus ca in viata noastra apare o pers potrivita... punct... asa e, apare cineva, dispare si dupa aia tot ii bocim plecarea. bine ar fi sa gasim din start ceea ce ne dorim, dar din pacate trebuie sa alegem si sa ne apucam de facut dresaj!! asta daca ne dorim neaparat pe cineva "perfect" daca nu, ei bine putem trai si fara perfectiune, putem avea relatii pline de sare si piper, pline de certuri dar si de partide de sex de exceptie... putem avea multe daca nu am mai fugi atat dupa "perfectiunea" asta. dar..... maria ioana tu esti campioana


perfectiunea asta nu exista, iar fuga dupa perfectiune mi se pare masturbare psihica. ceva in genul, nu am ce face si nu stiu ce sa fac.... a caut persoana perfecta....



Despre perfectziune ???

Chiar si dracu e perfect in nebunia lui...

Inperfectziunea in sine , este de asemeni perfecta...

Perfectziunea dumnezeiasca, ar fi inperfecta daca i-ar lipsi dracu din gradina... dar nu-i lipseste nici macar el ; deci le are pe toate; si pt ca le are pe toate si nu-i lipseste nimic, .... este perfect...
Seamana perfect cu mine ... trebuie doare sa va uitatzi mai bine, mai cu atentzie


Dar in caz ca vretzi sa vedetzi altfel ... eu va dau perfecta dreptate... totul vostru, este exact asca cum doritzi sa-l privitzi ...

Sintem fiintze creeatoare, si putem sa-l zugravim pe dumnezeu dupa cum dorim .... partea buna sau proasta insa , este ca va trebuii sa traim in lumea pe care ne-o zugravim....


Dracul si-a creeat iadul in jurul lui , afirmand mereu, ca tot ceea ce-l inconjoara este urat si inperfect ! Si dumnezau a spus: Facase voia ta... asa sa fie...

La fel de simplu putem afirma si invers: totul in jurul meu este perfect, ma aflu intr-o lume infinita de frumusetze, multzumire, iubire, implinire.... si dumnezeu va spune din nou : facase voia ta... asa sa fie...

Daca noi spunem ca lucrurile din jurul nostru sint urate, ele sint urate doar pt ca noi sintem cei care am ales ca ele sa fie urate... La fel si daca spunem ca sint frumoase, noi sintem cei care am ales sa le privim cu dragoste numindule frumoase... lucrurile nu sint nici una nici alta, ele sint mereu doar asa cum le privim noi , in functzie de calitatea sufletelor noastre...

Dupa felul in care oameni-si pun amprenta pe lucruri, ne dam seama de valoarea sufletelor lor

denis_3d25
Postat pe 22 Iunie 2010 03:20
De la: leo_, la data 2010-06-22 00:45:13
De la: kudika169520, la data 2010-06-21 20:47:09vreau sa cred asta:Dnu sunt total pesimista:D..sper ca voi gasi odata si odata barbatu asta minune ca doar nu am 60 de ani


sa gasesti? pai voi femeile cautati ca sa gasiti? nu, sigur nu, asteptati doar sa vina. numai ca surpriza, majoritatea barbatilor buni sunt cam neinstruiti in materie de femei si nu prea stiu sa initieze o relatie cu o femeie. ca urmare se multumesc cu ce le cade in mana. de asta vedeti femei de calitate indoielnica alaturi de barbati ok. el a cautat si doar aia a raspuns. nu de altceva, dar aceste femei se pricep foarte bine la barbati, stiu ce vor si cum sa obtina. in timp ce majoritatea dintre voi cautati un barbat cu toate calitatile care sa vina sa va ofere, ele prefera un barbat la care observa potential si il ajuta sa dezvolte acest potential. rezultatul? obtin loialitatea respectivului.
probabil de asta si eu ma gandesc cu mai mare placere la primele prietene decat la ultimele. cele din urma au luat un om format de celelalte si cred eu e normal sa munceasca ca sa il pastreze.

