Setari Cookie-uri

barbatii disponibili??

De la: Summer_, la data 2010-06-25 23:45:33O discutie atat de prosteasca....tipica...Barbatii buni sunt rari, femeile bune sunt rare...bla bla la naiba ce sa ne facem, cum sa ne gasim noi astia deosebitii ?


ne punem insigne in pept!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Iunie 2010 10:17
De la: tanusa, la data 2010-06-12 09:47:07mai exista barbatii capabili sa iubeasca, capabili sa fie fideli si capabili de a fi sinceri??




am de vanzare ,pret de criza.......astept inscrieri
Celia_29
Postat pe 26 Iunie 2010 10:26
De la: Celia_29, la data 2010-06-26 10:26:17
De la: tanusa, la data 2010-06-12 09:47:07mai exista barbatii capabili sa iubeasca, capabili sa fie fideli si capabili de a fi sinceri??




am de vanzare ,pret de criza.......astept inscrieri


la pachet sau cu amanuntu'?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 26 Iunie 2010 10:27
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-26 10:27:37
De la: Celia_29, la data 2010-06-26 10:26:17
De la: tanusa, la data 2010-06-12 09:47:07mai exista barbatii capabili sa iubeasca, capabili sa fie fideli si capabili de a fi sinceri??




am de vanzare ,pret de criza.......astept inscrieri


la pachet sau cu amanuntu'?



detaliu cu detaliu ,plata face totul.....pt tine am o pereche de gemene pepenoase perfecte pt buzele tale
Celia_29
Postat pe 26 Iunie 2010 11:21
De la: tanusa, la data 2010-06-12 09:47:07mai exista barbatii capabili sa iubeasca, capabili sa fie fideli si capabili de a fi sinceri??


sunt o specie rara
FRN
Postat pe 26 Iunie 2010 12:22
Ai si tu dreptate.....dar viata e plina de surprize ........si daca nu |"prindem trenul atunci cand e in gara noastra e destul de trist" dar nu trebuie sa disperam.Eu cred ca ar trebui sa profitam de fiecare ocazie de a ne simti bine si fara resentimente ..........Sunt tot din Brasov si as dori sa discutam mai mult pe aceasta tema.............
kudika188976
Postat pe 26 Iunie 2010 13:09
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-06-22 22:58:37eu exist fetelor,sunt aici gata sa va povestesc tot ce vreti sa auziti,sa va soptesc vorbe dulci in ureche,sa va ofer orgasme multiple,sa va fac sa ma visati noaptea,sa-mi dati sute de smsuri pe zi.....gata sa va frang inimioara,sa nu mai raspund la tel. sa nu va mai caut....poate doar ocazional,cand am erectie si-mi aduc aminte de voi

toate cautati baieti seriosi,buni,iubareti,ssmd dar, cand va cauta omu...numa cu asemenea specimene va gaseste si mai si tipati in gura mare..."eu am iubit domne"

degeaba se da unu bun la voi,ca tot la rapandule de barbati trageti
mai sus am dat exemplu de mitocanie .....vreau sa vad cate zuze vor pune botul

cu seriozitatea si bunatatea,pana in ziua de azi,nu prea am rezolvat mare lucru

as mai vrea si cate un bici pe spate la preludiu si vreo doua la ficatzi la postludiu si ...in rest ai tot ce iti trebuie ca sa ma dai pe spate esti ideal
charlotte_sucks
Postat pe 26 Iunie 2010 16:47
da mai exista,da are parte de ei cine nu trebuie!!!
kudika165078
Postat pe 26 Iunie 2010 20:16
De la: kudika165078, la data 2010-06-26 20:16:26da mai exista,da are parte de ei cine nu trebuie!!!

si tu..dupa evaluarea ta..unde te incadrezi? meritat sau nemeritat?
dragon_fly88
Postat pe 26 Iunie 2010 20:19
De la: tanusa, la data 2010-06-12 09:47:07mai exista barbatii capabili sa iubeasca, capabili sa fie fideli si capabili de a fi sinceri??

