Setari Cookie-uri

INCEST

nu crezi ca ar trebui sa lamuresti o data pentru totdeauna aceasta situatie ? sa ii pui fata in fata si sa ii intrebi ce au de gand ? cum poti accpeta accept triungghi ? nu mi se pare normala situatia si cred ca ar trebui sa pui punct acestei relatii cu o femeie care nu are nici cea mai mica urma de respect pentru tine .. singer lumea e plina de femei iar iubirea inseamna respect ... nu se merita!
healthy007652
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:24
De la: healthy007652, la data 2009-12-20 10:24:25nu crezi ca ar trebui sa lamuresti o data pentru totdeauna aceasta situatie ? sa ii pui fata in fata si sa ii intrebi ce au de gand ? cum poti accpeta accept triungghi ? nu mi se pare normala situatia si cred ca ar trebui sa pui punct acestei relatii cu o femeie care nu are nici cea mai mica urma de respect pentru tine .. singer lumea e plina de femei iar iubirea inseamna respect ... nu se merita!

chiar asa te doare de el? va cunoasteti? sau te atrage.
100101
Postat pe 20 Decembrie 2009 17:58
Sper ca acest forum sa reziste pana / 1 aprilie.
Asta este o gluma si nici macar nu o mai continua. Am citit aproape toate postarile si inca nu va-ti luat la cearta , asta este bine.
ei..........., cu mici exceptii.
Eu cred ca, femeia nu are unde locui/boschetara, au luat-o la ei acasa si astfel ei primesc rasplata=''in natura='',
Dar mai asteptati totus pina / 1 aprilie.
dorina27
Postat pe 21 Decembrie 2009 10:05
1. Subiectul acesta e trecut la "Ginecologie", când de fapt ar trebui sã stea "la loc de cinste" la "Umor" sau "Psihiatrie". A, nu existã acestã secþiune?! Pãi atunci ar trebui creatã pentru cazuri asemãnãtoare.

2. La aºa dilemã, am aºa o soluþie: domnule Goe, gãseºte-þi ºi tu vreo Mamiþa sau vreo Tanti Miþa. Sau mai bine, însoarã-þi fiul cu forþa, obligã-l sã aibã copil, pentru ca peste 18 ani buna tradiþie familialã sã se perpetueze. Nevasta ta va avea 59 de ani atunci, dar ce mai conteazã? ªi Catherine Deneuve a devenit mai stilatã ºi atrãgãtoare odatã cu trecerea anilor!

3. Recomandare generalã: decât sã citiþi toate gogomãniile postate aici, mai bine aþi pune mâna pe cartea cu titlu omonim, scrisã de Anais Nin. Pentru cei care au nevoie de obicei de hartã, ghid, "personal shopper" ºi alte mure-n gurã, este aici un link cu informaþii sumare legate de carte http://www.cafeneaua.com/nodes/show/1662/incest-anais-nin/1
Ioana_Reghis
Postat pe 23 Decembrie 2009 13:58
atunci nu-i deranja
m_geani
Postat pe 25 Decembrie 2009 22:01
daca subiectul e o gluma atunci e una d eprost gust daca e adevarat atunci e destul de grav. Nu prin prisma incestului pentru ca nu e ste incest nefiind legatura de singe insa prin prisma incredereii fata d esotie si mai ales fata d ecopil. Ar fi bine s aporti o discutie serioasa si daca nu s eintrevede nimic bun atunci ar trebui sa dai divort si s afii pe viitor cu mult mai atent la cine te uiti si pe ceine iei cu acte in regula cum se spune !
Aproape_eu
Postat pe 18 Ianuarie 2010 09:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
urgent!!! 1 De la: healthy015441 25 Aprilie 2010 14:29
Menstruatie prelungita 4 De la: gey70 21 August 2009 16:47
foarte important si urgent 17 De la: camiflorea 27 Iunie 2010 18:26
Atractia intre femei 57 De la: Indiana_Jones 13 Octombrie 2011 21:50
foloseste cineva vitamine de la nutrilite? 103 De la: statica 3 August 2015 16:52