Setari Cookie-uri

probleme menstruatie

Buna ziua!am si eu o problema..de 2 luni de zile fluxul este foarte scazut la menstruatie am abia cateva picaturi,iar acest lucru ma sperie!este posibil sa fiu insarcinata(am facut sex neprotejat si nu iau anticonceptionale)?Luna trecuta a mai fost cum a mai fost dar acum ... am avut foarte putin!Inainte ma tinea3 4 zile cu flux abundent si dureri mari,acum nici macar o simptoma nici sani,nici burta nimic...
adina_gd
Postat pe 6 Iulie 2010 10:10
Eu zic sa mai astepti vreo 2-3 luni sa vezi daca vine presiunea!
Mai fata,tu ai auzit de contraceptie????Faci sex neprotejat si dupa spui o rugaciune ca sa nu ramai insarcinata?Femeile de genul tau nu ma fac decat sa-mi fie scarba si sa regret ca Dumnezeu a lasat ca femeia sa faca copii si nu barbatul!
Barbie30
Postat pe 6 Iulie 2010 10:15
inainte sa incepi sa te steresezi cu treba asta dak esti sau nu insarcinata..mai bn ai face un test de sarcina ceva.....dar cred k e mai bn sa mergi la un doctor ceva poate este altceva..doctoru; iti poate recomanda si o metoda de contraceptie potrivita pt tine..ai grija
andreea_danny
Postat pe 7 Iulie 2010 15:29
De la: Barbie30, la data 2010-07-06 10:15:26Eu zic sa mai astepti vreo 2-3 luni sa vezi daca vine presiunea!
Mai fata,tu ai auzit de contraceptie????Faci sex neprotejat si dupa spui o rugaciune ca sa nu ramai insarcinata?Femeile de genul tau nu ma fac decat sa-mi fie scarba si sa regret ca Dumnezeu a lasat ca femeia sa faca copii si nu barbatul!


Evil Barbie
Eu mor pe femeile care vin cu probleme medicale pe forum. Daca aveti probleme medicale..mergeti la doctor. Nu ti-a venit stopu? Fugi la gineco, nu mai sta 2-3 luni sa vezi daca mai vine sau nu.

_Cryssa_
Postat pe 7 Iulie 2010 15:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MATREATA. 2 De la: rashela 7 Februarie 2011 02:25
faci frecvent candidoza daca te inseala? 27 De la: petal 28 Februarie 2010 19:23
oare ce mi se intampla? 20 De la: camiflorea 5 Decembrie 2009 15:20
sansa de vindecare 4 De la: Terra_Mater 18 Martie 2010 09:51
kim 5 De la: kudika_nikole 31 Ianuarie 2012 18:24