Setari Cookie-uri

Marar= cresterea sanilor???

De la: sirghea, la data 2010-07-12 21:09:49
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-12 18:52:23
De la: cris_cor, la data 2010-07-12 18:48:41buna,a zis cineva pe aici ceva de masaj,din partea partenerului,sa sti ca functioneaza,pe langa faptul ca sunt mai fermi,sunt si rotunzi si plini si nu sunt lasati deloc,eu am descoperit asta din intamplare imi place cand partenerul imi face masaj e chiar marfa,deci spr la treaba,eu beneficiez in fiecare zi de acest tratament,eu oricum aveam sani frumosi da nu erau c-am micuti,acum sunt chiar foarte frumosi si fermi,multa lune ma intreaba daca am silicoane,pentru ca sunt rotunzi si plini.faza cu tincturi si alte porcari,mai bine nu.nu mai fi asa stresata cu sani,conteaza ce ai in cap nu cat de mari sunt,degeaba ai sani mari daca in cap urla vantul.

eh,asa mai zic si eu sfat
nu ma asculta pe mine
go cris

vezi ...m-ai pus sa-ti explic metoda mea...uite vezi ce repede a fost furata? si ti-am zis dragonule...

stai mai sir...poate e fata si da si un sfat mai normal si civilizat..
oricum p-asta cu mararu' nu o cred
ceva practic..asa cum esti si tu
noi avem altele
vrei sa-ti arat cum creste? si nu stii cu ce litera incepe
si fii sincer ca nu stii
dragon_fly88
Postat pe 14 Iulie 2010 17:31
Eu am folosit tinctura de marar si la mine a dat rezultate - nu spectaculoase, e adevarat, insa eu sint multumita, sinii mi-au mai crescut. E f simplu de luat, nu trebuie sa cumperi mara din piata. Se dizolva o lingurita intr-un pahar plin pe jumate cu apa si se bea de trei ori e zi, inainte de masa. Eu mi-am cumparat tinctura online, www.farmablu.ro/farmacie/tinctura-marar-50ml, insa o gasesti si la farmacii. Succes!
lorelei_lory
Postat pe 15 Iulie 2010 13:38
buna all.am luat tinctura de marar dar spre dezamagirea mea nu a da roade.sincer imi pare rau pt k am si eu sanii mici dar asta e se mai intampla.parerea mea este k akm nu pot face copii si cred k este de la aceea tinctura de marar kre nici makr nu a dat roade.deci nush ce sa va zic.....decideti singure ce crdeti k e bn.eu v am spus parerea mea.poate ar fi bn sa urma sfatul sirghea.pe bn e cel mai bun tratament atat timp kt e faqt de pers.iubita.pup dulce pe toata lumea.
vampyx_vampy
Postat pe 15 Iulie 2010 13:42
Multumesc :). Proababil multe fete nu ar fi doar ca societatea dezvolta complexe prin ceea ce impune. Numai bine
carmellitaaa
Postat pe 16 Iulie 2010 09:43
Buna, ai in totalitate dreptate...dar ai uitat sa treci niste avantaje: sanii mici nu se lasa si sunt la fel. Stiu multe fete cu sani mari si nu pot umbla fara sutien pentru ca e mare diferenta de forma dintre ei .Deci, suntem ok
carmellitaaa
Postat pe 16 Iulie 2010 09:49
Da e adevarat;))


chiar favorizeaza cresterea sanilor

am probat si eu

exista niste pastile naturiste le gasesti la orice plafar
obscurdream
Postat pe 19 Iulie 2010 09:16
Eu n-am auzit de cresterea sanilor cu ajutorul tratamentelor naturiste. Da...tratamente pentru tonifiere, intretinere...etc am auzit dar pentru crestere...hmm..s-ar mai duce femeile sa-si puna silicoane dar ar exista vre-un tratament naturist? Se poate, probabil sa mai creasca asa...vreo 2 mm in diametru dar este absolut nesemnificativ.
_Cryssa_
Postat pe 19 Iulie 2010 09:21
ce-am ras! ......amuzant..
dragdana
Postat pe 19 Iulie 2010 22:01
De la: obscurdream, la data 2010-07-19 09:16:43Da e adevarat;))


