Setari Cookie-uri

dieta nicoletei luciu

Ca sa lamurim pe toata lumea am trimis d-lui ene gabriel pe mail poze cu mine inainte si dupa cura de slabire cu capsula de slabit ...cine mai are nelamuriri sa dea adresa de mail .......sper ca d-l ene sa iti ceara scuze ca m-a suparat.....O zi buna la toata lumea!
healthy001807
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:08
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-20 11:38:42
De la: healthy001807, la data 2009-10-20 11:31:08Draga Andreea 3 daca vrei poze cu mine inainte si dupa cura de slabire da-mi adresa de email si iti trimit pt ca pe profil nu pot adauga ...am ceva probleme cu calculatorul.....si te vei convinge...
Serios?Cum ai reusit sa adaugi atunci poza de la profil?Asa cum poti trimite o poza pe mail o poti lasa si la profil este practic aceiasi operatie.Si nu s
cred ca nu este suficient sa ne arati decat poze, poate si trucate,pune si un buletin de analize.
ene_m_gabriel
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:18
Numai poza de profil o pot schimba ...alte poze nu mi le ia calculatorul...cand il repar promit sa pun 10 poze cu mine grasa apoi slaba ..asa ca am pus la profil poza de cand eram de 85 kg.....cand vreti sa postez poza de 70 kg sa ma anuntati voi....OK?Astept....D-le ene beleste bine ochii cum se slabeste cu capsula de slabit vreo 15 kg in 2 luni jumatate .Va pup pe cei cu bun simt....
healthy001807
Postat pe 20 Octombrie 2009 12:48
De la: healthy001807, la data 2009-10-20 12:48:06Numai poza de profil o pot schimba ...alte poze nu mi le ia calculatorul...cand il repar promit sa pun 10 poze cu mine grasa apoi slaba ..asa ca am pus la profil poza de cand eram de 85 kg.....cand vreti sa postez poza de 70 kg sa ma anuntati voi....OK?Astept....D-le ene beleste bine ochii cum se slabeste cu capsula de slabit vreo 15 kg in 2 luni jumatate .Va pup pe cei cu bun simt....
Mda?Ia sa vedem,dar si analizele,ca sunt cele mai importante,SA NU UITI.DE CE MINTI CA MI-AI TRIMIS PE MAIL POZELE,SA-TI FIE RUSINE.
ene_m_gabriel
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:43
Da adresa corecta .Am trimis pe ene_m_gabriel@yahoo.com
healthy001807
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:46
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-20 14:43:09
De la: healthy001807, la data 2009-10-20 12:48:06Numai poza de profil o pot schimba ...alte poze nu mi le ia calculatorul...cand il repar promit sa pun 10 poze cu mine grasa apoi slaba ..asa ca am pus la profil poza de cand eram de 85 kg.....cand vreti sa postez poza de 70 kg sa ma anuntati voi....OK?Astept....D-le ene beleste bine ochii cum se slabeste cu capsula de slabit vreo 15 kg in 2 luni jumatate .Va pup pe cei cu bun simt....
Mda?Ia sa vedem,dar si analizele,ca sunt cele mai importante,SA NU UITI.DE CE MINTI CA MI-AI TRIMIS PE MAIL POZELE,SA-TI FIE RUSINE.