Tu le vrei pe toate 3 intr-un singur barbat?
Barbie30
Postat pe 26 Iunie 2010 21:44
Barbatii(si femeile) sunt capabili de orice, depinde cum ii apreciem...si oricum cand incepem sa-i apreciem, de obicei e prea tarziu:P
kudika195501
Postat pe 26 Iunie 2010 21:57
bine zis mai,exista dar au parte de ei cine nu trebuie ,dupa ce ca sunt specimene rare ,mai ai ia si cine nu trebuie asta e viata.asteptam sa iasa soarele si pe strada noastra,dar oare va iesi?
asteptam
erosita
Postat pe 27 Iunie 2010 01:15
De la: kitty_krieger, la data 2010-06-25 12:20:15
De la: leo_, la data 2010-06-25 01:18:23
De la: rox_sb, la data 2010-06-25 01:02:09aaa si cum spunea un amic de-al meu: pt mine femeia perfecta e : 90-60-90, sa aiba bani, si sa fie proasta....bine era dupa ceva , dar oricum....barbatii viseaza la asta:))


da, numai ca nu toti viseaza la femei proaste...

las ca stiu eu la ce visezi tu: una desteapta, da' nu mai desteapta decat tine, ca si-ar da seama ce poama esti


lasa ca nu stii tu la ce visez, visez la una mai desteapta decat mine dar care sa fie si mai buna in pat decat mine si ups nu prea gasesc... cred ca astea sunt si mai rare. ce sa faci daca multe femei destepte pun egalitate intre femeie si saltea? dar sa stii ca deja m-am resemnat
leo_
Postat pe 27 Iunie 2010 04:53
De la: Summer_, la data 2010-06-25 23:45:33O discutie atat de prosteasca....tipica...Barbatii buni sunt rari, femeile bune sunt rare...bla bla la naiba ce sa ne facem, cum sa ne gasim noi astia deosebitii ?


mai, sunt rari/rare de altceva. raritatea are mai multe sensuri. de exemplu eu, personal, cunosc cel putin 3 fete extraordinare (acum dupa standardele mele) intr-o zona de 500 mp. asa ca aviz amatorilor care cauta femei deosebite. tocmai astea trei au probleme in relatia cu partenerii si nu gasesc unul stabil desi cred ca ar vrea sa se casatoreasca. partea proasta este ca noi toti vrem sa vina printul/printesa si sa ne dea si pe-o parte si pe alta iar noi sa stam cu burta la soare. asa vedem toti perfectiunea, in termenii ce are/poate sa faca altul pentru noi si nu ce putem face impreuna pentru a avea un scop comun. de fapt nu lipsa dragostei, banilor, animalului preferat duce la rupturi de relatii ci lipsa unei tinte comune a celor doi. oamenii buni sunt nu multi ci extraordinar de multi, dar sunt rari pentru ca toti ii ignoram alegand exact pe ceilalti. in primul rand cand ii gasim incercam sa ne protejam de ei defectele noastre si ne acordam mai multa atentie noua decat lor.
leo_
Postat pe 27 Iunie 2010 05:03
De la: Barbie30, la data 2010-06-26 21:44:16
De la: tanusa, la data 2010-06-12 09:47:07mai exista barbatii capabili sa iubeasca, capabili sa fie fideli si capabili de a fi sinceri??

Tu le vrei pe toate 3 intr-un singur barbat?


ei si tu acum... capabil sa iubeasca, amantul, capabil sa fie fidel sotul si sincer lucratorul la fisc :)))
leo_
Postat pe 27 Iunie 2010 05:06
De la: leo_, la data 2010-06-21 01:26:19
De la: Shhh, la data 2010-06-20 16:01:55mai cata teorie mai faceti voi. zice cineva mai sus ca in viata noastra apare o pers potrivita... punct... asa e, apare cineva, dispare si dupa aia tot ii bocim plecarea. bine ar fi sa gasim din start ceea ce ne dorim, dar din pacate trebuie sa alegem si sa ne apucam de facut dresaj!! asta daca ne dorim neaparat pe cineva "perfect" daca nu, ei bine putem trai si fara perfectiune, putem avea relatii pline de sare si piper, pline de certuri dar si de partide de sex de exceptie... putem avea multe daca nu am mai fugi atat dupa "perfectiunea" asta. dar..... maria ioana tu esti campioana


perfectiunea asta nu exista, iar fuga dupa perfectiune mi se pare masturbare psihica. ceva in genul, nu am ce face si nu stiu ce sa fac.... a caut persoana perfecta....