pe unde ai citit astfel de tampenii?
kitty_krieger
Postat pe 22 Iunie 2010 10:13
De la: leo_, la data 2010-06-22 00:56:56
De la: DayC, la data 2010-06-21 19:04:52ar exista daca noi mamele am avea grija si cum ii educam din punctul asta de vedere pe baietzii nostri, nu numai sa avem grija ce le punem in farfurie si cu ce ii imbracam, si in rest sa ii lasam sa invetze morala de la colegii din fatza blocului si de la TV.


gresit. voi femeile puteti educa doar femei. crezi ca orice mama face orice altceva in afara de a-si educa copilul? ma indoiesc. dar barbatii de azi sunt exact rezultatul influentei educatiei pe care o dau femeile in calitate nu doar de mame, ci si de iubite, prietene, colege. rezultatul actual reprezinta educatia data de generatii de femei aliata cu neimplicarea tatalui in educatia fiului sau cu implicarea unui tata la fel de labil social cum va deveni si fiul.

tema de acasa. copilul vine si spune ca ii place o fata. ce sfat i-ati da lui, ca femei, pentru a fi impreuna cu ea? cum sa o convinga sa fie impreuna cu ea? va spun si dupa ce sfat mi-a dat mama ca sa va edificati pe vremea cand aveam si eu vreo 15 ani.


eu i-as pune sa incerce sa o cucereasca demostrandui ca poate fi un domn, sa fie amabil, respectos...
c ti-a sps tie mama ta?
tanusa
Postat pe 22 Iunie 2010 11:08
De la: tanusa, la data 2010-06-12 09:47:07mai exista barbatii capabili sa iubeasca, capabili sa fie fideli si capabili de a fi sinceri??



Exista:x am cel mai bun barbat din lume care ma iubeste mai mult decat orice:x Sa dea D`zeu Sa Gasiti Si Voi Un Barbat Macar Pe Jumatate K al Meu :*:*:*:*
BabytzaDolc3
Postat pe 22 Iunie 2010 13:19
De la: denis_3d25, la data 2010-06-22 03:20:50
Despre perfectziune ???

Chiar si dracu e perfect in nebunia lui...

Inperfectziunea in sine , este de asemeni perfecta...

Perfectziunea dumnezeiasca, ar fi inperfecta daca i-ar lipsi dracu din gradina... dar nu-i lipseste nici macar el ; deci le are pe toate; si pt ca le are pe toate si nu-i lipseste nimic, .... este perfect...
Seamana perfect cu mine ... trebuie doare sa va uitatzi mai bine, mai cu atentzie


Dar in caz ca vretzi sa vedetzi altfel ... eu va dau perfecta dreptate... totul vostru, este exact asca cum doritzi sa-l privitzi ...

Sintem fiintze creeatoare, si putem sa-l zugravim pe dumnezeu dupa cum dorim .... partea buna sau proasta insa , este ca va trebuii sa traim in lumea pe care ne-o zugravim....


Dracul si-a creeat iadul in jurul lui , afirmand mereu, ca tot ceea ce-l inconjoara este urat si inperfect ! Si dumnezau a spus: Facase voia ta... asa sa fie...

La fel de simplu putem afirma si invers: totul in jurul meu este perfect, ma aflu intr-o lume infinita de frumusetze, multzumire, iubire, implinire.... si dumnezeu va spune din nou : facase voia ta... asa sa fie...

Daca noi spunem ca lucrurile din jurul nostru sint urate, ele sint urate doar pt ca noi sintem cei care am ales ca ele sa fie urate... La fel si daca spunem ca sint frumoase, noi sintem cei care am ales sa le privim cu dragoste numindule frumoase... lucrurile nu sint nici una nici alta, ele sint mereu doar asa cum le privim noi , in functzie de calitatea sufletelor noastre...

