Setari Cookie-uri

Marar= cresterea sanilor???

De la: mitura, la data 2010-07-11 23:24:32
De la: miss_darine, la data 2010-07-11 23:08:45
De la: stem_29, la data 2010-07-11 23:04:45
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 22:22:25La tine e cam tarziu si s-ar putea sa aibe efect invers,sa se usuce si sa cada!


Nu, nu, la ea fiind de 36 de ani, cresc cu acele cotoarele de la marar, la astea tinere cu frunzulitele.....
Maica sfanta ce tampenii, sa pasti marar si sa-ti creasca sanii...sa te masezi cu marar...eu deja simt miros de ciorba de varza.( la noi in ardeal ciorba de varza se face cu mult marar:))))
Si cand ma gandesc in ce ani suntem.....

deci io la 42 mor cu ele de gaaaaaaaaat eu deja incercam sa levitez, da' m-ati dezumflat de tot [/quote


pai si cine te opreste sa apelezi la Aureeeeeeellll??n-ai vazut ce baet bun ie?

io ma gandeam sa apelez la bioenergia lui tzuc dulshe mitule
miss_darine
Postat pe 11 Iulie 2010 23:31
bai,citindu-l l-am confundat cu un laic de pe-aici,da” nu cred ca sunt frati
dulshe tzuc si io pentru a doua oara pe ziua de azi ca tu nu
mitura
Postat pe 11 Iulie 2010 23:33
De la: mitura, la data 2010-07-11 23:33:58 bai,citindu-l l-am confundat cu un laic de pe-aici,da” nu cred ca sunt frati
dulshe tzuc si io pentru a doua oara pe ziua de azi ca tu nu

sorry da' nu stiu unde mi-ai lasat pupicii
miss_darine
Postat pe 11 Iulie 2010 23:37
De la: miss_darine, la data 2010-07-11 23:37:33
De la: mitura, la data 2010-07-11 23:33:58 bai,citindu-l l-am confundat cu un laic de pe-aici,da” nu cred ca sunt frati
dulshe tzuc si io pentru a doua oara pe ziua de azi ca tu nu

sorry da' nu stiu unde mi-ai lasat pupicii


nici io nu mai stiu,da” lasa,ca mi-a trecut
mitura
Postat pe 11 Iulie 2010 23:41
De la: mitura, la data 2010-07-11 23:25:32
De la: stem_29, la data 2010-07-11 23:23:40
De la: miss_darine, la data 2010-07-11 23:02:31
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 22:57:55
CEAPA,alta minune!Imi aduc aminte de o dieta cu ceapa:o saptamana ceapa,o saptamana varza si...
Darine help me cu dieta minune!

si atat ca in urmatoarele doua saptamani dai in cufureala


in spanac
Aurel a fost mortal, mi le si inchipuiam la pascut.......in patru labe


multumesc pentru imagine


Mie-mi multumesti?....Eu recunosc ca printre atatea tincturi si mirosuri am pierdut firul.
Ma uit si la finala Olanda- Spania
stem_29
Postat pe 11 Iulie 2010 23:41
Mai fetelor, voi nu stiti sa descifrati o ironie :D Am zis faza cu usturoiul IRONIC, pentru ca e la fel de absurda ca cea cu mararul. Scuze dar, CE TAMPITA ar crede ca iti cresc sanii daca te ungi cu marar? Fiecare fata are ritmul ei de crestere, eu am sanii mici dar sunt proportionala, pentru ca sunt mignona si chiar daca sunt mici au o forma bine definita si iubitul meu ii adora efectiv.

Dar incearca mama cu usturoi, poate iti faci macar o iritatie si se umfla
kudika053499
Postat pe 11 Iulie 2010 23:42
Tinctura de marar are acelasi efect ca si anticonceptionalele in ceea ce priveste sanii,adica ii mareste cat timp o iei,apoi revin la dimensiunea initiala,pentru ca e acelasi mecanism,actiunea estrogenilor.
Nu cred ca e bine sa ai aport de estrogeni daca nu ai nevoie de ei.
dalia_pasolea
Postat pe 11 Iulie 2010 23:46
De la: stem_29, la data 2010-07-11 23:41:29
De la: mitura, la data 2010-07-11 23:25:32
De la: stem_29, la data 2010-07-11 23:23:40
De la: miss_darine, la data 2010-07-11 23:02:31
De la: Barbie30, la data 2010-07-11 22:57:55
CEAPA,alta minune!Imi aduc aminte de o dieta cu ceapa:o saptamana ceapa,o saptamana varza si...
Darine help me cu dieta minune!

si atat ca in urmatoarele doua saptamani dai in cufureala


in spanac
Aurel a fost mortal, mi le si inchipuiam la pascut.......in patru labe


multumesc pentru imagine


Mie-mi multumesti?....Eu recunosc ca printre atatea tincturi si mirosuri am pierdut firul.


