Setari Cookie-uri

Ce parere aveti despre sexul la prima intalnire?

Cat credeti voi ca tine chestia cu sexul?Sex la "prima intalnire" il fac prostituatele, eu asa stiu,cum poti sa mergi in casa unui barbat pe care abia l-ai cunoscut sa faci sex cu el?Oare merita sa risti sa intalnesti un psihopat sau un criminal in serie,doar pentru cateva minute de placere?(depinde de noroc)!Va spun eu,chiar dak respectivii raman cu voi,o impresie buna nu le-ati lasat,si la un moment dat, cand va intalni o alta fata cu principii sanatoase, cu aia va dori sa-si intemeieze o familie, in viata nu se rezuma totul doar la sex, e f important si el, dar nu e totul...
babalica
Postat pe 24 Septembrie 2009 10:33
pentru babalica.. era doar parerea unui barbat .. fiecare judeca cum vrea... Daca barbatul are voie sa se culce cu 100 de femei fara sa fie judecat...oare noi nu?Nu suntem egali? Acestea nici nu sunt intru totul principiile mele,asa ca veti sfarsi judecand gresit... Fiecare face ce simte... Dau mare dreptate si tie,si celor care amintesc de boli... Si da,nici eu nu sunt foarte de acord,dar sunt persoane ale caror fericire din intreaga lor viata a constat in acea partida la prima intalnire..
NimeniDoarEu
Postat pe 24 Septembrie 2009 21:56
Aoleu... Daca al meu era vreun criminal si n-am stiut??!!! He he! N-am reusit sa aflu asta in noua ani.. daca n-am aflat din prima intalnire, aia cu sexul... he he, nici nu stiu daca o sa mai aflu!
darksukkubus69
Postat pe 25 Septembrie 2009 12:23
Vorbeam in mod general,nu facem referire la persoanele "aici, de fatza",e corect cand spuneti ca fiecare isi alege viata pe care vrea so traiask,nu e nimic batut in cuie,fiind major raspunzi de propriile fapte ,asa ca din moment ce nu te-a obligat si ai facuto de buna voie,dak a mai iasit si cum ti-ai dorit,sanatate si virtute !Din punctul meu de vedere nu e ok,fiecare cu principiile lui,nu era decat o parere,nu prea imi place sa ma contrazic asa ca fetelor faceti cum credeti voi ca e mai bine,dar cu limite!!
babalica
Postat pe 25 Septembrie 2009 21:33
Pai tocmai, a iesit foarte bine si e bine in continuare... uite ca am prietene care nu au procedat ca mine, dimpotriva, si totusi s-a intamplat sa dea peste tot felul de imbecili cu care numai bine nu le-a fost si nici nu a durat... A fost un pic iesit din comun ... pur si simplu, cand ne-am cunoscut am hotarat sa fim impreuna si am fost si asa am ramas.
darksukkubus69
Postat pe 26 Septembrie 2009 17:30
fiecare face ce vrea nu mai judecati dupa experientele voastre placute sau neplacute mai bn traiti viata la maxim k e scurta
DANA_DGG
Postat pe 22 Octombrie 2009 20:56
darksukkubus69
Postat pe 24 Octombrie 2009 10:48
fiecare cum vrea, adik cum simte
m_geani
Postat pe 1 Noiembrie 2009 23:00
Dupa parerea mea zic ca este alegerea fiecaruia...Si ce daca o faci la prima intalnire? Este o crima? nu cred..Daca se doresc si no sa regrete dupa este ok...Numai sunt vremurile de alta data sa te mariti virgina..iar cele care se marita virgine de tinere i-si inseala barbatu macar odata...cunosc cazuri..asa ca TRAITI-VA VIATA!!!
Oana25_healthy
Postat pe 2 Noiembrie 2009 12:36
cele mai dezbatute subiecte sunt cele de sex. in astea se implica si barbatii
m_geani
Postat pe 2 Noiembrie 2009 22:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IMPORTANT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 15:38
sa fie oare o dereglare hormonala? 30 De la: monny 24 Iunie 2010 16:43
Infectie HPV 30 De la: ffbianca85 4 Noiembrie 2010 11:58
sa fac avort sau cum spune medicul ? 19 De la: Ale_xandra_27 16 Iunie 2013 09:57
buna fetelor 10 De la: kudika_7181 11 Iunie 2012 20:31