Setari Cookie-uri

Nu am avut niciodata orgasm

www.alpeclean.ro - firma de curatenie ce propune o gama de abonamente pentru femeile moderne, care doresc mai mult timp pentru ele.
addah
Postat pe 25 Noiembrie 2009 19:57
buna! si eu am aceeasi problema ca si tine! m-am documentat in legatura cu chestia asta si am aflat ca femeile, din punct de vedere sexual, sunt divizate in doua grupe: cele care pot atinge orgasmul vaginal si cele care ajung doar la orgasm clitorigian prin masturbare... dar stai linistita pt ca este un lucru absolut normal, iar partenerul de obicei este foarte excitat cand isi vede iubita autosatisfacandu-se deasupra sa.... e si mai mishto cand chiar el face lucrul asta, te masturbeaza... in orice caz, niciunul dintre partenerii mei nu s-a plans pana acum :))!! sper ca ti-am fost de ajutor
stephaniecarmen
Postat pe 25 Noiembrie 2009 21:55
subscriu la cele scrise mai sus insa fara a ascunde un pic regretul de a nu fi stiind niciodata senzatia atat de frumos descrisa in romane si atat de intens expusa in filme :D
lory_kudika
Postat pe 25 Noiembrie 2009 21:59
buna,nu vreau sa laud dar nici sa crezi k cel cu kre esti nu stie cum sa te ajute dar am intilnit si eu femei kre nu aveau inainte si cu mine au avut orgasm,tehnica,preludiul conteaza,nu vreau sa te superi iti pot demonstra oricind
justmetraian
Postat pe 26 Noiembrie 2009 10:52
De la: stephanie, la data 2009-11-25 21:55:03buna! si eu am aceeasi problema ca si tine! m-am documentat in legatura cu chestia asta si am aflat ca femeile, din punct de vedere sexual, sunt divizate in doua grupe: cele care pot atinge orgasmul vaginal si cele care ajung doar la orgasm clitorigian prin masturbare... dar stai linistita pt ca este un lucru absolut normal, iar partenerul de obicei este foarte excitat cand isi vede iubita autosatisfacandu-se deasupra sa.... e si mai mishto cand chiar el face lucrul asta, te masturbeaza... in orice caz, niciunul dintre partenerii mei nu s-a plans pana acum :))!! sper ca ti-am fost de ajutor

