Setari Cookie-uri

Ce parere aveti despre sexul la prima intalnire?

Scuzele mele.... acum am realizat ca acest membru nu mai exista...oare de ce?

Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:07
live dreams, dupa cum pui problema, cred ca tu ai avut o experienta in care te-ai simtit ca o catea si ai ramas marcata sau i-ti cam lipseste hataneala ( ) si esti pismoasa pe cele normale. Cred ca ai o impresie prea buna despre tine, ce daca esti la arte plastice sti totul despre viata?
criss66
Postat pe 26 Ianuarie 2009 00:27
bai eu cred ca esti cam catzea...livedreams...da ce id nashpa ai...
motzulainen
Postat pe 26 Ianuarie 2009 15:52
Tu ai creieru'naspa draguta,dupa cum vezi livedrems nici nu s-a obosit sa-ti raspunda,dovada a ce?este mult prea desteapta si cu bun simt,rar intalnit in ziua de azi de la femeile de varsta ei.
flor38T
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:08
Niste fufe,cele care fac sex de la prima intalnire N-au pic de respect pentru ele insele.Multumesc lui D-zeu ca mi-a dat baietzi, ca fetele din ziua de azi sunt de o naivitate..apoi au pretentzii sa le i-a si de neveste ca tare cumintzele au fost...pai tot asa o sa li se puna pata pe un oarecare si hai..la pat..."ca m-am simtit atrasa de tine".
babalica
Postat pe 3 Februarie 2009 08:48
eu am facut sex la prima intalnire si o regret si acum. m-am indragostit de tip, dar sentimentele nu erau reciproce. chiar daca sexul era perfect, asta nu a garatat ca vor urma si alte sentimente de afectiune.
daca va doriti o relatie serioasa, va sfatuiesc sa nu cedati de la prima intalnire, pana nu sunteti sigura ca amandoi va doriti aceleasi lucruri, mai ales ca la partea sexuala se mai poate lucra, in schimb sentimentele apar mai greu daca nu exista dispozitia necesara.
nu condamn relatile bazate doar pe sex, dar alea sunt doar jumatati de masura.
va doresc numai bine si loads of looove!
andrea_2004
Postat pe 3 Februarie 2009 10:28
cata risipa de energii aici!Pana la urma care-i concluzia?
100101
Postat pe 7 Februarie 2009 10:02
Bai, sunteti de-a dreptul "jenibile", cele care sustineti sus si tare ca sexul la prima intalnire inseamna degradare...etc etc.N-aveti decat sa nu o faceti daca vi se pare atat de josnic, dar asta nu inseamna ca cele care o fac sunt panarame sau cum le numiti voi.Asta e problema la noi romanii, ideile astea preconcepute.Eu am fost in America,acolo aia fac mult mai multe decat sex la prima intalnire si...se pare ca e o tara mult mai dezvoltata decat Romania...:D...eu asa zic. De ce?Pentru ca ei nu pun atata pret pe lucrurile astea.Sunt lucruri pe cae le faci sau nu, dupa cum vrei, nu dupa cum spune tata Ileana din coltul ulitei.
irinush13
Postat pe 7 Februarie 2009 10:15
tocmai pentru ca este o tara mai "dezvoltata" acolo nu sunt atatea pricipii morale.Dar poate ne spui si faptul ca america este tara cu cele mei multe si mai oribile violente in familie!desigur tot pentru ca este mai "dezvoltata"!
in rest...n-am nimic cu sexul la prima intalnire,dar eu unul ficei mele nu i-asi recomanda asta.In schimb ,pentru mine e benefic...astept propuneri
100101
Postat pe 7 Februarie 2009 21:43
CAT DE MISOGIN ESTI MA CACATULE!!!!!!
cristina_lavinia
Postat pe 8 Februarie 2009 11:20
Da...cu aceasta replica ti-ai aratat brand-ul!Si constat ca ai probleme si cu limba romana,te trimit la dex sa studiezi intelesul cuvantului "misogin" .Facand trimitere la comentariul meu,este incompatibil contextului.Acolo spun clar ,i-mi place sexul cu femei la prima intalnire si astept propuneri!Deci iata ca nu urasc femeia.Celalat cuvant cu care te-ai evidentiat,se pare ca il folosesti zilnic,astfel se explica "manuirea" lui cu atat usurinta si dezinvoltura.Cat despre minte (creier) ce sa mai vorbim...cine ne citeste sa ne judece!
100101
Postat pe 8 Februarie 2009 18:31
SIGUR GANDIM TOTI ALTCEVA!
