Setari Cookie-uri

Marar= cresterea sanilor???

Nu vreau sa te descurajez insa presupun ca nu esti atat de naiva sa crezi, intr-adevar, ca mararul este solutia pt cresterea sanilor... din moment ce traiesti in anul 2010 si ai descoperit si internetul , este peste capacitatea mea de a intelege faptul ca mai ai atata doza de "naivitate".
Singura metoda "naturala" pentru cresterea sanilor, daca ai trecut de pubertate si corpul tau a incetat sa se mai dezvolte ,este ingrasarea. Numai in situatia in care mai pui cateva kilograme ,ar mai exista posibilitatea sa iti cresca sanii natural, altfel solutia este implantul. Insa, ar trebui sa te privesti obiectiv inainte de a lua aceasta decizie. In cazul in care nu esti complet "plata", personal nu consider necesara o astfel de interventie. Si apoi , ramane de discutat care e de fapt adevaratul motiv pt care iti doresti aceasta marire....mi s-ar parea o lipsa de respect fata de propria-ti persoana daca ti-ai dori sani mai mari pt ca asta ar atrage mai multi barbati, si nu pentru comfortul tau psihic. Adevarata valoare a unei femei nu sta in marimea sanilor, asta daca nu cumva faci parte din "industria XXX", dar daca stai putin sa observi lucrurile, si acolo adevaratele starlete nu sunt cele "tunate"...totul tine de atitudine.
dragulescuelena
Postat pe 11 Iulie 2010 11:28
Incredibil....marar, usturoi....nu stiu ce sa fac ma intai o criza de ras sau una de nervi, cand citesc atatea aberatii...fetelor retetele propuse de voi sunt luate de la capitolul "Dressing-uri pentru salate" ?
dragulescuelena
Postat pe 11 Iulie 2010 11:40
De la: dragulescuelena, la data 2010-07-11 11:40:39Incredibil....marar, usturoi....nu stiu ce sa fac ma intai o criza de ras sau una de nervi, cand citesc atatea aberatii...fetelor retetele propuse de voi sunt luate de la capitolul "Dressing-uri pentru salate" ?



Acum pe bune,de ce vrei sa le strici tu retetele?
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 11:43
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 11:43:04
De la: dragulescuelena, la data 2010-07-11 11:40:39Incredibil....marar, usturoi....nu stiu ce sa fac ma intai o criza de ras sau una de nervi, cand citesc atatea aberatii...fetelor retetele propuse de voi sunt luate de la capitolul "Dressing-uri pentru salate" ?



Acum pe bune,de ce vrei sa le strici tu retetele?


ca e rea si invidioasa
tai-tai
vezi cate-am pupat la ”Ce-si doresc femeile...pfffffff”
mitura
Postat pe 11 Iulie 2010 11:49
De la: mitura, la data 2010-07-11 11:49:30
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 11:43:04
De la: dragulescuelena, la data 2010-07-11 11:40:39Incredibil....marar, usturoi....nu stiu ce sa fac ma intai o criza de ras sau una de nervi, cand citesc atatea aberatii...fetelor retetele propuse de voi sunt luate de la capitolul "Dressing-uri pentru salate" ?



Acum pe bune,de ce vrei sa le strici tu retetele?


ca e rea si invidioasa
tai-tai
vezi cate-am pupat la ”Ce-si doresc femeile...pfffffff”

da' ce sunt retele astea?
de facut mujdei pentru cartofi prajiti?
retete d-astea incercati voi?
si eu care credeam ca e pentru gatit
ciudata lumea asta
d-aia dispare 'mararul din piete?
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 11:56
eu am folosit reteta cu mararu fff mult timp ... vreti sa stiti rezultatul? mi-au crescut perii albi , nu sanii ..... este o iluzie optica faptul k ii vezi mai mari , k daca pui centimetru tot marimea aia o au .....