...si a 3-a grupa nu exista?care au si una si alta? frate cata inginerie are orgasmul asta!cred ca, complicati lucrurile prea mult si cu cat complici ceva mai mult, cu atat este mai mare riscul de a te pierde in detalii.
100101
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:07
gresit sa nu crezi in tine,in erotismul tau si in capacitatea ta de avea orgasm in timpul actului sexual,am intilnit si eu asemenea femei dar cu o atmosfera placuta,un pahar de sampanie,o luminare,frisca,dulceata,etc si un preludiu prelungit au facut minuni,citez pe bune,,te vreau din nou ,nu m-am simtit cu nimeni asa bine....au fost cuvintele lor cele kre credeau ca a face sex e numai descarcare si gata,implica tandrete,legat la ochi cu o esarfa,sunt multe secrete pe kre le stiu,barbatii in general se grabesc sa intre dar nu trebuie asa,eu nici sfircurile nu le sarut decit dupa 10 minute,intii ma joc pe linga ele pt k voi asteptati sa le sugem,sa le sarutam dar cu cit asteptarea e mai mare cu atit si rezultatul,sunt multe de spus,dak vrei te pot macar informa ori telefonic ,0726080707,ori prin scris pe site,ori...Apropo exista o tehnica prin care obtii multi orgasme
justmetraian
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:07
baiatu!de la ce draq te-ai incins asa?
100101
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:12
hellooooo,wake up,femeile au orgasm vaginal si este mai intens decit prin masturbare,credema am avut si eu niste relatii si au avut orgasm cu tremuraturi,spasme,etc desicu altii nu au avut,mi au spus ele si m-au mai vrut si alta data pt asta,de fapt au recunoscut k am fost special pt k eu nu ma grabesc in sex,preludiul,atmosfera,unde si cit o exciti,mingii pe o femeie conteaza enorm,femeia e apta de sexual cind freamata toata,nu se fce sex oricumpt a avea performante
justmetraian
Postat pe 26 Noiembrie 2009 11:49
baaaai...asa o fi!nu zic nu, ca prea le zici cu foc.Sper sa le ai cu astea, mai bine decat cu gramatica, unde esti varza rau!Dar daca ma gandesc bine...hmmm...nu`s ce sa zic
100101
Postat pe 26 Noiembrie 2009 14:26
ideea e ca din trei parteneri doar cu unul aveam orgasm....mereu, problema e ca e fostul
crinamardare
Postat pe 26 Noiembrie 2009 16:23
lamureste-ma te rog, ca sunt interesat de topic!Cum adica "fostul" vrei sa spui ca tot ultimul partener?!
100101
Postat pe 26 Noiembrie 2009 19:13
sorry,nu sunt agramat,ma grabesc pt k am si alte treburi,toata lumea mai greseste,in ceea ce priveste sexul credema am dreptate,sunt traite de mine acel momente,exista femei care nu au gasit barbatul potrivit,nu sunt singurul care stie cite ceva despre arta sexuala,bafta la orgasme cit mai multe
justmetraian
Postat pe 27 Noiembrie 2009 08:56
Macina samanta de PATRUNJEL pana se face faina.Cate linguri de praf ai macinat,se vor pune in tot atatea cani de 250mll cu vin de casa rosu,negru etc.Aprox. 4 linguri mari la un litru de vin.Se macereaza la cald 14 zile.Seara inainte de culcare se consuma 100-2oo ml.Tratamentul dureaza 6 luni dar se poate continua toata viata.Nu consumati alimente care contin arsenic.-Nu te masturba in timpul tratamentului.Concentreaza-te asupra actului sexual sau chiar asupra efectului masturbarii.In timpul actului sexual nu face gesturi si nici nu scoate sunete care sa grabeasca orgasmul partenerului.Contracteaza muschii uretrei chiar si atunci cand nu faci sex.Mananca paine putina si nu manca nimic prajit.Nu manca din supermarketuri semipreparate,salamuri, sucuri,conserve etc.Consumati ceapa,cartofi si fructe coapte pe gratarul cuptorului electric.-Anton.-
healthy005909
Postat pe 27 Noiembrie 2009 22:34
De la: healthy005909, la data 2009-11-27 22:34:45Macina samanta de PATRUNJEL pana se face faina.Cate linguri de praf ai macinat,se vor pune in tot atatea cani de 250mll cu vin de casa rosu,negru etc.Aprox. 4 linguri mari la un litru de vin.Se macereaza la cald 14 zile.Seara inainte de culcare se consuma 100-2oo ml.Tratamentul dureaza 6 luni dar se poate continua toata viata.Nu consumati alimente care contin arsenic.-Nu te masturba in timpul tratamentului.Concentreaza-te asupra actului sexual sau chiar asupra efectului masturbarii.In timpul actului sexual nu face gesturi si nici nu scoate sunete care sa grabeasca orgasmul partenerului.Contracteaza muschii uretrei chiar si atunci cand nu faci sex.Mananca paine putina si nu manca nimic prajit.Nu manca din supermarketuri semipreparate,salamuri, sucuri,conserve etc.Consumati ceapa,cartofi si fructe coapte pe gratarul cuptorului electric.-Anton.-

pai cum, sa bea vinul inainte de culcare?Si atunci cand mai face sex, pentru a obtine orgasmul? Eu zic ca daca bea 200 ml de vin, inainte de sex, are orgasm sigur, fara patrunjel si descantece.
Da`Nea Antoane! parca pe un alt topic zisesi ca pentru orgasm, trebuie sa manance usturoi inainte de sex!Acu`de ce te sucisi si matale, ca zapacesti fetele, sau asa.
100101
Postat pe 28 Noiembrie 2009 22:23
De la: healthy005502, la data 2009-11-26 10:52:38buna,nu vreau sa laud dar nici sa crezi k cel cu kre esti nu stie cum sa te ajute dar am intilnit si eu femei kre nu aveau inainte si cu mine au avut orgasm,tehnica,preludiul conteaza,nu vreau sa te superi iti pot demonstra oricind




cel cu care sunt acum e mai mult decat perfect ,,,,din toate p.d.v. si sa nu mai vorbim de preludiu si nu numai,,, problema e ca nu ma las,, oricat de romantica e atmosfera,,el etc,, eu ca o silly ce sunt... nu ma las..... poate am asteptat prea mult cu o persoana cu care nu ma simteam bine (5 ani) si acum ca am intalnit tot ceea ce mi-am dorit,, imi e frica de posibilitatea de a avea, sau nu stiu ce e cu mine, cert e ca urmatoarea data cand ne vedem sper sa ma las purtata de val,,, si suntem si din tari diferite :| dar nu e bai vin sarbatorile de iarna :P o luna vacanta pt. mine :D
BeHappy
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pro sau contra? 1 De la: healthy005571 6 Mai 2010 15:10
VAGINOPLASTIE STIE CINEVA UN MEDIC BUN? 10 De la: healthy005206 31 August 2015 11:40
menstruatie imediat dupa penetrare? 2 De la: kudika_32838 2 Aprilie 2013 09:00
oare pot fi insarcinata sau e alt ceva?! 3 De la: denis 19 Iunie 2010 11:16
Negi genitali la barbati 18 De la: Stefan4 21 Aprilie 2014 21:59