Setari Cookie-uri

M-am vindecat de cancer mamar! Cititi acest topic este ft important !

Buna seara !ma numesc Karina si vreau sa va aduc la cunostiinta cum am reusit sa ma vindec de cancer. Anul trecut am fost la urgenta cu dureri ft mari la sanul drept, un medic la Spitalul din Slatina m-a diagnostica cu displazie mamara recomandadu-mi un gel de la farmacie pe baza de estrogen cu care sa ma dau in fiecare seara preconizand refacerea intr-o saptamana. Soc. Dupa o saptamana am fost din nou la doctori si au remarcat o schimbare radicala la nivel celular iar dupa biopsie am fost diagnosticata cu cancer mamar stadiul 2!! Am avut o stare de soc urmatoarele zile fiind groznice. Am plins ore in sir la ideea de extirpare..parintii mei nu mi-au oferit nici un sprijin nici material nici moral considerand ca nu se mai poate face nimic. Nu am vrut sa ma operez. Am auzit de clinica din Serbia Novavita unde au fost inregistrate ft multe cazuri de vindecare mai ales la cancer de san. Un tratament acolo costa 12000 de euro, iar in Romania 6000 de euro la Tg mures la Novavita Romania. De ce trebuie mereu sa platim asa de mult pentru a ne vindeca? Am incercat sa ma imprumut dar nu am reusit suma asta... Am cautat pe net tot felul de tratamente naturiste si am gasit pe cineva care cunoaste un domn ce l-a vindecat prin tratamentul celor de la Novavita ,un terapeut din Lugoj care are relatii la Novavita din Serbia, si am fost sa ma intalnesc cu el pentru tratament. Nu a vrut sa coopereze cu tratamentul celor de la Novavita pentru ca daca se afla ar aparea probleme. Intr-un final prin multe insistente si multe telefoane si drumuri m-a ajutat oferindu-mi tratamentul care este secret si nu trebuie dezvaluit deoarece sunt multe interese politice intre Seria si Romania. Trtamentul a fost pe citostatice naturale Korbazol , Imunarc si cateva produse de la GNLD cum ar fi Carotenoidul. De asemenea mi-a oferit pe linga administrarea acestora un Suc de legume.Nu mi-a dat voie sub nici o forma sa maninc carne cu toate ca cei de la Novita introduc in alimentatie carne. IN 3 LUNI DE ZILE M-AM VINDECAT DE CANCER ! II MULTUMESC DIN SUFLET LUI DUMNEZEU SI DLUI POPA BOGDAN .Vreau sa va spun ca Dl Popa Bogdan din Lugoj nu ajuta pe oricine decat in situatii ft grave. Tratamentul de la Nova vita nu costa aproape deloc si ar trebui sa fie la indemana oricui. Ina dl Popa mi-a explcat ca interesele majore nu permit pubiicarea acestui tratament. Sa dai 10.000 de euro pentru un tratament care nu Costa nici 1000 de euro mi se pare strigator la cer. Eu ii multumesc lui Dzeu ca am reusit sa ajung la Dl. Pops si da , cancerul se vindeca , eu m-am vindecat puteti reusi si dvs.Daca cunosteti cazuri de caNCER PUTETI AJUNGE LA DL. POPA prin cei de la cancerigen srl.Sau ma puteti contacta si va pot da numarul dlui Popa doar persoanelor care intr-adevar nu isi pot permite un tratament. Multa sanatate tuturor.
Adrianaraileanu
Postat pe 14 Ianuarie 2010 00:09
De la: KarinaBudeanu, la data 2010-01-14 00:09:13Buna seara !ma numesc Karina si vreau sa va aduc la cunostiinta cum am reusit sa ma vindec de cancer. Anul trecut am fost la urgenta cu dureri ft mari la sanul drept, un medic la Spitalul din Slatina m-a diagnostica cu displazie mamara recomandadu-mi un gel de la farmacie pe baza de estrogen cu care sa ma dau in fiecare seara preconizand refacerea intr-o saptamana. Soc. Dupa o saptamana am fost din nou la doctori si au remarcat o schimbare radicala la nivel celular iar dupa biopsie am fost diagnosticata cu cancer mamar stadiul 2!! Am avut o stare de soc urmatoarele zile fiind groznice. Am plins ore in sir la ideea de extirpare..parintii mei nu mi-au oferit nici un sprijin nici material nici moral considerand ca nu se mai poate face nimic. Nu am vrut sa ma operez. Am auzit de clinica din Serbia Novavita unde au fost inregistrate ft multe cazuri de vindecare mai ales la cancer de san. Un tratament acolo costa 12000 de euro, iar in Romania 6000 de euro la Tg mures la Novavita Romania. De ce trebuie mereu sa platim asa de mult pentru a ne vindeca? Am incercat sa ma imprumut dar nu am reusit suma asta... Am cautat pe net tot felul de tratamente naturiste si am gasit pe cineva care cunoaste un domn ce l-a vindecat prin tratamentul celor de la Novavita ,un terapeut din Lugoj care are relatii la Novavita din Serbia, si am fost sa ma intalnesc cu el pentru tratament. Nu a vrut sa coopereze cu tratamentul celor de la Novavita pentru ca daca se afla ar aparea probleme. Intr-un final prin multe insistente si multe telefoane si drumuri m-a ajutat oferindu-mi tratamentul care este secret si nu trebuie dezvaluit deoarece sunt multe interese politice intre Seria si Romania. Trtamentul a fost pe citostatice naturale Korbazol , Imunarc si cateva produse de la GNLD cum ar fi Carotenoidul. De asemenea mi-a oferit pe linga administrarea acestora un Suc de legume.Nu mi-a dat voie sub nici o forma sa maninc carne cu toate ca cei de la Novita introduc in alimentatie carne. IN 3 LUNI DE ZILE M-AM VINDECAT DE CANCER ! II MULTUMESC DIN SUFLET LUI DUMNEZEU SI DLUI POPA BOGDAN .Vreau sa va spun ca Dl Popa Bogdan din Lugoj nu ajuta pe oricine decat in situatii ft grave. Tratamentul de la Nova vita nu costa aproape deloc si ar trebui sa fie la indemana oricui. Ina dl Popa mi-a explcat ca interesele majore nu permit pubiicarea acestui tratament. Sa dai 10.000 de euro pentru un tratament care nu Costa nici 1000 de euro mi se pare strigator la cer. Eu ii multumesc lui Dzeu ca am reusit sa ajung la Dl. Pops si da , cancerul se vindeca , eu m-am vindecat puteti reusi si dvs.Daca cunosteti cazuri de caNCER PUTETI AJUNGE LA DL. POPA prin cei de la cancerigen srl.Sau ma puteti contacta si va pot da numarul dlui Popa doar persoanelor care intr-adevar nu isi pot permite un tratament. Multa sanatate tuturor.
exista cu siguranta niste dovezi la ceea ce sustineti,postati-le,sunt afirmatii care pot fi probate.
ene_m_gabriel
Postat pe 14 Ianuarie 2010 09:12
buna ziua! da