AAAA... ba da ... am vazut niste rezultate . Si anume : la o biorezonanta mi-a iesit k sunt predispusa la cancer la sanul stang din cauza a nu stiu ce substante din mararul ala ... asa a zis doctorul ... Si m-am potolit ... Lasati lucrurile asa, k decat sa faceti bine , dati in altele mai rele
Innuca
Postat pe 11 Iulie 2010 12:00
Prostii.....de ce te complexezi?
si eu am sanii aproape = o , dar nu duc lipsa de atentie
Frumusetea nu se arata neaparat prin sani. Cu siguratna ai alte puncte forte.
lavric_diana
Postat pe 11 Iulie 2010 12:03
Cu mararul cred ca s-au lamurit!
Cu usturoiul se ofera cineva sa le lamureasca(din experienta)?
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 12:05
Singurul lucru pe care il veti obtine in urma utilizarii acestor remedii este un gust extrem de neplacut si un puternic miros de marar/usturoi dupa voi.....vorbesc din experienta
issa
Postat pe 11 Iulie 2010 12:06
De la: sirghea, la data 2010-06-24 21:14:20e buna reteta cu ...mararul dar nu da rezultate la toate fetele...o metoda sigura este prin palpare si mingaiere (dar nu de posesoare...) probabil acest lucru duce la o mai buna irigare a lor si o dezvoltare armonioasa. acum vedeti pe cine alegeti sa va faca tratamentul...
lavric_diana
Postat pe 11 Iulie 2010 12:07
mai terminati, mai fetelor cu mesajele astea absurde! sunteti exasperante! maturizati-va odata si multumiti-va cu ce aveti!
SweetRoxanne
Postat pe 11 Iulie 2010 12:15
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 12:05:22Cu mararul cred ca s-au lamurit!
Cu usturoiul se ofera cineva sa le lamureasca(din experienta)?

da, nu vezi?

ce va agitati cu sanii mici?
din punctul cui de vedere?
al vostru?
sunteti in stare sa tineti cura de slabire si daca sunteti ok din punctul de vedere l indicelui

eu unul nu vreau sa mai citesc retete cu marar si usturoi...desi amestecate cu smantana na, ca mi-e foame
bogdan76
Postat pe 11 Iulie 2010 12:15
si chiar da rezultate vizible?
kudika_04
Postat pe 11 Iulie 2010 12:25
De la: kudika_04, la data 2010-07-11 12:25:11si chiar da rezultate vizible?


Incredibil de vizibile! Nu o sa-ti gasesti sutien pe masura ta!
Daca iti maci masaj cu usturoi si mananci marar timp de un an o sa fi the best!
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 12:29
cred ca era o gluma.............Doar nu o sa ti-i freci cu usturoi de acu P.S.: Ce probleme existentiale se mai discuta......
irina_nd
Postat pe 11 Iulie 2010 12:29
Poti sa cumperi ulei de marar si se pun 5 picaturi in palma si temasezi pe sani cu acel ulei.Se cumpara de la magazin naturist si mai poti lua tinctura de marar care se bea cu apa...20picaturi la jumate de pahar de apa.Eu am folosit si a dat rezultate.
viol72
Postat pe 11 Iulie 2010 12:42
Treaba cu schimbatul marimii dupa nastere, alaptare functioneaza si in sens invers. Eu domnisoara fiind purtam cupa B la sutien.Dupa ce am nascut si am alaptat doi copii, am ajuns la AA, cel mult A....Deci nu e o regula generala. E drept ca sunt si slabuta....
monel10me
Postat pe 11 Iulie 2010 12:58
sa stii ca ai dreptate. eu am incercat tot felul: de la pastile, uleiuri, masaje....si tinctura de marar....dar, in afara de o chestie de moment, nu se vede nimik. Si nu stiu cat de rau iti pot face astea in timp....atatea dereglari hormonale, nu cred ca sunt bune. Pe langa asta, o sa imi doresc sa am un bebe, si nu as vrea ca din cauza unor mofturi, de a avea sanii mai mari, sa ii fac vreun rau. prefer sa fiu asa, sanatoasa, si restul le fac eu.....atata timp cand ai pe cineva langa tine, si te accepta asa cum esti....totul e ok
kudika226158
Postat pe 11 Iulie 2010 12:59
NU E GREU DE FACUT TINCTURA DE MARAR DAR EU AM AUZIT K IN CANTITATE MARE ESTE OTRAVITOR CITESTE INAINTE DE A LUA.SAU UITETE PE NET
D FAPT ORICE PLANTA IN CANTITATI MARI NU E BUNA DE LUAT.SPER SA TE AJUT INTR-UN FEL.
AR FI BINE SA TE MULTUMESTI CU CE TE-A INZESTRAT MAMA NATURA
SUCCES
ALESIA
healthy016516
Postat pe 11 Iulie 2010 13:01
De la: kudika197103, la data 2010-06-23 13:40:14buna :*