Dupa felul in care oameni-si pun amprenta pe lucruri, ne dam seama de valoarea sufletelor lor



well... atunci poti sa te linistesti gandindu-te ca perfectiunea dumnezeiasca este imperfecta. dracii nu exista ci sunt doar zei ai raului creati de oameni pentru ca sa nu isi asume propriile greseli. ca sa nu mai vorbesc ca de regula, acest cuvant este folosit cu simbolistica inversa astazi.
sensurile din trecut erau:
drac (draco) = dragon - dragonii erau simboluri ale intelepciunii si puterii sau mai insemna sarpele casei, fiinta pozitiva.
demon = la greci insemna fiinta semidivina care facea parte din stramosi
satan = dusman (si nu drac)
diavol = dezbinator, dusman

singurii diavoli adevarati sunt oamenii. stii ce spunea Scipio, cateodata ura oamenilor este mai puternica decat iubirea zeilor. a, si mai e ceva, aici unde suntem noi dumnezeu nu intervine. are timp de noi dincolo.
leo_
Postat pe 22 Iunie 2010 14:35
De la: BabytzaDolc3, la data 2010-06-22 13:19:06
De la: tanusa, la data 2010-06-12 09:47:07mai exista barbatii capabili sa iubeasca, capabili sa fie fideli si capabili de a fi sinceri??



Exista:x am cel mai bun barbat din lume care ma iubeste mai mult decat orice:x Sa dea D`zeu Sa Gasiti Si Voi Un Barbat Macar Pe Jumatate K al Meu :*:*:*:*


uite o persoana fericita. bravo! ma bucur pentru alegerea facuta de tine. poate mai inveti si pe altii cum sa se descurce.
leo_
Postat pe 22 Iunie 2010 14:37
De la: tanusa, la data 2010-06-22 11:08:42
De la: leo_, la data 2010-06-22 00:56:56
De la: DayC, la data 2010-06-21 19:04:52ar exista daca noi mamele am avea grija si cum ii educam din punctul asta de vedere pe baietzii nostri, nu numai sa avem grija ce le punem in farfurie si cu ce ii imbracam, si in rest sa ii lasam sa invetze morala de la colegii din fatza blocului si de la TV.


gresit. voi femeile puteti educa doar femei. crezi ca orice mama face orice altceva in afara de a-si educa copilul? ma indoiesc. dar barbatii de azi sunt exact rezultatul influentei educatiei pe care o dau femeile in calitate nu doar de mame, ci si de iubite, prietene, colege. rezultatul actual reprezinta educatia data de generatii de femei aliata cu neimplicarea tatalui in educatia fiului sau cu implicarea unui tata la fel de labil social cum va deveni si fiul.

tema de acasa. copilul vine si spune ca ii place o fata. ce sfat i-ati da lui, ca femei, pentru a fi impreuna cu ea? cum sa o convinga sa fie impreuna cu ea? va spun si dupa ce sfat mi-a dat mama ca sa va edificati pe vremea cand aveam si eu vreo 15 ani.


eu i-as pune sa incerce sa o cucereasca demostrandui ca poate fi un domn, sa fie amabil, respectos...
c ti-a sps tie mama ta?


cam acelasi lucru. si nu doar mama, ci si alte femei. asta stiam ca ai sa si raspunzi. si daca toate femeile ne invata acelasi lucru pe toti, de ce nu sunt in lume doar barbati si femei fericiti? deci nu crezi ca ne scapa ceva aici? da, scapa. mie nu mi-a mers niciodata aplicand varianta asta, sau ma rog esti domn si amabil si respectos dupa ce e si ea la fel si aveti deja o relatie etc. deci in perioada expusa de mine nu prea merge. si nici in jurul meu nu am vazut la altii sa mearga. de ce nu merge? pai plictisesti omul cu amabilitatea. imagineaza-ti cum e pentru o fata sa fie abordata de 10 barbati in aceeasi zi si toti sa ii aduca cate un trandafir rosu. si apoi la fel in alta zi timp de ani de zile. o femeie frumoasa poate fi curtata si de 10000 de barbati in viata ei. e normal ca nu are timp sa stea cu fiecare si sa vada care e mai bun. si atunci femeia s-a adaptat la mediu si raspunde doar la barbatii care ies din acest tipar (ba de multe ori si gandeste "asta e asa dragut doar ca sa ajunga in pat cu mine"). deci femeile nu cauta barbati de treaba (de treaba se traduce foarte bine prin comun, previzibil, atragator in rutina, plictisitor) ci barbati care se comporta diferit. si eu as face la fel daca as fi femeie.
deci eu as sfatui pe fiul meu sa se comporte original, sa fie diferit de cei din turma. sa fie el premiul pe care il cauta ea si sa nu o trateze pe ea ca pe un premiu ci ca pe o fiinta egala, fata de care esti gentelman atat timp cat e si ea lady.