Exista analizele mele si a mai multor persoane. Luati legatura cu Dl. Popa sa vi le trimita.0769913084 Terapeut Popa Bogdan
Adrianaraileanu
Postat pe 14 Ianuarie 2010 15:17
Cati ani ai Katrina?Si cum a fost tratamentul cu citostatice naturale? Si tu asa multumesti salvatorului tau...dand-ul in vileag....curios...
Deci
“Korbazol” (intitulat asa dupa numele celui care l-a descoperit dr. Korb), este o pasta din miere care contine, pe langa propolisul si polenul amazonian, cateva plante cu efecte antitumorale foarte puternice, intre care si o varietate de alga: Digitata korbi

Korbazol mai contine o substanta minerala pe care o folosesc adesea vracii din zona amazoniana, si anume, zeolitul. Zeolitul, este un mineral vulcanic. Eficient in arterioscleroza, diabet, boli canceroase, boli cardiovasculare, si in general pentru o imunitate crescuta.
Immunarc este rezultatul unor cercetari indelungate ale Biofarm Group.

Immunarc reprezinta un concept complet nou in medicina moderna pentru ca foloseste efectele sinergice supraaditive ale componentelor naturale.
Carotenoidul SE GASESTE PE INTERNET SI ESTE CAM IN JUR DE 500 EURO....
Producatorul nu specifica ...componenta. Oare de ce?

Carotenoid Complex de la GNLD este primul si unicul produs, sub forma de integrator alimentar natural, ce elibereaza spectrul complet de carotenoizi ! Fiecare capsula furnizeaza cantitatea de fitonutrimente echivalenta unei portii optime si extrem de variate de fructe si legume bogate in beta carotene.