PARERILE SUNT DIFERITE
IAR CA SI VOI EU IMI VOI SPUNE PAREREA.
NU AM NIMIC CU NIMENI DOAR VREAU SA DISCUT PE TEMA ACEASTA .
DACA TE CULCI DIN PRIMA SEARA CU CINEVA ESTI CONSIDERATA CU..... SAU VAG......SAU PARASUTA......SAU ORICE ALT CUVANT ODIOS.
DUPA PAREREA MEA TOATA LUMEA E LIBERA SA FACA CE VREA SI EU UNA M-AS UITA LA MINE SAU LA FELUL MEU INAITE DE A CRITICA , JIGNI, VORBI AIUREA PE CINEVA.
TREBUIA SA FIM O TARA DEMOCRATA INTR-O ANUMITA LIMITA.
DAR UNELE PERSOANE AU RAMAS LA ACELEASI PRINCIPI.
EU UNA NICI NU APROB DAR NICI NU DEZAPROB SEXUL LA PRIMA INTALNIRE / PENTRU CA DEPINDE DE CIRCUMSTANTE!
MULTUMESC!
mlupascu92
Postat pe 10 Februarie 2009 16:56
asa e... fiecare cu parerea lui ... eu nu sunt de acord sa fac eu .. nu am facut-o si nu am s-o fac in viitorul apropiat. dar asta nu inseana ca trebuie sa le critic pe celelalte ... fiecare se respecta in felul ei si pentru mine sexul cu un necunoscut e necunoascut ... de restul nu ma intereseaza... atat timp cat respectiva nu il face cu barbatul meu ca atunci schimb foaia
jessica23_healthy
Postat pe 17 Februarie 2009 18:28
Eu am facut sex de la prima intalnire, m-a agatzat intamplator. Ne-am dat intalnire, am mers la el acasa fara sa-l cunosc si sa stiu ceva despre el sau el despre mine......rezultatul a fost ca suntem impreuna de aproape noua ani. Nu imi pare rau, dimpotriva, ar fi fost o prostie sa nu-mi urmez propriile pofte. Multe asa zise prietene ale mele au gasit de cuviinta sa comenteze ce am facut eu, dar pe mine m-a durut exact in cot, iar relatia mea continua bine mersi, in timp ce "puritanele" care ma criticau se desparteau cam repede de "iubitii" lor cu care se culcau dupa nu stiu cat timp de asteptare. Va dati seama ce satisfactie aveam vazandu-le ca iau tzeapa cu tot cu asa zisa lor moralitate!
darksukkubus69
Postat pe 23 Februarie 2009 21:39
parerea mea e undeva la mijloc si asta din cauza k situatiile difera in functie de persoanele implicate in mod direct. Poti sa faci sex din prima seara si sa ramai toata viata cu pers respectiva si poti sa ...nu. Poti ramane toata viata cu el si sa fii fericita sau nu. Asa cum f bine poti face sex dupa 30 de intalniri, iar relatia sa mearga sau sa esueze. Unele lucruri sunt mult prea complexe pt a le da o sigura varianta sau o singura solutie. Tot ce stiu e k de multe ori trebuie sa gandesti de 2 ori inainte de a face ceva ;)
Si mai e un lucru. Se spune ca orice e permis intr-o relatie atata timp cat ambii parteneri sunt de acord.
moneycaprice
Postat pe 26 Februarie 2009 13:07
Da, asta asa este.
darksukkubus69
Postat pe 26 Februarie 2009 16:28
De la: live_dreams, la data 2008-11-08 20:36:11foarte proasta. exclud varianta asta ...m`as simti ca o catea ..in sensul rau al cuvantului ..deoarece uneori animalele au mai mult bun simt ca oamenii ..
kudika009572
Postat pe 12 Aprilie 2009 10:54
nu cred cã este un lucru normal sã faci sex la prima întîlnire, mai ales în cazul în care nu cunoºti persoana destul de bine.
kudika009572
Postat pe 12 Aprilie 2009 10:57
Intradevar, viata in sine tine de hazard! De multe ori, se-ntampla sa gandesti de 10 ori inainte de a lua o hotarare si cand o iei, tot esuezi! Probabil ca tine de inspiratia de moment. Daca simti ca vrei sa-l faci, chiar si de la prima intalnire, atunci fa-l fara sa mai stai pe ganduri! Daca eziti, atunci nu-l fa!
doinabalasa2006
Postat pe 12 Aprilie 2009 15:33
daca sentimentul de dupa este bun atunci ai singura raspunsul.
