Setari Cookie-uri

Ce poti face cu un baiat o noapte in pat inafara de dragoste ?

Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?
papusika_kudika
Postat pe 19 Iunie 2010 11:39
ne'ar place sa o auzim cum ne spune ca o sa se dezbrace si urmeaza sa facem sex :))
felixcat
Postat pe 19 Iunie 2010 11:41
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 11:39:09Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?


Dormi cu el. Daca il simti capabil sa inteleaga ca un NU este un NU... nu vad problema. Asta am facut si eu cu prietena mea, multi ani in urma. Si, crede-ma... o sa aveti ce vorbi, mai ales cu asta isi doreste, ci doar sa te tina in brate si sa va mangaiati si alte din astea... Evident ca o sa incerce ceva, insa... daca intelege ca NU e NU... totul o sa fie ok.
Neamtu
Postat pe 19 Iunie 2010 11:50
ok . mersi de raspuns altceva inafara de sex ce v-ar place sa mai auziti ?
papusika_kudika
Postat pe 19 Iunie 2010 11:56
mersi de sfat - ok dorm cu el vorbim una alta dar ce fac cu el daca vad ca se plictiseste ? si ce sa vorbesc o noapte intreaga ? mi - ar place sa- i spun lucruri care sa -i atraga atentia !!! si sa nu uite acea noapte :) :)
papusika_kudika
Postat pe 19 Iunie 2010 12:01
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 12:01:27mersi de sfat - ok dorm cu el vorbim una alta dar ce fac cu el daca vad ca se plictiseste ? si ce sa vorbesc o noapte intreaga ? mi - ar place sa- i spun lucruri care sa -i atraga atentia !!! si sa nu uite acea noapte :) :)


Ei, nu-ti bate capul atat de mult, ai sa vezi ca subiectele o sa vina de la sine... de fapt, gesturile o sa fie mai multe, nicidecum vorbele. Ai incredere, daca nu faceti nici unul ceva pe care sa il regretati in secunda urmatoare... o sa fie de neuitat.
Neamtu
Postat pe 19 Iunie 2010 13:24
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 11:39:09Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?


SA vb cu el despre cat de mult ti-ar placea sa-i gatesti o masa copioasa urmata de un sex oral.
Karbon
Postat pe 22 Iunie 2010 13:37
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 12:01:27mersi de sfat - ok dorm cu el vorbim una alta dar ce fac cu el daca vad ca se plictiseste ? si ce sa vorbesc o noapte intreaga ? mi - ar place sa- i spun lucruri care sa -i atraga atentia !!! si sa nu uite acea noapte :) :)


cati ani zici ca ai tu "puisor"?
fante_de_dorobanti
Postat pe 22 Iunie 2010 13:40
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 11:39:09Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?


hai sa jucam baza!! tu esti prima!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iunie 2010 13:46
De la: Karbon, la data 2010-06-22 13:37:50
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 11:39:09Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?


SA vb cu el despre cat de mult ti-ar placea sa-i gatesti o masa copioasa urmata de un sex oral.




GOD!! probleme???te pricepi la sfaturi nu gluma
I0anaG
Postat pe 22 Iunie 2010 13:49
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 11:39:09Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?


vrei sa ne facem temele la matematica si anatomie?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iunie 2010 14:00
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 11:39:09Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?


Fostul prieten zici ?

El vrea o noapte cu tine iar tu vrei sa-l impresionezi de unde rezulta ca amandoi doriti sa va reluati relatia .
Daca e asa care-i problema daca se ajunge la sex ?
iris_4_ever
Postat pe 22 Iunie 2010 17:34
pfoai, o noapte intreaga conversatie??? eu in locul tau m-as intoarce pe partea ailalta dupa vreo ora si as trage un soooomn!
kitty_krieger
Postat pe 22 Iunie 2010 21:12
Pentru kudika 197746 (fff multe cifreeee) cati ani maica ????
De esti in stare sa inghiti asemenea baliverne ? . ahm ?
daca o faci in pat se numiste sex , daca nu ai tangente cu el , tot sex se numeste , dar sa o faceti cu cap , mhhh pardon capison din latex , nu irita si te mentine "pura".
blue07scorpion
Postat pe 22 Iunie 2010 23:20
multumesc pentru sfaturi ; faza e ca am 20 de ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala ; ei bine a trecut si noaptea asta aseara a fost la mine si a fost super ok ; de uitat nu o uit - el stie ca am regula asta sa nu fac sex decat dupa casatorie dar faza e ca mie mi place cand sant cu el ma simt super bine dar nu cred ca vreau mai mult decat atat . Noaptea ne - am uitat la un film fain de acolo a inceput totul saruturi s asa mai departe dar cred ca am gresit am facut unele chestii romantice cu el si sant sigura ca a ramas marcat de asta si nu ma va uita niciodata pentru ca am fost foarte pasionala cu el -sant sigura de asta- dar acuma problema e la mine ca mi ar place sa continuu lucrurile astea sa ne mai intalnim insa fara sex sau ceva foarte serios . Ce credeti ca se va intampla daca voi face asa ?
papusika_kudika
Postat pe 23 Iunie 2010 13:17
pai incearca sa nu l intarati prea rau si nu stiu cat va fii el dispus sa astepte.
sofia_maria
Postat pe 23 Iunie 2010 13:21
TRAIESTE CLIPA , POTI AVEA MOMENTE DE NEUITAT SI FARA SEX. NU TRB SA TE GANDESTI CE VEI FACE , CE VEI SPUNE LASA TOTUL SA VINA DE LA SINE