Karina tu stii ce inseamna citistatice? Iti spun eu substante care impiedica inmultirea celulelor..si are efect la toate celulele.

iupi24
Postat pe 15 Ianuarie 2010 20:49
Tare m-as bucura sa gaseasca cineva solutia la cancer...dar sunt numai minciuni..daca mergeti la Oncologie o sa va povesteasca oamenii de pe acolo...ce n-au incercat.....sunt asa de rare cazurile de vindecare si alea sunt pentru cei ce au cancerul in faza incipienta.
Si mai e vorba ca in cancer ai nevoie Dumnezeu, de speranta, de iubirea si sustinerea celor din jur..iar pe tine nici macar ai tai nu te sustineau deja se pregateau de inmormantare..
iupi24
Postat pe 15 Ianuarie 2010 20:54
De la: iupi24, la data 2010-01-15 20:49:25Cati ani ai Katrina?Si cum a fost tratamentul cu citostatice naturale? Si tu asa multumesti salvatorului tau...dand-ul in vileag....curios...
Deci
“Korbazol” (intitulat asa dupa numele celui care l-a descoperit dr. Korb), este o pasta din miere care contine, pe langa propolisul si polenul amazonian, cateva plante cu efecte antitumorale foarte puternice, intre care si o varietate de alga: Digitata korbi

Korbazol mai contine o substanta minerala pe care o folosesc adesea vracii din zona amazoniana, si anume, zeolitul. Zeolitul, este un mineral vulcanic. Eficient in arterioscleroza, diabet, boli canceroase, boli cardiovasculare, si in general pentru o imunitate crescuta.
Immunarc este rezultatul unor cercetari indelungate ale Biofarm Group.

Immunarc reprezinta un concept complet nou in medicina moderna pentru ca foloseste efectele sinergice supraaditive ale componentelor naturale.
Carotenoidul SE GASESTE PE INTERNET SI ESTE CAM IN JUR DE 500 EURO....
Producatorul nu specifica ...componenta. Oare de ce?

Carotenoid Complex de la GNLD este primul si unicul produs, sub forma de integrator alimentar natural, ce elibereaza spectrul complet de carotenoizi ! Fiecare capsula furnizeaza cantitatea de fitonutrimente echivalenta unei portii optime si extrem de variate de fructe si legume bogate in beta carotene.

Karina tu stii ce inseamna citistatice? Iti spun eu substante care impiedica inmultirea celulelor..si are efect la toate celulele.

asta este citat de pe un site,nu ca ai cunoaste definitia,dar citostatic inseamna o otrava care pana a distruge celulele mutante v-a ajuge sa te omoare,daca ai bunul simt sa ma contrazici,atunci spune-mi un caz vindecat cu citostatice?
ene_m_gabriel
Postat pe 15 Ianuarie 2010 20:58
Mai sa fieee eu personal nu cunosc decat persoane si-au prelungit viata. Nu jigniti oameni pe care nu-i cunoasteti nu sunt un om prost ca sa nu stiu ce inseamna citostaticele.Vrei sa iti spun ce efect au? DETAILAT PE ORE? Eu am stat langa oameni bolanvi de cancer mai mult decat ai stat tu vreodata pe la vreun training. Tu ca esti un pic mai mare ca mine ai un tupeu extraordinar.Ca sa fiu o doamna si sa nu te jignesc.Tagma barbatilor vesnic destepti si de necontrazis.Si la 32 de ani ai tai cat ai putea fi de bolnav?
iupi24
Postat pe 15 Ianuarie 2010 21:37
nu este adevarat ce spune doamna de mai jos.Carotenoidul nu costa 500 de euro ci 150 ron .Eu il folosesc de 3 ani si m.am vindecat de rana pe col uterin si hemoragie pe coarda vocala.cine doreste mai multe detalii sa ma contacteze pe maill laviniadeliac@yahoo.com:Ma bucur mult pentru Karina care s/a vindecat de cancer mamar
healthy001005
Postat pe 17 Ianuarie 2010 19:55
De la: healthy001005, la data 2010-01-17 19:55:59nu este adevarat ce spune doamna de mai jos.Carotenoidul nu costa 500 de euro ci 150 ron .Eu il folosesc de 3 ani si m.am vindecat de rana pe col uterin si hemoragie pe coarda vocala.cine doreste mai multe detalii sa ma contacteze pe maill laviniadeliac@yahoo.com:Ma bucur mult pentru Karina care s/a vindecat de cancer mamar
si eu m-as bucura si ii doresc sanatate,dar o asemenea afirmatie trebuie probata si nu prin vorbe.
ene_m_gabriel
Postat pe 17 Ianuarie 2010 20:10
laso balta pe matusa mea acu 15 ani da acu 15 ani au trimiso acas cu cancer la ficat si pancreatita cronica iau mai dat 6 zile si cu un regim alimentar de verdeturi germeni de griu .suc de morcov traieste si azi si bine nu mai are urma de cancer
rebeca69
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:37
De la: rebeca69, la data 2010-01-18 11:37:51laso balta pe matusa mea acu 15 ani da acu 15 ani au trimiso acas cu cancer la ficat si pancreatita cronica iau mai dat 6 zile si cu un regim alimentar de verdeturi germeni de griu .suc de morcov traieste si azi si bine nu mai are urma de cancer
cunosc cel putin 10 persoane care s-au vindecat de cancer cu anumite suplimente alimentare.
ene_m_gabriel
Postat pe 18 Ianuarie 2010 11:44
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-18 11:44:11
De la: rebeca69, la data 2010-01-18 11:37:51laso balta pe matusa mea acu 15 ani da acu 15 ani au trimiso acas cu cancer la ficat si pancreatita cronica iau mai dat 6 zile si cu un regim alimentar de verdeturi germeni de griu .suc de morcov traieste si azi si bine nu mai are urma de cancer
cunosc cel putin 10 persoane care s-au vindecat de cancer cu anumite suplimente alimentare.
da petrica , asa este, ai mare dreptate, acele produse sunt TRANSFER FACTOR PLUS si RIOVIDA...!!!!