Ma uit si la finala Olanda- Spania


eu nu am uit dar AUD...abia astept finalul sa dorm si io

mitura
Postat pe 11 Iulie 2010 23:46
De la: kudika053499, la data 2010-07-11 23:42:17Mai fetelor, voi nu stiti sa descifrati o ironie :D Am zis faza cu usturoiul IRONIC, pentru ca e la fel de absurda ca cea cu mararul. Scuze dar, CE TAMPITA ar crede ca iti cresc sanii daca te ungi cu marar? Fiecare fata are ritmul ei de crestere, eu am sanii mici dar sunt proportionala, pentru ca sunt mignona si chiar daca sunt mici au o forma bine definita si iubitul meu ii adora efectiv.

Dar incearca mama cu usturoi, poate iti faci macar o iritatie si se umfla


am prins ironia numai ca am dezvoltat-o pe alt nivel
mitura
Postat pe 11 Iulie 2010 23:48
Si cand te gandesti ca unele chiar cred aberatiile de aici
Barbie30
Postat pe 11 Iulie 2010 23:50
Nu chiar toti au prins-o. Sunt curioasa cate fete s-au frecat cu usturoi de cand am postat mesajul pana acum

Sa va invat si cateva retete?

Bine, hai, nu ma mai las rugata: se freaca o caciulie de usturoi intreaga, cu tot cu mizerie si pamant si coaja (e mai eficient!!), se face un maglavaitz se adauga sare si lamaie (va face pielea alba si.. catifelata ) , apoi se freaca cu un obiect foarte dur pe sani. se acopera cu o folie de celofan si se lasa 2 zile. Se indeparteaza si se constata cresterea sanilor cu cate numere v-ati rugat voi. Chiar merge! Au nu ma credeti?
kudika053499
Postat pe 11 Iulie 2010 23:53
De la: kudika053499, la data 2010-07-11 23:53:09Nu chiar toti au prins-o. Sunt curioasa cate fete s-au frecat cu usturoi de cand am postat mesajul pana acum



un lucru e sigur:au rezolvat problema cu strigoii
ba,cred ca a dat Spania gol
mitura
Postat pe 11 Iulie 2010 23:55
De la: mitura, la data 2010-07-11 23:55:58
De la: kudika053499, la data 2010-07-11 23:53:09Nu chiar toti au prins-o. Sunt curioasa cate fete s-au frecat cu usturoi de cand am postat mesajul pana acum



un lucru e sigur:au rezolvat problema cu strigoii
ba,cred ca a dat Spania gol

da a dat gol
pinkkky
Postat pe 11 Iulie 2010 23:57
Am cupa C la sutien, ma doare la basca de mararul si " salata" voastra
stem_29
Postat pe 12 Iulie 2010 00:01
De la: stem_29, la data 2010-07-12 00:01:00Am cupa C la sutien, ma doare la basca de mararul si " salata" voastra

tu ce ai folosit sa ai cupa c?
pinkkky
Postat pe 12 Iulie 2010 00:01
De la: pinkkky, la data 2010-07-12 00:01:49
De la: stem_29, la data 2010-07-12 00:01:00Am cupa C la sutien, ma doare la basca de mararul si " salata" voastra

tu ce ai folosit sa ai cupa c?


mi-e frica sa scriu, pt. ca sunt minore p'aci.
stem_29
Postat pe 12 Iulie 2010 00:09
De la: stem_29, la data 2010-07-12 00:09:44
De la: pinkkky, la data 2010-07-12 00:01:49
De la: stem_29, la data 2010-07-12 00:01:00Am cupa C la sutien, ma doare la basca de mararul si " salata" voastra

tu ce ai folosit sa ai cupa c?


mi-e frica sa scriu, pt. ca sunt minore p'aci.

si-asa ele stiu mai multe
pinkkky
Postat pe 12 Iulie 2010 00:11
vai de neuronul (unicul) vostru, sunt factori genetici care influenteaza marimea sanilor, culoarea ochilor, a parului, inaltimea, marimea penisului, s.m.d...
chiar nu va ajuta dovleacul sa intelegeti ca aveti exact ceea ce v-au dat parintii cu ajutorul celor 23 perechi de cromozomi?