rezultatul unui sfat ca al tau care este repetat in toata copilaria creaza barbatilor ideea gresita ca ei trebuie sa se poarte frumos cu o femeie doar petnru ca e femeie si nu pentru ca ea il respecta.
leo_
Postat pe 22 Iunie 2010 14:49
De la: kitty_krieger, la data 2010-06-22 10:13:37
pe unde ai citit astfel de tampenii?


observa societatea din jurul tau si ai sa vezi foarte bine ca am dreptate. de ce femei urate sunt impreuna cu barbati frumosi? de ce asistente sunt impreuna cu medici? de ce femei sarace sunt impreuna cu barbati bogati? de ce femei cu caracter urat au barbati pe care nu ii merita?
leo_
Postat pe 22 Iunie 2010 14:57
De la: tanusa, la data 2010-06-12 09:47:07mai exista barbatii capabili sa iubeasca, capabili sa fie fideli si capabili de a fi sinceri??



mai is....sinceri in toate cam greu...nici voi fetele nu suntetzi mai diferite:p....oricum itzi zik io k exista sh kre mai shtiu sa iubeasca
gay_sexxy
Postat pe 22 Iunie 2010 15:15
si ca tot mio venit in cap acum... ...banii fac pamantu' sa se'nvarta;)...si cam atat
gay_sexxy
Postat pe 22 Iunie 2010 15:17
Sigur ca exista.........in carti,in filme,in fotografii,in reclame si in imaginatia noastra. (am glumit). super topic.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 22 Iunie 2010 16:08
Barbati capabili sa iubeasca sint ( depinde de femeie ) , fideli mai rar sa existe - ca si femei de altfel - dar sinceritatea nu incerca sa o cauti ca vei fii dezamagita. Bucurate de respectul pe care ti-l acorda si nu incerca sa scormonesti. Sotul meu este sofer, ma iubeste , imi arata tot timpul ca ma iubeste, ma respecta dar nu bag mina in foc pentru el . Eu sint fericita atita timp cit nu simt ca ma minte. Asa ca cerei respect si acordai incredere. ( Nici pentru noi nu putem baga mina in foc , nu? ) Hai sa fim realiste.
popadana
Postat pe 22 Iunie 2010 17:53
este o vorba care zice ca ai grija daca cauti adevarul caci il vei gasi!! ei bine asa este il gasesti si nu-ti place si cel mai sigur majoritatea persoanelor ar fi vrut ca sa nu-l fi cautat!! nu zic ca este bine sa traiesti in minciuna, dar de multe ori exact ca si comentul de mai in sus, cat timp esti fericita si nu simti minciuna este mai bine!! cat despre femeile sarace cu barbati bogati ce a comentat leo: credema ca acele femei ca sa ajunga la acel barbat au trecut prin multe!!

valentinacristina
Postat pe 22 Iunie 2010 20:13
De la: leo_, la data 2010-06-22 14:57:56
De la: kitty_krieger, la data 2010-06-22 10:13:37
pe unde ai citit astfel de tampenii?


observa societatea din jurul tau si ai sa vezi foarte bine ca am dreptate. de ce femei urate sunt impreuna cu barbati frumosi? de ce asistente sunt impreuna cu medici? de ce femei sarace sunt impreuna cu barbati bogati? de ce femei cu caracter urat au barbati pe care nu ii merita?

oau, sunt asistente impreuna cu medici femei urate cu barbati frumosi nu stiu cum indraznesc!!!!
sa aplicam regula de 3 pazeste si aflam de ce
ah, de-ar fi si-n viata ca-n fizica......
kitty_krieger
Postat pe 22 Iunie 2010 20:58
apropo, ce prizezi?
De la: leo_, la data 2010-06-20 11:07:19 sau mai bine zis cateva femei cauta, iar alea ii gasesc tot timpul.


