Setari Cookie-uri

Ati auzit de bruno vassari?Tratamente anticelulitice?

am auzit ca datorita circulatiei ff proaste poti face celulita...lucru confirmat deoarece eu am mari probleme cu celulita din aceasta cauza am mare nevoie de un bun tratament de celuilita care sa deea rezultat !!! mc mult!!
botaadryana
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:09
cum scapi cel mai eficient de celulita? prin masaj sau cu aparatele ultramoderne de la saloanele de infrumusetare?

multumesc.
anca_rus
Postat pe 12 Februarie 2009 14:54
orice da rezulate bune atata timp cat este practicat-folosit cu consecventa si rabdare !!!!! ai incercat dieta si CELLU M6 ? www.dermavital-med.ro
mcornelia19
Postat pe 20 Februarie 2009 15:17
INCEARCA TRATAMENTELE PE BAZA DE NAMOL DE ALGE GUAM SI APLICA SI O CREMA TERMICA DE LA GUAM SI AI SA VEZI CA IN 4 SAPTAMANI O SA VEZI REZULTATE VIZIBILE.

EU LE FOLOSESC.SUNT OK.
1109
Postat pe 27 Februarie 2009 16:27
sunt nemaipomenite intra pe yutobe acole iti arata tratamete facute cu aceste produse ti-le recomand
kudika103053
Postat pe 5 Martie 2009 14:58
va multumesc mult pentru raspunsuri si pentru ajutor...
anca_rus
Postat pe 6 Martie 2009 19:31
Buna! Eu am un salon specializat numai pe segmentul anticelulitic si folosesc produsele Bruno Vassari la pachetele de impachetari la tunelul cu infrarosii, plus masajele cu aparatul Starvac sp2 si-ti pot spune ca rezultatele sunt excelente. Preturile pe care le practic sunt sub preturile saloanelor care fac aceleasi proceduri.Ma poti contacta la nr. 0723.041.657. Clientele mele in functie de pachetul de tratament beneficiaza de diverse bonusuri.Sper sa te hotarasti si vei vedea rezultatele.
kudika081339
Postat pe 16 Martie 2009 13:50
Eu am folosit produsele bruno vassari si pentru fata si mi-au placut pentru ca sunt profesionale si nu se compara cu cele din magazine.Cat despre celulita incearca Lipogel Anticelulitic de la TIS Farmaceutic.Merge bine impreuna cu crema antivergturi de la aceeasi firma.Sunt extraordinare si o sa vezi efectele
sparkle
Postat pe 19 Martie 2009 16:10
Buna! Sunt Catalina si-ti pot spune ca am un salon specializat numai pe tratamente anticelulitice cu impachetari Bruno Vassari care constau in pachete individuale special concepute, combinate cu masaj vacuum-endermologic si care intradevar au dat rezultate pe toti clientii pe care i-am avut atat femei cat si barbati.Se vad rezultate din primele sedinte atat ca textura a pielii cat si modelare si diminuarea in cm.Preturile sunt mult sub cele din saloane, beneficiezi de bonusuri la abonament,iar daca te intereseaza nr. de contact este 0723041657.Nu-ti ramane decat sa te hotarasti si rezultatele le vei vedea pe propria-ti piele.
kudika081339
Postat pe 28 Martie 2009 10:04
De la: andrada_28, la data 2008-06-19 11:43:35Buna fetelor as dori sa realizez un tratament anticelulitic si am auzit ca gama bruno vassari da rezultatea excelente.voi ce parere aveti?


nu am idee despre produsele despre care vorbesti, dar iti pot recomanda altceva testat sigur.
camiflorea
Postat pe 3 Aprilie 2009 15:58
eu am incercat cam toate produsele de la bruno vassari si facial si corporal si sunt excelente pentru toate problemele.conteaza sa respecti tratamentele in sine si sa fi perserenta ca persoana.oricum sunt foarte bune produsele.cine doreste sa le incerce sa aiba incredere.eu tratamentele anticelulititce le-am realizat la chicsalon si am folosit si acasa.va doresc succes!!!!
beatrice88
Postat pe 4 Aprilie 2009 23:09
eu am folosit acasa o crema de la ardes.si am fost foarte multumita.acum am cumparat o si pe cea de la bruno vassari se numeste ;uvslim;.astept si eu rezultatele.
hadinitza
Postat pe 17 Aprilie 2009 18:25
totusi va recomand sa va faceti acasamasaj cu o crema buna +clasicele ventuze de cauciuc.rezultatele vor aparea destul de repede
hadinitza
Postat pe 17 Aprilie 2009 18:29
Buna fetelor

Si eu utilizez Bruno Vassari atat in salon cat si acasa.
Eu frecventez salonul Mon Beauty care e situat undeva la universitate . Este micut dar foarte foarte primitor si cu produse de calitate .

