Setari Cookie-uri

casatorie intre o moldoveanca si un turc

ai vrut poate sa scrii : " in general " nu "in genere".....
alex66_hd
Postat pe 9 Decembrie 2010 17:38
mai fetelor ...voi nu sunteti in stare sa va descurcati cu un barbat din asta ..."european"...cu libertati si concepte cit de cit normale...si vreti sa mergeti pe mina celor de alte religii cu alte concepte si prejudecati ? de ce va bagati voi singure capul sub butuc ? SA STITI CA MULTE DIN FILMELE SI CARTILE "BUNE"FACUTE SI SCRISE CARE SUNT PE PIATA OGLINDESC MULTE DIN ADEVARATA VIATA A FEMEII SI COPIILOR DIN SOCIETATEA CU ALTFEL DE RELIGIE...DECIT RELIGIILE "PERMISIVE"...
nu va lasati ademenite de promisiuni iluzorii...e o telenovela acum la tv. peun program...care incearca sa surprinda ceva din viata unei femei...la arabi...dar e foarte putin din ce se spune acolo si e normal pentru a nu se crea probleme la alte nivele...invatati si luati aminte.
BEL_AMY1
Postat pe 9 Decembrie 2010 18:04
da femeie din Moldova care sa cãsãtorit cu o mulþime atât curcan bune ºi rele
parçalanıyorsa foarte sãraci familie
osmaniyeli
Postat pe 7 Aprilie 2011 02:46
Turci sau oameni din altã þarã nu conteazã atât de important pentru a fi fericit, se cãsãtoreascã cu femei de oameni ar trebui sã fie foarte atenþi, pentru cã mulþi oameni sãraci
care doresc sã scriu despre curcan cãsãtorie adresa mea
tiubesk moldova
osmaniyeli
Postat pe 7 Aprilie 2011 02:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dansul mirilor! 12 De la: iris_4_ever 6 Decembrie 2009 04:48
Cum sa fac? 8 De la: contessyna 16 Februarie 2012 08:45
probleme sexuale 7 De la: Papusikmika 24 Iunie 2009 16:56
nu mai stiu cum sa ma port cu sotul meu...pfff.. 84 De la: daciana_cristina 20 Aprilie 2010 13:46
buna 3 De la: i_deiutsa 31 Iulie 2011 18:08