sunt foarte complexata din cauza sanilor prea mici..am auzit tot felul de metode naturiste dar nu stiu pe care sa o incerc (nu vreau sa ajung la bisturiu). Din auzite cica mararu este benefic. CEAI sau TINCTURA ...as vrea sa stiu si eu ..cum as putea prepara ceaiul??? adica iau mararul de la piata si il pun in ibric?? sau il las mai intai sa se usuce? astept raspusuri :*:*



1. du-te la sala si fa exercitii pentru piept
2. mergi la tae-bo
3. fa-ti singura masaj zilnic o jumatate de ora.
leo_
Postat pe 11 Iulie 2010 13:21
succes
De la: FrumuShicka, la data 2010-07-11 06:00:28:))) .. mararul nu e bun pentru asha ceva.. mararul e ca sa te curetze pe interior.. sa iti curete sangele.... dupa ce veti bea prostiile cu marar. ... sa imi ziceti shi mie daka nu sunteti balonate? si daka aveti gaze... ca toata lumea e cu mararul....


Te contrazic: eu fac cura cu tinctura de marar tocmai pt reglarea tranzitului intestinal ..si crede-ma : chiar da roade . iar legat de sani , tinand cont ca ma indrept spre 30 ani ..iar ei sunt cum sunt , cred ca ajuta ceva -ceva si acolo..
Oricum , cura cu tinctura de marar este recomandata pt reglarea functiilor sexuale feminine, a aparatului genital. si reglarea tranzitului intstinal iar cea cu branca ursului, pt barbati ( reglarea fct sexuale).

Important este ca o cura sa nu tina mai putin de 6 luni pt a -si face efectul la nivel maim si a se mentine
Succes !
True_BEAUTY
Postat pe 11 Iulie 2010 13:25
Buna!
Ca si tine, am fost complexata foarte multa vreme de dimensiunea , sa spun aproape absenta, a sanilor. Am incercat si masaje si tinctura de marar. 3 luni , de 3 ori pe zi am facut "tratament" cu tinctura si degeaba. mai mult decat atat, acum numai suport mararul in mancare :) pana la urma mi-am luat inima in dinti si am facut operatie de marire a sanilor. am deja 3 luni de la operatie, ma simt f bine, normal, ca si inainte, doar ca a disparut senzatia de handicap si stressul pe care le aveam inainte. asa ca, daca natura nu a fost generoasa cu tine, fie te impaci cu ideea si astepti ca pe masura ce inaintezi in varsta sa se modifice si corpul tau, fie recurgi la chirurgie estetica(cu mare atentie pe mana cui te lasi!). oricat de naturiste ar fi "tratamentele" gen tinctura de marar, si chiar daca au efect la unele persoane in asociere cu modificarile hormonale care apar individual, nu te astepta la cresteri spectaculoase in dimensiune.
cosmela
Postat pe 11 Iulie 2010 13:25
De la: bogdan76, la data 2010-07-11 11:56:15
De la: mitura, la data 2010-07-11 11:49:30
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 11:43:04
De la: dragulescuelena, la data 2010-07-11 11:40:39Incredibil....marar, usturoi....nu stiu ce sa fac ma intai o criza de ras sau una de nervi, cand citesc atatea aberatii...fetelor retetele propuse de voi sunt luate de la capitolul "Dressing-uri pentru salate" ?



Acum pe bune,de ce vrei sa le strici tu retetele?


ca e rea si invidioasa
tai-tai
vezi cate-am pupat la ”Ce-si doresc femeile...pfffffff”

da' ce sunt retele astea?
de facut mujdei pentru cartofi prajiti?
retete d-astea incercati voi?
si eu care credeam ca e pentru gatit
ciudata lumea asta
d-aia dispare 'mararul din piete?

iti dai seama ca nu pe asta se duce mararul
da..ciudata si disperata dupa sani
eu cred ca ar trebui sa se multumeasca cu ce are si sa lase mararul unde ii e locul
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 13:28
De la: kyru, la data 2010-07-11 10:58:05
De la: dyana_girl, la data 2010-07-11 10:18:36si matusa mea m-a prostit cu usturoi da` sincer nu este nimic adevarat. si la chestia cu mararul nu stiu ce sa zis. probabil da rezultate doar la fetele inca in dezvoltare.


