Setari Cookie-uri

cand nu mai ai chef de sex...

COSMETICE DE LUXcream antiride jour clarins 50 ml pret 70 ron
serum renew corp clarins 100 ml pret 50 ron
serum lift botanical clarins 30 ml pret 60 ron
shave easy oil masline clarins 30 ml 25 ron
fatique fighters aftershave clarins 50 ml pret 25 ron
masca raifermisant multi regenerate 50 ml clarins pret 35 ron
cream regenerare de zi super calitativ protejeata fata de frig si intemperi clarins 50 ml 50ron
CAPTURE TOTALE MULTI PERFECTION CREAM DIOR 30 ML PRET 135RON !!!
tin sa precizez ca produsele sunt originale , in garantie , sigilate fara nici o mica urma de indoiala ,
se pot oferi testere de testare gratuit 0767121594
ocaziebuna
Postat pe 1 Aprilie 2010 17:01
De la: , la data 2009-01-12 12:48:53Buna fetelor!
Dupa parerea mea totul se datoreaza starilor mai proaste ale psihicului.Nu cred ca contraceptivele au asa o mare legatura cu libidoul.asta o folosim noi ca scuza,defapt problema este in noi.Trebuie doar sa cauti cauza si sa o rezolvi(comunica cu partenerul)Relaxarea si increderea in noi nu trebuie sa lipseasca, sa fim constiente de sexualitatea noastra!E putin mai greu,ca nu sti cum sa faci sa ai incredere in tine,dar cu putin ajutor si din partea partenerului +dragoste poti reusi!Succes pe toate planurile!

Intru-totul de acord cu parerea de mai sus.
Totul e in mintea ta si in sufletul tau!
Nu este usor, dar nu este imposibil! Cu rabdare si incredere in sine, se vor rezolva multe!
ElenushC
Postat pe 1 Aprilie 2010 17:07
cand intervine starea de stres...
andrei_10
Postat pe 9 Aprilie 2010 15:52
Buna,

Imi poti lasa te rog mailul tau?

Multumesc,
teodora23
Postat pe 9 Iunie 2011 15:45
imi pare rau sa te contrazic ... sunt anumiti compusi in medicamente injectii anticonceptionale tratamente etc care pe langa faptul ca actioneaza in problema medicala pe care o ai, au o actiune indirecta asupra organismului tau .. indicatii terapeutice si reactii adverse :)
ina_irinus906
Postat pe 13 Iunie 2011 09:01
De la: , la data 2008-11-27 10:30:49buna tuturor, alinaiulia te inteleg perfect si eu trec prin aceeasi situatie, nu stiu ce se intampla de 3-4 luni pur si simplu nu am chef, o fac doar de dragul lui ( sper sa-mi treaca repede deoarece peste cateva luni ne casatorim ). ouneori ma gandesc ca este de la anticonceptionale pe care le iau exact de 4 luni pentru tratarea unui chist. voi ce parere aveti????


daca pot sa spun ceva: sa zicem ca poate fi si de la pastile. dar poate ca a fi trebuit sa te cercetezi mai bine. sa nu mai ai chef de sex cu iubitul tau....si peste cateva luni sa te casatoresti cu el. hm,undeva e o problema. bine-ar fi fost daca nu te-ai fi casatorit.
friends_forever
Postat pe 23 Iunie 2011 01:08
De la: friends_forever, la data 2011-06-23 01:08:09
De la: , la data 2008-11-27 10:30:49buna tuturor, alinaiulia te inteleg perfect si eu trec prin aceeasi situatie, nu stiu ce se intampla de 3-4 luni pur si simplu nu am chef, o fac doar de dragul lui ( sper sa-mi treaca repede deoarece peste cateva luni ne casatorim ). ouneori ma gandesc ca este de la anticonceptionale pe care le iau exact de 4 luni pentru tratarea unui chist. voi ce parere aveti????


daca pot sa spun ceva: sa zicem ca poate fi si de la pastile. dar poate ca a fi trebuit sa te cercetezi mai bine. sa nu mai ai chef de sex cu iubitul tau....si peste cateva luni sa te casatoresti cu el. hm,undeva e o problema. bine-ar fi fost daca nu te-ai fi casatorit.


Trebuia sa te uiti pe data postarii acelui anunt,este din 2008 au trecut aproape 3 ani de atunci....sfatul tau deja nu-si mai are rostul...cine stie ce le-a rezervat viitorul
The_Exile
Postat pe 23 Iunie 2011 07:11
De la: Yharr, la data 2011-06-23 07:11:34
De la: friends_forever, la data 2011-06-23 01:08:09
De la: , la data 2008-11-27 10:30:49buna tuturor, alinaiulia te inteleg perfect si eu trec prin aceeasi situatie, nu stiu ce se intampla de 3-4 luni pur si simplu nu am chef, o fac doar de dragul lui ( sper sa-mi treaca repede deoarece peste cateva luni ne casatorim ). ouneori ma gandesc ca este de la anticonceptionale pe care le iau exact de 4 luni pentru tratarea unui chist. voi ce parere aveti????


daca pot sa spun ceva: sa zicem ca poate fi si de la pastile. dar poate ca a fi trebuit sa te cercetezi mai bine. sa nu mai ai chef de sex cu iubitul tau....si peste cateva luni sa te casatoresti cu el. hm,undeva e o problema. bine-ar fi fost daca nu te-ai fi casatorit.


Trebuia sa te uiti pe data postarii acelui anunt,este din 2008 au trecut aproape 3 ani de atunci....sfatul tau deja nu-si mai are rostul...cine stie ce le-a rezervat viitorul


stiu mai, dar uita-te la timpul pe care l-am folosit.ce te bagi in seama degeaba?
friends_forever
Postat pe 23 Iunie 2011 23:58
si eu sunt in aceeasi situatie si nu iau anticonceptionale, asa ca nu e de la ele, pur si simplu noi preferam cu totul altceva si ne gandim la mult mai multe lucruri decat asta, pt noi asta este pe ultimul loc, sincer pt mn ar fii perfect sa nu fie deloc, ma inteleg f bn cu prietenul meu din toate punctele de vedere, numai ca m-as putea lipsi de lucrul asta fara probleme!
___Rebeka___
Postat pe 1 Iulie 2011 17:19
Nu mai ai chef, huh?
Alta care o sa procreeze eugenic, ajutata si de bata de base-ball...
Fato...(dupa "bn" si "mn" ai sub 25) daca nu mai ai chef, mergi si cauta-te, ca aud eu de aici cum iti scartaie.
Poate o sa ai chef cu altul, mai stii? Sau verifica-ti prietenul, o fi de plastic. :)
Am si eu o vecina, la fel, nu mai are chef. Cand baga vibratoru''n priza se ia curentul in cartier...
Deci, Kontroll bre. Psiho, nu psihi... :)
Ce sa-ti mai doresc... La Mai Mult Chef!
Darkmagic
Postat pe 1 Iulie 2011 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
lipsa menstruatiei 5 De la: eleain 30 August 2009 10:24
durerile menstruale 24 De la: alexnails 29 Septembrie 2011 19:34
petting, risc de sarcina? 34 De la: zmeu 26 Ianuarie 2012 12:49
veruci (negi) 20 De la: Floare_de_crin 22 Martie 2010 12:57
Dereglare hormonala ? 2 De la: Carmen_Maria_2 16 Ianuarie 2013 13:07