cele mai eficiente produse destinate imbunatatirii sistemului imunitar aflate actualmente pe piata mondiala, 100% naturale !!!

asigura un plus sistemului imunitar de pana la 437%

www.4life.com
www.transferfactor.com
www.4life.es
www.transferfactor.de
www.4life.it
www.4life.com.au
www.japanforlife.com
4Life
Postat pe 18 Ianuarie 2010 12:41
De la: 4Life, la data 2010-01-18 12:41:59
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-18 11:44:11
De la: rebeca69, la data 2010-01-18 11:37:51laso balta pe matusa mea acu 15 ani da acu 15 ani au trimiso acas cu cancer la ficat si pancreatita cronica iau mai dat 6 zile si cu un regim alimentar de verdeturi germeni de griu .suc de morcov traieste si azi si bine nu mai are urma de cancer
cunosc cel putin 10 persoane care s-au vindecat de cancer cu anumite suplimente alimentare.
da petrica , asa este, ai mare dreptate, acele produse sunt TRANSFER FACTOR PLUS si RIOVIDA...!!!!

cele mai eficiente produse destinate imbunatatirii sistemului imunitar aflate actualmente pe piata mondiala, 100% naturale !!!

asigura un plus sistemului imunitar de pana la 437%

www.4life.com
www.transferfactor.com
www.4life.es
www.transferfactor.de
www.4life.it
www.4life.com.au
www.japanforlife.com

Da,cine garanteaza,nu de-alta dar sa avem pe cine intreba.Nu era vorba de produsele alea ,pentru ca nu sunt comercializate in Romania,eu vorbeam de suplimente alimentare unice pe piata,FLP.
ene_m_gabriel
Postat pe 18 Ianuarie 2010 13:22
Buna ziua! Korbazol intr-adevar este o otrava dar benefica pe termen scurt. S-a urmat tratamentul in felul urmator 1 luna de zile pentru distrugerea celulelor canceroase si apoi s-a urmat un alt tratament cu produsele de la GNLD combinat cu alte produse de la ALOHA.Se urmeaza o schema de eficacitate nu pe o singura companie de produse.Dl Popa Bogdan care este ft solicitat si va spun sincer ca cine il cunoaste poate sa scrie pe forum ce caz a avut si daca s-a vindecat, nu trateaza doar cu un singur produs..pe baza analizelor se va face schema de tratament.SE FOLOSESC 10 COMPANII MEDICALE IN ALEGEREA IMUNOSTIMULATOARELOR IN FUNCIE DE ORGANISMUL FIECARUIA. UNELE PERSOANE AU NEVOIE DE O CONCENTRATIE MAI MARE IAR ALTELE NU. IMPREUNA CU PRODUSELE STRICT ALESE PENTRU FIECARE PACIENT SI ALATURI DE UN REGIM CALCULAT ALIMENTAR PINA LA ULTIMUL GRAM SE POATE VINDECA CANCERUL.

