Setari Cookie-uri

Marar= cresterea sanilor???

De la: emma_hdro, la data 2010-07-12 17:52:52si apropo, stiti ceva metode de micire a lor? adica....nu stiu...ceva sa-i faca mici!

opusul usturoiului si mararului
eh hai..ii ai mari din punctul cui de vedere?
daca asa ii ai, poate ii ai pt un scop..
dragon_fly88
Postat pe 12 Iulie 2010 17:59
hei, nu ma plang ca sunt mari....si prietenul meu nici atat ;) da mi-ar placea sa fie mai putin afectati de forta gravitationala.
emma_hdro
Postat pe 12 Iulie 2010 18:07
buna,a zis cineva pe aici ceva de masaj,din partea partenerului,sa sti ca functioneaza,pe langa faptul ca sunt mai fermi,sunt si rotunzi si plini si nu sunt lasati deloc,eu am descoperit asta din intamplare imi place cand partenerul imi face masaj e chiar marfa,deci spr la treaba,eu beneficiez in fiecare zi de acest tratament,eu oricum aveam sani frumosi da nu erau c-am micuti,acum sunt chiar foarte frumosi si fermi,multa lune ma intreaba daca am silicoane,pentru ca sunt rotunzi si plini.faza cu tincturi si alte porcari,mai bine nu.nu mai fi asa stresata cu sani,conteaza ce ai in cap nu cat de mari sunt,degeaba ai sani mari daca in cap urla vantul.
cris_cor
Postat pe 12 Iulie 2010 18:48
De la: cris_cor, la data 2010-07-12 18:48:41buna,a zis cineva pe aici ceva de masaj,din partea partenerului,sa sti ca functioneaza,pe langa faptul ca sunt mai fermi,sunt si rotunzi si plini si nu sunt lasati deloc,eu am descoperit asta din intamplare imi place cand partenerul imi face masaj e chiar marfa,deci spr la treaba,eu beneficiez in fiecare zi de acest tratament,eu oricum aveam sani frumosi da nu erau c-am micuti,acum sunt chiar foarte frumosi si fermi,multa lune ma intreaba daca am silicoane,pentru ca sunt rotunzi si plini.faza cu tincturi si alte porcari,mai bine nu.nu mai fi asa stresata cu sani,conteaza ce ai in cap nu cat de mari sunt,degeaba ai sani mari daca in cap urla vantul.

eh,asa mai zic si eu sfat
nu ma asculta pe mine
go cris
dragon_fly88
Postat pe 12 Iulie 2010 18:52
De la: emma_hdro, la data 2010-07-12 18:07:40hei, nu ma plang ca sunt mari....si prietenul meu nici atat ;) da mi-ar placea sa fie mai putin afectati de forta gravitationala.

m-ai innebunit cu fizica...
lasa-i mama acolo...o sa fie mai fericiti copii-daca nu ai avut inca- si ce are asa?
dragon_fly88
Postat pe 12 Iulie 2010 18:53
am incercat si eu mararul sub toate formele si nu a avut nici un efect!m-am fortat sa il mananc si sa il beau pe degeaba (are un gust oribil)!dar totusi incearca... nu se stie nicioadata!
kudika171681
Postat pe 12 Iulie 2010 19:13
auzi maica da pentru alea lasate ce remediu "ecsista" ca am incercat di tate am fost chiar si la "pascut" cu Puica(vaca mea cea de toate zilele) si nimica!
baba_cloanta
Postat pe 12 Iulie 2010 19:16
cu spanac, n-ar merge? ma gandesc la, Popeye ala...
100101
Postat pe 12 Iulie 2010 20:36
De la: emma_hdro, la data 2010-07-12 17:52:52si apropo, stiti ceva metode de micire a lor? adica....nu stiu...ceva sa-i faca mici!