chiar favorizeaza cresterea sanilor

am probat si eu

exista niste pastile naturiste le gasesti la orice plafar


ti-au ajuns pana-n asfalt?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 19 Iulie 2010 22:51
buna!sunt otilia am 20 de ani.la mn merge altfel,la mn cei din famile de gen feminin sunt dezvoltate la fel si eu dar intr un an am tinut o cura cu ceaiuri de slabit am vrut sa fiu bat si am ajuns kum mi am dorit bat cand m am vazut ca nici sani nu mai aveam imi parea rau,inainte sa slabesc aveam 51kg dupa ce am slabit aveam 44kg m am chinuti sa ma ingras inapoi dupa un an am pus inapoi kg normale care le aveam inainte sa slabesc si sanii imi cresteau pe zi ce ma ingrasam,dar problema e ceva genetic daca familia din care provii au bustul generos il vei avea si tu daca semeni ku ei,tine si de cum sunt ai tai,asa cred si sigur nu e o ipoteza ci ceva adevarat.sa mi zica cineva ca la ea in famile persoanele de gen si numia ea nu il are.sau daca esti bat mai vrei sa ai si tate trb sa ai un pik de carnita pe tine ca sa se puna si la bust nu piele si os.pop si poate gasiti alt leac
kudika199764
Postat pe 20 Iulie 2010 00:53
a incercat cineva sa foloseasca in loc de marar ,- fenicul , nu stiu ,poate e mai eficient decit mararul pentru ca seamana cu el si creste mai mare planta. Dar stiu cu siguranta ,daca te inteapa un stup cu albine ti se basica pielea , se umfla sinii de ii ai mai mari decit capul , ar fi super , ce crezi.
Aurel_inventatorul
Postat pe 20 Iulie 2010 10:41
aurele mama,io zic mai bine sa iei tu funicularu' si sa te arunci in cap....poate nu-ti mai preseaza materia cenusie cutia craniana
miss_darine
Postat pe 20 Iulie 2010 11:22
Buna ziua, draga mea!.....cred ca cea mai buna solutie este sa te accepti si sa te iubesti asa cum esti ! Nu te mai chinui cu tot felul de retete !....persoana ta, felul tau de a fi , sensibilitatea si caracterul tau ar trebui sa insemne mai mult decat marimea sanilor !.....TU - ca persoana insemni mai mult dacat o cupa C de sutien !....mai gandeste-te pana incepi sa faci ceva.....iti doresc sa te impaci tu cu tine , asa cum esti !...
mikimi
Postat pe 20 Iulie 2010 11:43
Buna fetelor,chiar este vreo fata care a folosit tinctura de marar si a avut rezultate?
Tinctura o puteti fasi gata preparata la plafar!
stefanescu_marina25
Postat pe 22 Iulie 2010 17:22
hai ca ma distrez de nu se poate cu voi!! aurele, ai ajuns pe locul 1 in topul rasetelor provocate, si dupa aia, tipa aia kudikanushcenumarterminatcu8 ( ) care a zis ca trebuie sa fii tampita sa crezi ca functioneaza, iar m-a amuzat la culme.cu cine sunt de acord? cu fetele care au recomandat partenerul care sa faca masajul. io zic sa cauti pe net ce mai "functioneaza" si sa il pui pe el sa te unga cu din alea, dupa ce a "adaugat ingredientele" ca intr-o prajitura si sa frece, sa frece, sa frece, si sa mai faca pauza, sa se mai joace de-a mama si de-a tata cu tine, apoi iar sa frece, si iar sa frece pana s-or umfla cat trebe zau....e atat de naiv sa crezi ca poate CEVA sa iti schimbe constitutia...poate doar alaptatul unui copil, lasand glumele la o parte, ar putea sa iti dea forma normala a sanilor...dar in rest...lasa prostiile si tine-te de invatat mai bine nu te supara...doar am glumit
diana43
Postat pe 23 Iulie 2010 17:00
hai ca ma distrez de nu se poate cu voi!! aurele, ai ajuns pe locul 1 in topul rasetelor provocate, si dupa aia, tipa aia kudikanushcenumarterminatcu8 ( ) care a zis ca trebuie sa fii tampita sa crezi ca functioneaza, iar m-a amuzat la culme.cu cine sunt de acord? cu fetele care au recomandat partenerul care sa faca masajul. io zic sa cauti pe net ce mai "functioneaza" si sa il pui pe el sa te unga cu din alea, dupa ce a "adaugat ingredientele" ca intr-o prajitura si sa frece, sa frece, sa frece, si sa mai faca pauza, sa se mai joace de-a mama si de-a tata cu tine, apoi iar sa frece, si iar sa frece pana s-or umfla cat trebe zau....e atat de naiv sa crezi ca poate CEVA sa iti schimbe constitutia...poate doar alaptatul unui copil, lasand glumele la o parte, ar putea sa iti dea forma normala a sanilor...dar in rest...lasa prostiile si tine-te de invatat mai bine nu te supara...doar am glumit
diana43
Postat pe 23 Iulie 2010 17:00
De la: carmellitaaa, la data 2010-07-16 09:49:45Buna, ai in totalitate dreptate...dar ai uitat sa treci niste avantaje: sanii mici nu se lasa si sunt la fel. Stiu multe fete cu sani mari si nu pot umbla fara sutien pentru ca e mare diferenta de forma dintre ei .Deci, suntem ok


