Setari Cookie-uri

Slim & Fit

De la: kudika226898, la data 2012-11-19 16:33:04
De la: GeorgianaBB, la data 2012-11-18 16:25:13Si da, si eu am facut tot ce am putut ca sa slabesc pana mi-am bucurat ochii, cum ai zis tu. Si m-am bucurat si ca nu m-am mai ingrasat la loc asa cum mi s-a promis in urma dietelor si sporturilor si suplimentelor si cam atat. Ca la rugaciuni nu am apelat. Am slabit pe barba mea, am muncit pt a slabi, dar daca m-am putut folosi si de ceva ajutor, nu inseamna ca-s om rau sau ca incerc sa fac vreo secta de oameni care sa slabeasca asa cum am slabit si eu. Forumul de-aia-i forum, ca sa ne ajutam cu sfaturi si idei :D
Apropo, o alta idee de slabit e dieta cu indice de satietate. Am aflat de ea de curand de pe net. A icnercat-o cineva?



A propos de nutritionista despre care vorbeai...si eu cunosc o persoana, "sfatuitoare" intr-o retea de distributie produse de slabit, care efectiv imi face greata prin onctuozitatea cu care incearca sa plaseze minciuni...ea are undeva la 140 de kg si nu sufera decat de nesimtire crasa...
eu am fost si la nutritionisti barbati si femei, in functie de unde am locuit atunci. ideea e ca toti mi-au zis cam acelasi lucru, doar ca ultimul a modificat dieta mea ca sa mearga cu jobul actual, ca timpul de lucru e fluctuant si din cauza asta metabolismul are de suferit. tot el mi-a dat si slim and fit acum cateva luni. acum nu mai iau dar cat am luat singura mea diferenta e ca atunci cand eram ultra obosita nu mai aveam tendinta sa mananc toate prostiile.
chestia asta a fost explicata astfel a propos de mancatul seara: adrenalina scade pe parcursul zilei si de aceea pofta de mancare creste iar mancarea pare mai gustoasa seara/noaptea. asa ca atentie mare, intretineti-va si cu putina miscare atunci cand va e fomita.
RoxyRoxx
Postat pe 31 Decembrie 2012 14:00
Din pacate nu mai pot lua aceste pastile slim&fit, sunt nasoale rau si de o calitate foarte proasta.Le-am luat o saptamana in care nu am slabit deloc,si am inceput sa ma simt din ce in ce mai rau.Nu recomand!
kudika_26166
Postat pe 14 Ianuarie 2013 21:39
De la: kudika_26166, la data 2013-01-14 21:39:58Din pacate nu mai pot lua aceste pastile slim&fit, sunt nasoale rau si de o calitate foarte proasta.Le-am luat o saptamana in care nu am slabit deloc,si am inceput sa ma simt din ce in ce mai rau.Nu recomand!



kudika226898
Postat pe 15 Ianuarie 2013 16:22
Si te-ai adresat unui medic? Dar intai de toate, le-ai luat cu ce asteptari si cu ce recomandari? Stii ca orice supliment se ia daca medicul iti zice sa iei asa ceva? Plus ca, nu va inteleg, va asteptati ca intr-o saptamana sa slabiti?
Un supliment ca acesta nu iti arde caloriile in timp ce tu mananci shaorma. Iti scade pofta de mancare, da, iti mai accelereaza metabolismul, da, dar nu face minuni.
Mai si ganditi inainte sa vorbiti prostii despre un lucru pe care nici macar nu stiti sa-l administrati. In curand o sa auzim povesti despre oameni suparati ca s-au deshidratat desi au baut zilnic 2 l de Coca Cola.
DariaMih
Postat pe 31 Ianuarie 2013 21:04
De la: kudika_26166, la data 2013-01-14 21:39:58Din pacate nu mai pot lua aceste pastile slim&fit, sunt nasoale rau si de o calitate foarte proasta.Le-am luat o saptamana in care nu am slabit deloc,si am inceput sa ma simt din ce in ce mai rau.Nu recomand!
Ca sa nu mai zic ca este uimitor ca singurul tau mesaj se rezuma la a "nu recomanda" un produs. Nu cumva faci vreo reclama negativa? Eu am luat - cu pauze cu tot- la recomandarea unui nutritionist, nu a unui forum, acest produs si nu mi-a fost rau niciodata.
Sunt curioasa ce o sa mai zici in cateva zile, probabil ca folosesti minunea Herbalife sau Colonhelp care te scapa de placa mucoida inexistenta :))
DariaMih
Postat pe 31 Ianuarie 2013 21:08
Eu tot incerc sa imi schimb stilul de viata destul de sedentar cu unul ceva mai activ, dar este destul de dificil :(
http://www.gamine.ro/cum-se-pastreaza-michelle-obama-in-forma/
Sunt geloasa pe ea! Cate face si arata demential pentru varsta ei!
kudika_27139
Postat pe 6 Februarie 2013 11:52
De la: DariaMih, la data 2013-01-31 21:08:20
De la: kudika_26166, la data 2013-01-14 21:39:58Din pacate nu mai pot lua aceste pastile slim&fit, sunt nasoale rau si de o calitate foarte proasta.Le-am luat o saptamana in care nu am slabit deloc,si am inceput sa ma simt din ce in ce mai rau.Nu recomand!
Ca sa nu mai zic ca este uimitor ca singurul tau mesaj se rezuma la a "nu recomanda" un produs. Nu cumva faci vreo reclama negativa? Eu am luat - cu pauze cu tot- la recomandarea unui nutritionist, nu a unui forum, acest produs si nu mi-a fost rau niciodata.
Sunt curioasa ce o sa mai zici in cateva zile, probabil ca folosesti minunea Herbalife sau Colonhelp care te scapa de placa mucoida inexistenta :))