Esti tare domunle auzi masturbare psihica e interesant conceptul........lasand gluma la o parte nu exista perfectiune umana dar daca privim cu atentie in jurul nostru putem gasi persoana cautata care sa ne faca fericiti si care la randul ei sa fie fericita alaturi de noi......totul depinde de ce dorim de la viata si de la cei din jur.....daca ne dorim perfectiune nu o sa o obtinem si nici n-o sa fim fericiti vreodata indiferent dece avem langa noi sau pe cine.........succes la toti cautatorii
angelalb
Postat pe 27 Iunie 2010 09:10
Ne risipim viata cautand perfectiunea. Va trece pe langa noi si nu vom reusi sa ne bucuram nici de micile placeri.......asa ca traieste clipa..............Toate parerile despre viata sunt diferite de la o varsta la alta ,intr-un fel percepi vita la 18 ani, in altul la 20 si din ce in ce mai perfectionist odata cu trecerea anilor asa ca luati viata ca atare incercand doar sa o |"slefuiti" pe ici pe colo in favoarea voastra........mult succes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kudika188976
Postat pe 27 Iunie 2010 10:58
De la: angelalb, la data 2010-06-27 09:10:14
De la: leo_, la data 2010-06-21 01:26:19
De la: Shhh, la data 2010-06-20 16:01:55mai cata teorie mai faceti voi. zice cineva mai sus ca in viata noastra apare o pers potrivita... punct... asa e, apare cineva, dispare si dupa aia tot ii bocim plecarea. bine ar fi sa gasim din start ceea ce ne dorim, dar din pacate trebuie sa alegem si sa ne apucam de facut dresaj!! asta daca ne dorim neaparat pe cineva "perfect" daca nu, ei bine putem trai si fara perfectiune, putem avea relatii pline de sare si piper, pline de certuri dar si de partide de sex de exceptie... putem avea multe daca nu am mai fugi atat dupa "perfectiunea" asta. dar..... maria ioana tu esti campioana


perfectiunea asta nu exista, iar fuga dupa perfectiune mi se pare masturbare psihica. ceva in genul, nu am ce face si nu stiu ce sa fac.... a caut persoana perfecta....

Esti tare domunle auzi masturbare psihica e interesant conceptul........lasand gluma la o parte nu exista perfectiune umana dar daca privim cu atentie in jurul nostru putem gasi persoana cautata care sa ne faca fericiti si care la randul ei sa fie fericita alaturi de noi......totul depinde de ce dorim de la viata si de la cei din jur.....daca ne dorim perfectiune nu o sa o obtinem si nici n-o sa fim fericiti vreodata indiferent dece avem langa noi sau pe cine.........succes la toti cautatorii


mi-e teama ca omul perfect este foarte plictisitor. pariez ca in viitorul nu prea indepartat o sa apara si specia asta. pe mine m-ar plictisi perfectiunea.
leo_
Postat pe 27 Iunie 2010 14:57
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-25 12:00:35barbati disponibili cu bun simt or mai fi???????
ca cu parerea..vad ca-si dau cam multi...
cu bun simt si respect?
nu cred ca trebuie sa fie un razboi al sexelor niciodata..ci trebuie sa fie un armistitiu..
a fi sau a nu fi cinstit?asta e intb..
cat de sincere suntem noi cu ei? sau cat la suta, din ce gandim e si adevarat?
uneori e mai usor sa zicem " eu sunt cuminte..floarea alba din gjhiveci" cand vrem de fapt uneori un tip care sa fie badaran..
si nu rara e sansa ca cele " cuminti" sa fie batute
si nesansa unora care sunt ok sa fie parasiti..insa nu trebuie postat mereu..un alt gen de fraza care sa zica de fapt "eu am fost inselat si eu sunt nea gica contra" .. ma mir ca doar inselat...
asa....si..cum ziceam...razboiu' cu cine e mai cinstit..nu e castigat de nimeni pt ca nimeni nu e cinstit...
de cate ori "ma intalnesc cu o fata" s-a intamplat sa fie o fata/prietena? sau de cate ori "nu s-a intamplat nimic" nu inseamna altceva?
vreti cinste? fiti si voi si vor fi ei.
normal ca cine se aseamana se aduna nu e logic?