sani cu usturoi ?!!! oh good! da, pen`ce? sa nu-i pape vampirii? noh, ce-i drept, felul asta de mancare, inca nu l-am incercat. doamne cate mai am de invatat. si io care credeam, ca usturoiul este bun doar in mancare



Buna , si eu am sanii destul de mici, si am 26 de ani , deci nu o sa mai creasca :); dar nu sunt deloc complexata, cand aveam 18-19 ani eram , insa mi-a trecut , ma plac asa cum sunt, eu am o vorba " cine te place te place asa cum esti", important este sa te placi tu in primul rand , dc te placi tu atunci te vor placea si cei din jur, iti garantez asta.
a zis cineva aici ca sanii mari nu sunt f ok, pt ca timpul trece iar ei se vor lasa , nu cred ca i-ar placea unei fete sa mearga cu niste sani pe strada care sa atarne, asa ca mai bine mai mici, eu am un iubit de 6 ani , caruia ii plac sanii mei desi si nu sunt perfecti si nici mari , insa aratqa bine , nu sunt lasati pt ca n-ar avea ce sa se lase :); iar referitor la tinnctura de marar , mai bine nu! am o prietena care a urmat o cura cu aceasta tinctura intr-adevar adat rezultate , nu spectacvuloase insa s-a vazut putin marirea sanilor, dar efectul advers a fost ca s-a ingrasat destul de mult, nu cred ca e o solutie sa incerci sa scapi de o problema si dai peste alta .
toate cele bune!
A.
maria2007
Postat pe 11 Iulie 2010 13:41
ai dreptate...mie mama natura mi le-a dat pe toate...si uite....sunt singura..credeti-ma barbatul se uita..dar nu prea ar pune mana..se feresc..asa ca...fii fericta asa cum esti!
Claudia_si_punct
Postat pe 11 Iulie 2010 13:41
nu stiu ce sa zic fetelor si eu am incercat cu tinctura de marar da nu e bun deloc,in plus am pus kg pe mn ,deci nu prea sfatuiesc pe nimeni decat persoanele care vor sa se ingrase ,eu am renuntat si ma rog lui Dumnezeu pentru lucrul asta el este singurul care ma poate ajuta,astept asta e ,e nasol da cu sutin si se rezolva catusi de putin ..succesc tuturor
healthy017082
Postat pe 11 Iulie 2010 13:52
si ce daca ai tate ?esti singura din lume cu tate?eu sunt si frumoasa (pe deasupra ),sac pt cele care cred ca daca au tate au totul de parca sunt singurele de pe pamant cu tate:))sac sac
kudika004836
Postat pe 11 Iulie 2010 13:54

foarte tare!am mai auzit-o pe una cu astea! e extrem de penibil
dak vrei sani mai mari du-te si fa o operatie estetica!!!!si mararul foloseste-l la mancare! bafta
nemtzoaika
Postat pe 11 Iulie 2010 14:03
nu vreau sa te superi...dar chiar e...naiv sa visezi la asemenea minuni...eu zic sa te placi fix asa cum esti. nu ma fa sa ma intreb de ce imi place asa mult mararul in toate:))
diana43
Postat pe 11 Iulie 2010 14:10
vaiii cata aberatie cica frecate cu usturoi eu nu cred nik cel mai bun este o operatie la sani adica silicoane sau natural asa cum ii ai ,dar sa ei nustiu ce marar sau ...frecat cu usturoi ...hmm am impresia ca tot ce auziti voi faceti ........mai ganditiva si consultati un medic naturist si apoi aplicati un tratament ....parerea mea
lorymak
Postat pe 11 Iulie 2010 14:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 14 De la: elenavioleta 7 Iunie 2010 17:57
Castigatoare KudiLife 5 De la: ralukiss 22 Iunie 2010 20:17
New in town ! prieteni lipsa..:( 54 De la: marco918 24 August 2010 17:30
Oare de ce nu se face un chat pe acest site ? 1 De la: MyLadyXXl 26 Iunie 2010 08:59
Casa in Bucovina 14 De la: polin 20 Decembrie 2011 20:45