Setari Cookie-uri

Celulita bat-o vina...

Sau puteti incerca gelul termoactiv de la Life care care este foarte eficient si nici nu este scump, spre deosebire de cele din comert termoactive.
beatricea
Postat pe 18 Septembrie 2009 15:25
Din pacate celulita este o mare problema pentru Dvs., doamnelor si domnisoarelor, dar nu disperati! Din fericire pentru Dvs.(si ptr. noi barbatii) exista deja solutii, care, chiar daca nu sunt foarte ieftine(daca vreti sa-mi ascultati sfatul lasati aceste "solutii ieftine" la o parte) sunt totusi accesibile. Probabil ati auzit de "calcatorul de riduri" numit Galvanic Spa, care este un aparat relativ ieftin prin care veti avea un salon cosmetic la Dvs. acasa, va puteti "calca" ridurile, va puteti revitaliza parul si puteti scapa DEFINITIV de celulita. Intrati pe pag. mea, urmariti videoclipurile si ca sa obtineti totul la cel mai pret, luati legatura cu mine prin mail! Va doresc tinerete si frumusete vesnica ptr. ca meritati, faceti viata noastra mai frumoasa!
Antioxidanti_NSE
Postat pe 28 Octombrie 2009 17:05
Buna
Eu am obtinut rezultate foarte bune cu crema de la Revitol impotriva celulitei. V-o recomand din suflet. Va las id-ul meu daca doriti sa stiti mai multe detalii: oana_eu2009
Pupici
scumpica20
Postat pe 14 Ianuarie 2010 09:31
saloane din Constanta, Braila, Galati au solicitat de la Albanevosa:
MARINE LIPOMASSAGE,
THERMOACTIVE OIL
MARINE EXTRA SLIM MUD - namol pentru slabire cu efect rapid
MARINE LIPOGEL

Puteti alege: gel sau namol sau ulei.

Au un randament bun si este testat. Au in componenta un continut mic de stabilizatori. Vi le recomand!
BRICART
Postat pe 14 Ianuarie 2010 15:58
BUNA ,, FETELOR
EU VA SPUN SINCER . CA SE POATE SCAPA DE CELULITA SI NU NUMAI,,,,,ASTA IMPLICA PUTINA VOINTA,,,,,TRATAMENTE NATURISTE INTERNE,,, PUTINA DIETA,,,,,,MISCARE.. MASAJ,, SI,, BINEINTELES, MEZOTERAPIE,,,,,,,,,,,CARE ESTE MINUNE..... EU AM SCAPAT...SI CHIAR AM REUSIT, ,IMPACHETARI,,,, CU ALGE MARINE, SI ALTE INGREDIENETE, TOATE,, PREPARATE ACASA,,,,,,,,,MASAJE,,,
LA MODUL CEL MAI SERIOS,, CU O INVESTITIE DE 1000 EURO,,, CHIAR,NU MAI AVETI CELULITA,, SI PIELEA ISI RECAPATA ELASTICITATEA,,,,,,
AVETI INCREDERE IN PROD PREPARATE ACASA. SI MEZOTERAPIE,,,,,,,
laura_dobaes
Postat pe 17 Februarie 2010 09:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help!!! 8 De la: camiflorea 24 Martie 2010 18:05
ce sa fak??????? 22 De la: office_salinasusesi_ro 25 Februarie 2010 08:39
va rog ajutati-ma:(( 12 De la: rubya 21 Martie 2010 08:09
pharmatex ovule 5 De la: kudika_17523 6 Octombrie 2012 15:26
Pareri va rog!!! 1 De la: kudika_23383 23 Aprilie 2016 14:54