mai trebuia sa zic modesti si normali
dragon_fly88
Postat pe 27 Iunie 2010 15:00
La ce folos ca nu te inseala si iti vorbeste urat toti sunt niste nemernici pe interes
this_is_the_life
Postat pe 27 Iunie 2010 15:32
nu cred...barbatii din ziua de azi sunt mitomani....crai si pe interes.
eu am fost asa pana acum un an.
tavi85
Postat pe 27 Iunie 2010 16:14
De la: leo_, la data 2010-06-27 14:57:11
De la: angelalb, la data 2010-06-27 09:10:14
De la: leo_, la data 2010-06-21 01:26:19
De la: Shhh, la data 2010-06-20 16:01:55mai cata teorie mai faceti voi. zice cineva mai sus ca in viata noastra apare o pers potrivita... punct... asa e, apare cineva, dispare si dupa aia tot ii bocim plecarea. bine ar fi sa gasim din start ceea ce ne dorim, dar din pacate trebuie sa alegem si sa ne apucam de facut dresaj!! asta daca ne dorim neaparat pe cineva "perfect" daca nu, ei bine putem trai si fara perfectiune, putem avea relatii pline de sare si piper, pline de certuri dar si de partide de sex de exceptie... putem avea multe daca nu am mai fugi atat dupa "perfectiunea" asta. dar..... maria ioana tu esti campioana


perfectiunea asta nu exista, iar fuga dupa perfectiune mi se pare masturbare psihica. ceva in genul, nu am ce face si nu stiu ce sa fac.... a caut persoana perfecta....

Esti tare domunle auzi masturbare psihica e interesant conceptul........lasand gluma la o parte nu exista perfectiune umana dar daca privim cu atentie in jurul nostru putem gasi persoana cautata care sa ne faca fericiti si care la randul ei sa fie fericita alaturi de noi......totul depinde de ce dorim de la viata si de la cei din jur.....daca ne dorim perfectiune nu o sa o obtinem si nici n-o sa fim fericiti vreodata indiferent dece avem langa noi sau pe cine.........succes la toti cautatorii


mi-e teama ca omul perfect este foarte plictisitor. pariez ca in viitorul nu prea indepartat o sa apara si specia asta. pe mine m-ar plictisi perfectiunea.


Nu te teme dragalasule...pana atunci mai e sa ne bucuram de imperfectiunile noastre ......sa ne acceptam asa cum suntem ......
angelalb
Postat pe 27 Iunie 2010 17:21
De la: tavi85, la data 2010-06-27 16:14:03nu cred...barbatii din ziua de azi sunt mitomani....crai si pe interes.
eu am fost asa pana acum un an.

bine ca recunosti!ce te-a facut sa te schimbi?!
roz5blue6lila7
Postat pe 27 Iunie 2010 17:25
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-06-27 17:25:42
De la: tavi85, la data 2010-06-27 16:14:03nu cred...barbatii din ziua de azi sunt mitomani....crai si pe interes.
eu am fost asa pana acum un an.

bine ca recunosti!ce te-a facut sa te schimbi?!



a ramas fara banii castigati la loto!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 27 Iunie 2010 17:28
Da doar aia din poze
oana84onutza
Postat pe 27 Iunie 2010 20:20

sunt si eu om,cateodata meritat cateodata nemeritat,toti gresim,unii mai mult alti mai putin,cred ca ar trebui sa invatam sa iubim si defectele cum iubim calitatile,caci suntem oameni toti,si nu suntem fara de greseala,caci daca am fi fost perfecti am fi fost ingeri,
kudika165078
Postat pe 27 Iunie 2010 21:14
De la: Neamtu, la data 2010-06-22 21:45:02
De la: sweet_heart, la data 2010-06-22 21:14:26adevarul este ca, noi, atat femeile,cat si barbatii cautam perfectiunea sau omul perfect pe care il avem intiparit in minte......fiecare isi face un "tipar"de cum ar vrea sa fie persoana iubita,dar daca nu lasi unui barbat sa'ti demonstreze ce poate si ce vrea nu vei stii niciodata daca "tiparul"tau e ceea ce vrei si cauti cu adevarat.desigur ,in viata mai si suferi,iti mai iei si suturi in fund dar nu toti sunt la fel.poti avea ceea ce doresti chiar langa tine si nici sa nu'ti dai seama pentru ca "capra vecinului"e mai "gustoasa".niciodata nu ne va multumi nimic,asta e durul adevar!