Stimabile Domn,

Va rog sa nu mai jigniti fetele de pe aici,nu toata lumea vrea sa puna poze cu fetele sau corpurile lor,deci nu are de ce sa puna poze daca nu vrea...asta nu inseamna ca nu e adevarat ca a slabit!cum tot asa poate sa inseamne ca si pastilele dumneavoastra nu sunt bune de nimic,corect?mai bine fiti barbat si daca aveti si cei 7 ani de acasa controlati-va cuvintele(cred ca orice "domn" stie ca nu asa se vorbeste cu o fata/femeia)
andreea_3
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:25
De la: andreea_3, la data 2009-10-20 18:25:50
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-20 14:43:09
De la: healthy001807, la data 2009-10-20 12:48:06Numai poza de profil o pot schimba ...alte poze nu mi le ia calculatorul...cand il repar promit sa pun 10 poze cu mine grasa apoi slaba ..asa ca am pus la profil poza de cand eram de 85 kg.....cand vreti sa postez poza de 70 kg sa ma anuntati voi....OK?Astept....D-le ene beleste bine ochii cum se slabeste cu capsula de slabit vreo 15 kg in 2 luni jumatate .Va pup pe cei cu bun simt....
Mda?Ia sa vedem,dar si analizele,ca sunt cele mai importante,SA NU UITI.DE CE MINTI CA MI-AI TRIMIS PE MAIL POZELE,SA-TI FIE RUSINE.


Stimabile Domn,

Va rog sa nu mai jigniti fetele de pe aici,nu toata lumea vrea sa puna poze cu fetele sau corpurile lor,deci nu are de ce sa puna poze daca nu vrea...asta nu inseamna ca nu e adevarat ca a slabit!cum tot asa poate sa inseamne ca si pastilele dumneavoastra nu sunt bune de nimic,corect?mai bine fiti barbat si daca aveti si cei 7 ani de acasa controlati-va cuvintele(cred ca orice "domn" stie ca nu asa se vorbeste cu o fata/femeia)
fetelor,inca nu v-ati convins de faptul ca ene este un cioban misogin ?!?!?!?!? nu va mai bateti capul cu el ca nu are rost. ....
4Life
Postat pe 20 Octombrie 2009 19:57
De la: healthy001807, la data 2009-10-20 11:54:49Ia mai du-te dracului jegosule....ca m-am saturat de tine ...........si toti de pe Forum!s-au saturat de tine scofalcitule!ca pana acum nu am jignit pe nimeni si m-am purtat frumos dar tu esti de o prostie rar intalnita.................scuzati-ma oameni buni dar nu mai puteam suporta...
vezi mai ene daca nu stai cuminte??? te iau Doamnele la palme de nu-ti mai revii toata viata ta....
4Life
Postat pe 20 Octombrie 2009 20:43
De la: ciufixx, la data 2009-08-06 14:15:45la 15 ani mi se pare ok sa tii o dieta . uauuu la 15 ani nu esti mica? nu inteleg de ce ne considerati copii.... . si eu am 15 ani si dyana are dreptate ... nu mi se pare greu sa tii o cura .


Problema, fetelor, la varsta asta e ca o cura va deregleaza metabolismul, miscarea va stimuleaza tonusul. Dupa ce intrerupeti dieta, puneti la loc mult mai multe kg. La varsta asta inca nu s-au stabilizat glandele endocrine si hormonii se pot usor deregla, numai de tulburari metabolice si hormonale nu aveti nevoie in plus. Cunosc adolescente care dupa o cura fara miscare au slabit dar au facut si diabet. Nu cred ca va vrea cineva raul, un nutritionist v-ar indica mult mai corect curele. Faceti si voi comparatie, Nicoleta Luciu a slabit, dar dupa o sarcina.. voi inca sunteti in crestere, nu va puteti permite sa pierdeti minerale.La voi pot aparea dereglari de ciclu, nu numai diabet, dereglari ale ovarelor cu consecinte uneori dezastruoase pentru feminitatea voastra ulterioara. Nu mai spun ce inseamna o demineralizare, crize de spasmofilie, simptome asemanatoare unor afectiuni cardiace... Miscarea chiar nu a facut rau nimanui. Daca numarul de kg nu este prea mare, puteti sa le mascati pe cele care sunt in plus cu o tinuta vestimentara adecvata, sunt trucuri pentru manipularea perceptiei, puteti fi si elegante, si moderne si decente. Poate mesajul e tardiv, dar pentru cele care abia vor sa inceapa cura, sper sa foloseasca.
camiflorea
Postat pe 20 Octombrie 2009 23:04
De la: deliapetrescu@yahoo.com, la data 2009-06-09 12:12:01Datorita actiunii lor, absorbantele LOVE MOON sunt indicate pentru o serie larga de infectii si disfunctii : inflamatii si dermatite, infectii cu bacterii de toate tipurile, candidoze, mancarimi, arsuri vaginale, scurgeri excesive, dismenoree, migrene , cancer de col uterin, hemoroizi.
De asemenea materialele din care sunt fabricate sunt pure si de cea mai inalta calitate ( nu sunt folosite materiale reciclate ) - nu contin mercur, plumb, formaldehide sau componente din plastic nonbiodegradabil - care din pacate sunt de gasit in aproape orice alt absorbant. Sunt in conformitate cu standardele Comunitatii Europene.