"Micire"??
Barbie30
Postat pe 12 Iulie 2010 20:47
cre'ca vine de la micron...micirea aia
miss_darine
Postat pe 12 Iulie 2010 20:48
De la: miss_darine, la data 2010-07-12 20:48:13 cre'ca vine de la micron...micirea aia

Buna Darine!
Barbie30
Postat pe 12 Iulie 2010 20:49
helau barbie
miss_darine
Postat pe 12 Iulie 2010 20:51
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-12 18:52:23
De la: cris_cor, la data 2010-07-12 18:48:41buna,a zis cineva pe aici ceva de masaj,din partea partenerului,sa sti ca functioneaza,pe langa faptul ca sunt mai fermi,sunt si rotunzi si plini si nu sunt lasati deloc,eu am descoperit asta din intamplare imi place cand partenerul imi face masaj e chiar marfa,deci spr la treaba,eu beneficiez in fiecare zi de acest tratament,eu oricum aveam sani frumosi da nu erau c-am micuti,acum sunt chiar foarte frumosi si fermi,multa lune ma intreaba daca am silicoane,pentru ca sunt rotunzi si plini.faza cu tincturi si alte porcari,mai bine nu.nu mai fi asa stresata cu sani,conteaza ce ai in cap nu cat de mari sunt,degeaba ai sani mari daca in cap urla vantul.

eh,asa mai zic si eu sfat
nu ma asculta pe mine
go cris

vezi ...m-ai pus sa-ti explic metoda mea...uite vezi ce repede a fost furata? si ti-am zis dragonule...
RUY_BLAS
Postat pe 12 Iulie 2010 21:09
De la: Barbie30, la data 2010-07-12 20:47:08
De la: emma_hdro, la data 2010-07-12 17:52:52si apropo, stiti ceva metode de micire a lor? adica....nu stiu...ceva sa-i faca mici!


"Micire"??

da exista si pentru micsorare a lor si pentru a deveni mai fermi...tot fara bisturiu.mai greu dar exista.trebuie purtat sutienul si noaptea...sa dormi cu el si se face cu lamiie si alte chestii...acum nu am timp promit ca revin
RUY_BLAS
Postat pe 12 Iulie 2010 21:24
De la: sirghea, la data 2010-07-12 21:24:29
De la: Barbie30, la data 2010-07-12 20:47:08
De la: emma_hdro, la data 2010-07-12 17:52:52si apropo, stiti ceva metode de micire a lor? adica....nu stiu...ceva sa-i faca mici!


"Micire"??

da exista si pentru micsorare a lor si pentru a deveni mai fermi...tot fara bisturiu.mai greu dar exista.trebuie purtat sutienul si noaptea...sa dormi cu el si se face cu lamiie si alte chestii...acum nu am timp promit ca revin

Stim si noi ca exista si de micsorare(doar cu bisturiu),dar micsorare e una si micire e alta!
Barbie30
Postat pe 12 Iulie 2010 21:50
De la: sirghea, la data 2010-07-12 21:24:29
De la: Barbie30, la data 2010-07-12 20:47:08
De la: emma_hdro, la data 2010-07-12 17:52:52si apropo, stiti ceva metode de micire a lor? adica....nu stiu...ceva sa-i faca mici!


"Micire"??

da exista si pentru micsorare a lor si pentru a deveni mai fermi...tot fara bisturiu.mai greu dar exista.trebuie purtat sutienul si noaptea...sa dormi cu el si se face cu lamiie si alte chestii...acum nu am timp promit ca revin


Eu vreau sa scap de bidoane si nu stiu cum.