VA ROG CEI CARE NU STIU DESPRE CE VB SA NU ISI MAI DEA CU PAREA STUPID.EU VB DE FAPTE CONCRETE SI CINE DORESTE SA SE VINDECE POATE APELA LA CE SPUN ALTII , EU VB DE CAZURI CONCRETE SI CINE IL CUNOASTE PE DL. POPA STIE DESPRE CE VB .DACA ESTE CINEVA CARE IL CUNOASTE SA POSTEZE O SCHEMA DE TRATAMENT .

MULTUMESC
Adrianaraileanu
Postat pe 18 Ianuarie 2010 15:37
IN CARTEA DL-UI POPA SE GASESC TRATAMENTE CARE GARANTEAZA VINDECAREA SI CU PRODUSELE GNLD CARE TREBUIESC PE O PARTE FOLOSITA, CUM ESTE CAROTENOID COMPLEX, BETAGUARD, FLAVONOID, TRE-EN-EN. SCHEMA DE TRATAMENT O GASITI IN CARTE.
Adrianaraileanu
Postat pe 18 Ianuarie 2010 15:41
De la: KarinaBudeanu, la data 2010-01-18 15:37:10Buna ziua! Korbazol intr-adevar este o otrava dar benefica pe termen scurt. S-a urmat tratamentul in felul urmator 1 luna de zile pentru distrugerea celulelor canceroase si apoi s-a urmat un alt tratament cu produsele de la GNLD combinat cu alte produse de la ALOHA.Se urmeaza o schema de eficacitate nu pe o singura companie de produse.Dl Popa Bogdan care este ft solicitat si va spun sincer ca cine il cunoaste poate sa scrie pe forum ce caz a avut si daca s-a vindecat, nu trateaza doar cu un singur produs..pe baza analizelor se va face schema de tratament.SE FOLOSESC 10 COMPANII MEDICALE IN ALEGEREA IMUNOSTIMULATOARELOR IN FUNCIE DE ORGANISMUL FIECARUIA. UNELE PERSOANE AU NEVOIE DE O CONCENTRATIE MAI MARE IAR ALTELE NU. IMPREUNA CU PRODUSELE STRICT ALESE PENTRU FIECARE PACIENT SI ALATURI DE UN REGIM CALCULAT ALIMENTAR PINA LA ULTIMUL GRAM SE POATE VINDECA CANCERUL.

VA ROG CEI CARE NU STIU DESPRE CE VB SA NU ISI MAI DEA CU PAREA STUPID.EU VB DE FAPTE CONCRETE SI CINE DORESTE SA SE VINDECE POATE APELA LA CE SPUN ALTII , EU VB DE CAZURI CONCRETE SI CINE IL CUNOASTE PE DL. POPA STIE DESPRE CE VB .DACA ESTE CINEVA CARE IL CUNOASTE SA POSTEZE O SCHEMA DE TRATAMENT .

MULTUMESC
I-l cunosc si eu pe popa,are urmatoarea schema:
se "pacientul" se spala bine,se imbalsameaza,se imbraca frumos(in functie de anotimp),se tamaie,se da cu aghiazma dupa care se considera vindecat, pardon iertat.Deci domnul popa are o reteta foarte eficienta numai ca nu are efect asupra unora.GNLD este sursa vindecarii cancerului,serios,popa este inscris si recomanda tratamente care vindeca?Da,poate fi actionat in judecata pentru inducerea in eroare si multe alte fapte chiar si penale.Deci,domnisoara,sunt satul de indivizi care spun ca vindeca cancerul si ei habar nu au ce inseamna,sa nu crezi ca un contract cu o firma de suplimente sau detergenti iti poate da dreptul sa afirmi orice,oare de ce firma nu a primit premiul nobel in medicina,dar popa?
ene_m_gabriel
Postat pe 18 Ianuarie 2010 21:11
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-18 13:22:33
De la: 4Life, la data 2010-01-18 12:41:59
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-18 11:44:11
De la: rebeca69, la data 2010-01-18 11:37:51laso balta pe matusa mea acu 15 ani da acu 15 ani au trimiso acas cu cancer la ficat si pancreatita cronica iau mai dat 6 zile si cu un regim alimentar de verdeturi germeni de griu .suc de morcov traieste si azi si bine nu mai are urma de cancer
cunosc cel putin 10 persoane care s-au vindecat de cancer cu anumite suplimente alimentare.
da petrica , asa este, ai mare dreptate, acele produse sunt TRANSFER FACTOR PLUS si RIOVIDA...!!!!