De la: leo_, la data 2010-06-22 00:45:13
sa gasesti? pai voi femeile cautati ca sa gasiti? nu, sigur nu, asteptati doar sa vina.

da' si mie, ca pare tare
kitty_krieger
Postat pe 22 Iunie 2010 21:02
adevarul este ca, noi, atat femeile,cat si barbatii cautam perfectiunea sau omul perfect pe care il avem intiparit in minte......fiecare isi face un "tipar"de cum ar vrea sa fie persoana iubita,dar daca nu lasi unui barbat sa'ti demonstreze ce poate si ce vrea nu vei stii niciodata daca "tiparul"tau e ceea ce vrei si cauti cu adevarat.desigur ,in viata mai si suferi,iti mai iei si suturi in fund dar nu toti sunt la fel.poti avea ceea ce doresti chiar langa tine si nici sa nu'ti dai seama pentru ca "capra vecinului"e mai "gustoasa".niciodata nu ne va multumi nimic,asta e durul adevar!
sweet_heart
Postat pe 22 Iunie 2010 21:14
De la: sweet_heart, la data 2010-06-22 21:14:26adevarul este ca, noi, atat femeile,cat si barbatii cautam perfectiunea sau omul perfect pe care il avem intiparit in minte......fiecare isi face un "tipar"de cum ar vrea sa fie persoana iubita,dar daca nu lasi unui barbat sa'ti demonstreze ce poate si ce vrea nu vei stii niciodata daca "tiparul"tau e ceea ce vrei si cauti cu adevarat.desigur ,in viata mai si suferi,iti mai iei si suturi in fund dar nu toti sunt la fel.poti avea ceea ce doresti chiar langa tine si nici sa nu'ti dai seama pentru ca "capra vecinului"e mai "gustoasa".niciodata nu ne va multumi nimic,asta e durul adevar!

ca bine zici soro
alina_constantin88
Postat pe 22 Iunie 2010 21:20
De la: sweet_heart, la data 2010-06-22 21:14:26adevarul este ca, noi, atat femeile,cat si barbatii cautam perfectiunea sau omul perfect pe care il avem intiparit in minte......fiecare isi face un "tipar"de cum ar vrea sa fie persoana iubita,dar daca nu lasi unui barbat sa'ti demonstreze ce poate si ce vrea nu vei stii niciodata daca "tiparul"tau e ceea ce vrei si cauti cu adevarat.desigur ,in viata mai si suferi,iti mai iei si suturi in fund dar nu toti sunt la fel.poti avea ceea ce doresti chiar langa tine si nici sa nu'ti dai seama pentru ca "capra vecinului"e mai "gustoasa".niciodata nu ne va multumi nimic,asta e durul adevar!


Hm... nu te supara ca zic si eu ceva. Voi habar nu aveti ce cautati. Si nici unul nu va fi bun, in totalitate. O sa fie mereu cate ceva care sa va faca sa ziceti 'next!'. SI nu ati putea recunoaste un barbat bun nici daca v-ar musca de nas! Si asta o spune un tip care nu si-a inselat prietena niciodata - nu fac caz din asta sau motiv de lauda, normal ar fi ca TOTI barbatii sa fie fideli - un tip care a facut din a spune adevarul un mod de viata - si pana acum a mers PROST pentru el, evident, pentru ca nimeni nu digera adevarul si numai adevarul prea bine - un tip care nu are ca viciu decat fumatul si cafeaua si sexul de calitate samd. Nu ma laud, ca e inutil pe un forum. Incerc doar sa scot in evidenta ca sunt in varsta, am cinceput de chelie si de burta. Si mai departe, pentru femei nu mai conteaza altceva. No, n-aveti decat sa ma contraziceti...
Neamtu
Postat pe 22 Iunie 2010 21:45
eu exist fetelor,sunt aici gata sa va povestesc tot ce vreti sa auziti,sa va soptesc vorbe dulci in ureche,sa va ofer orgasme multiple,sa va fac sa ma visati noaptea,sa-mi dati sute de smsuri pe zi.....gata sa va frang inimioara,sa nu mai raspund la tel. sa nu va mai caut....poate doar ocazional,cand am erectie si-mi aduc aminte de voi