zeama de bisturiu ajuta la marirea sau micsorarea sanilor
mythos
Postat pe 12 Iulie 2010 08:05
Si uite asa s-a trezit si un " mascul" sa se bage in zeama de marar
stem_29
Postat pe 12 Iulie 2010 09:14
citesc si ma minunez si eu...o posesoare de sani medii....
fetelor de unde le scoateti? e drept ca mararul are o aroma placuta in salate, mancaruri, placinte....dar de aici pana la a ajunge o "planta miraculoasa":)))
nici eu nu am inteles de ce ai nevoie de retete minuni? niciodata nu am avut sanii mari, desi de multe ori ma intrebam cum ar fii?? cu timpul am invatzat ca sunt alte lucruri mult mai importante in viata, am invatzat sa ma iubesc asa cum sunt, sa imi pun in valoare ce am mai frumos.pentru Dumnezeu, de ce sa traiesti cu atatea complexe? De ce sa nu te bucuri de ceea ce ai? Accepta-te asa cum esti si vei vedea rezultatele.
Tu ii poti pune in valoare si ii poti face sa fie cei mai frumosi sani, un sutien cu push up face minuni, plus ca sunt atatea hainutze care creeaza efectul de "mai mare", se poarta volanasele, stilul navy, bulinutele....
Suntem oameni, nu putem fi perfecti!
zile insorite iti doresc!
p.s: am uitat sa spun de silicoane.... astept un barbat sa ne raspunda pe forum:
Ce ar prefera niste sani micuti, fermi, jucausi sau niste sani siliconati, umflati ca doua baloane?
zuzuuk
Postat pe 12 Iulie 2010 09:24
De la: zuzuuk, la data 2010-07-12 09:24:26citesc si ma minunez si eu...o posesoare de sani medii....
fetelor de unde le scoateti? e drept ca mararul are o aroma placuta in salate, mancaruri, placinte....dar de aici pana la a ajunge o "planta miraculoasa":)))
nici eu nu am inteles de ce ai nevoie de retete minuni? niciodata nu am avut sanii mari, desi de multe ori ma intrebam cum ar fii?? cu timpul am invatzat ca sunt alte lucruri mult mai importante in viata, am invatzat sa ma iubesc asa cum sunt, sa imi pun in valoare ce am mai frumos.pentru Dumnezeu, de ce sa traiesti cu atatea complexe? De ce sa nu te bucuri de ceea ce ai? Accepta-te asa cum esti si vei vedea rezultatele.
Tu ii poti pune in valoare si ii poti face sa fie cei mai frumosi sani, un sutien cu push up face minuni, plus ca sunt atatea hainutze care creeaza efectul de "mai mare", se poarta volanasele, stilul navy, bulinutele....
Suntem oameni, nu putem fi perfecti!
zile insorite iti doresc!
p.s: am uitat sa spun de silicoane.... astept un barbat sa ne raspunda pe forum:
Ce ar prefera niste sani micuti, fermi, jucausi sau niste sani siliconati, umflati ca doua baloane?



exact!
stem_29
Postat pe 12 Iulie 2010 09:29
Nu e chiar asa. Mararul contine fitoestrogeni dar cura cu tinctura si seminte de marar nu are cum sa ajute pe nimeni in sensul ca, intr-adevar, sanii cresc mult in timpul curei dar imediat dupa revin la dimensiunile si formele initiale In plus, fitoestrogenii, chiar daca sunt ei "fito", sunt si raman totusi niste hormoni si cu hormonii nu e de joaca. Trebuie introdusi in organism numai la indicatia si sub stricta observatie a medicului. Orice mic dezechilibru hormonal produce dereglari mari de comportament si sanatate in general. Unul din efectele inofensive dar dezagreabile ale curei cu tinctura de marar il reprezinta celulita care se depune ultrarapid pe solduri fese si coapse si de care numai cu greu se mai scapa.