cele mai eficiente produse destinate imbunatatirii sistemului imunitar aflate actualmente pe piata mondiala, 100% naturale !!!

asigura un plus sistemului imunitar de pana la 437%

www.4life.com
www.transferfactor.com
www.4life.es
www.transferfactor.de
www.4life.it
www.4life.com.au
www.japanforlife.com

Da,cine garanteaza,nu de-alta dar sa avem pe cine intreba.Nu era vorba de produsele alea ,pentru ca nu sunt comercializate in Romania,eu vorbeam de suplimente alimentare unice pe piata,FLP.
petrica, garanteaza natura de mii de ani !!!! mai studiaza....

apropo, la flp cine garanteaza ???

raspuns: URSUL DIN PADURE !!!!
4Life
Postat pe 19 Ianuarie 2010 09:20
Tratamentul dlui Popa este inspirat din cartea Dr. Lungu Gabriel - Tratamentul secret al cancerului. Oricine poate sa se vindece daca se documnteaza. Cartea se gaseste pe www.banderas.ro si pe alte site-uri. Tratamentul respectiv intr-adevar a dat rezultate.Combinatie dintre produse imuno-stimulatoare si o alimentatie care nu hranesc celula canceroasa este cea mai indicata in cancerul de orice tip. Cum scrie si in cartea Tratamentul secret al cancerului. Nu conteaza ce produse luam , toate sunt bune pentru sistemul imunitar rezultatul final este dat de dieta anti-cancer.
monica3001
Postat pe 19 Ianuarie 2010 23:14
Am citit si eu cartea Tratamentul secret al cancerului - Lungu Gabriel si sunt complet de acord cu relatarile medicale din carte. Atata timp cat alimentatie este benefica 100% si se intareste sistemul imunitar si ficatul nu poate recidiva.Cat pentru preventie este cel mai bun tratament.

Dr_ViorelCrisan
Postat pe 19 Ianuarie 2010 23:25
De la: Dr_ViorelCrisan, la data 2010-01-19 23:25:37Am citit si eu cartea Tratamentul secret al cancerului - Lungu Gabriel si sunt complet de acord cu relatarile medicale din carte. Atata timp cat alimentatie este benefica 100% si se intareste sistemul imunitar si ficatul nu poate recidiva.Cat pentru preventie este cel mai bun tratament.

dumenata esti doctor,sa fim seriosi,cat iti iese ciubuc la carte,2 milioane lei vechi cartea ,care chiar este un secret,nu-o gasesti nici la editura,decat poate la cei ce au publicat-o ilegal.
ene_m_gabriel
Postat pe 20 Ianuarie 2010 09:24
Va rog frumos sa nu mai discreditati persoanele care posteaza pe acest forum,sunteti de un tupeu fantastic. Un comerciant ambulant care sfideaza dreptul oricui de a posta pe acest site. Nu stiu cat costa aceasta carte ,sunt doctor ortoped si mi-am exprimat parerea. Cand o sa scrieti dvs o carte sa ne anuntati. Nu ii mai discreditati pe altii ca o sa se intoarca. Se vede ca in societatea romaneasca nu se pot exprima sau purta discutii civilizate. Vedeti-va de treaba dvs. Nu sunteti nici medic , nici persoana autorizata sa dea sfaturi. Vindeti niste produse fara sa stiti nici macar ce contin. Parerea mea este ca, cartea de care s-a vb este buna.Sunt si altii care au citit-o si sunt multumiti de informatie. Si cartea se gaseste peste tot.

Terminati cu "totul e prost si e bun doar ce vindeti dvs"

o zi buna va doresc.
Dr_ViorelCrisan
Postat pe 20 Ianuarie 2010 15:29
o felicit pentru initiatoarea topicului pentru curaj, pentru faptul ca a lupta cu viata si cu boala si ca aresusit. Sa va dea Duymnezeu tuturora numai bine, sanatate si iubire !
Aproape_eu
Postat pe 20 Ianuarie 2010 15:45
Buna ziua!

