Setari Cookie-uri

despre alunite

tarot_healthy
Postat pe 12 Noiembrie 2009 04:48
De la: Floare_de_crin, la data 2009-02-27 22:30:09Eu am scapat de niste alunite mai simplu. Am fost in Cluj la un domn mai in varsta si mi-a pus ceva pe ele si cam intr-o luna mi s-au uscat si au cazut. Si nu este niciun risc sa patesti ceva, caci a tratat sute de pacienti. Cu taiatul, poti avea surprize. Si eu m-am dus cam cu frica, desi am vazut la cineva ca a scapat de ele, dar m-am convins pe pielea mea ca a fost o decizie buna. Mai am cateva de tratat si am duc tot la Cluj, ca e mai bine sa faci ceva naturist, decat chirurgical. Dureaza un pic pana cad, dar eu am avut multe si mari si am preferat varianta asta. Acum fiecare face ce vrea.
Oliviutza02
Postat pe 24 Ianuarie 2010 15:56
Buna, m-ar interesa si pe mine doctorul din Cluj la care ai fost Floare de Crin fiindca si pe mine ma cam deranjeaza niste alunite de pe fata si as vrea sa stiu daca ti-au ramas ceva urme. Poti sa imi lasi si pe mail mesaj : oliviutza02@yahoo.com. Multumesc mult.
Oliviutza02
Postat pe 24 Ianuarie 2010 16:00
Te rog trimite-mi si mie adresa, nume, numar de telefon ca am aceeasi problema.Multumesc anticipat
sevincibolat@yahoo.com
sevincibolat
Postat pe 4 Martie 2010 17:45
Toma Chira 0264/458199 il sunati si va explica el unde sta. Eu nu am mai fost la dansul de un an bun, ca nu reusesc sa imi fac timp pentru asta si poate s-a mutat. Dar incercati cu incredere, ca eu am scapat de cateva alunite mari si suparatoare. Succes!
floare_de_crin
Postat pe 5 Martie 2010 21:59
ce fel de solutie foloseste acest doctor, Toma Chira...am citit mai multe declaratii de la persoane care au scapat de alunite cu ajutorul lui dar nimeni nu stie cum se numeste acea solutie?
acest doctor nu lucreaza la o clinica?...sunt si eu ineresata de metoda lui
dianee
Postat pe 12 Iunie 2010 20:39
Nu e doctor.... de aceea nu e la o clinica...dar daca te scapa fara riscuri, crezi ca mai conteaza titlul si locul? Eu nu am vrut sa trec prin riscurile operatiilor, am vazut destule cazuri si m-am convins ca nu e de mine asa ceva. Acum fiecare faceti ce vreti! Ce conteaza ce pune? Important e ca scapi de ele prin metode naturiste! Si eu am scapat, mai mult ce sa mai spun?Am vreo doi ani de cand mi-am facut primele si sunt aici, vie, fara complicatii. Ramane doar o pata alba in locul alunitei! Atat.
floare_de_crin
Postat pe 13 Iunie 2010 16:01
fetelor, cu incredere la spitalul Colentina, d-na dr Popescu, mie mi-a ramas o cicatrice extrem de mica, am avut o alunita pe fata, care s-a infectat, "foliculita subnevica".
nucuta
Postat pe 30 Iunie 2010 17:26
De la: floare_de_crin, la data 2010-06-13 16:01:41Nu e doctor.... de aceea nu e la o clinica...dar daca te scapa fara riscuri, crezi ca mai conteaza titlul si locul? Eu nu am vrut sa trec prin riscurile operatiilor, am vazut destule cazuri si m-am convins ca nu e de mine asa ceva. Acum fiecare faceti ce vreti! Ce conteaza ce pune? Important e ca scapi de ele prin metode naturiste! Si eu am scapat, mai mult ce sa mai spun?Am vreo doi ani de cand mi-am facut primele si sunt aici, vie, fara complicatii. Ramane doar o pata alba in locul alunitei! Atat.


Hmm, eu sunt in Cluj, acum imi aminteasc ca acum vreo 3-4 ani un coleg de servici s-a dus la acest domn, pe fata avea si el alunite, vreo doua, imense, la inceput m-am speriat cand mi-a zis ca merge, eu i-am zis " vraci" si ca o sa moara, cum merge el asa la te miri cine, cand stim toti cat sunt de periculoase, atunci cu el au mai fost niste colegi.
Va zic ca acum nu mai are nicio urma albicioasa sau vreun semn!

stem_29
Postat pe 30 Iunie 2010 23:24
De la: robyok_2006, la data 2009-02-09 10:45:17va rog frumos daca stie cineva unde pot sa imi ,,scot" niste alunite inestetice de pe fata, cineva care a trecut prin aceasta situatie, am cautat si eu pe net am gasit clinici multe dar imi este cam frica si cer si cam multi bani. please


http://anatolbasarab.blogspot.com/2009/01/despre-trecut-si-viitor-ne-vorbesc.html
camiflorea
Postat pe 1 Iulie 2010 14:49
De la: robyok_2006, la data 2009-02-09 10:45:17va rog frumos daca stie cineva unde pot sa imi ,,scot" niste alunite inestetice de pe fata, cineva care a trecut prin aceasta situatie, am cautat si eu pe net am gasit clinici multe dar imi este cam frica si cer si cam multi bani. please

mda...cum eu m-am inregistrat mai tarziu...automat si de vazut tot tarziu am vazut acest topic....nu stiu daca se observa in poza mea, dar am 2 alunite pe fata.tot cautand sa stiu mai multe de aceste ''chestii''am citit fel si fel...care m-au inspaimantat groaznic ...in fine...mi-am luat inima in dinti si am plecat sa imi scot alunite nu inainte de a cere parerea celor din jur si bineinteles si dupa net in vederea gasirii unui doctor bun dermatolog...normal.
si in cele din urma am dat de domnul doctor Patrascu Viorel din pitesti....e un doctor de nota 20 ....mi-a ''rezolvat''azi o alunita, iar dupa sarbatori o scot pe cealalta...timp total...vreo 10 minute, cheluieli:60 ron plus o mica atentie doamnei asistente;)...durere?...zero..cateva piscaturi si atat....bafta tuturor celor care vor sa faca acest pas
nicoleta1987_ok
Postat pe 21 Decembrie 2010 20:43
Buna Nicolea...As dori daca vrei sa imi spui si mie unde este cabinetul doctorului Patrascu Viorel si programul daca il mai stii:-s.....helpppp^:)^
Multumesc!!!!!
kudika381618
Postat pe 5 Aprilie 2011 21:25
cat te-a costat si la ce dr ai fost?
kudika_17878
Postat pe 8 Octombrie 2012 22:45
cum ajung si eu acolo?am alunite mari si ma deranjeaza tare,pls
kudika_17878
Postat pe 8 Octombrie 2012 22:50
pai si cum il gasesc?
kudika_17878
Postat pe 8 Octombrie 2012 22:56
pai si cum il gasesc?
kudika_17878
Postat pe 8 Octombrie 2012 22:56
Buna, as vrea sa stiu daca se poate cat a costat tratamentul :)
kudika408624
Postat pe 28 Ianuarie 2014 13:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Raman gravida sau nu ? 3 De la: camiflorea 27 Martie 2010 22:08
Se poate sa fiu insarcinata? 13 De la: Valy90 9 Martie 2011 17:24
Hemoroizi 19 De la: healthy010635 27 Martie 2010 21:42
Anexita 4 De la: healthy009442 1 Februarie 2011 17:38
rana pe col 180 De la: adnana 20 Aprilie 2010 21:23