Uita cum te dai de gol...ti-e teama de concurenta? Tuturor celor care fac reclama asidua pe aici le e o teama teribila de concurenta...oricine are alta parere despre produsele pe care le lauda au impresia ca e de la 'concurenta"
Sa stii ca n-am nicio treba cu escrocii aia de care pomenesti...
kudika226898
Postat pe 6 Februarie 2013 17:49
De la: kudika226898, la data 2013-02-06 17:49:13
De la: DariaMih, la data 2013-01-31 21:08:20
De la: kudika_26166, la data 2013-01-14 21:39:58Din pacate nu mai pot lua aceste pastile slim&fit, sunt nasoale rau si de o calitate foarte proasta.Le-am luat o saptamana in care nu am slabit deloc,si am inceput sa ma simt din ce in ce mai rau.Nu recomand!
Ca sa nu mai zic ca este uimitor ca singurul tau mesaj se rezuma la a "nu recomanda" un produs. Nu cumva faci vreo reclama negativa? Eu am luat - cu pauze cu tot- la recomandarea unui nutritionist, nu a unui forum, acest produs si nu mi-a fost rau niciodata.
Sunt curioasa ce o sa mai zici in cateva zile, probabil ca folosesti minunea Herbalife sau Colonhelp care te scapa de placa mucoida inexistenta :))



Uita cum te dai de gol...ti-e teama de concurenta? Tuturor celor care fac reclama asidua pe aici le e o teama teribila de concurenta...oricine are alta parere despre produsele pe care le lauda au impresia ca e de la 'concurenta"
Sa stii ca n-am nicio treba cu escrocii aia de care pomenesti...


Nu tin partea produselor slim&fit din alte motive decat cel ca m-au ajutat sa slabesc, au venit in completarea dietei alimentare recomandate de un nutritionist si a orelor de miscare pe care le-am petrecut in sala si la alergat. Nu am afirmat nicio clipa ca poti sa slabesti doar luand "pastile", cel putin nu poti sa faci asta intr-un ritm sanatos. Cat despre comentariul dat de kudika_26166 nu mi se pare fondat, cum a determinat ca produsele "sunt nasoale rau si de o calitate foarte proasta"? Ca nu au ajutat-o pe ea sa slabeasca era un argument mai solid, dar nici ala nu sta in picioare cand e vorba de o saptamana de incercat produsul.
DariaMih
Postat pe 20 Februarie 2013 12:12
De la: DariaMih, la data 2013-02-20 12:12:54
De la: kudika226898, la data 2013-02-06 17:49:13
De la: DariaMih, la data 2013-01-31 21:08:20
De la: kudika_26166, la data 2013-01-14 21:39:58Din pacate nu mai pot lua aceste pastile slim&fit, sunt nasoale rau si de o calitate foarte proasta.Le-am luat o saptamana in care nu am slabit deloc,si am inceput sa ma simt din ce in ce mai rau.Nu recomand!
Ca sa nu mai zic ca este uimitor ca singurul tau mesaj se rezuma la a "nu recomanda" un produs. Nu cumva faci vreo reclama negativa? Eu am luat - cu pauze cu tot- la recomandarea unui nutritionist, nu a unui forum, acest produs si nu mi-a fost rau niciodata.
Sunt curioasa ce o sa mai zici in cateva zile, probabil ca folosesti minunea Herbalife sau Colonhelp care te scapa de placa mucoida inexistenta :))