vreau sa cunosc femeia care s-a vindecat de cancer uterin pt ca a folosit absorbantele alea.
camiflorea
Postat pe 20 Octombrie 2009 23:06
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-14 14:33:27
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-14 14:18:55
De la: healthy001807, la data 2009-10-14 12:04:53care ti-e adresa de mail?ene_m_gabriel@yahoo.com?sa iti trimit dovada..............si e valabil pt toti care nu ma cred
baga la profil sa vedem cu totii,si analizele la zi, sa vedem daca conteaza recomandarea ta de medic nutritionist.
ce mai ene merde ...acu colectionezi poze cu fetele care au slabit ca sa iti faci reclama apoi pentru chimicalele de la forever? sau vreis a te masturbezi uitandu-te la pozele fetelor? gunoi pshiopat, iara ai imputit topicul asta
beyyyyyyyyyyy balegosule , dar tu te-ai uitat la grasimea de pe tine , bai rahatule , tu arati ca un butoi plin de rahat, ce dracu bai psihopatule , ceri poze de la fete de pe forum ca sa te masturbezi in fata pozelor bai obsedatule, maniacule,daca esti asa de emancipat de ce poula mea nu-ti pui moaca la avatar , ?...sa iti dau tot eu raspunsul ca esti un umflat cu ochelari pe varful nasului , si se leaga de fete in timp ce isi mangaie ...penisul...si ala de 5 cm, sa nu incerci sa imi raspunzi cu jigniri ca iti bag madularul pana la bilute in gat , asa ca vezi ca iara ai imputit topicul asta si pute a merde ene
mihaelatrincu
Postat pe 21 Octombrie 2009 09:33
Gata mai nu va mai certati atat...si dumneavoastra domnule ene gabriel nu aveti chef sa va carati de pe forumul asta??...dupa ce v-ati certat cu mine am crezut k nu o sa mai fie probleme.Eu am facut subiectul asta ca sa primesc sfaturi nu sa vad cum va certati voi si din cate observ singura problema sunteti dv asa ca va rog frumos lasati-ne sa traim.Daca vreti sa postati altceva inafara de reclame sunteti bine venit daca nu gata k am inteles mesajul.
dydysca
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:03
dydysca
Postat pe 21 Octombrie 2009 16:04
Octavian Paler:
Avem timp

Avem timp pentru toate. Sã dormim,
sã alergãm în dreapta ºi în stânga,
sã regretãm ce-am greºit ºi sã greºim din nou,
sã-i judecãm pe alþii ºi sã ne absolvim pe noi înºine,
avem timp sã citim ºi sã scriem,
sã corectãm ce-am scris, sã regretãm ce-am scris,
avem timp sã facem proiecte ºi sã nu le respectãm,
avem timp sã ne facem iluzii
ºi sã rãscolim prin cenuºa lor mai târziu.
Avem timp pentru ambiþii ºi boli,
sã învinovãþim destinul ºi amãnuntele,
avem timp sã privim norii, reclamele sau un accident oarecare,
avem timp sã ne-alungãm întrebãrile,
sã amânãm rãspunsurile,
avem timp sã sfãrâmãm un vis ºi sã-l reinventãm,
avem timp sã ne facem prieteni, sã-i pierdem,
avem timp sã primim lecþii ºi sã le uitãm dupã-aceea,
avem timp sã primim daruri ºi sã nu le-nþelegem.
Avem timp pentru toate.
Nu e timp pentru puþinã tandreþe.
Când sã facem ºi asta murim.
ene_m_gabriel
Postat pe 21 Octombrie 2009 17:18
asta este ciobanul de ENE M GABRIEL,fost electrician la electrica arges,actualmente frunza-n vant ,colaborator FOREVER (pistol cu apa) fasssss

