Setari Cookie-uri

Ati auzit de bruno vassari?Tratamente anticelulitice?

Sa ne fereasca Dumnezeu de asemenea nenorociti! Cine le-o da aprobarile sa dea produse d-astea pe piata? Iti iau si banii si nenorocesc viata oamenilor. O sa li se intoarca necazurile ce le fac oamenilor, stai linistita ca Dumnezeu e sus, nu doarme! Sanatate multa!
EricaMartin
Postat pe 26 Martie 2010 13:00
Multumesc! Vreau sa previn cat mai multe femei de la asa o tragedie, daca i s-a mai intamplat cuiva asa ceva, va rog sa-mi dati un mesaj privat cu adresa de mail, va pot sfatui
LoreV_healthy
Postat pe 29 Martie 2010 10:33
Da si eu vroiam sa le incerc numai ca sincer habar n-am ce sa incerc. Am vazut pe caeespot.ro o gramada... Imi dati si mie niste linkuri de la produsele pe care le_ati incercat si au fost ok? Plsssss :)
amidala
Postat pe 29 Martie 2010 15:10
Eh ma scuzati :))) carespot.ro vroiam sa zic :p
amidala
Postat pe 29 Martie 2010 15:13
Eu iti spun sa incerci creme din farmacii si o dieta sanatoasa, nu stricta, nu te mai juca cu sanatatea ta si cu pielea ta, iti spune o persoana care nu vrea raul nimanui, cu atat mai putin acum, in saptamana mare. O crema profesionala nu s-ar vinde pe toate site-urile de vanzari produse, in curand o sa le vezi si in supermarket.
LoreV_healthy
Postat pe 29 Martie 2010 15:16
Ca sa scapi de celulita iti trebuie masaj,poti sa faci cat sport vrei celulita oricum se vede.Trebuie pus sangele in miscare prin masaje : anticelulitic, drenaj limfatic si reflexogen.Apa multa ca sa ai ce elimina daca iti faci drenaj limfatic.
ioneladavid
Postat pe 29 Martie 2010 15:22
Masaj garantat
ioneladavid
Postat pe 29 Martie 2010 15:24
de la bruno vassari pentru celulita am folosit si folosesc eu spuma anticelulitica trexi care este foarte buna.mi-am luat-o acum 2 luni si imi merge foarte bine.se vad rezultatele ce pot spune deci produsele bruno vassari mi se par foarte ok.nu e nici foarte scumpa si rezultatele sunt pe masura
adina_elina
Postat pe 31 Martie 2010 08:36
Eu iti recomand sa mergi la un control dermatologic...nu-ti doresc si nici nu doresc nici celui mai mare dusman al meu sa pateasca ce am patit eu cu bruno vassari! Desi suntem in saptamana mare, pot spune ca sunt niste oameni fara suflet, copilasul meu a fost la un pas de a nu mai fi.
LoreV_healthy
Postat pe 31 Martie 2010 11:46
lorev ce ai patit asa grav cu produsele bruno vassari?eu una sunt multumita de spuam anticelulitica trexi care a dat rezultate foarte bune.mi s-a redus celulita considerabil si nu am patit nimic grav.din contra sunt foarte bine.astept raspuns
iulyana30
Postat pe 1 Aprilie 2010 09:44
De la: LoreV, la data 2010-03-26 12:49:19Eu zic sa va documentati mai bine inainte sa recomandati asa tratamente doar ca sa le faceti reclama. Dumnezeu o sa va pedepseasca. In timpul sarcinii mi-am cumparat o crema Bruno Vassari pentru vergeturi, numita "Strialia" pe care acesti oameni carora nu le pasa de viata si sanatatea altora, o recomanda in sarcina. Va spun cu mana pe inima si va jur pe viata copilului meu, ca e o mare minciuna faptul ca produsesle lor sunt naturale si nu dauneaza sanatatii. Incepusem sa o folosesc conform prospectului, dimineata si seara...doar 3 zile s-a intamplat asta pana cand am inceput sa am niste arsuri groaznice pe pantec si milioane de bubite, gen iritatie...A trebuit sa iau Utrogestan pana in saptamana 12 pentru a putea tine sarcina. Medicul meu, dr Tutunaru, mi-a spus clar sa renunt la orice produs din gama Bruno Vasari deoarece desi ei le dau naturale, contin niste parabeni foarte greu digerabili de epiderma noastra si care o data depozitati acolo vor degrada tesutul si sunt sute de alte romance care au patit treaba asta si nu numai in sarcina.
Asadar ma intreb daca puteti dormi linistite cand recomandati asemenea produse criminale oamenilor?!