Uita cum te dai de gol...ti-e teama de concurenta? Tuturor celor care fac reclama asidua pe aici le e o teama teribila de concurenta...oricine are alta parere despre produsele pe care le lauda au impresia ca e de la 'concurenta"
Sa stii ca n-am nicio treba cu escrocii aia de care pomenesti...


Nu tin partea produselor slim&fit din alte motive decat cel ca m-au ajutat sa slabesc, au venit in completarea dietei alimentare recomandate de un nutritionist si a orelor de miscare pe care le-am petrecut in sala si la alergat. Nu am afirmat nicio clipa ca poti sa slabesti doar luand "pastile", cel putin nu poti sa faci asta intr-un ritm sanatos. Cat despre comentariul dat de kudika_26166 nu mi se pare fondat, cum a determinat ca produsele "sunt nasoale rau si de o calitate foarte proasta"? Ca nu au ajutat-o pe ea sa slabeasca era un argument mai solid, dar nici ala nu sta in picioare cand e vorba de o saptamana de incercat produsul.



Cu siguranta l-a incercat mai mult timp...si, fiindca s-a tzapit, la fel cu multi altii, a spus si altora...
kudika226898
Postat pe 20 Februarie 2013 15:28
Buna tuturor,
in urma cu cateva saptamani am vazut reclama celor de la rithual paris pe www.rithual.ro , cum ca ceaiurile lor rithual silhouette te slabesc 7 kg in doar 2 saptamani.
Bineinteles ca am fost atrasa si mi-am facut comanda,eu avand 64kg la 1,60.
Am cumparat ceaiurile,am mancat mai light si am slabit 8 kg in acele doua saptamani.Initial m-am speriat,am slabit in prima saptamana 4,5 kg si in a doua 4kg.M-am speriat pentru ca m-am gandit ca o sa ma ingras imediat la loc si mi-am impus sa nu mai mananc seara dupa ora 6 poate voi reusi sa ma mentin.Zis si facut,am luat ultima masa la 17.30,18 maxim si am reusit sa ma mentin,acum mananc orice,a trecut o luna si ceva de cand am slabit si ma simt extraordinar. Nu mi-a fost rau absolut deloc in toata aceasta perioada,chiar ma simt mai bine si mai plina de viata .Am incercat si rithual derm de la ei ,la fel si acela este un produs cu efecte,la mine s-au vazut rezultate pe ten,mi-a curatat tenul.Rar se intampla sa gasesti niste produse care sa de aasemenea rezultate.
kudika_32485
Postat pe 26 Martie 2013 20:04
De la: kudika_32485, la data 2013-03-26 20:04:21Buna tuturor,
in urma cu cateva saptamani am vazut reclama celor de la rithual paris pe www.rithual.ro , cum ca ceaiurile lor rithual silhouette te slabesc 7 kg in doar 2 saptamani.
Bineinteles ca am fost atrasa si mi-am facut comanda,eu avand 64kg la 1,60.
Am cumparat ceaiurile,am mancat mai light si am slabit 8 kg in acele doua saptamani.Initial m-am speriat,am slabit in prima saptamana 4,5 kg si in a doua 4kg.M-am speriat pentru ca m-am gandit ca o sa ma ingras imediat la loc si mi-am impus sa nu mai mananc seara dupa ora 6 poate voi reusi sa ma mentin.Zis si facut,am luat ultima masa la 17.30,18 maxim si am reusit sa ma mentin,acum mananc orice,a trecut o luna si ceva de cand am slabit si ma simt extraordinar. Nu mi-a fost rau absolut deloc in toata aceasta perioada,chiar ma simt mai bine si mai plina de viata .Am incercat si rithual derm de la ei ,la fel si acela este un produs cu efecte,la mine s-au vazut rezultate pe ten,mi-a curatat tenul.Rar se intampla sa gasesti niste produse care sa de aasemenea rezultate.