BAFTA
kudika037265
Postat pe 1 Iulie 2010 19:33
puteti sa vorbiti cat doriti ...ca in final tot la sex se ajunge,...
sorindoc_87
Postat pe 5 Iulie 2010 14:40
dragut-o eu te inteleg k u iti doresti sa dormi o seara cu el........dar....pt el sigur inseamna o noapte de sex. degeaba o sa iti zc el k nu faceti nik dar tot la sex ii este gandul asa k stai in banca ta.......dak chiar nu-ti place asa cum vrei sa arati u akum. dar exista si 1% sanse doar sa vrea sa doarma alaturi de u.............iar dak e asa ce crezi k ai putea sa faci o noapte intreaga..........u ai impresia k o sa stati de vb toata noaptea????? o sa vb bineinteles dar nu o noapte intreaga draguta pt k lumea mai si doarme........totul vine de la sine.dar parerea mea este sa stai u cumintica lasa dormitul noptilor cu unul si cu altul.
kudika149571
Postat pe 5 Iulie 2010 16:49
gata a-ti incurcat-o.Eu am alta experienta am stat cu iubitul meu in pat destul si am decis sa nu ajungem la sex si asa a fost.Acuma nu toti baietii inteleg asta sau mai bine zis la inceput vrei ceva si te trezesti ca dupa ceva timp iti place si cazi direct in plasa.Deci daca nu vrei sex cel mai sigur e sa nu dormi cu el.bafta
rebeca79
Postat pe 5 Iulie 2010 17:08
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 11:39:09Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?



Iubita nu cred k exista un baiat care doar sa stea cu tn in pat de vorba;)) Doar sa fie gay....deci.... dak tot vrei sa-i atragi atentia nu ai cum prin vorbe;)poate altfel;))intelegi tu;)))
BabytzaDolc3
Postat pe 5 Iulie 2010 17:08

cati ani ai ?in pat poti ; juca carti , sa vedeti multe filme , un meci de fotbal , sa mancati popcorn , sa beti o sticla de sampanie sau de palinca impreuna , sa va sarutati toata noaptea , sa va amuzati de bancuri , se pot face atatea , daca aveti afinitati ati putea vb nopti in sir de subiecte placute si comune , stai prost cu fantezia.Provoaca-l la un subiect de genul : menopauza la gaini .....
banalulanonim
Postat pe 5 Iulie 2010 17:25
sa va tineti in brate...si sa faceti nani nani..sa ii canti ca sa adoarma mai repede!
roz5blue6lila7
Postat pe 5 Iulie 2010 17:37
De la: BabytzaDolc3, la data 2010-07-05 17:08:52
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 11:39:09Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?



Iubita nu cred k exista un baiat care doar sa stea cu tn in pat de vorba;)) Doar sa fie gay....deci.... dak tot vrei sa-i atragi atentia nu ai cum prin vorbe;)poate altfel;))intelegi tu;)))

da pe dracu'...deci de fiecare data knd intri in pat cu iubitul tau merge antenuta direct la tinta?...o fi cu magnet.....
dark_eye
Postat pe 5 Iulie 2010 18:21
De la: kudika197746, la data 2010-06-23 13:17:08multumesc pentru sfaturi ; faza e ca am 20 de ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala ; ei bine a trecut si noaptea asta aseara a fost la mine si a fost super ok ; de uitat nu o uit - el stie ca am regula asta sa nu fac sex decat dupa casatorie dar faza e ca mie mi place cand sant cu el ma simt super bine dar nu cred ca vreau mai mult decat atat . Noaptea ne - am uitat la un film fain de acolo a inceput totul saruturi s asa mai departe dar cred ca am gresit am facut unele chestii romantice cu el si sant sigura ca a ramas marcat de asta si nu ma va uita niciodata pentru ca am fost foarte pasionala cu el -sant sigura de asta- dar acuma problema e la mine ca mi ar place sa continuu lucrurile astea sa ne mai intalnim insa fara sex sau ceva foarte serios . Ce credeti ca se va intampla daca voi face asa ?


se va intampla sex. poate nu acum poate nu peste 3 luni dar peste 5-6 sigur. o data create substantele respective in corp nu scapi de ele prea curand. si te intreb o chestie... daca dupa casatorie vei descoperi ca te-ai oferit unui barbat care nu te-a meritat nu va fi suferinta mai mare? eu cred ca daca tipul merita e bine sa lasi lucrurile sa mearga natural.
leo_
Postat pe 6 Iulie 2010 10:01
De la: dark_eye, la data 2010-07-05 18:21:17
De la: BabytzaDolc3, la data 2010-07-05 17:08:52
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 11:39:09Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?