kudika068679
Postat pe 13 Aprilie 2009 16:14
gbispas
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:11
E super sexul la prima prima intalnire. atunci cand nu te astepti la o relatie stabila ,la casatorie..., ci atunci cand esti intr-o relatie banala sau unde a disparut pasiunea si prin asta vrei sa evadezi,sa te simti mai bine.
lia_z
Postat pe 18 Mai 2009 17:05
dak nu va batetzi tot degeaba:))
healthy004164
Postat pe 7 Iulie 2009 14:22
WWW.SERATA.RO
gbispas
Postat pe 7 Iulie 2009 15:31
Buna ziua,
Doresc sa va impartasesc cateva detalii despre un produs NOU, unic pe piata din Romania. Este vorba despre absorbante active LOVE MOON ale corporatiei Winalite (www.edera.ro) care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat) care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi. Este un produs revolutionar, cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc. Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie. In plus, elimina mirosurile. Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin) etc. In Romania aceste produse abea incep sa fie cunoscute, in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului In lume, inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani. Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. O veste foarte bine primita de doamne si domnisoare care au optat deja pentru absorbantele LOVE MOON : de curand produsele firmei noastre s-au diversificat, iar preturile s-au micsorat, devenind mult mai atractive si accesibile tuturor femeilor care au probleme de sanatate sau doresc sa le previna. De acum inainte veti putea beneficia nu numai de absorbantele pentru ciclu normal, ciclu abundent sau pentru uz zilnic, ci si de absorbante mini, absorbantele pentru bikini, talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi sau seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu (ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal, eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort).
kudika028076
Postat pe 3 August 2009 21:47
WWW.SERATA.RO
gbispas
Postat pe 4 August 2009 23:09
De la: , la data 2008-10-31 16:03:19Ce parere aveti despre sexul la prima intalnire?
eu am o parere proasta cu privire sexul la prima intalnire lasa omul cunoaste-l vezi ce ai poate caul asa si mai vedem..... si ce e important PROTEJAT!
anamaria_brunetik
Postat pe 10 Septembrie 2009 16:39
De la: anamarya, la data 2009-09-10 16:39:23
De la: , la data 2008-10-31 16:03:19Ce parere aveti despre sexul la prima intalnire?
eu am o parere proasta cu privire sexul la prima intalnire lasa omul cunoaste-l vezi ce ai poate caul asa si mai vedem..... si ce e important PROTEJAT!



Mda,cum e turcul si parerea.
gbispas
Postat pe 16 Septembrie 2009 15:04
PAREREA UNUI BARBAT,INTELEGETI VOI CAT DE SINCER ERA:-??
"Si eu am o iubita pe care o iubesc enorm,pentru ca de asta ii zice asa... Si vreau sa va spun o chestie,suntem impreuna de un an si 2 luni,si-o iubesc acum mai mult decat o iubeam la inceput.Faza care e,s-a culcat cu mine in prima noapte[...]Imi aduc aminte prima noapte,mi-am dat seama de-o treaba mi-am dat seama ca sunt foarte multe femei care nu se culca cu tine din prima noapte si mi-am dat seama ca astea sunt femeile care stiu ca nu stiu sa f**a. Sunt femeile care merg pe principiul "Intai ma iubesti,dupa care te dezamagesc!" si stiti ca asa e,inteleg principiul dar hai sa va spun o chestie nu exista nici un barbat atat de prost incat sa-l f**eti de sa-i sara creierii pe pereti si apoi sa plece de la voi a 2 a zi zicand "Niciodata n-o mai sun p-asta,n-am eu nevoie de asa ceva in viata mea,ma risc cu altele... Da, nu mai stiu cum ma cheama dupa ce m-a f***t asta dar nu o s-o mai sun" Normal ca va sunam,stiti cum m-am intors a 2 a zi la iubita mea? Vroiam doza!S-a mutat cu mine in 2 saptamani,vroiam diler-ul in casa..."
NimeniDoarEu
Postat pe 22 Septembrie 2009 14:12
darksukkubus69
Postat pe 22 Septembrie 2009 19:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cand nu mai ai chef de sex... 73 De la: autosoul41 1 Iulie 2011 18:01
Ce sa fac? O iubesc foarte mult, insa nici nu ma lasa s-o mai sun? 9 De la: liliivasuc 23 Iunie 2010 13:53
Apendicita sau pietre la rinichi??? 5 De la: cris_25 14 Iulie 2012 13:49
Am nevoie de un raspuns... 7 De la: goanga 12 Martie 2010 09:41
buna 1 De la: healthy011283 16 Ianuarie 2010 12:19