chiar ca are capul patrat,are dreptate doamna de mai sus !!!!!
ene_mgabriel
Postat pe 21 Octombrie 2009 19:54
De la: petreflp, la data 2009-10-21 19:54:54asta este ciobanul de ENE M GABRIEL,fost electrician la electrica arges,actualmente frunza-n vant ,colaborator FOREVER (pistol cu apa) fasssss

chiar ca are capul patrat,are dreptate doamna de mai sus !!!!!
"Singurul nostru dusman pe lume este prostia, intunecimea de minte". - Th.Carlyl
ene_m_gabriel
Postat pe 21 Octombrie 2009 20:29
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-21 20:29:47
De la: petreflp, la data 2009-10-21 19:54:54asta este ciobanul de ENE M GABRIEL,fost electrician la electrica arges,actualmente frunza-n vant ,colaborator FOREVER (pistol cu apa) fasssss

chiar ca are capul patrat,are dreptate doamna de mai sus !!!!!
"Singurul nostru dusman pe lume este prostia, intunecimea de minte". - Th.Carlyl
prostia si intunecimea de minte te caracterizeaza can jignesti pe toata lumea iar cand ti se raspunde cu aceeasi moneda o dai cu intelectualul, ai bai tataie ca alde tine e plina lumea si lasa nu-ti mai plange de mila ca esti de intelectual , hai....pas pas ca pute iara a merde ene
mihaelatrincu
Postat pe 23 Octombrie 2009 19:23
Bravo fetelor va multumesc ca sunteti alaturi de mine in lupta cu ene electricianul care nu mai poate fura curent si vinde Forever !ia mosule si uite cum arat ca nu m-ai crezut.....si promit o poza nou nouta pt data viitoare ...o postez pe avatar....va pup fetelor si pe Tf .....sunteti adevarati prieteni.....
healthy001807
Postat pe 25 Octombrie 2009 12:15
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-21 20:29:47
De la: petreflp, la data 2009-10-21 19:54:54asta este ciobanul de ENE M GABRIEL,fost electrician la electrica arges,actualmente frunza-n vant ,colaborator FOREVER (pistol cu apa) fasssss

chiar ca are capul patrat,are dreptate doamna de mai sus !!!!!
"Singurul nostru dusman pe lume este prostia, intunecimea de minte". - Th.Carlyl
ene_m_gabriel
Postat pe 25 Octombrie 2009 12:34
De la: healthy001807, la data 2009-10-25 12:15:50Bravo fetelor va multumesc ca sunteti alaturi de mine in lupta cu ene electricianul care nu mai poate fura curent si vinde Forever !ia mosule si uite cum arat ca nu m-ai crezut.....si promit o poza nou nouta pt data viitoare ...o postez pe avatar....va pup fetelor si pe Tf .....sunteti adevarati prieteni.....
sa nu uiti si analizele.
ene_m_gabriel
Postat pe 25 Octombrie 2009 12:35
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-25 12:35:01
De la: healthy001807, la data 2009-10-25 12:15:50Bravo fetelor va multumesc ca sunteti alaturi de mine in lupta cu ene electricianul care nu mai poate fura curent si vinde Forever !ia mosule si uite cum arat ca nu m-ai crezut.....si promit o poza nou nouta pt data viitoare ...o postez pe avatar....va pup fetelor si pe Tf .....sunteti adevarati prieteni.....
sa nu uiti si analizele.
date dreaq cu analizele tale, nu cumva vrei sa vezi daca e epilata si la p...a, dute mai merdule ,e de ajuns ce ai vazut , sa zici merci si pentru poza , ai imputit toapicul si aici sau mai bine spus iara
mihaelatrincu
Postat pe 25 Octombrie 2009 13:42
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-25 12:34:32
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-21 20:29:47
De la: petreflp, la data 2009-10-21 19:54:54asta este ciobanul de ENE M GABRIEL,fost electrician la electrica arges,actualmente frunza-n vant ,colaborator FOREVER (pistol cu apa) fasssss