Au Bruno Vassari si sunt excelente .
Eu am acum la ei un abonament de impachetari cu vinoterapie de la Bruno Vassari si sedinte de Eximia . Sunt extrem extrem de multumimta .... sincer .
Si utilizez acasa si produse pt fata si un ser anticelulitic pt corp de la Bruno vassari .

Asa ca ma bucur ca sunt mai multe persoane aici care au utilizat aceste produse si care au incredere in ele.... merita

Voi ce produs folositi anume?

va pup!
kudika012172
Postat pe 17 Aprilie 2009 19:11
da da da si eu sunt mare mare fan Bruno vassari

sunt foarte fericita cu aceasta gama sincer si pentru corp si pentru fata .

am incercat mai multe dar cel mai bine ma impac cu eye Lift ox - e o crema pentru ochi foarte buna anticearcan si cu o crema pt tenul sensibil

pentru slabit folosesc acum un gel verde si in trecut am avut crema termoactiva care este bestiala si serum lift extrem

asa ca RASPUNSUL E DA !!! BRUNO VASSARI E FOARTE MISTO!
kudika013154
Postat pe 17 Aprilie 2009 20:20
bunaseara fetelor.Si em avut celulita multsa dar am scapat mai am putin de tot.eu m-am dat cu celulayte dar fara masaz parerea ma ca nu prea merge si fara sala. Mult sport si scapati de celulita si multa apa sa beti in fiecare zi. sa va spun programul me: fac masaj 10 sedinte pe luna w dureris dar merita, beau multa apa si merg la sala iar seara la culcare ma dau cu ulei celulayt si ma infasor in folie si da rezultate va garantez. bafta fetelor si JOS CU CELULITA.
ELLA_87
Postat pe 23 Aprilie 2009 20:07
Si eu mare fan Bruno Vassari ......... la superlativ

si pe corporal si pe facial . nu sunt tocmai ieftine dar merita

eu fac impachetari in salon , tratament facial o data pe luna si am niste cremute pe acasa

super !!!
kudika013154
Postat pe 28 Aprilie 2009 21:13
buna...eu folosesc produsele faciale bruno vassari de aproximativ 2 ani si sunt extraordinar de bune.am avut probleme foarte mari cu tenul iar acum arata foarte bine. sunt extrem multumita de aceste produse!!!
ruxxxyme
Postat pe 19 Mai 2009 18:11
Evenimentul inedit Mozart Rocks se afla anul acesta la cea de-a patra editie, si va avea loc la Sala Palatului, pe data de 25 iunie 2009.
Participantii la acest eveniment sunt:
-Orchestra Nationala Radio, dirijor Tiberiu Soarei, dirijorul Operei Nationale Romane 71 persoane
-Chitaristi: George Patranoiu, Remus Carteleanu, Horea Crisovan, Cezar Popescu, Calin Grigoriu, Lupu Cosmin, Claudiu Ursache, Florin Demea
-Cor : 24 Persoane
-Ansamblu coregrafic : 4 persoane
-Trupa Rock Acompaniament : 3 Persoane
-Voci: 3 Persoane
Evenimentul isi propune sa realizeze o reeducare a gustului tinerei generatii in sensul apropierii de muzica universala intr-un mod accesibil si in al doilea rand de promovare a ideii de valoare si virtuozitate in actul muzical de inalta calitate care nu se poate obtine decat prin munca si dedicatie.