Hm... nu te supara ca zic si eu ceva. Voi habar nu aveti ce cautati. Si nici unul nu va fi bun, in totalitate. O sa fie mereu cate ceva care sa va faca sa ziceti 'next!'. SI nu ati putea recunoaste un barbat bun nici daca v-ar musca de nas! Si asta o spune un tip care nu si-a inselat prietena niciodata - nu fac caz din asta sau motiv de lauda, normal ar fi ca TOTI barbatii sa fie fideli - un tip care a facut din a spune adevarul un mod de viata - si pana acum a mers PROST pentru el, evident, pentru ca nimeni nu digera adevarul si numai adevarul prea bine - un tip care nu are ca viciu decat fumatul si cafeaua si sexul de calitate samd. Nu ma laud, ca e inutil pe un forum. Incerc doar sa scot in evidenta ca sunt in varsta, am cinceput de chelie si de burta. Si mai departe, pentru femei nu mai conteaza altceva. No, n-aveti decat sa ma contraziceti...

freud dak nu ma insel cumva....a zis k omul e un sac de dorinte fara fund...deci asta se aplica si la barbati.si de e bine tot lipseste ceva
dark_eye
Postat pe 27 Iunie 2010 22:22
De la: leo_, la data 2010-06-25 08:54:44
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-06-22 22:58:37eu exist fetelor,sunt aici gata sa va povestesc tot ce vreti sa auziti,sa va soptesc vorbe dulci in ureche,sa va ofer orgasme multiple,sa va fac sa ma visati noaptea,sa-mi dati sute de smsuri pe zi.....gata sa va frang inimioara,sa nu mai raspund la tel. sa nu va mai caut....poate doar ocazional,cand am erectie si-mi aduc aminte de voi

toate cautati baieti seriosi,buni,iubareti,ssmd dar, cand va cauta omu...numa cu asemenea specimene va gaseste si mai si tipati in gura mare..."eu am iubit domne"

degeaba se da unu bun la voi,ca tot la rapandule de barbati trageti
mai sus am dat exemplu de mitocanie .....vreau sa vad cate zuze vor pune botul

cu seriozitatea si bunatatea,pana in ziua de azi,nu prea am rezolvat mare lucru


nici nu o sa rezolvi pentru ca asta cauta femeile doar cand vor sa se casatoreasca. pana atunci cauta tipi cu care sa se distreze. iar tu nu esti distractiv cu metodele astea. in plus, seriozitatea si bunatatea de la inceput dau ideea ca vrei sa iti cumperi sexul in felul asta. asa ca dozeaza-le in functie de mersul relatiei.