Am cumparat si eu cartea Tratamentul secret al cancerului dar dl. de mai sus minte nu este 200 de ron ci 100 de ron cartea + un DVD cu tratamentele naturiste , fitoterapie, dietoterapie etc. Un fel de enciclopedie naturista pe dvd completa.

Avem ce invata intr-adevar din carte si chiar se poate incepe un tratament naturist impotriva cancerului. Din cate am inteles se ofera asistenta la inceperea oricarui tratament din carte.

Este ceva bun pentru multa lume care nu cunosc nimic in acest domeniu si de aceea am comandat-o si eu pentru mama mea informativ.Sunt voci care spun ca unele tratamente din carte au dat rezultate ft bune.

Vad ca este multa bataie pe vanzarea diferitor produse pe acest forum, care mai de care isi exprima opinia in defavoarea celuilalt. Urat , ar trebui sa ne ajutam reciproc nu sa ne discreditam unul pe celalalt vorba dlui Dr. Crisan .Multa sanatate va urez.
Rebecca1978
Postat pe 20 Ianuarie 2010 15:47
De la: Dr_ViorelCrisan, la data 2010-01-20 15:29:38Va rog frumos sa nu mai discreditati persoanele care posteaza pe acest forum,sunteti de un tupeu fantastic. Un comerciant ambulant care sfideaza dreptul oricui de a posta pe acest site. Nu stiu cat costa aceasta carte ,sunt doctor ortoped si mi-am exprimat parerea. Cand o sa scrieti dvs o carte sa ne anuntati. Nu ii mai discreditati pe altii ca o sa se intoarca. Se vede ca in societatea romaneasca nu se pot exprima sau purta discutii civilizate. Vedeti-va de treaba dvs. Nu sunteti nici medic , nici persoana autorizata sa dea sfaturi. Vindeti niste produse fara sa stiti nici macar ce contin. Parerea mea este ca, cartea de care s-a vb este buna.Sunt si altii care au citit-o si sunt multumiti de informatie. Si cartea se gaseste peste tot.

Terminati cu "totul e prost si e bun doar ce vindeti dvs"