Ma leeesiiii....
kudika226898
Postat pe 27 Martie 2013 15:30
De la: kudika226898, la data 2013-03-27 15:30:36
De la: kudika_32485, la data 2013-03-26 20:04:21Buna tuturor,
in urma cu cateva saptamani am vazut reclama celor de la rithual paris pe www.rithual.ro , cum ca ceaiurile lor rithual silhouette te slabesc 7 kg in doar 2 saptamani.
Bineinteles ca am fost atrasa si mi-am facut comanda,eu avand 64kg la 1,60.
Am cumparat ceaiurile,am mancat mai light si am slabit 8 kg in acele doua saptamani.Initial m-am speriat,am slabit in prima saptamana 4,5 kg si in a doua 4kg.M-am speriat pentru ca m-am gandit ca o sa ma ingras imediat la loc si mi-am impus sa nu mai mananc seara dupa ora 6 poate voi reusi sa ma mentin.Zis si facut,am luat ultima masa la 17.30,18 maxim si am reusit sa ma mentin,acum mananc orice,a trecut o luna si ceva de cand am slabit si ma simt extraordinar. Nu mi-a fost rau absolut deloc in toata aceasta perioada,chiar ma simt mai bine si mai plina de viata .Am incercat si rithual derm de la ei ,la fel si acela este un produs cu efecte,la mine s-au vazut rezultate pe ten,mi-a curatat tenul.Rar se intampla sa gasesti niste produse care sa de aasemenea rezultate.



Ma leeesiiii....


Ai fost un pic uracioasa cu mine, dar imi place ca esti impartiala. Iar chestia de mai sus chiar e bullshit 8 kg in 2 saptamani doar cu ceai si mancat "un pic mai light".
DariaMih
Postat pe 2 Aprilie 2013 00:21
De la: kudika226898, la data 2013-02-20 15:28:51
De la: DariaMih, la data 2013-02-20 12:12:54
De la: kudika226898, la data 2013-02-06 17:49:13
De la: DariaMih, la data 2013-01-31 21:08:20
De la: kudika_26166, la data 2013-01-14 21:39:58Din pacate nu mai pot lua aceste pastile slim&fit, sunt nasoale rau si de o calitate foarte proasta.Le-am luat o saptamana in care nu am slabit deloc,si am inceput sa ma simt din ce in ce mai rau.Nu recomand!
Ca sa nu mai zic ca este uimitor ca singurul tau mesaj se rezuma la a "nu recomanda" un produs. Nu cumva faci vreo reclama negativa? Eu am luat - cu pauze cu tot- la recomandarea unui nutritionist, nu a unui forum, acest produs si nu mi-a fost rau niciodata.
Sunt curioasa ce o sa mai zici in cateva zile, probabil ca folosesti minunea Herbalife sau Colonhelp care te scapa de placa mucoida inexistenta :))



Uita cum te dai de gol...ti-e teama de concurenta? Tuturor celor care fac reclama asidua pe aici le e o teama teribila de concurenta...oricine are alta parere despre produsele pe care le lauda au impresia ca e de la 'concurenta"
Sa stii ca n-am nicio treba cu escrocii aia de care pomenesti...


Nu tin partea produselor slim&fit din alte motive decat cel ca m-au ajutat sa slabesc, au venit in completarea dietei alimentare recomandate de un nutritionist si a orelor de miscare pe care le-am petrecut in sala si la alergat. Nu am afirmat nicio clipa ca poti sa slabesti doar luand "pastile", cel putin nu poti sa faci asta intr-un ritm sanatos. Cat despre comentariul dat de kudika_26166 nu mi se pare fondat, cum a determinat ca produsele "sunt nasoale rau si de o calitate foarte proasta"? Ca nu au ajutat-o pe ea sa slabeasca era un argument mai solid, dar nici ala nu sta in picioare cand e vorba de o saptamana de incercat produsul.



Cu siguranta l-a incercat mai mult timp...si, fiindca s-a tzapit, la fel cu multi altii, a spus si altora...