toate cautati baieti seriosi,buni,iubareti,ssmd dar, cand va cauta omu...numa cu asemenea specimene va gaseste si mai si tipati in gura mare..."eu am iubit domne"

degeaba se da unu bun la voi,ca tot la rapandule de barbati trageti
mai sus am dat exemplu de mitocanie .....vreau sa vad cate zuze vor pune botul

cu seriozitatea si bunatatea,pana in ziua de azi,nu prea am rezolvat mare lucru
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 Iunie 2010 22:58
De la: kitty_krieger, la data 2010-06-22 20:58:30
De la: leo_, la data 2010-06-22 14:57:56
De la: kitty_krieger, la data 2010-06-22 10:13:37
pe unde ai citit astfel de tampenii?


observa societatea din jurul tau si ai sa vezi foarte bine ca am dreptate. de ce femei urate sunt impreuna cu barbati frumosi? de ce asistente sunt impreuna cu medici? de ce femei sarace sunt impreuna cu barbati bogati? de ce femei cu caracter urat au barbati pe care nu ii merita?

oau, sunt asistente impreuna cu medici femei urate cu barbati frumosi nu stiu cum indraznesc!!!!
sa aplicam regula de 3 pazeste si aflam de ce
ah, de-ar fi si-n viata ca-n fizica......


nu va fi ca in vizita niciodata. fizica e logica, viata e emotie. deci fizica se percepe cu emisfera stanga si viata cu cea dreapta. emotia nu poate fi programata ci doar influentata in favoarea/defavoarea ta.
leo_
Postat pe 23 Iunie 2010 04:06
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-06-22 22:58:37eu exist fetelor,sunt aici gata sa va povestesc tot ce vreti sa auziti,sa va soptesc vorbe dulci in ureche,sa va ofer orgasme multiple,sa va fac sa ma visati noaptea,sa-mi dati sute de smsuri pe zi.....gata sa va frang inimioara,sa nu mai raspund la tel. sa nu va mai caut....poate doar ocazional,cand am erectie si-mi aduc aminte de voi

toate cautati baieti seriosi,buni,iubareti,ssmd dar, cand va cauta omu...numa cu asemenea specimene va gaseste si mai si tipati in gura mare..."eu am iubit domne"

degeaba se da unu bun la voi,ca tot la rapandule de barbati trageti
mai sus am dat exemplu de mitocanie .....vreau sa vad cate zuze vor pune botul

cu seriozitatea si bunatatea,pana in ziua de azi,nu prea am rezolvat mare lucru


mai oameni buni, voi nu intelegeti un lucru, ele vor sa fie iubite doar de barbatii pe care ii vor ele. nu dau doi bani pe barbatii buni ci doar pe cei pe care ii vor ele. de asta se chinuiesc atat sa modifice un ratat (desi logica le spune ca nu vor reusi) cand ar putea sa gaseasca un barbat ok. sa nu crezi acum ca barbatii astia ok nu sunt pe fiecare drum, ca exact acolo ii gasesti. dar ele nu au nevoie de ei. doar cred ca au. vezi, exista o frumuseste in lucrul cu femeile, sunt imprevizibile intotdeauna. poate ca asta ne atrage la ele.
leo_
Postat pe 23 Iunie 2010 04:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Scoala vietii vs. scoala ca institutie !!! 108 De la: marco918 13 Ianuarie 2010 12:52
Lichid 2 De la: kudika_961383 8 August 2014 09:48
ce parere aveti despre relatiile virtuale 8 De la: Fahnell 29 Iunie 2010 11:03
Taur si Capricorn ?? :sml-jumping0044: 10 De la: one_size 19 Octombrie 2009 13:29
O parere din afara 34 De la: kudika_926829 7 Iulie 2013 14:59