Asta am patit, Loredana E groaznic sa-ti doresti asa de mult un bebe, sa te chinui atatia ani ca sa il ai si cand in sfarsit Dumnezeu savarseste minunea sa te gandesti ca il poti pierde de la o creme pentru vergeturi de la bruno vassari pe care ei o recomanda in sarcina.
LoreV_healthy
Postat pe 1 Aprilie 2010 11:49
Off, nu vreau sa mai aud de bruno vassari....iar m-am intristat cand am citit ce ai patit draga Lore:( si eu zic mai bine cumparati-va creme de la farmacii, creme romanesti, care sunt aprobate de ministerul sanatatii, sa va uitati sa fie in termen. mult masaj, beti apa si mancati sanatos!
EricaMartin
Postat pe 1 Aprilie 2010 11:59
eu zic ca e cel mai bine sa ne mentine frumoase intr-un mod sanatos, fara creme si alte prostii
LoreV_healthy
Postat pe 12 Aprilie 2010 16:22
nu stiu ce sa zic fetelor dar eu am folosit spuma anticelulitica bruno vassari se numeste trexi si nu am avut nici o problema.am folosit si gama faciala pentru ten mixt si gras si la fel nu am avut probleme.sa nu fi fost tu alergica la vreuna din compnentele acelei creme.sincer am prietene care folosesc bruno vassari si nu au avut probleme.mie imi merg nemaipomenit de bine
lucretia_l
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:17
Lucretia, te rog sa mai citesti o data ce am patit eu! E vorba e viata copilului meu, e vorba de profesori doctori la care am fost si e vorba ca aceste creme au in componenta ingrediente daunatoare! Din tot sufletul iti spun sa ai grija cu aceste produse, nu sunt singura care a patit-o si mai ales ca aceste creme au ajuns sa se vanda si in supermarketuri si pe internet! Dumnezeu sa iti dea sanatate dar iti spun ca produsele bruno vassari sunt otrava curata, bine ca bebelusul meu este sanatos!
LoreV_healthy
Postat pe 26 Aprilie 2010 17:58
fiecare cu problemele lui, dar eu am auzit de multe tipe patite cu Bruno Vassari, si sincer deja nu mi se mai pare doar un caz izolat:( daca tie iti face bine, bucura-te de el!
EricaMartin
Postat pe 27 Aprilie 2010 11:52
aaaa din intamplare citeam acum cateva zile pe aici informatii despre diverse chestii si am dat peste topicul asta.eu nu prea stau pe forumuri si rau fac...folosesc produsele bruno vassari si vazand ce scrie aici m-am mirat foarte tare pentru ca mie mi-au mers foarte bine.adica nu am avut probleme.si la ce acnee am avut sincer cred ca sunt bune produsele ca doar nu se foloseau in salon asa pe nesimtire .eu cred ca este vorba de o eroare sincer...poate ai cumparat ceva contrafacut....eu mi le iau de pe www.luxbeauty.ro si nu am probleme
simply_me_bia
Postat pe 28 Mai 2010 10:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau detalii despre diet club 10 De la: kudika327830 24 Ianuarie 2011 18:05
tulburari de comportament alimentar: anorexie, bulimie, binge eating disorder 1 De la: selena_selena 9 Februarie 2011 17:53
grasa sau slaba? 7 De la: DariaMih 21 Octombrie 2010 21:55
FACTORI DE MAXIM RISC DIN ALIMENTATIA UMANA 27 De la: Donamishi 8 Aprilie 2010 10:07
inseminarea in vitro-decontata de stat 2 De la: Namidee 28 Ianuarie 2010 13:26