Afirmatii nefondate... Mergeti la un nutritionist la alegere, intrebati de slim and fit si vedeti ce zice. Daca nu le recomanda ok, nu le lua. Eu m-am sfatuit cu un nutritionist inainte sa le iau.
GeorgianaBB
Postat pe 2 Aprilie 2013 00:40
Nu trebuia sa mai deschizi subiectul. Pe forum nu se mai discuta
DariaMih
Postat pe 2 Aprilie 2013 00:45
De ce nu se mai discuta ?
kudika_33352
Postat pe 9 Aprilie 2013 16:16
ce distrusa esti.. a spus a ca folosit in urma cu un an, nu timp de un an, ratato!! nu poti sa intelegi o fraza, dar stii sa critici si sa faci misto.. mi-e sila de d-astia ca tine.. ptiu!! de fapt, nici scuipatul nu-l meriti terminato!!!!
Shtrumphika_Lee_1
Postat pe 25 Aprilie 2013 10:39
ce distrusa esti.. a spus a ca folosit in urma cu un an, nu timp de un an, ratato!! nu poti sa intelegi o fraza, dar stii sa critici si sa faci misto.. mi-e sila de d-astia ca tine.. ptiu!! de fapt, nici scuipatul nu-l meriti terminato!!!!
Shtrumphika_Lee_1
Postat pe 25 Aprilie 2013 10:41
De la: Shtrumphika_Lee_1, la data 2013-04-25 10:41:37ce distrusa esti.. a spus a ca folosit in urma cu un an, nu timp de un an, ratato!! nu poti sa intelegi o fraza, dar stii sa critici si sa faci misto.. mi-e sila de d-astia ca tine.. ptiu!! de fapt, nici scuipatul nu-l meriti terminato!!!!



(mesajele de mai sus sunt pt kudika226898, referitor la comment-ul ei de pe prima pagina..)
Shtrumphika_Lee_1
Postat pe 25 Aprilie 2013 10:47
De la: Shtrumphika_Lee_1, la data 2013-04-25 10:47:35
De la: Shtrumphika_Lee_1, la data 2013-04-25 10:41:37ce distrusa esti.. a spus a ca folosit in urma cu un an, nu timp de un an, ratato!! nu poti sa intelegi o fraza, dar stii sa critici si sa faci misto.. mi-e sila de d-astia ca tine.. ptiu!! de fapt, nici scuipatul nu-l meriti terminato!!!!



(mesajele de mai sus sunt pt kudika226898, referitor la comment-ul ei de pe prima pagina..)



Doamne, ce ti-am zis-o....trei commenturi ti-au trebuit sa-ti versi ciuda...mai fetico, esti amuzanta...
kudika226898
Postat pe 25 Aprilie 2013 16:43
Nu sunt bune aceste pastile slim&fit,intr-o luna nu am slabit deloc si nu cred ca nutritionistii recomanda pastile de slabit.
Mi se pare o aberatie,probabil o chestie de marketing,nici un nutritionist nu ar recomanda pastile de slabit si mai ales slim&fit care nu da rezultate.
Daca nutritionistul recomanda pastile de slabit ce valoare mai are el ca doctor?Nu exista asa ceva...e o mare aberatie.
kudika_34785
Postat pe 10 Mai 2013 10:47
NU TREBUIE SA MAI CHELTUI BANI PE REVISTE ACUM POTI CITI GRATUIT SI ONLINE, REVISTA SARAMONTI
http://issuu.com/saramonti/docs/binder1
kudika_34794
Postat pe 10 Mai 2013 11:51
NU TREBUIE SA MAI CHELTUI BANI PE REVISTE ACUM POTI CITI GRATUIT SI ONLINE, REVISTA SARAMONTI
http://issuu.com/saramonti/docs/binder1
kudika_34794
Postat pe 10 Mai 2013 11:51
De la: kudika_34785, la data 2013-05-10 10:47:17Nu sunt bune aceste pastile slim&fit,intr-o luna nu am slabit deloc si nu cred ca nutritionistii recomanda pastile de slabit.
Mi se pare o aberatie,probabil o chestie de marketing,nici un nutritionist nu ar recomanda pastile de slabit si mai ales slim&fit care nu da rezultate.
Daca nutritionistul recomanda pastile de slabit ce valoare mai are el ca doctor?Nu exista asa ceva...e o mare aberatie.


Daca ai luat slim and fit si ai mancat la "mec" si "cafece" fara sa respecti o dieta si sa faci miscare normal ca nu ai slabit.
RoxyRoxx
Postat pe 23 Mai 2013 10:08
De la: kudika_34785, la data 2013-05-10 10:47:17Nu sunt bune aceste pastile slim&fit,intr-o luna nu am slabit deloc si nu cred ca nutritionistii recomanda pastile de slabit.
Mi se pare o aberatie,probabil o chestie de marketing,nici un nutritionist nu ar recomanda pastile de slabit si mai ales slim&fit care nu da rezultate.
Daca nutritionistul recomanda pastile de slabit ce valoare mai are el ca doctor?Nu exista asa ceva...e o mare aberatie.