Iubita nu cred k exista un baiat care doar sa stea cu tn in pat de vorba;)) Doar sa fie gay....deci.... dak tot vrei sa-i atragi atentia nu ai cum prin vorbe;)poate altfel;))intelegi tu;)))

da pe dracu'...deci de fiecare data knd intri in pat cu iubitul tau merge antenuta direct la tinta?...o fi cu magnet.....


mai nu stiu ce barbati intalniti voi insa nu toti sunt exasperati dupa sex.
leo_
Postat pe 6 Iulie 2010 10:03
De la: kudika197746, la data 2010-06-19 11:39:09Buna intru pentru prima data aici si nu stiu multe lucruri. Am si eu o curiozitate - de vreo doua zile fostul prieten m- a intrebat daca as fi in stare sa dorm cu el o noapte, binenteles fara sa facem prostii . Ce-as putea sa fac in cazul acesta ? Sincer mi - ar place sa spun da daca as fi sigura ca nu se ajunge prea departe . Insa ce -as putea sa vorbesc cu el o noapte intreaga sa - i atrag totusi atentia ? Baieti voua ce v-ar pace sa auziti de la o fata in cazul acesta?


De exemplu poti sa-si duci andrelele, si mai duci o pereche, il inveti si pe el sa tricoteze cu doua ace.
Sau poti sa duci o carte de povesti, ii citesti povesti nemuritoare.
Succes! Si sa ne povestesti cum a fost dupa prima noapte de dragoste:))) tu evident plecata la " razboi"
stem_29
Postat pe 6 Iulie 2010 11:55
De la: kudika197746, la data 2010-06-23 13:17:08multumesc pentru sfaturi ; faza e ca am 20 de ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala ; ei bine a trecut si noaptea asta aseara a fost la mine si a fost super ok ; de uitat nu o uit - el stie ca am regula asta sa nu fac sex decat dupa casatorie dar faza e ca mie mi place cand sant cu el ma simt super bine dar nu cred ca vreau mai mult decat atat . Noaptea ne - am uitat la un film fain de acolo a inceput totul saruturi s asa mai departe dar cred ca am gresit am facut unele chestii romantice cu el si sant sigura ca a ramas marcat de asta si nu ma va uita niciodata pentru ca am fost foarte pasionala cu el -sant sigura de asta- dar acuma problema e la mine ca mi ar place sa continuu lucrurile astea sa ne mai intalnim insa fara sex sau ceva foarte serios . Ce credeti ca se va intampla daca voi face asa ?


"Pasionala?":))))))))
Daca e la ce ma gandesc eu.......ahahahaha.......tac!
stem_29
Postat pe 6 Iulie 2010 12:02
Eu zic ca o sa fi si mai "pasionala" daca apelezi la ideea lui Stem cu andrelele,ce marfa o sa fie tu sa crosetezi soseta dreapta si el pe aia stanga
Barbie30
Postat pe 6 Iulie 2010 12:09
De la: stem_29, la data 2010-07-06 12:02:18
De la: kudika197746, la data 2010-06-23 13:17:08multumesc pentru sfaturi ; faza e ca am 20 de ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala ; ei bine a trecut si noaptea asta aseara a fost la mine si a fost super ok ; de uitat nu o uit - el stie ca am regula asta sa nu fac sex decat dupa casatorie dar faza e ca mie mi place cand sant cu el ma simt super bine dar nu cred ca vreau mai mult decat atat . Noaptea ne - am uitat la un film fain de acolo a inceput totul saruturi s asa mai departe dar cred ca am gresit am facut unele chestii romantice cu el si sant sigura ca a ramas marcat de asta si nu ma va uita niciodata pentru ca am fost foarte pasionala cu el -sant sigura de asta- dar acuma problema e la mine ca mi ar place sa continuu lucrurile astea sa ne mai intalnim insa fara sex sau ceva foarte serios . Ce credeti ca se va intampla daca voi face asa ?


"Pasionala?":))))))))
Daca e la ce ma gandesc eu.......ahahahaha.......tac!
deci nu mai rade fata este virgina si in acelasi timp si pasionala dar totusi este virgina
anamaria_brunetik
Postat pe 6 Iulie 2010 12:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DRAGOSTE SAU BANI ? 10 De la: kudika009316 29 Iunie 2009 19:33
orele de liceu:( 1 De la: black_eyes 31 Ianuarie 2011 17:54
Unul tradat 25 De la: kudika_937848 14 Martie 2014 22:27
sunt nimfo' ?:)) 182 De la: S_T_F 30 Noiembrie 2011 19:08
ia sa-i mai dam dracu pe barbati!! 327 De la: DieMann 19 Iulie 2009 18:29