Pentru cresterea sanilor cea mai ieftina si sigura metoda sunt exercitiile cu gantere. Nu se va produce o "crestere" propriu zisa, dar efectul optic va fi acela de crestere. In realitate, exercitiile cu gantere (3-4kg), efectuate zilnic, ajuta la corectarea pozitiei coloanei, fortifica nu doar bratele si antebratele ci si pectoralii, ceea ce va avea drept consecinta "ridicarea" si fortifierea implicita a sanilor care astfel vor parea mai mari chiar si pentru "posesoare". Beneficiile pentru sanatate sunt mari, metoda este lipsita de contraindicatii si succesul depinde direct proportional de efortul depus. Mult succes, deci :)
monica_savu
Postat pe 12 Iulie 2010 10:11
mujdei frecat cu ulei de masline .
33dna
Postat pe 12 Iulie 2010 10:59
Am facut zeci de semnale de alarma referitoare la tinctura de marar, pe care eu am folosit-o, am facut un nodul de toate frumusetea la san, a trebuit operat, am avut fff multe probleme. NU FOLOSITI ASA CEVA.
healthy003268
Postat pe 12 Iulie 2010 11:56
tinctura de marar e buna am folosit si eu dar nu pt marirea sanilor... o folosisem pt tratarea chisturilor , citisem ca la reactii adverse poate produce cresterea sanilor dar nu am bagat de seama am zis ca nu are cum, si surpriza... mi le marise.. dupa aceea am dat un search pe google de curiozitate despre tinctura de marar si reactile adverse ma uitam pe topicuri si am constatat ca majoritatea femeilor foloseau tinctura de marar tocmai din cauza reactiei adverse. si pot spune ca aceasta tinctura chiar da rezultate si nu trebuie neaparat preparata in casa se poate lua de la orice plafar:D
poneyu
Postat pe 12 Iulie 2010 12:23
Tinctura de marar: o lingurita intr o ceask cu apa, de 3 ori pe zi inainte de masa. Sa sti ca isi face efectul,dar in timp plus k e buna si pentru alte multe lucruri. 6 /8lei sticluta, se gaseste la plafar
pupicaaa
Postat pe 12 Iulie 2010 16:57

Am incercat acest masaj cu tinctura de marar...din pacate,fara niciun rezultat vizibil.Nici macar fermitate,piele mai fina...nimic!

Si am facut totul...ca la carte!

In final...tot la bisturiu am ajuns.
Si acum sunt o mama si o sotie fericita,dar mai ales...FEMEIE! Viata mea s-a schimbat in bine si sunt recunoscatoare stiintei pentru asta.
Un sfat pentru cele care doresc sa-si mareasca sanii prin implant: Nu va alegeti masuri de sani pe care literalmente n-o puteti duce.Alegand o masura "normala"ex:75B,nu numai ca veti revenii la viata dinainte fara spitalizare,repaos sau dureri,toate astea din a doua zi dupa interventie,dar va veti bucura deasemenea si de acel "look"feciorelnic ,provocand dileme in mintea barbatilor care va privesc trecand prin fata terasei din cartier: "Are,sau nu are silicoane?"

Indiferent de metoda pentru care veti opta,nu uitati cuvantul de ordine:INFORMARE.
Informati-va inainte de orice,testati-va sanatatea si mai ales PROTEJATI-VA SANATATEA!

Consumul de fructe si legume,mesele regulate si consumul de apa te ajuta sa fi mai sanatoasa,mai frumoasa...
Toate astea,si...Blush-ul!
Daca nu aveti decat 30 de secunde intr-o dimineata pentru DVs,alegeti sa folositi acest timp pentru a aplica pe obraz un blush de culoarea piersicii iar trasaturile vor devenii "ca prin minune" mai accentuate.Iar daca nu e una din zilele in care ne salveaza ochelatii de soare,putin mascara pe gene e obligatoriu.:)










kudika118700
Postat pe 12 Iulie 2010 17:05
Mujdei frecat cu ulei de masline????Cu ce???

Cu Pui la rotisor???

Hai ca mi-ai placut!!!
kudika118700
Postat pe 12 Iulie 2010 17:11
sanii mari nu sunt deloc ceva cu ce sa te mandresti. toate femeile isi doresc la un moment dat sani mai mari si nu toate sunt fericite cand ii au. totusi, daca tii neaparat sa creasca, sa stii ca cea mai buna metoda chiar e cea de palpare, mangaiere, etc, si intradevar, nu de posesoare. totusi, sa stii ca sanii mici au un mare avantaj, nu o sa ti se lase niciodata, gravitatia ii afecteaza enorm de putin.
emma_hdro
Postat pe 12 Iulie 2010 17:47
si apropo, stiti ceva metode de micire a lor? adica....nu stiu...ceva sa-i faca mici!
emma_hdro
Postat pe 12 Iulie 2010 17:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Viata Nebuna 17 De la: Barbie30_ 22 Decembrie 2010 17:35
iubitul meu nu considera sexul important 51 De la: kudika029282 13 Iulie 2010 16:47
nu stiu ce sa fac 32 De la: kudika_3970 2 August 2012 21:12
M-am indragostit nebuneste de amantul meu 282 De la: stem_29 20 Februarie 2014 18:50
Da-ti-mi niste pareri...si sfaturi... 9 De la: _Cryssa_ 4 Aprilie 2011 22:57