o zi buna va doresc.
mai nene ,esti dumneata doctor dar vreau sa-ti spun ca ai dat multi bani sa termini facultatea.ori esti cumva nutritionist,nu,atunci vezi-ti de oase?comerciant ambulant esti dumneata cand primesti dreptul de la prosti.cat despre parerea dumitale despre continut,ar trebui sa te abtii,devenesi patetic,vorba olteanului.Auzi la el"mi-am exprimat parerea"?Hait pe dracu,pai cum bre ortopedule,ca la sfarsit spui ca e buna,ori iti expui parerea ori o recomanzi,esti sigur patetic.Hai pa,ca esti cam dus cu nutritia,apropo cate ore de nutritie facusi bre la facultate ca sa-ti dai cu parerea,o parere proasta ai?
ene_m_gabriel
Postat pe 20 Ianuarie 2010 22:42
Incredibil cum poate sa vb omul asta ene_m_gabriel despre un medic ...Ce facultate ai mah baiete? Drumuri si poduri? Nici sa scrii nu stii. Vorba doctorului nu esti decat un vanzator de medicamente ambulant. Nu te mai da drept intelectual ca nu esti. Altii sunt medici , altii sunt scriitori, tu ce profesie ai nene? Ti-ai bagat internetul recent?Ai chef sa ajuti oamenii sau de bataie de joc? Vindecarea cancerului este o tema serioasa iar tu esti prea frustrat pentru a discuta despre acest subiect. Ciao!
Andreea3334
Postat pe 21 Ianuarie 2010 01:19
nu inteleg de ce nu putem fii toti vindecati de acest cancer numai unii sant privilegiati sincer sant copii care nu au nici o vina si sant bolnavi si mor nu este drept eu una nu imi traiesc zilele ca si cum ar fii ultimele nu se stie cat traim dupa operatie dar daca tu zici ca esti vindecata iti doresc numai bine si sa te bucuri de viata mona
anaconda_1965
Postat pe 21 Ianuarie 2010 02:51
De la: Andreea3334, la data 2010-01-21 01:19:57Incredibil cum poate sa vb omul asta ene_m_gabriel despre un medic ...Ce facultate ai mah baiete? Drumuri si poduri? Nici sa scrii nu stii. Vorba doctorului nu esti decat un vanzator de medicamente ambulant. Nu te mai da drept intelectual ca nu esti. Altii sunt medici , altii sunt scriitori, tu ce profesie ai nene? Ti-ai bagat internetul recent?Ai chef sa ajuti oamenii sau de bataie de joc? Vindecarea cancerului este o tema serioasa iar tu esti prea frustrat pentru a discuta despre acest subiect. Ciao!
mama-mama ce te agiti.si cine ma rog este doctorasul asta,e cumva vreun nominalizat la premiul nobel si noi nu stim?facultate am,am o facultate care pentru multi este cel mai greu examen posibil,FACULTATEA VIETII.Ma rog,o parere NESIMTITA,cand spui ca sunt vanzator de medicamente ambulant,sa-ti fie rusine.Mai cucuoana,nu ai zile pe pamant dumneata cate pagini am citit legat de cancer si bolile de nutritie,oare dumneata poti intelege ca un medic nu poate decat sa trateze si nu sa vindece,de vindecat vindeca Dumnezeu.Frustrarea pentru tine este un cuvant nou in vocabular si probabil i-ai gasit traducerea in DEX,pot sa spun ca dumneata te simti lezata ca scot in evidenta parerile proaste ale unora ,totusi parerile si sfaturile se dau pe sant nu pe forum cand vorbim de sanatate.
ene_m_gabriel
Postat pe 21 Ianuarie 2010 10:01
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-21 10:01:46
De la: Andreea3334, la data 2010-01-21 01:19:57Incredibil cum poate sa vb omul asta ene_m_gabriel despre un medic ...Ce facultate ai mah baiete? Drumuri si poduri? Nici sa scrii nu stii. Vorba doctorului nu esti decat un vanzator de medicamente ambulant. Nu te mai da drept intelectual ca nu esti. Altii sunt medici , altii sunt scriitori, tu ce profesie ai nene? Ti-ai bagat internetul recent?Ai chef sa ajuti oamenii sau de bataie de joc? Vindecarea cancerului este o tema serioasa iar tu esti prea frustrat pentru a discuta despre acest subiect. Ciao!
mama-mama ce te agiti.si cine ma rog este doctorasul asta,e cumva vreun nominalizat la premiul nobel si noi nu stim?facultate am,am o facultate care pentru multi este cel mai greu examen posibil,FACULTATEA VIETII.Ma rog,o parere NESIMTITA,cand spui ca sunt vanzator de medicamente ambulant,sa-ti fie rusine.Mai cucuoana,nu ai zile pe pamant dumneata cate pagini am citit legat de cancer si bolile de nutritie,oare dumneata poti intelege ca un medic nu poate decat sa trateze si nu sa vindece,de vindecat vindeca Dumnezeu.Frustrarea pentru tine este un cuvant nou in vocabular si probabil i-ai gasit traducerea in DEX,pot sa spun ca dumneata te simti lezata ca scot in evidenta parerile proaste ale unora ,totusi parerile si sfaturile se dau pe sant nu pe forum cand vorbim de sanatate.
ce facultate ai mai parlitule ??? poate vreo scoala profesionala de electricieni, sau calificare la locul de munca la electrica...iar ceea ce ai citit tu, numai cretinitati pe care ti le-au dat smekerii de la forever ca sa te prosteasca sa minti lumea sa le intre lor bani in buzunare...!!!!
4Life
Postat pe 21 Ianuarie 2010 21:19
nu trebuie sa-ti demonstrez tie studiile mele,tu ce studii ai?
ene_m_gabriel
Postat pe 22 Ianuarie 2010 16:12
Mai ene m gabriel tu nu stii sa respecti opinia altora si de aceea interventiile tale enerveaza.Daca numai tu detii adevarul, ce mai cauti pe site-ul asta? Eu vreau sa aflu din experienta altora si nu ma intereseaza acordul sau dezacordul pentru o problema prin care nu ai trecut.
parker
Postat pe 25 Ianuarie 2010 10:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu il alegeti pe dr. Citu Cosmin din Timisoara 1 De la: kudika_1007247 23 Martie 2016 19:32
buna! 2 De la: cristina_tulipe 21 Februarie 2010 22:01
Diane-35 8 De la: healthy013453 3 Martie 2010 12:13
Povestea fibroamelor mele 2 De la: kudika_1001939 10 Martie 2016 14:52
Un sfat va rog mult 25 De la: Ame_ly 24 August 2010 00:02