mai leo...nush u cu ce fel de persoane ai avut relatii in viata ta,de ce natura...dar deschide putin ochii.ai lucrat vreodata cu persoane?....poate nu ai avut ocazia dar eu ce am invatzat la anisorii mei e k...atat femeile cat si barbatii sunt de o varietate inimaginabila.din postarile tale si de pe alte topicuri am observat tendinta ta de a baga femeile in aceeasi oala.MARE PROSTIE zic eu.in primul rand si femeile sunt oameni..deci au un sistem de valori(ma rog unde e cazul...si aici ma refer la oameni nu la femei).un sistem de valori difera de la om la om(si difera enorm cel mai adesea)....tocmai din acest motiv prisma prin care vede fiecare e deosebita fatza de celalalt...asa k lasa'ma cu femeile trag spre mitocani k nu e un adevar general valabil.sunt cazuri particulare...asa cum si unii barbati au slabiciune pt femei de calitate indoielnica.asta tine de personalitatea fiecaruia, de educatie, de sistemul de valori format etc etc....nu de faptul k femeile simt si barbatii gandesc.cunosc atatea cazuri din punctul tau de vedere, "pe dos"(barbati smiorcaiti si femei care stiu ce vor....pt care sentimentele sunt pe locul 2)
dark_eye
Postat pe 27 Iunie 2010 22:42
Leo ... ai dreptate ... da`r sunt femei care cauta barbati fideli..si toate conditile puse ...dar nu gasesc....si is femei care cauta alt fel de barbati si dau peste cei fideli si nu ii tin langa ele .... Si acelasi lucru si in cazutl barbatilor ....
kudika175792
Postat pe 28 Iunie 2010 01:04
De la: dark_eye, la data 2010-06-27 22:42:28
De la: leo_, la data 2010-06-25 08:54:44
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-06-22 22:58:37eu exist fetelor,sunt aici gata sa va povestesc tot ce vreti sa auziti,sa va soptesc vorbe dulci in ureche,sa va ofer orgasme multiple,sa va fac sa ma visati noaptea,sa-mi dati sute de smsuri pe zi.....gata sa va frang inimioara,sa nu mai raspund la tel. sa nu va mai caut....poate doar ocazional,cand am erectie si-mi aduc aminte de voi

toate cautati baieti seriosi,buni,iubareti,ssmd dar, cand va cauta omu...numa cu asemenea specimene va gaseste si mai si tipati in gura mare..."eu am iubit domne"

degeaba se da unu bun la voi,ca tot la rapandule de barbati trageti
mai sus am dat exemplu de mitocanie .....vreau sa vad cate zuze vor pune botul

cu seriozitatea si bunatatea,pana in ziua de azi,nu prea am rezolvat mare lucru


nici nu o sa rezolvi pentru ca asta cauta femeile doar cand vor sa se casatoreasca. pana atunci cauta tipi cu care sa se distreze. iar tu nu esti distractiv cu metodele astea. in plus, seriozitatea si bunatatea de la inceput dau ideea ca vrei sa iti cumperi sexul in felul asta. asa ca dozeaza-le in functie de mersul relatiei.

mai leo...nush u cu ce fel de persoane ai avut relatii in viata ta,de ce natura...dar deschide putin ochii.ai lucrat vreodata cu persoane?....poate nu ai avut ocazia dar eu ce am invatzat la anisorii mei e k...atat femeile cat si barbatii sunt de o varietate inimaginabila.din postarile tale si de pe alte topicuri am observat tendinta ta de a baga femeile in aceeasi oala.MARE PROSTIE zic eu.in primul rand si femeile sunt oameni..deci au un sistem de valori(ma rog unde e cazul...si aici ma refer la oameni nu la femei).un sistem de valori difera de la om la om(si difera enorm cel mai adesea)....tocmai din acest motiv prisma prin care vede fiecare e deosebita fatza de celalalt...asa k lasa'ma cu femeile trag spre mitocani k nu e un adevar general valabil.sunt cazuri particulare...asa cum si unii barbati au slabiciune pt femei de calitate indoielnica.asta tine de personalitatea fiecaruia, de educatie, de sistemul de valori format etc etc....nu de faptul k femeile simt si barbatii gandesc.cunosc atatea cazuri din punctul tau de vedere, "pe dos"(barbati smiorcaiti si femei care stiu ce vor....pt care sentimentele sunt pe locul 2)


e o tendinta pur virtuala. si eu am observat-o. in viata reala insa dau sanse egale oricarei persoane. probabil ca am un cliseu si eu inregistrat in creier, dar care se anuleaza atunci cand generalul devine particular.
leo_
Postat pe 28 Iunie 2010 09:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cadoul perfect 7 De la: andra_ale 30 Martie 2009 09:14
mamica singura indragostita 15 De la: kudika_1034905 27 Decembrie 2018 08:14
Minciuna sau pur si simplu prostie? 124 De la: nicota 1 Aprilie 2010 11:13
Aspect intinerit al pielii in 15 minute ?! Da, se poate! 5 De la: deea1005 21 Decembrie 2010 00:14
aici posteaza si barbatii mesaje???? 64 De la: shery 26 Mai 2014 09:00