chiar ca are capul patrat,are dreptate doamna de mai sus !!!!!
"Singurul nostru dusman pe lume este prostia, intunecimea de minte". - Th.Carlyl
ene_m_gabriel
Postat pe 25 Octombrie 2009 13:51
De la: yanyacharberet, la data 2009-10-25 13:42:10
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-25 12:35:01
De la: healthy001807, la data 2009-10-25 12:15:50Bravo fetelor va multumesc ca sunteti alaturi de mine in lupta cu ene electricianul care nu mai poate fura curent si vinde Forever !ia mosule si uite cum arat ca nu m-ai crezut.....si promit o poza nou nouta pt data viitoare ...o postez pe avatar....va pup fetelor si pe Tf .....sunteti adevarati prieteni.....
sa nu uiti si analizele.
date dreaq cu analizele tale, nu cumva vrei sa vezi daca e epilata si la p...a, dute mai merdule ,e de ajuns ce ai vazut , sa zici merci si pentru poza , ai imputit toapicul si aici sau mai bine spus iara
mihaelatrincu
Postat pe 25 Octombrie 2009 19:12
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-25 13:51:47
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-25 12:34:32
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-21 20:29:47
De la: petreflp, la data 2009-10-21 19:54:54asta este ciobanul de ENE M GABRIEL,fost electrician la electrica arges,actualmente frunza-n vant ,colaborator FOREVER (pistol cu apa) fasssss

chiar ca are capul patrat,are dreptate doamna de mai sus !!!!!
"Singurul nostru dusman pe lume este prostia, intunecimea de minte". - Th.Carlyl
ene_m_gabriel
Postat pe 25 Octombrie 2009 19:30
mey merde ene, nu-mi cere prietenia ca nu ti-o accept, asa ca fa bine si carate cu toate produsele tale chimicale de la forever de pe forumul asta, sau macar incearca sa nu mai jignesti ca sa nu fi jignit,hai...pas..
mihaelatrincu
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:58
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-25 19:30:37
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-25 13:51:47
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-25 12:34:32
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-10-21 20:29:47
De la: petreflp, la data 2009-10-21 19:54:54asta este ciobanul de ENE M GABRIEL,fost electrician la electrica arges,actualmente frunza-n vant ,colaborator FOREVER (pistol cu apa) fasssss

chiar ca are capul patrat,are dreptate doamna de mai sus !!!!!
"Singurul nostru dusman pe lume este prostia, intunecimea de minte". - Th.Carlyl
ene_m_gabriel
Postat pe 26 Octombrie 2009 08:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
slabit 14 De la: d3lya 1 Ianuarie 2010 14:13
Omegasvelt sunt recomandate 16 De la: cutesuzy 27 Martie 2011 11:15
CURA DE SLABIRE MONTIGNAC 1 De la: ioanabobocea 2 Februarie 2010 13:01
buna.a folosyt cineva supradyn? 5 De la: adyna2905 1 Februarie 2011 05:12
Inscriu Reprezentanti Oriflame in toata tara 1 De la: sweet_mihaela 4 Februarie 2011 22:06