E bine ca esti multumita cu sani mai deloc, insa cu lasatul, lasa-o moale, cum sa se lase ceva ce nu ai? Draga mea, fara sutien umbli pana ai un copil, maxim! ...daca visezi sa umbli ca tigancile o viata fara sutien, te inseli, o haina transparenta la nicio varsta nu da bine fara sutien.
Nu e " diferenta de forma" ci nu e frumos, nu are aspect,la nici o femeie, si oricat m-ati lamuri ......cele mai faine busturi sunt in sutienele cupa B-C.
Toate si-ar dori, sunt convinsa, insa e CEL mai bine e cand esti multumita cu ceea ce te-a inzestrat natura.
stem_29
Postat pe 23 Iulie 2010 21:38
da e bun pt cresterea sanilor si se cumpara de la farmacie are un gust groaznic si se ia inainte de a manca cu 15 minute inainte
elena225384
Postat pe 27 Iulie 2010 22:23
draga mea iti sp sincer nu functioneaza nu incerca ca e vai iti faci rau eu de ex m am ingrasat lasati va asa cum sunteti si punetiva un sutien cu burete la fel fac si eu si am trecut peste faza cu complexata de sanii mici,,,am si prieten iar daca nu ii convine mearga la alta punct asa am fost lasate pe pamant asa ne acceptam poop succes
healthy017082
Postat pe 28 Iulie 2010 22:37
De la: healthy017082, la data 2010-07-28 22:37:40draga mea iti sp sincer nu functioneaza nu incerca ca e vai iti faci rau eu de ex m am ingrasat lasati va asa cum sunteti si punetiva un sutien cu burete la fel fac si eu si am trecut peste faza cu complexata de sanii mici,,,am si prieten iar daca nu ii convine mearga la alta punct asa am fost lasate pe pamant asa ne acceptam poop succes

Asa mama, bravo, bine ca te-ai lamurit ca-s magarii chestiile astea.
Sa fim sanatosi e cel mai important lucru!
stem_29
Postat pe 28 Iulie 2010 23:00

kudika078414
Postat pe 28 Iulie 2010 23:42
ideea de baza este sa fiti multumite si fericite exact asa cum aratati, sa nu aveti complexe d enici un fel, iar daca voi va veti vedea perfecte si cei din jurul vostru la fel va vor vedea!
negrul_de_serviciu
Postat pe 14 August 2010 17:13
buna!!! pt fetele kre au peste 15 ani ji vor un job part time http://metropolitans.ro/catalog/ o firma d cosmetice bijuterii si parfumuri noua in romania cu produse de calitate la preturi accesibile; k reprezentant aveti discount d 30% fata d pretul d ktalog (la o comanda de 100 de lei castigati 33 de lei), k, coordonator 40%; Primiti bonus de la toate nivelurile retelei dumneavoastra dupa cum urmeaza: nivelul 1 10%, nivelul 2 5%, nivelul 3 2.5%, nivelul 4 1.25%, nivelul 5 - 0.62% etc. inscrierea e gratuita primul ktalog il primiti gratuit prin pojta, livrarea coletelor e gratuita prin pojta romana deci nu va costa nimic s incercati aveti doar d castigat; Pt mai multe informatii precum si pentru codul d reprezentant necesar pentru inscriere dati add la id lliryo_metropolitan :*:*:* http://shop.metropolitans.ro/catalog/a/CAAizMmA?utm_source=self&utm_medium=YM&utm_campaign=YM
kudika112345
Postat pe 17 August 2010 21:52
corect
kudika078414
Postat pe 19 August 2010 10:35
De la: stem_29, la data 2010-07-23 21:38:26
De la: carmellitaaa, la data 2010-07-16 09:49:45Buna, ai in totalitate dreptate...dar ai uitat sa treci niste avantaje: sanii mici nu se lasa si sunt la fel. Stiu multe fete cu sani mari si nu pot umbla fara sutien pentru ca e mare diferenta de forma dintre ei .Deci, suntem ok


E bine ca esti multumita cu sani mai deloc, insa cu lasatul, lasa-o moale, cum sa se lase ceva ce nu ai? Draga mea, fara sutien umbli pana ai un copil, maxim! ...daca visezi sa umbli ca tigancile o viata fara sutien, te inseli, o haina transparenta la nicio varsta nu da bine fara sutien.
Nu e " diferenta de forma" ci nu e frumos, nu are aspect,la nici o femeie, si oricat m-ati lamuri ......cele mai faine busturi sunt in sutienele cupa B-C.
Toate si-ar dori, sunt convinsa, insa e CEL mai bine e cand esti multumita cu ceea ce te-a inzestrat natura.