Postat pe 12 Iulie 2010 21:53
eu sincer e prima oara cand aud de marar pt cresterea sanilor , am auzit varianta cu usturoiul dar nu cred nici una, deocamdata ma multumesc cu ce am si ca sunt sanatoasa, va pwp
petrushk
Postat pe 12 Iulie 2010 22:10
Apreciez ca esti haioasa , dar nu cunosti realitatea , nimic nu e prea greu de realizat nici macar sa zbori. Accepta , au mai fost cel putin 300 de persoane inainte de mine , nu sunt singurul si nici ultimul , pina si Iisus Hristos a levitat si era un simplu om ca si noi doar ca avea peste 30 ani cind a incercat prima oara si in final s-a inaltat complet dupa ce a inviat. In legatura cu mancarea ,am zis carnea nu e prea folositoare ,iar vegetalele sunt mai bune ;pestele si racii sunt deasameni buni dar trebuie mancati cu salata . Nu ma asteptam sa razi de acele fete , mai ales ca multe au probleme.
Aurel_inventatorul
Postat pe 13 Iulie 2010 07:37
Usturoiul e bun pentru multe boli si pentru completarea necesarului de substante absolut necesare organismuli, in plus te apara de microbi , dar nu am gasit in nici un loc unde sa se zica usturoiul ar fi bun pentru marirea sinilor , asa ca nu are rost sa razi de alte fete ,daca pe pielea ta nu merge de ce mai obligi pe altele , stii bine ca inteapa , ustura si blocheaza circulatia in unele celule , de ce sa faci rau.
Aurel_inventatorul
Postat pe 13 Iulie 2010 07:45
da dar branca ursului este si pt fertilitate...si pt a putea ramane mai repede gravida nu stiu cate dintre voi sunt dispuse sa incerce asa cv
bebelusaflory
Postat pe 13 Iulie 2010 09:53
Nu st?u ce sa z?c de toate cea?ur?le astea!eu cred ca exerx?t??le la sala ar ajuta mult ma? mult!am avut ?ntodeauna san? frumos? s? r?d?cat? mar?mea 32B!?nsa m? am dor?t sa ?? am put?n ma? mar?!am ?nebun?t vazand atatea feme? cu s?l?coane ?n afr?ca de sud unde s? locu?esc s? m am hotarat sa ?m? pun s?l?coane!m am operat acu 3an? s? de la 32B am ajuns la 34B!am ales model de para ca san?? me? sa para cat ma? natural?!sunt cea ma? fer?c?ta feme?e d?n lume!or?ce port e de 100or? ma? sexy s? se ve de d?ferenta!tot? barbat?? spun ca nu vor o feme?e cu san? de plast?c langa e? dar ?n momentul ?n care vad o feme?e cu san? frumos? sunt d?sperat? s? nu ma? conteaza daca sunt natural? sau nu!san?? me? se s?mt foarte natural? la at?ngere ceea ce sotul meu m? a spus o de multe or?!pt m?ne ca feme?e e ceva ce m? am dor?t ?ntotdeuna s? n am stat sa acult sfatur?le n?manu?,m? am dor?t s? am facut exact ce credeam ca o sa m? dea sent?mentul acela de fer?c?re totala!faza e ca te s?mt? b?ne ?n or?ce a? pune pe t?ne,roch?? foarte decoltate d?fer?te topur?!dec? daca est? pe gandur? nu ma? sta ?t? spun eu ca mer?ta s? ast?a vor f? ban?? care ? a? cheltu?t pe ceva ce ?? ve? vedea ?ntotdeauna!nu st?u cat ajunge ?n roman?a la ora actuala,?m? ?mag?nez ca e foarte scump s? e greu sa strang? atat?a ban? dar crede ma se mer?ta!s? dupa ce a? cop?? san?? ta? vor f? la fel de frumos?!daca te hoatarast? dupa ce a? cop?? e ma? conpl?cat pt ca ve? avea nevo?e de 2operat?? una de mar?re s? una de r?d?care s? costul este dublu!multa bafta
kudika186836
Postat pe 13 Iulie 2010 11:56
moama ce de semne de intrebare ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
miss_darine
Postat pe 13 Iulie 2010 12:04
De la: miss_darine, la data 2010-07-13 12:04:48 moama ce de semne de intrebare ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
stem_29
Postat pe 13 Iulie 2010 14:01