Nutritionistul nu-ti recomanda pastile de slabit sau de ingrasat, ci un regim alimentar sanatos, care sa nu-ti puna viata sau sanatatea in pericol.
kudika_32792
Postat pe 23 Mai 2013 10:11
De la: kudika_33352, la data 2013-04-09 16:16:15De ce nu se mai discuta ?

Pentru ca nu ai voie sa iti exprimi o parere, sa dai un sfat, sa iti prezinti experientele... nu cred ca am dat numere de contact sau m-am recomandat vreo clipa ca distribui eu slim and fit. Eu doar am prezentat ce a functionat pentru mine.
DariaMih
Postat pe 23 Mai 2013 10:17
De la: kudika_32792, la data 2013-05-23 10:11:39
De la: kudika_34785, la data 2013-05-10 10:47:17Nu sunt bune aceste pastile slim&fit,intr-o luna nu am slabit deloc si nu cred ca nutritionistii recomanda pastile de slabit.
Mi se pare o aberatie,probabil o chestie de marketing,nici un nutritionist nu ar recomanda pastile de slabit si mai ales slim&fit care nu da rezultate.
Daca nutritionistul recomanda pastile de slabit ce valoare mai are el ca doctor?Nu exista asa ceva...e o mare aberatie.


Nutritionistul nu-ti recomanda pastile de slabit sau de ingrasat, ci un regim alimentar sanatos, care sa nu-ti puna viata sau sanatatea in pericol.


De acord, eu am fost la nutritionist si normal ca el nu mi-a dat direct Slim and fit. Am primit o dieta, am facut miscare la greu si dupa o vreme m-am plafonat (e acel moment in care nu mai scazi in greutate oricat ai incerca, trebuie sa astepti cateva luni pana cand sa inceapa organismul sa arda iar).
DariaMih
Postat pe 23 Mai 2013 10:21
Ei bine, atunci cand arderile s-au oprit am fost la nutritionist cu o lista de cateva produse de slabit, si desi nu era de acord, a stat si a studiat continutul fiecaruia, recomandand slim and fit. Initial a incercat sa imi spuna de ceaiuri, dar eu nu am incredere in ceaiurile de slabit ca si-ar face efectul.
DariaMih
Postat pe 23 Mai 2013 10:25
Cred ca nutritionistul la care am fost eu e oleaca mai incompetent daca mi-a recomandat din start sa iau pastile. Eu am mers pe mana lui fara sa ii sugerez un brand anume, el mi-a zis direct de slim and fit in paralel cu dieta.
RoxyRoxx
Postat pe 23 Mai 2013 10:39
De la: DariaMih, la data 2013-05-23 10:25:27Ei bine, atunci cand arderile s-au oprit am fost la nutritionist cu o lista de cateva produse de slabit, si desi nu era de acord, a stat si a studiat continutul fiecaruia, recomandand slim and fit. Initial a incercat sa imi spuna de ceaiuri, dar eu nu am incredere in ceaiurile de slabit ca si-ar face efectul.


Nici ceaiurile, nici pastilele nu-si fac efectul.
kudika226898
Postat pe 23 Mai 2013 16:09
Eu am tinut o dieta, cu sportul nu prea m-am omorat si cu toate astea am slabit 13 kg in doua luni. Ideea e ca am luat slim and fit, ca tot vad fetele vorbind de aceste pastile. Unde vreau eu sa ajung... saptamana trecuta am vazut la Tv scandal mare cu pastilele de slabit, care fac mai mult rau decat bine, asa ca, desi nu aveam simptome de niciun fel, m-am panicat si m-am dus la medicul de familie sa imi fac un set de analize. Ieri am primit ultimele rezultate, toate in parametrii normali, maine am programare si la nutritionist pentru ca as vrea sa continui tratamentul, dar vreau si parerea lui. Va tin la curent cu se intampla!
kudika_7869
Postat pe 5 Iunie 2013 21:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pastile de slãbit 26 De la: JustMeD 13 Noiembrie 2013 17:45
SUPER SLIM 1 De la: enemgabriel 6 Iunie 2009 19:18
ulei de palmier 51 De la: m_nicole 30 Decembrie 2010 14:33
nu mananc dar ma ingras 73 De la: monicatulcea 14 Ianuarie 2010 13:13
cosmetice pentru intretinere ten 1 De la: ocaziebuna 1 Aprilie 2010 08:42