Daca tie ti se pare ca cele mai faine busuri sunt cupa B si C e foarte bine, parerea ta. Mie sincer nu mi se pare frumos, estectic...daca de ex. o fata are o silueta de clepsidra, atletica cum naiba arata cu niste tzatoace cat China!? Cea de mai sus cand spunea de sutien se referea la cele care au sani foarte mari si nu-si permit sa iasa fara sutien nici chiar pe sub un tricou larg fiindca le deranjeaza sanii, spre deosebire de o fata cu sanii mai mici care oricand isi poate lua un maieut, o bustiera si ceva peste si arata bine. Sunt persoane carora le sta bine cu sani mari...sunt persoane carora le place asa si vor sa atraga privirile anumitor categorii de barbati...mie poate ca nu mi-ar placea sa ma fluiere toti cocalarii cand merg pe strada...deci fetelor nu mai fiti complexate, daca credeti ca nu sunteti suficient de atragatoare pt barbati chiar nu e adevarat, stiu eu tipi frumosi, cu studii superioare, masina, bani si tot ce vrei care chiar au ceva in cap si prefera fetele su sanii mici de exemplu, nu-i luati in seama pe toti marlanii de pe langa blocuri cu 4 clase. Conteaza ce te face pe tine sa te simti bine si nu ce zic ceilalti...pt ca intotdeauna va exista o persoana care sa te placa mai mult sau mai putin ...nu poti sa fii chiar pe placul tuturor, iar daca crezi ca poti imbunatatii ceva pe cale naturala cum ar fi mararul, atunci go ahead! poate ca e spre bine :), dar fa asta fara sa ai mari complexe.
ladycroft_healthy
Postat pe 19 August 2010 18:43
eu am incercat tinctura de marar mai mult din curiozitate...am 26 de ani si port numarul 2 la sutien..deci ceva ceva am si eu...dar cum incercarea moarte n-are, am decis sa incerc tinctura de marar...pot sa zic ca mi s-au marit sanii cam cu 50% dar numai pe perioada cat am luat mararul...dupa aia au revenit la forma initiala...oricum mararul ajuta si la incetinirea cresterii pilozitatii corpului...deci nu aveti nimic de pierdut daca il incercati...
vyoleta_23
Postat pe 13 Septembrie 2010 16:49
De la: ladycroft_healthy, la data 2010-08-19 18:43:58
De la: stem_29, la data 2010-07-23 21:38:26
De la: carmellitaaa, la data 2010-07-16 09:49:45Buna, ai in totalitate dreptate...dar ai uitat sa treci niste avantaje: sanii mici nu se lasa si sunt la fel. Stiu multe fete cu sani mari si nu pot umbla fara sutien pentru ca e mare diferenta de forma dintre ei .Deci, suntem ok


E bine ca esti multumita cu sani mai deloc, insa cu lasatul, lasa-o moale, cum sa se lase ceva ce nu ai? Draga mea, fara sutien umbli pana ai un copil, maxim! ...daca visezi sa umbli ca tigancile o viata fara sutien, te inseli, o haina transparenta la nicio varsta nu da bine fara sutien.
Nu e " diferenta de forma" ci nu e frumos, nu are aspect,la nici o femeie, si oricat m-ati lamuri ......cele mai faine busturi sunt in sutienele cupa B-C.
Toate si-ar dori, sunt convinsa, insa e CEL mai bine e cand esti multumita cu ceea ce te-a inzestrat natura.