Fata asta are multe intrebari!Pentru ea totul este un mare semn de intrebare!
Barbie30
Postat pe 13 Iulie 2010 14:07
buna!!! pt fetele kre au peste 15 ani ji vor un job part time http://metropolitans.ro/catalog/ o firma d cosmetice bijuterii si parfumuri noua in romania cu produse de calitate la preturi accesibile; k reprezentant aveti discount d 30% fata d pretul d ktalog (la o comanda de 100 de lei castigati 33 de lei), k, coordonator 40%; Primiti bonus de la toate nivelurile retelei dumneavoastra dupa cum urmeaza: nivelul 1 10%, nivelul 2 5%, nivelul 3 2.5%, nivelul 4 1.25%, nivelul 5 - 0.62% etc. inscrierea e gratuita primul ktalog il primiti gratuit prin pojta, livrarea coletelor e gratuita prin pojta romana deci nu va costa nimic s incercati aveti doar d castigat; Pt mai multe informatii precum si pentru codul d reprezentant necesar pentru inscriere dati add la id lliryo_metropolitan :*:*:* http://shop.metropolitans.ro/catalog/a/CAAizMmA?utm_source=self&utm_medium=YM&utm_campaign=YM
kudika112345
Postat pe 13 Iulie 2010 16:05
De la: Shhh, la data 2010-06-23 13:44:44Reteta pentru ulei de marar
12 linguri de pulbere de marar (obtinute prin macinarea cu rasnita electrica de cafea)
1/2 l de ulei
Se pun intr-un borcan care se inchide ermetic si se lasa sa se macereze vreme de 12 zile, dupa care, prin tifon, se filtreaza preparatul. Dupa filtrare, uleiul se pune in sticlute mici, inchise la culoare, si se pastreaza la loc intunecos si rece. Pentru un miros mai agreabil, se adauga cateva picaturi de ulei volatil de lavanda.
lupse_tunti
Postat pe 13 Iulie 2010 17:55
din pacate am o veste proasta pt tine...in legatura cu cresterea sanilor....am incercat si eu remediul cu marar...cu inca cateva prietene....rezultatul a fost la toate...insesizabila la sani...in plus a inceput sa se vada celulita fff tare. nu stiu daca merita... noi am arincat mararul..decat si cu sanii mici si cu celulita...mai bine numai una dintre ele..
ramonell
Postat pe 14 Iulie 2010 10:25
daria88
Postat pe 14 Iulie 2010 11:54
De la: ramonell, la data 2010-07-14 10:25:32din pacate am o veste proasta pt tine...in legatura cu cresterea sanilor....am incercat si eu remediul cu marar...cu inca cateva prietene....rezultatul a fost la toate...insesizabila la sani...in plus a inceput sa se vada celulita fff tare. nu stiu daca merita... noi am arincat mararul..decat si cu sanii mici si cu celulita...mai bine numai una dintre ele..




deci n-au mintit astia la tv cand spuneau ca in tg. mures la piata a crescut vanzarea la marar!
fante_de_dorobanti
Postat pe 14 Iulie 2010 12:25
De la: cris_cor, la data 2010-07-12 18:48:41buna,a zis cineva pe aici ceva de masaj,din partea partenerului,sa sti ca functioneaza,pe langa faptul ca sunt mai fermi,sunt si rotunzi si plini si nu sunt lasati deloc,eu am descoperit asta din intamplare imi place cand partenerul imi face masaj e chiar marfa,deci spr la treaba,eu beneficiez in fiecare zi de acest tratament,eu oricum aveam sani frumosi da nu erau c-am micuti,acum sunt chiar foarte frumosi si fermi,multa lune ma intreaba daca am silicoane,pentru ca sunt rotunzi si plini.faza cu tincturi si alte porcari,mai bine nu.nu mai fi asa stresata cu sani,conteaza ce ai in cap nu cat de mari sunt,degeaba ai sani mari daca in cap urla vantul.


Foarte bine ca iti place sa-ti faca masaj si iti face in fiecare zi;)...probabil ca iei si pastile contraceptive daca te expui unor riscuri in fiecare zi...mai exact de la tratamentul acela hormonal iti stau sanii asa...dupa ce-l opresti se vor dezumfla putin:)))...ar fi bine sa ne mai documentam si sa facem unele legaturi ca sa nu urle vantu-n cap...
ladycroft_healthy
Postat pe 14 Iulie 2010 17:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
viata bate filmul 112 De la: adutzza_eu 25 Septembrie 2014 17:43
ce inseamna visele astea... 100 De la: kudika115153 15 Aprilie 2011 11:21
ce sa cred? 5 De la: ankris 27 Iulie 2010 21:54
Cum DORM???? 16 De la: dandanaua_reloaded 3 Iunie 2010 22:13
colesterolul marit 5 De la: kysmy 29 Iulie 2010 22:07