Ora de incepere a concertului: 19.00.
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 9 Iunie 2009 18:18
buna ! de astazi am inceput sa mi fac masaj cu ulei de masline si zat de cafea si vreau sa va spun ca iti ramane o piele super !dupa ce mi fac dus aplic acest amestec in cada pt ca mai sare pe ici pe colo ,am doua vergeturi pe sold si vreau sa va sp.ca de la prima aplicare s au vazut rezultatele ! nu te costa mai nimic !succes!
healthy005367
Postat pe 13 August 2009 11:33
Cei de la Krauter Therapia au scos un gel anticelulitic cu plante BIO. Poti sa-ti faci si singura masaj, se foloseste dupa o curatare prealabila a pielii, eventual o exfoliere ar fi si mai buna.Daca va intereseaza produsul contactati-ma pe mess ID: andamargarit
anda59
Postat pe 25 Septembrie 2009 10:05
fetelor ati vazut ca au aparut niste produse noi de la bruno vassari cu celule stem?este vorba de gama anti-age.sunt foarte bune.mi le-am achizitionat acum de la targ de la romexpo si vreau sa zic ca ma simt asa luminata la fata si se vede efectul imediat cum aplici crema de fata.
mihaela_eugenia
Postat pe 5 Octombrie 2009 17:34
dap. eu mi-am luat de pe carespot.ro sunt chiar ok, nu neaparat pentru folosirea in salon.
bine, eu sincer nu aveam asa multa celulita... dar exista :)
amidala
Postat pe 18 Octombrie 2009 01:36
Ciao fetelor
Si eu am folosit Bruno Vassari pentru celulita acasa dar nu m-au ajutat. De fapt am inceput sa le folosesc prin tratamente la salon..timp in care celulita s-a estompat, dar din lipsa de timp(trebuia sa merg frecvent la salon pentru rezultate vizibile) am renuntat si mi-am luat cremele acasa, asa ca le-am folosit zilnio si nu a trecut. Acum am gasit niste creme speciale pe diversele tipuri de celulita, tot italiene si din extracte naturale , Iodase de la Natural Project, pe care trebuie sa le folosesti acasa, nu presupun masaje profesionale si dupa care chiar se vad rezultatele, celulita s-a estompat foarte tare, se vede doar daca mai strang pielea, iar crema pentru grasimea de pe burta m-a scapat de 6 cm in 2 luni...eu zic ca mertia incercate www.creme-fitness.ro
rendo
Postat pe 30 Octombrie 2009 15:32
super tare noua gama de produse faciale de la bruno vassari.acum nu inteleg o chestie ca majoritatea fetelor de aici sunt de parere ca bruno vassari dau rezultate excelente.mie una imi fac bine.vi le recoamnd cu incredere oricum
beatrice88
Postat pe 11 Noiembrie 2009 17:22
tarot_healthy
Postat pe 12 Noiembrie 2009 04:48
asa cum au spus si fetele depinde de ce grad de celulita ai.produsele bruno vassari dau rezultate excelente acasa si sunt utilizate de foarte multe persoane din cate vad eu si mai mult sunt si multumite de rezultate.si eu sunt la fel de multumita de produsele bruno vassari gama de produse anticelulitice.depinde de gradul de cleulita.eu le-am incercat si in salon cu impachetari si apoi le-am utilizat acasa.
mihaela_eugenia
Postat pe 13 Noiembrie 2009 12:32
buna fetelor sunt mai nou pe aici pe forum.am auzit de prodfusele bruno vassari ca sutn excelente si facial si corporal.eu am facut un tratament corporal (slabire) la chic salon cu eximia si am auzit multe cliente ca sunt multumite de produsele bruno vassari.eu vreau sa imi iau gama pentru tratamente faciale.app de eximia e super tare da niste rezultate...no comment am slabit si am ajuns la formele dorite.nu zic ca a fost usor ca nu a fost dar aparatul ala face minuni
liliana1975
Postat pe 6 Decembrie 2009 18:49
La salonul la care merg eu s-au adus de vreo cateva luni si tratamente Bruno Vassari.
Am facut si anticelulitice dar ce e mai rau e ca am facut tratamente faciale cu Bruno Vassari si mi-au iesit niste bubite mici dese pe sub piele.
Cosmeticiana mea ma cunoaste de ani de zile si a zis ca nu-si axplica de la ce, insa mi-a recomandat sa opresc tratamentul
Dupa vreo luna mi-a recunoscut ca a avut mai multe cazuri si ca in general nu aveau nici un rezultat cremele lor asa ca le-au scos de tot din salon
Acum au adus Maria Galland si mi se par cu adevarat deosebite, se vad rezultate de la prima sedinta

isaBella2010
Postat pe 25 Martie 2010 14:48
Eu zic sa va documentati mai bine inainte sa recomandati asa tratamente doar ca sa le faceti reclama. Dumnezeu o sa va pedepseasca. In timpul sarcinii mi-am cumparat o crema Bruno Vassari pentru vergeturi, numita "Strialia" pe care acesti oameni carora nu le pasa de viata si sanatatea altora, o recomanda in sarcina. Va spun cu mana pe inima si va jur pe viata copilului meu, ca e o mare minciuna faptul ca produsesle lor sunt naturale si nu dauneaza sanatatii. Incepusem sa o folosesc conform prospectului, dimineata si seara...doar 3 zile s-a intamplat asta pana cand am inceput sa am niste arsuri groaznice pe pantec si milioane de bubite, gen iritatie...A trebuit sa iau Utrogestan pana in saptamana 12 pentru a putea tine sarcina. Medicul meu, dr Tutunaru, mi-a spus clar sa renunt la orice produs din gama Bruno Vasari deoarece desi ei le dau naturale, contin niste parabeni foarte greu digerabili de epiderma noastra si care o data depozitati acolo vor degrada tesutul si sunt sute de alte romance care au patit treaba asta si nu numai in sarcina.
Asadar ma intreb daca puteti dormi linistite cand recomandati asemenea produse criminale oamenilor?!
LoreV_healthy
Postat pe 26 Martie 2010 12:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ceai ZEIN pentru SLABIT 219 De la: Ramonadragan 6 Iulie 2013 14:56
Mancarimi vaginale 12 De la: Narcisa_tesfio 11 Septembrie 2010 19:49
DIETA MICHAL MONTIGNAC 7 De la: healthy008028 16 Februarie 2010 12:10
4YOU iti propune o noutate----mezoterapia virtuala 5 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:12
Viaþa BIO îþi aduce avantaje pe termen lung 1 De la: danielatontsch 15 Septembrie 2009 17:58