Daca tie ti se pare ca cele mai faine busuri sunt cupa B si C e foarte bine, parerea ta. Mie sincer nu mi se pare frumos, estectic...daca de ex. o fata are o silueta de clepsidra, atletica cum naiba arata cu niste tzatoace cat China!? Cea de mai sus cand spunea de sutien se referea la cele care au sani foarte mari si nu-si permit sa iasa fara sutien nici chiar pe sub un tricou larg fiindca le deranjeaza sanii, spre deosebire de o fata cu sanii mai mici care oricand isi poate lua un maieut, o bustiera si ceva peste si arata bine. Sunt persoane carora le sta bine cu sani mari...sunt persoane carora le place asa si vor sa atraga privirile anumitor categorii de barbati...mie poate ca nu mi-ar placea sa ma fluiere toti cocalarii cand merg pe strada...deci fetelor nu mai fiti complexate, daca credeti ca nu sunteti suficient de atragatoare pt barbati chiar nu e adevarat, stiu eu tipi frumosi, cu studii superioare, masina, bani si tot ce vrei care chiar au ceva in cap si prefera fetele su sanii mici de exemplu, nu-i luati in seama pe toti marlanii de pe langa blocuri cu 4 clase. Conteaza ce te face pe tine sa te simti bine si nu ce zic ceilalti...pt ca intotdeauna va exista o persoana care sa te placa mai mult sau mai putin ...nu poti sa fii chiar pe placul tuturor, iar daca crezi ca poti imbunatatii ceva pe cale naturala cum ar fi mararul, atunci go ahead! poate ca e spre bine :), dar fa asta fara sa ai mari complexe.


Stai linistita, poti avea si silueta si bust frumos, nu trebuie neaparat sa-l ai plat la talie " clepsidra"........orice ati zice, cupele B si C sunt binevenite, la D e mai problema, insa tinerelele care au cupa A, pot sa mai astepte, au timp.
Nu neaparat dupa femeile cu bust se fluiera, iar asta nu-i un motiv sa zici: nu vreau sani, ca ma fluiera te miri cine.
Fluiera din diferite motive, nu neaparat ca au sanii maricei.
Ca-s despuiate, fluiera si dupa grase si deformate.....magari sunt destui.
stem_29
Postat pe 13 Septembrie 2010 17:10
Eu citisem intr-o brosura ceva de produse cu marar, si ca test am pus marar in fiecare mancare timp de o saptamana sau chiar mai putin 3-4 zile..am observat din primele zile o usoara durere..iar dupa au crescut putin. Nu stiu de ce nu am mai incercat,dar acum dupa o slabire brusca o sa incerc iar. Mararul proaspat e cel mai sanatos si cel mai ieftin fetelor. Iar ingrasarea peste tot poate proveni si de la alcoolul din tinctiura, alcoolul are f multe calorii da pofta de mancare. Asa ca incercati metoda mea..doar marar proaspat:)
Rocdert_Andreea_1
Postat pe 29 Aprilie 2012 01:00
Buna.Imi poti spune si mie ce este aceea branca ursului,daca te-a ajutat,cat timp a-i luat si cat au costat? , iar pastilele le-ai luat in acelasi timp cu branca ursului ? Merci
Bibi_Dia_1
Postat pe 30 Aprilie 2013 17:09
De la: Shhh, la data 2010-06-23 13:43:49pai de ce nu cauti pe google reteta tincturii de marar?

semintele de marar - sunt un remediu exceptional pentru sani, ajutind la marirea si la intarirea acestora. Cu uleiul obtinut din ele se va face masaj zilnic, vreme de 2-3 saptamani (se toarna putin ulei in palme care se freaca pana se incalzesc si se efectueaza masajul cu miscari circulare usoare catre exterior si interior si de la baza sanului spre mamelon, vreme de cel putin 10 minute, la ambii sani simultan). Tinctura din seminte de marar, pe de alta parte, se foloseste intern, avind efect hormonal (estrogen) de crestere si intarire a sanilor, de catifelare a pielii;

Reteta pentru tinctura de marar
3-4 lingurite de pulbere de marar (obtinuta prin macinare cu rasnita electrica de cafea)
100 ml de alcool de 45-50 grade
Se amesteca ingredientele intr-un borcan care se inchide si se lasa amestecul la macerat, timp de 7-8 zile, dupa care se filtreaza tinctura si se trage in sticlute mici, inchise la culoare.
Se administreaza o lingurita de tinctura dizolvata in 100 ml de apa, de 3 ori pe zi, inainte de mese. Durata minima a tratamentului este de 21 de zile.Termenul de valabilitate a tincturii este de 2 ani.




..tinctura de marar am auzit ca in timp creste fertilitatea..
AndreeaS20
Postat pe 15 Mai 2013 19:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alternativa...cu plata ?! 5 De la: kitty_krieger 18 Iulie 2010 19:31
lasati kilogramele, ce faci atunci cand ai o piele urata?! 5 De la: kudika176534 13 Iulie 2010 17:03
As vrea sa ma sinucid dar nu stiu care i modalitatea cea mai simpla pt ca nu suport durerea fizica 61 De la: lover_woman 15 Octombrie 2010 23:52
despre alegerea sexului viitorului copil 11 De la: geo_reincarcat_iara 5 Iunie 2010 21:04
colon help 2 De la: Barbie30 9 Iulie 2010 19:19