Setari Cookie-uri

Ceaiuri din plante pentru zona intima

esti un mare dobitoc.
ileana40
Postat pe 14 Decembrie 2009 15:56
Eu zic sa nu-l mai bagati in seama pt ca omul clar nu e pe treaba lui saracul.Cred ca se plictiseste si se baga in seama cu oricine pe oriunde,,indiferent de subiect,tine lectii de gramatica,de medicina de orice,e expert in toate mai putin in bunul simt.Acolo a lipsit cu siguranta.Asa ca nu va mai enervati ca-i dati satisfactie si nu merita.Bafta multa tuturor.
healthy003660
Postat pe 15 Decembrie 2009 19:05
Draga Domnule Kyru eu in privat fac alte lucruri nu comunic cu frustrati.LEZATA? Glumesti desigur.In ceea ce priveste locul unde ai fi putut sa o faci,ar trebui sa inventez unul pentru tine.Eu am vorbit cu fetele de pe forum,nu cu tine Domnule asa ca treaba cu lezatu? chiar n-am inteles-o.Cumva chelu-si pune mana-n cap?
healthy003660
Postat pe 16 Decembrie 2009 20:52
Mai Kyru ai dat-o in bara.Pai ce expresie e asta (da-te draq) E in limba Romana? Ai facut gramatica cu noi pina te-ai prostit de tot.Sau asta(esti leaza)? Prin ce cotloane umbli dragule?RUSINICA,RUSINICA Ia puiule un Rudotel sau un ceai(vezi sa nu fie pt zona intima)desi la cum incurci tu lucrurile cred ca ti-ar fi de folos.Sanatate multa ca ai nevoie si mai invata.
healthy003660
Postat pe 17 Decembrie 2009 09:51
Vad ca discutiile sunt in toi pe aceasta tema..
Si eu sunt o persoana care are probleme cu doamna candida, care se manifesta cand are ea chef. Azi e, maine nu-i, dar poimaine vine iar.. Si nu am facut nimic gresit - am o igiena corespunzatoare si nu fac sex cu persoane necorespunzatoare. Singurul bai e ca in copilarie am fost tratata des cu antibiotice, fara a mi se administra si un adjuvant (cum ar fi Nystatin, am aflat ulterior). De unde stiu? Pentru ca mi-am facut analize. Si am fost depistata cu candida inainte de a-mi incepe viata sexuala.
Iar pentru cei care nu stiu: candida exista in organism, fara a semnaliza ca e acolo. E posibil ca o femeie sa nici nu stie ca infecteaza un barbat cu candida (pentru ca ea nu are simptome), ca mai apoi barbatul sa infecteze o alta femeie, in corpul careia candida sa se manifeste agresiv. Cred ca solutia pentru o viata sexuala cu multi parteneri e.. prezervativul. Iar cand vrei sa renunti la el.. fa-ti analizele si tu, si partenerul. Macar stii cum sta treaba! Poate daca barbatii ar sta mai mult de vorba cu femeile, ar fi mai informati.
Multa sanatate, fetelor! .. si baieti!
diana09
Postat pe 13 Ianuarie 2010 01:53
De la: healthy000209, la data 2009-11-11 13:57:30buna roxandy, cate zile ai facut tratamentul cu sunatoare??? merci.
spalaturile le-ai facut exterior sau interior? eu am facut o buna bucata de vreme spalaturi cu bicarbonat si cu suc de lamaie( separat- o seara bicarbonat ,cealalta suc de lamaie) si am crezut ca am scapat de candidoza. dar mi-a reaparut si nush cu ce sa ma spal. poate am abuzat de bicarbonat. ... chiar nu stiu .de aproape un an de zile ma tot spal de cel putin 3 ori pe sapt ...asa preventiv si tot a reaparut.am reluat tratamentul cu clotrimazol dar as prefera totusi un tratament naturist. suna bine cu ceaiul de sunatoare la fel si cel de galbenele si pelin. mai dati ceva detalii daca mai stiti:) orice e bine venit:)
balomir
Postat pe 11 Mai 2010 22:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrerupere de sarcina prin medicatie 51 De la: healthy006322 21 Septembrie 2015 19:45
sanii 7 De la: Callyope 1 Ianuarie 2010 14:42
Despre VARICE... 22 De la: healthy001552 17 Octombrie 2013 13:54
noduli la sani 12 De la: kudika226898 16 Februarie 2011 22:33
idee cadou pentru mame, sotii, matusi, surori- masaj la domiciliu 5 De la: office_salinasusesi_ro 29 Aprilie 2010 11:39